Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 11. 9. 2009 12:18

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Míša Kulička napsal(a):

3. Lidé budou nakupovat v zahraničí do té doby, dokud se nenaučíme vyrábět a distribuovat zboží a služby buď levněji nebo kvalitněji. Nechápu, proč si mohu v Německu koupit kvalitní švýcarskou čokoládu za 40,- Kč, zatímco u nás musím za čokoládu téže značky zaplatit 80,- Kč a to dokonce ve stejném nadnárodním řetězci ... ale čert vem čokoládu, když jsou v zahraničí levnější aj naše české výrobky ... to potom už něco smrdí, ne?

Prosím, může mi tohle někdo vysvětlit? Proč to tak je? Předem se přiznávám, že nerozumím absolutně politice apod. o čem se tu hovoří rodna, ale tohle mi vrtá hlavou, proč to tak je. Jestli někdo bude tak hodný a nějak laicky by mi to vysvětlil godlike

Není tady

 

#102 11. 9. 2009 13:21

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Barborka napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

3. Lidé budou nakupovat v zahraničí do té doby, dokud se nenaučíme vyrábět a distribuovat zboží a služby buď levněji nebo kvalitněji. Nechápu, proč si mohu v Německu koupit kvalitní švýcarskou čokoládu za 40,- Kč, zatímco u nás musím za čokoládu téže značky zaplatit 80,- Kč a to dokonce ve stejném nadnárodním řetězci ... ale čert vem čokoládu, když jsou v zahraničí levnější aj naše české výrobky ... to potom už něco smrdí, ne?

Prosím, může mi tohle někdo vysvětlit? Proč to tak je? Předem se přiznávám, že nerozumím absolutně politice apod. o čem se tu hovoří rodna, ale tohle mi vrtá hlavou, proč to tak je. Jestli někdo bude tak hodný a nějak laicky by mi to vysvětlil godlike

Třeba proto, že český člověk chce už tradičně více peněz za méně muziky gloria


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#103 11. 9. 2009 15:16

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Míša Kulička napsal(a):

Barborka napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

3. Lidé budou nakupovat v zahraničí do té doby, dokud se nenaučíme vyrábět a distribuovat zboží a služby buď levněji nebo kvalitněji. Nechápu, proč si mohu v Německu koupit kvalitní švýcarskou čokoládu za 40,- Kč, zatímco u nás musím za čokoládu téže značky zaplatit 80,- Kč a to dokonce ve stejném nadnárodním řetězci ... ale čert vem čokoládu, když jsou v zahraničí levnější aj naše české výrobky ... to potom už něco smrdí, ne?

Prosím, může mi tohle někdo vysvětlit? Proč to tak je? Předem se přiznávám, že nerozumím absolutně politice apod. o čem se tu hovoří rodna, ale tohle mi vrtá hlavou, proč to tak je. Jestli někdo bude tak hodný a nějak laicky by mi to vysvětlil godlike

Třeba proto, že český člověk chce už tradičně více peněz za méně muziky gloria

Míšo, předem se omlouvám, jestli hned nepochopím a budu plácat hovadiny wink rodna, ale myslíš to tak, že čokoláda orion je u nás drahá proto, že výrobce chce hodně vydělat? Nebo jsem to pochopila úplně špatně? Jestli náhodou správně, tak jak by to bylo s tou pravou švýcarskou, kde je výrobcem cizí firma? Už ta nám to prodá za vysoké ceny nebo ta vysoká cena u nás vznikne až v obchodech - tudíž zase český člověk? Děkuju za trpělivost godlike

Není tady

 

#104 11. 9. 2009 15:47

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Barborka napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Barborka napsal(a):


Prosím, může mi tohle někdo vysvětlit? Proč to tak je? Předem se přiznávám, že nerozumím absolutně politice apod. o čem se tu hovoří rodna, ale tohle mi vrtá hlavou, proč to tak je. Jestli někdo bude tak hodný a nějak laicky by mi to vysvětlil godlike

Třeba proto, že český člověk chce už tradičně více peněz za méně muziky gloria

Míšo, předem se omlouvám, jestli hned nepochopím a budu plácat hovadiny wink rodna, ale myslíš to tak, že čokoláda orion je u nás drahá proto, že výrobce chce hodně vydělat? Nebo jsem to pochopila úplně špatně? Jestli náhodou správně, tak jak by to bylo s tou pravou švýcarskou, kde je výrobcem cizí firma? Už ta nám to prodá za vysoké ceny nebo ta vysoká cena u nás vznikne až v obchodech - tudíž zase český člověk? Děkuju za trpělivost godlike

Nedávno jsem četla vyjádření zástupce jedné nadnárodní firmy, který si stěžoval, že dodávají své výrobky po celé EU za stejnou cenu - přesto jsou jejich produkty např. v ČR výrazně dražší, než jinde ... a čím to? Je snad překlad návodů a komponent dražší, než dejme tomu do finštiny či řečtiny? Asi ne, že? Takže pak už je to jen o tom, jak moc se na tom napakují ti kteří obchodníci ... a co jim trh dovolí, samozřejmě - páč kdyby na to spotřebitel neměl, tak to za tu cenu nekoupí, že.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#105 12. 9. 2009 9:44

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Míša Kulička napsal(a):

Barborka napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):


Třeba proto, že český člověk chce už tradičně více peněz za méně muziky gloria

Míšo, předem se omlouvám, jestli hned nepochopím a budu plácat hovadiny wink rodna, ale myslíš to tak, že čokoláda orion je u nás drahá proto, že výrobce chce hodně vydělat? Nebo jsem to pochopila úplně špatně? Jestli náhodou správně, tak jak by to bylo s tou pravou švýcarskou, kde je výrobcem cizí firma? Už ta nám to prodá za vysoké ceny nebo ta vysoká cena u nás vznikne až v obchodech - tudíž zase český člověk? Děkuju za trpělivost godlike

Nedávno jsem četla vyjádření zástupce jedné nadnárodní firmy, který si stěžoval, že dodávají své výrobky po celé EU za stejnou cenu - přesto jsou jejich produkty např. v ČR výrazně dražší, než jinde ... a čím to? Je snad překlad návodů a komponent dražší, než dejme tomu do finštiny či řečtiny? Asi ne, že? Takže pak už je to jen o tom, jak moc se na tom napakují ti kteří obchodníci ... a co jim trh dovolí, samozřejmě - páč kdyby na to spotřebitel neměl, tak to za tu cenu nekoupí, že.

...napadlo mne jestli třeba u nás nejsou drahé výrobky v obchodech z důvodu ohromným nájmů, kteří majitelé  obchodů musí zaplatit, z důvodů obrovských odvodů soc. a zdravotního pojištění za zaměstnance /je to jen o sociáního 36% ze mzdy a dalších 14% na zdravotní/ jestli to třeba není z důvodů vysokých daní , které  tu máme a vysokého DPH. Tak aby podnikatel zaplatil nájmy, prodavače a daně, které jsou nejvyšší v EU jsou u nás výrobky nejdražší? ...


dum spiro spero

Není tady

 

#106 12. 9. 2009 23:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Naše daně že jsou nejvyšší v EU? To je zvláštní, před časem jsem četla, že tomu tak zdaleka není, spíš naopak.
K tomu co píšeš třeba ohledně těch nájmů - mohlo by to tak být, ale to by znamenalo, že lidé, mající svoje obchody ve svých domech, by mohli mít daleko lacinější zboží. A tak tomu rozhodně není. Takže je tady ještě jedna možnost - že jsou naši obchodníci zlatokopové.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#107 13. 9. 2009 11:23

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Jenže nájmy jsou vysoké všude - nicméně mám dojem, že zrovna tato položka není moc využívána k cenovým válkám, protože obchodníci vlastnící svůj obchodní prostor ji mohou využít k navýšení svých zisků - není důvod se o ně zbytečně krátit, dokud je o zboží zájem i za vyšší cenu ...

S daněmi, jak přímými tak nepřímými, se pohybujeme v evropském průměru ...

Navíc je tu oficiálně stále ještě nižší kupní síla ... a přitom v případě mnoha komodit drហ... jsme malý trh, dobrá, ale i na menších trzích západní Evropy je mnohdy levněji jak u nás ...

Upravil(a) Míša Kulička (13. 9. 2009 11:25)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#108 13. 9. 2009 19:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Ano Míšo, je to tak, jak píšeš. Je v tom zakopaný pes, nejlepší by opravdu bylo předražené věci nekupovat, ale když ono někdy nic jiného nezbyde a koupit prostě musíš.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#109 14. 9. 2009 7:34

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Jistě, pak už jen zbývá vzít náklaďák a jet si nakoupit do Německa... Když to takhle udělá každý...


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#110 11. 2. 2010 22:50

Profesorka.OL
♥♥♥----
Místo: Olomouc
Registrovaný: 10. 2. 2010
Příspěvky: 100

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Ale za drahé věci si mohou sami spotřebitelé, vážení! Máme nejvíce supermarketů na hlavu, takže ty logicky musí mít vyšší marže než v okolních zemích, aby uživili nájem, elektřinu, platy a daně. Platíme si za pohodlí, že je supermarket na každém kroku. Faktem je, že se nás nikdo neptal, zda to tak chceme. Ale na tuto hru obchodních řetězců jsme přistoupili a neprotestovali jsme. A k otázce "Kudy vytékají peníze ze státní kasy?" asi jen tolik: Tunely typu Opencard v Praze, to je opravdu hnus. Dále se v mnoha státních institucích prostě nešetří, protože když letos něco ušetříte, dostanete příště méně. Právnické firmy by myslím měli platit vyšší daně, ale dokud se nezačne šetřit, nic se nezmění.

Upravil(a) Profesorka.OL (11. 2. 2010 22:52)


Ivana Šmídová (50), Olomouc

Není tady

 

#111 12. 2. 2010 7:37

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Profesorka.OL napsal(a):

Ale za drahé věci si mohou sami spotřebitelé, vážení! Máme nejvíce supermarketů na hlavu, takže ty logicky musí mít vyšší marže než v okolních zemích, aby uživili nájem, elektřinu, platy a daně. Platíme si za pohodlí, že je supermarket na každém kroku. Faktem je, že se nás nikdo neptal, zda to tak chceme. Ale na tuto hru obchodních řetězců jsme přistoupili a neprotestovali jsme. A k otázce "Kudy vytékají peníze ze státní kasy?" asi jen tolik: Tunely typu Opencard v Praze, to je opravdu hnus. Dále se v mnoha státních institucích prostě nešetří, protože když letos něco ušetříte, dostanete příště méně. Právnické firmy by myslím měli platit vyšší daně, ale dokud se nezačne šetřit, nic se nezmění.

Myslím, že to co uvádíš, je jen vrchol ledovce a spousta věcí se nedostane na povrch, páč se prostě všichni navzájem krejou. Něco se provalí až tehdy, kdy někdo nedostane svůj díl a nas... se wink Korupce a klientelismus je mor tohodle systému. Když se eliminujou tyhlety efekty, peněz bude dost.

Co se týče supermarketů. Ano, za to si můžeme sami, že tam chodíme nakupovat a že nakupujeme ty levné sr..., co by nepozřel ani pes


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#112 12. 2. 2010 18:34

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Jo. A tak jsem se stali kontejnérem Evropy. Zboží "na západě", když se neprodá, tak jde zpátky do skladů, aby se zlikvidovalo. Protože je ale likvidace drahá, tak to raději dovezou k nám a my to za levné peníze skoupíme a sež....
O malých potravinových obchodech si nedělám taky moc velké iluze, ale přesto nakupuji tam. Pořád si myslím, že tam je to zboží kvalitnější.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#113 15. 2. 2010 18:40

Profesorka.OL
♥♥♥----
Místo: Olomouc
Registrovaný: 10. 2. 2010
Příspěvky: 100

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Judyna: Pokud to není předražená večerka, která to nakupuje v Makru. Problém je, že kvalitní jídlo je nejen drahé, ale často ani nejde sehnat, jako za komunismu. Oni prostě kašlou na to vyrábět kvalitní potraviny. Třeba párky, řezníci místo toho prodají dvakrát více "hmoty" ve tvaru párků a spotřebují na to polovinu surovin, zbytek jsou náhražky. Viz. článek v MF Dnes, kdy popisují, že na zakoupené šunkové pizze (prodávají ji v Bille například) je 0,1% šunky!


Ivana Šmídová (50), Olomouc

Není tady

 

#114 23. 2. 2010 21:37

Profesorka.OL
♥♥♥----
Místo: Olomouc
Registrovaný: 10. 2. 2010
Příspěvky: 100

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Co si myslíte o kauze Pandurů? Začalo to jako aféra namířená proti ČSSD, aby se nakonec ukázalo, že Parkanovou popoháněl sám pan Topolánek. Za jeho vlády s Kalouskem stoupnul dluh ČR nejvíc, nyní slibuje jak bude šetřit. Proč tak nečinil, když měl možnost?


Ivana Šmídová (50), Olomouc

Není tady

 

#115 24. 2. 2010 7:41

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Profesorka.OL napsal(a):

Co si myslíte o kauze Pandurů? Začalo to jako aféra namířená proti ČSSD, aby se nakonec ukázalo, že Parkanovou popoháněl sám pan Topolánek. Za jeho vlády s Kalouskem stoupnul dluh ČR nejvíc, nyní slibuje jak bude šetřit. Proč tak nečinil, když měl možnost?

Panduři? To je jen kousínek, co F-16 či Gripeny, to nemluvím o dalších desítkách veřejných zakázkách a malých domů. Pandury tlačil Šedivý, podepisoval Kunhl. Ono tak trochu bych se díval hloubeji do stavu zbraňových a jinchý technologií. Československo od svého založení v roce 1918 byla zbrojkařkou velmocí, od vynikajících kulometů, letadel, lehkých tanků, obrněných vozidel, nákladních vozidel po Tamaru či lehkých bitevníků, samopalů a pistolí, po střední námořní děla?  15 milionů lidí se podílelo 4% světového byznisu se zbraněma což v přepočtu bylo nejvíc kdo v této lidnatosti dokázal. Skoty byly svého času nejlepší bojová vozidla, Tatrovky byly nepřekonatelné a český kalašnikov je cenou zbraní na všech frontách. To nemluvím o škorpionovy který stál předlohou izraelskému Uzi. L-39Z se měli stát bitevníky na USA mateřských letadlových lodí. A jsem svým duchem pacifista, měl jsem možnost vidět hodně o válce a její výzbroji a vím, že jeden bývalý hradní pán zlikvidoval bohaté Československo a udělal z něj závislou kolonii na čemkoli. Ani se nedivím, že ze státní kasy tečou miliardy, když do ní mohly téci jak Niagarou smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#116 24. 2. 2010 18:47

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

......vím, že jeden bývalý hradní pán zlikvidoval bohaté Československo a udělal z něj závislou kolonii na čemkoli. Ani se nedivím, že ze státní kasy tečou miliardy, když do ní mohly téci jak Niagarou.....
Naprosto souhlasím, i když vojenské problematice nerozumím, tak si pamatuji tu dobu, myslím, že jsme byli v tomto směru docela velmocí a zbytečně jsem uvolnili místo jiným. A zbrojení to stejně nezastavilo. Tady se vůbec likvidovalo hodně oblastí, které byly dobře rozjeté. Já fakt nechápu proč. Zbavovat se toho, co přináší peníze a pak draho kupovat, to snad nedělali ani komunisti před tím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#117 2. 3. 2010 10:18

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Judyna napsal(a):

......vím, že jeden bývalý hradní pán zlikvidoval bohaté Československo a udělal z něj závislou kolonii na čemkoli. Ani se nedivím, že ze státní kasy tečou miliardy, když do ní mohly téci jak Niagarou.....
Naprosto souhlasím, i když vojenské problematice nerozumím, tak si pamatuji tu dobu, myslím, že jsme byli v tomto směru docela velmocí a zbytečně jsem uvolnili místo jiným. A zbrojení to stejně nezastavilo. Tady se vůbec likvidovalo hodně oblastí, které byly dobře rozjeté. Já fakt nechápu proč. Zbavovat se toho, co přináší peníze a pak draho kupovat, to snad nedělali ani komunisti před tím.

A tak bychom mohli pokračovat dál třeba ve zdravotnictví. a jinde, kde je sklářství?, kde je výroba těžkých náklaĄdáků (jen 2x nám Tartrovku vytunelovali kamarádi z USA smile ) No ....


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#118 2. 3. 2010 10:20

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

A co tohle, na straně jedné má pán plnou pusu šetření na úkor našich kapes a současně dělá ježíška černoprdelník lol
http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy … ?id=662196


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#119 4. 3. 2010 10:00

Profesorka.OL
♥♥♥----
Místo: Olomouc
Registrovaný: 10. 2. 2010
Příspěvky: 100

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Já nechápu tu auru finančního experta, která se kolem pana Kalouska vytvořila, když přitom právě on a jeho rozpočet za poslední roky zadlužili naši zemi nejvíc!

Pisatel napsal(a):

A co tohle, na straně jedné má pán plnou pusu šetření na úkor našich kapes a současně dělá ježíška černoprdelník lol
http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy … ?id=662196


Ivana Šmídová (50), Olomouc

Není tady

 

#120 9. 3. 2010 9:31

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Návrh postupu pro likvidaci státního dluhu aktivitou občana
http://www.zvedavec.org/prispevky/2010/ … obcana.htm


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#121 9. 3. 2010 10:17

Profesorka.OL
♥♥♥----
Místo: Olomouc
Registrovaný: 10. 2. 2010
Příspěvky: 100

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

ten web pod mým příspěvkem je trochu děsivý...


Ivana Šmídová (50), Olomouc

Není tady

 

#122 9. 3. 2010 12:52

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Děsivý web? Co prosím?


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#123 10. 3. 2010 9:59

Profesorka.OL
♥♥♥----
Místo: Olomouc
Registrovaný: 10. 2. 2010
Příspěvky: 100

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Příjde mi to dost vytrhnuté z reality... Ten postup... Takto to nefunguje.


Ivana Šmídová (50), Olomouc

Není tady

 

#124 10. 3. 2010 10:13

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

Ano, tak to nefunguje (zatím to nikdo nevyzkoušel) wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#125 10. 3. 2010 10:14

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kudy vytékají peníze ze státní kasy?

To se nám to žije, když nám lidi půjčují, aneb, kdo nám půjčuje?
http://mfcr.cz/cps/rde/xchg/mfcr/xsl/po … atele.html


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů