Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 6. 2009 23:50

tendruhej
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 3. 2009
Příspěvky: 146

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

leny.wood napsal(a):

tak jsem si to dneska taky odvolila, mám pocit, že za ty necelý 4 roky, co mám volební právo, jsem byla u volebních uren vícekrát jak rodiče lol

většinou mám jasno v tom, koho volit. ze seznamu vyhodím ty velké strany, kt. mi pomalu ale jistě vlezly na nervy, pak následují další, které se mi nelíbí názorově a na tu hrstku, kt. mi zbyde, mrknu na netu... vybrala jsem si stranu, jež mi je nejvíce sympatická a pokud takhle bude pokračovat dál, má mojí přízeň -> ale to ukáže čas...

Čas nic neukáže,pokud postupuješ takto, a nic jiného jsi pro zvolení strany neudělala,dávᚠsvojí volbou hlas jiné straně

Není tady

 

#27 6. 6. 2009 0:02

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

tendruhej napsal(a):

leny.wood napsal(a):

tak jsem si to dneska taky odvolila, mám pocit, že za ty necelý 4 roky, co mám volební právo, jsem byla u volebních uren vícekrát jak rodiče lol

většinou mám jasno v tom, koho volit. ze seznamu vyhodím ty velké strany, kt. mi pomalu ale jistě vlezly na nervy, pak následují další, které se mi nelíbí názorově a na tu hrstku, kt. mi zbyde, mrknu na netu... vybrala jsem si stranu, jež mi je nejvíce sympatická a pokud takhle bude pokračovat dál, má mojí přízeň -> ale to ukáže čas...

Čas nic neukáže,pokud postupuješ takto, a nic jiného jsi pro zvolení strany neudělala,dávᚠsvojí volbou hlas jiné straně

a co jiného ukáže, jak se daná strana bude vyvíjet dál? a už se do e. parlamentu dostane či ne, přece nebude stagnovat... kdyby měli všichni uvažovat tak, že: "když dám hlas malé straně, dávám ho vlastně jiné - povětšinou té velké - tak to ho dám rovnou té velké" - tak to by to vypadalo fakt pěkně dumbom
jinak co je na mém postupu špatného? odstranit strany, s kt. nesympatizuji a vybrat si tu, kt. je mým názorům a cítění nejbližší... řekla bych, že jeden z nejlepších postupů fuckyou


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#28 6. 6. 2009 0:04

tendruhej
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 3. 2009
Příspěvky: 146

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Pandorraa napsal(a):

PetrV napsal(a):

Pandorro, někdo být zvolen musí. A pokud je to pro někoho všechno stejná banda, tak má právo do toho vstoupit a změnit. A pokud ani to neudělá, tak nemá sebemenší právo kritizovat.

Petře, já si myslím, že právě v tomhle se mýlíš.
Politikové, pokud vůbec mají černé sny, tak ten jejich nejčerněší je nejspíš o tom, že k volbám nepříjde vůbec nikdo, protože lidé konečně přijdou na to, že je nepotřebují, protože si svoje věci opravdu umějí a chtěji spravovat sami.

Co si myslíš, že se asi tak stane, když nebude zvolen vůbec nikdo?
Mᚠopravdu dojem, že parlament, a už národní nebo evropský, zvolený  nějakými 20 +- % voličů má vůbec nějaký seriozní mandát?
A opravdu se domníváš, že ta většina, která zase na volby hodí bobek  jsou všechno hlupáci, kterým je jedno, jak se spravují jejich věci?

Taky jsem se domnívala, že účast ve volbách je moje povinnost. A že když budu volit, vstupovat do věcí veřejných, tak všechno změním. To, co kolem sebe posledních dvacet let vidím, některé srážky s elementární a čistou esencí lidské blbosti, závisti a hlouposti, mne ale z téhle naivity vyléčily.

Nezlob se na otevřenost ,ale Tvůj názor je pro mě srážka s největší blbostí,co jsem za posledních dvacet let v souvislosti s politikou navnímal.Nikdo jiný než Ty politiku svoji a svých zástupců nezmění,naivní jsi se stala až po léčení.Seriozní mandát má parlament volený i menším počtem voličů.

Není tady

 

#29 6. 6. 2009 0:21

tendruhej
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 3. 2009
Příspěvky: 146

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

leny.wood napsal(a):

tendruhej napsal(a):

leny.wood napsal(a):

tak jsem si to dneska taky odvolila, mám pocit, že za ty necelý 4 roky, co mám volební právo, jsem byla u volebních uren vícekrát jak rodiče lol

většinou mám jasno v tom, koho volit. ze seznamu vyhodím ty velké strany, kt. mi pomalu ale jistě vlezly na nervy, pak následují další, které se mi nelíbí názorově a na tu hrstku, kt. mi zbyde, mrknu na netu... vybrala jsem si stranu, jež mi je nejvíce sympatická a pokud takhle bude pokračovat dál, má mojí přízeň -> ale to ukáže čas...

Čas nic neukáže,pokud postupuješ takto, a nic jiného jsi pro zvolení strany neudělala,dávᚠsvojí volbou hlas jiné straně

a co jiného ukáže, jak se daná strana bude vyvíjet dál? a už se do e. parlamentu dostane či ne, přece nebude stagnovat... kdyby měli všichni uvažovat tak, že: "když dám hlas malé straně, dávám ho vlastně jiné - povětšinou té velké - tak to ho dám rovnou té velké" - tak to by to vypadalo fakt pěkně dumbom
jinak co je na mém postupu špatného? odstranit strany, s kt. nesympatizuji a vybrat si tu, kt. je mým názorům a cítění nejbližší... řekla bych, že jeden z nejlepších postupů fuckyou

V politice to je tak,že pro to něco musíš udělat,aby se do parlamentu dostala a pokud se nedostane, pravděpodobně bude stagnovat, pokud proti tomu něco její členocvé a voliči neudělají, ale hlavně Ty to sama za sebe ovlivníš. Na Tvém postupu je špatné to, že pokud se nepouksíš o to, aby Vás bylo co nejvíc, dávᚠhlas jinam.

Není tady

 

#30 6. 6. 2009 8:45

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Tendruhej,
to co píšeš, všichni víme, ale přesto jsem dala hlas nové straně. Třeba se hned nedostane mezi silné strany, ale stačí, když se vůbec zviditelní. No a příště může dostat více již hlasů právě pro to, že ji dnes vůbec někdo volil. To by se stranám které jsou již silné líbilo, když by si každý řekl, že nezbývá volit nikoho jiného, to by byly volby zbytečné. Kdepak, ani ODS ani ČSSD, volila jsem 9. Jen a se nad tím zamyslí, aby si nemysleli že mají monopol.

Upravil(a) Bláža.. (6. 6. 2009 8:46)

Není tady

 

#31 6. 6. 2009 9:29

tendruhej
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 3. 2009
Příspěvky: 146

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Bláža.. napsal(a):

Tendruhej,
to co píšeš, všichni víme, ale přesto jsem dala hlas nové straně. Třeba se hned nedostane mezi silné strany, ale stačí, když se vůbec zviditelní. No a příště může dostat více již hlasů právě pro to, že ji dnes vůbec někdo volil. To by se stranám které jsou již silné líbilo, když by si každý řekl, že nezbývá volit nikoho jiného, to by byly volby zbytečné. Kdepak, ani ODS ani ČSSD, volila jsem 9. Jen a se nad tím zamyslí, aby si nemysleli že mají monopol.

Všude na světě mají tyto dva proudy monopol, volbou malé strany to nezměníš.Rozhodně to k zamyšlení nevede, vždy ani vejce k němu nevedly.

Není tady

 

#32 6. 6. 2009 13:01

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Tendruhej,
ano, ale je otázka, jestli právě ty dva proudy jsou u nás zastoupeny těmi správnými a schopnými skupinami lidí. Naprosto souhlasím s lidmi, kteří jsou znechuceni dnešní vrstvou vládnoucích a nešli k volbám vůbec.
Podle toho, co říkali v radiu není účast rekordní. Takže čím méně voličů, tím větší má můj hlas procentuelní cenu.
Přesně tak, dva proudy, ale proč nevyměnit lidi?

Není tady

 

#33 6. 6. 2009 15:21

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Jeňýk napsal(a):

Já osobně to zítra zajdu hodit SSO, přestože to bude nejspíš mít podobný význam jako kdybych hlasovací lístek hodil do WC.

Jo? Tak o čem chceš dál diskutovat?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#34 6. 6. 2009 15:24

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

tendruhej napsal(a):

Nezlob se na otevřenost ,ale Tvůj názor je pro mě srážka s největší blbostí,co jsem za posledních dvacet let v souvislosti s politikou navnímal.Nikdo jiný než Ty politiku svoji a svých zástupců nezmění,naivní jsi se stala až po léčení.Seriozní mandát má parlament volený i menším počtem voličů.

Nezlobím se na tebe, o tvém názoru si myslím totéž wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#35 6. 6. 2009 16:33

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

tendruhej napsal(a):

V politice to je tak,že pro to něco musíš udělat,aby se do parlamentu dostala a pokud se nedostane, pravděpodobně bude stagnovat, pokud proti tomu něco její členocvé a voliči neudělají, ale hlavně Ty to sama za sebe ovlivníš. Na Tvém postupu je špatné to, že pokud se nepouksíš o to, aby Vás bylo co nejvíc, dávᚠhlas jinam.

jasně, tže podle tvýho se mám postavit doprostřed náměstí a začít vyřvávat, že strana xx je nejlepší apod? mně spíš přijde špatný tvůj postup... klidně si vol velké strany, kt. mají podporu nejvíce voličů, já to tak nechci. každá strana musí nějak začít a tak si postupně získávat své příznivce... stejně tak to dělá i strana, jež jsem volila já.
možná by ses měl hluboce zamyslet nad tím, co tu říkáš...


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#36 6. 6. 2009 22:49

majkafa
Host

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Blossom napsal(a):

V té volební místnosti pro naši čtvr sedělo asi 6 úředníků, každý před sebou cedulku se jménem ulice ( nebo více ulic- asi podle lidnatosti ? ). Šla jsem tedy k té "své" úřednici. Jednotlivá jména lidí kromě naší rodiny jsem v jejím archu nečetla, ale předpokládám, že to tedy byl seznam za naši ulici, podle domů (či domácností). Protože my čtyři jsme byli psáni u sebe, a bylo u nás myslím psáno i číslo domu.
Nevím, třeba možná ve velkých městech to řadí jinak, ale u nás je to takhle...

To jedivné. Léta jsem byla zapisovatelkou ve volební komisi. A kdekoliv jsme bydleli, vždy byl seznam podle abecedy.

 

#37 6. 6. 2009 23:35

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Kašlu na to. Myslíte, vy, co jste "poctivě volili", že někdo nově zvolený udělá něco pro OBYČEJNÉ slušné lidi???

Není tady

 

#38 6. 6. 2009 23:53

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Pandorraa napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

Já osobně to zítra zajdu hodit SSO, přestože to bude nejspíš mít podobný význam jako kdybych hlasovací lístek hodil do WC.

Jo? Tak o čem chceš dál diskutovat?

Pandorro a v čem je problém? Mým zbožným přáním je aby tyhle volby ODS prohrála na celý čáře, třeba by se z ní zase stala pravicová strana s novým vedením. Jsem ale realista a nepředpokládám že by se to stalo.
No a z těch malejch stran je mi nejsympatičtější právě SSO, tak proč jim to tam nehodit? Když nás bude víc tak dostanou aspoň nějaký "ojra" a já si k nim na podzim před volbama dojdu na párek. No a když ne tak se taky nic nestane a budu mít aspoň pocit že jsem se na to úplně nevykašlal.
Určitě mi to připadá lepší řešení než na volby nechodit a neustále mudrovat jak je to tady strašný.



P.S. No vida a než sem to doukal tak tady Viktorkalove názorně předvedla to k čemu bych se velmi nerad zařadil do stejný řady. Nechci totiž být "OBYČEJNÝ" člověk..........  wink

Upravil(a) Jeňýk (6. 6. 2009 23:58)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#39 7. 6. 2009 8:28

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Honzo, mě včera rozesmál jeden, když povídal "Kamarád říkal, že bude volit komunisty, jen neví ve které straně" lol


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#40 7. 6. 2009 10:14

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Jeňýku,
abychom si rozuměli: v žádném případě nehodlám mudrovat nad tím, jak je to tu strašný. Já si to dokonce ani nemyslím. A proběhl  listopad 89 revolučně, dohodou či jakkoliv, život po něm se tu nesmírně projasnil. To, že jsem tehdy leccos prošvihli, to je bohužel fakt. Pořád je to ale lepší, než to bylo, stačí se projít po našich městech a vesnicích. To, že se mnozí napakovali na úkor společného bohatství, to je bohužel taky fakt.
Ono se to časem ale všechno srovná. Dvacet let práce se "starým" materiálem je moc krátká doba. Nehroutím se tu z toho smile

Pokud jde o volby, mám úplně stejný pocit, jako Otův kamarád, nehledě na to, že jsem přesvědčená o jedné věci: pokud pořád dělám totéž a doufám, že to pokaždé bude mít jiný výsledek, patřím do blázince, protože jsem sama sobě, i druhým nebezpečná.
Jestliže to po každých volbách skončí stejně: hlasy pro nové malé strany skončí v "hajzlu" a ty dvě "velké" se vždycky nějak domluví, ač na sebe na venek dští oheň a síru, je asi něco špatně, nemyslíš?
Odmítám se toho divadla prostě dál zúčastňovat.
Mám na to právo, stejně tak jako ty a další máte právo hrát v té komedii dál a doufat, že obsazení rolí přece jen jednou změníte.
Já nechci měnit obdsazení, já chci, aby to divadlo úplně zaniklo, protože jak je vidět, ani výměna obsazení na dlouho stejně moc nepomáhá.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#41 7. 6. 2009 10:39

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Jeňýk napsal(a):

P.S. No vida a než sem to doukal tak tady Viktorkalove názorně předvedla to k čemu bych se velmi nerad zařadil do stejný řady. Nechci totiž být "OBYČEJNÝ" člověk..........  wink

No vida, čekala jsem kdejaké "odsouzení", tohle bylo brilantní...
No vida. Jaký je rozdíl mezi mým a Pan (tímto: "Já nechci měnit obdsazení, já chci, aby to divadlo úplně zaniklo, protože jak je vidět, ani výměna obsazení na dlouho stejně moc nepomáhá.") názorem? A ejhle, jak rozdílnými slovy se dá vyjádřit... va

Není tady

 

#42 7. 6. 2009 10:45

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

ViktorkaLove napsal(a):

Kašlu na to. Myslíte, vy, co jste "poctivě volili", že někdo nově zvolený udělá něco pro OBYČEJNÉ slušné lidi???

Ty jsi obyčejná? Tak to tě lituju, já mám kolem sebe samé neobyčejné lidi. A co by vlastně měl stát dělat pro nás? Policii, záchranku, soudy (by s výhradami) tu mᚠa o zbytek se starej sama, nikdo tě za ručičku nepovede.

Není tady

 

#43 7. 6. 2009 10:49

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

PetrV napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):

Kašlu na to. Myslíte, vy, co jste "poctivě volili", že někdo nově zvolený udělá něco pro OBYČEJNÉ slušné lidi???

Ty jsi obyčejná? Tak to tě lituju, já mám kolem sebe samé neobyčejné lidi. A co by vlastně měl stát dělat pro nás? Policii, záchranku, soudy (by s výhradami) tu mᚠa o zbytek se starej sama, nikdo tě za ručičku nepovede.

Co? Třeba vymahatelnost existujících zákonů, a víš co? To by mi aj jako "obyčejné a slušné" stačilo. S tim ostatním bych si fakt poradila sama.

Není tady

 

#44 7. 6. 2009 12:16

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Proč nešlo tolik lidí k volbám?

Není tady

 

#45 7. 6. 2009 12:22

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Pandorraa napsal(a):

Já nechci měnit obdsazení, já chci, aby to divadlo úplně zaniklo, protože jak je vidět, ani výměna obsazení na dlouho stejně moc nepomáhá.

No dobrá tak a "divadlo" zanikne....... a co potom? Měla by jsi mít představu jak by to teda mělo fungovat když tenhle systém voleb je nevyhovující.
Já jsem omezenec tak netuším co by mohlo následovat, teda kromě toho jak jsem psal, že opráším svoje mizerný znalosti z armády a budu se snažit v tom chaosu ubránit vlastní život. roll

Jinak ale já jsem odjakživa zastáncem systému dvou stran, v našem případě ODS a ČSSD. Zmizeli by vyděrači typu poslankyně Zubové a odpovědnost za vládnutí by byla zcela jasná. Už by neexistovalo že by po nesplnění předvolebních slibů následovali stále stejné kecy o vynucených koaličních kompromisech.



ViktorkaLove napsal(a):

No vida, čekala jsem kdejaké "odsouzení", tohle bylo brilantní...
No vida. Jaký je rozdíl mezi mým a Pan (tímto: "Já nechci měnit obdsazení, já chci, aby to divadlo úplně zaniklo, protože jak je vidět, ani výměna obsazení na dlouho stejně moc nepomáhá.") názorem? A ejhle, jak rozdílnými slovy se dá vyjádřit...

Viktorko já nesouhlasim ani s jedním a může to bejt napsaný jakkoliv. Pro mě je člověk kterej cíleně nechodí volit normální alibista.
Nikdy jsem neměl v lásce lidi kteří při nějakém sporu nebo problému přenechávali rozhodování na ostatních, hlavně aby oni vypadali hezky, neměli žádnou odpovědnost a s nikým se nedostali do konfliktu.

Vždy založte nějakou tu stranu Nevoličů, navrhněte nějakej funglnovej systém s funglnovejma lidma, udělejte mu reklamu mezi lidma a můžete to rozjet.
Pandorra už má alespoň svoje sdružení a pokud opravdu vymyslí nějakej ten všeobecně spravedlivej systém, tak já budu rád mávat vlajkou s nápisem "Pandorra for president" wink
Takhle se holt jen snažím svým minipodílem zůčastňovat na systému kterej zdaleka ideální není ale zatím nikdo nic lepšího nevymyslel a neuved do praxe.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#46 7. 6. 2009 12:51

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Jeňýku,
já samozřejmě svoji představu mám, jen zatím nemám potřebu ji ventilovat, ještě by mi ten plán někdo vyfouk a já se na ten Hrad nedostanu sad Teda a to bych rozhodně já, natož můj jezevec, nepřežila grater

Tvůj názor na nevoliče - alibisty je zcela legitimní, stejně jako ten můj, že chodit ze sebe dělat každý volby pitomce, bylo snad omluvitelné za komančů, dnes už by to byla trestuhodná blbost.
A jak vidím, je to názor, který mne rozhodně nedělá hezkou a dostává mne do konfliktu s uvědomělou menšinou voličů. Já se ho nebojím a své zodpovědnosti občana se rozhodně nezříkám. Jen jsem přesvědčená, že SKUTEČNĚ něco změnit nmohu jinde než u voleb stolt
Až tomu bude jinak, zase půjdu volit, čestný pionýrský tummenupp


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#47 7. 6. 2009 13:21

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Pandorraa napsal(a):

Jeňýku,
já samozřejmě svoji představu mám, jen zatím nemám potřebu ji ventilovat, ještě by mi ten plán někdo vyfouk a já se na ten Hrad nedostanu sad

No a to je právě ten průser. Ono je vás tady víc kteří mají "nějakou představu" jak by to mělo fungovat, ještě sem jí ale od nikoho nečet.
Pak se nediv že zůstávám poněkud tupý a chodím stále k volbám jak ocásek. Kdyby jste tady předložili svůj návrh fungujícího systému soužití lidstva, tak se pro něj třeba nadchnu a taky se jim na ty volby vyprdnu. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#48 7. 6. 2009 13:26

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

ViktorkaLove napsal(a):

PetrV napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):

Kašlu na to. Myslíte, vy, co jste "poctivě volili", že někdo nově zvolený udělá něco pro OBYČEJNÉ slušné lidi???

Ty jsi obyčejná? Tak to tě lituju, já mám kolem sebe samé neobyčejné lidi. A co by vlastně měl stát dělat pro nás? Policii, záchranku, soudy (by s výhradami) tu mᚠa o zbytek se starej sama, nikdo tě za ručičku nepovede.

Co? Třeba vymahatelnost existujících zákonů, a víš co? To by mi aj jako "obyčejné a slušné" stačilo. S tim ostatním bych si fakt poradila sama.

Jenže to je na soudní reformu a i když ji Pospíšil úspěšně zahájil, tak je to práce na mnoho let. Prostě soudy jsou zavaleny, s tím se narychlo nic neudělá. Možná by pro začátek stačilo, kdyby Rath nepodával žaloby kvůli naprostým blbostem jak na běžícím páse smile

Není tady

 

#49 7. 6. 2009 13:31

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Jeňýk napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Jeňýku,
já samozřejmě svoji představu mám, jen zatím nemám potřebu ji ventilovat, ještě by mi ten plán někdo vyfouk a já se na ten Hrad nedostanu sad

No a to je právě ten průser. Ono je vás tady víc kteří mají "nějakou představu" jak by to mělo fungovat, ještě sem jí ale od nikoho nečet.
Pak se nediv že zůstávám poněkud tupý a chodím stále k volbám jak ocásek. Kdyby jste tady předložili svůj návrh fungujícího systému soužití lidstva, tak se pro něj třeba nadchnu a taky se jim na ty volby vyprdnu. wink

Jeňýku,
vždy je to přece prosté, neříkej, že jsi na to ještě sám nepřišel.
Tady nikde neexistuje OBČANSKÁ společnost.
Ještě tě nic nenapadá?
Víc už ti fakt nenapovím.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#50 7. 6. 2009 13:35

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Jdete zítra volit? A JAK volíte? (pozor, tím se neptám, koho volíte).

Jeňýk napsal(a):

No dobrá tak a "divadlo" zanikne....... a co potom? Měla by jsi mít představu jak by to teda mělo fungovat když tenhle systém voleb je nevyhovující.
Já jsem omezenec tak netuším co by mohlo následovat, teda kromě toho jak jsem psal, že opráším svoje mizerný znalosti z armády a budu se snažit v tom chaosu ubránit vlastní život. roll

... zatím nikdo nic lepšího nevymyslel a neuved do praxe...

Pozor! dumbom Ne systém voleb, ale nabídka a posléze výsledek..., rsp. ad 1. nevěřím, že kdesik cosik nebylo "zmanipulováno", ad 2. i kdyby nebylo, nevěřím, že jsouc zvoleni splní, co slibovali.

I kdybys byl omezenec, čemuž nevěřím, víš moc dobře, co by následovalo, však jsi své jednání v oné anarchii trefně popsal, a každej "neomezenec" by jednal stejně, tož by se to velice rychle vyřešilo samo = nebylo by komu co slibovat...

I vymyslel. A uvedl do praxe. Ovšem "omezenci" si toho přestali vážit a chtěli si vládnout po svém... grater (Prosím, nenadávat. rodna Jenom jsem zcela bez viny napsala svůj svobodný postoj a názor... Děkuji za pochopení... kapitulation pussa )

PS: Omlouvám se předem za "sestřih", pokud autorovi nebo komukoliv nevyhovoval. Mně jo.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů