Oznámení

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#26 3. 6. 2009 10:18

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Re: doma je krize

olivie napsal(a):

Mě děsíš. Takhle to dopadá asi u většiny párů co spolu žijí dlouhodobě. Včera jsem na benzínce viděla pár tak kolem sedumdesátky. Ona mu říkala Jaroušku a on jí Evičko dáš si kafíčko?

Ano - takhle to může vypadat - ale jen když se v životě sejdou ti správní partneři.
Taky potkáváme staroušky, kteří si mj. např. při nastupování do MHD krásně pomáhají...
K tomu jsou ale, spíš než cokoli jiného, potřebné jisté buňky (geny) pro tu vzájemnou schopnost pomoci, lásky, vnímavosti pro potřeby toho druhého... - a tu, co si budeme povídat, každý nemá.

Někdo k ní, pravda, dospěje - život ho vyučí a naučí - ale jsou to většinou drsně získané schopnosti... dumbom

Upravil(a) Slavek17 (3. 6. 2009 10:21)

Není tady

#27 3. 6. 2009 10:19

REŇAS
Host

Blossom napsal(a):

olivie napsal(a):

mashanka napsal(a):

Chápu - už tě rozčiluje i to, jak se míchá kafe, co ?
Zkus to brát tak, že z jiným by to bylo za 10 let možná ještě horší. Možná to zas přejde

No asi tak, zase je celkem pracovitej a i pohlednej mužskej ale já to už asi po těch letech tak nevidim. Dokance si říkám jaký by to bylo kdyby měl milenku a já bych o něj musela s ní bojovat. Samozřejmě bych nad milenkou vyhrála. Ale on by byl zase v mých očích zase ten samec co mě tenkrát dobýval. Ale jak se říká bacha na to co si přeješ aby ti to náhodou nesplnilo.

Olivie, ty se tak strašlivě rouháš..!!!! Píšeš - samozřejmě bych nad milenkou vyhrála. To svědčí - promiň- o tvé neuvěřitelné naivitě, i o tom, že máš pocit, že manžela máš absolutně jistýho. Což obojí je špatně. A pozor - jestli je mezi vámi déle dusno, manžela od sebe odháníš,a tvůj manžel je jak píšeš pěknej a pracovitej chlap, je podle mě (bohužel) jen otázka času, kdy se vyskytne nějaká, co mu řekne "Já tě tolik miluju, tolik potřebuju, budeme pořád už jen spolu" a to pak uviíš ten mazec... Nepřeju ti to, ale fakt si o to (aspoň tímhle citovaným příspěvkem ) vysloveně koleduješ... dumbom 

Asi máte s manželem odlišné představy o soužití. On tě, podle toho co píšeš, hodně miluje, chtěl by být i po 10 letech co nejvíc s tebou, možná to hraničí se závislostí. Což zase chápu, že tě svým způsobem dusí...
Na tvém místě bych se pokusila si s ním popovídat asi v tomto duchu : Mám tě ráda, moc pro mě znamenáš, ale obávám se, že nám trochu nastala ponorka. A protože stojím o to, aby to bylo mezi námi dál pěkné, měli bychom té ponorce zabránit, nebo nás to smete. Já to vidím tak, najít si oba nějaké kamarády a netrávit úplně veškerý čas jen spolu, ale i každý zvlášť. Něco ve smyslu Svěrákových Vratných lahví - aby bylo vítání, musí být i loučení...

Zkus to, třeba to pomůže.
A nebo se zkus poradit o celém problému v manželské poradně.

Tohle já vidím trochu skepticky s tou manželskou poradnou.vissla Myslím,že tam sice trochu můžou člověku otevřít oči cool na chvíli,ale každý má v sobě nějaký základ a ten se myslím nezmění,ani kdyby tisíc manželských poradkyň radilo,že tohle by chtělo dělat trochu jinak v tom manželství. Myslím si,že s plynoucími roky se ten základ,co má každý v sobě,ještě více projevuje a umocňuje. roll A pak záleží na nás,jak se stím vyrovnáme a zda "s tímhle základem" toho druhého chceme žít.  Jsem s manželem 14 let a taky čas od času něco "řešíme" a oba to vidíme jinak,někdy je ten pohled na věc a přístup k tomu fakt dost odlišný,přiznám se,že pro mně  je jeho postoj,těžko stravitelný,jenže je to můj problém,možná by měl mít člověk víc ty oči otevřené,už tehdy na začátku. Byl tehdy tvůj manžel jiný? Nebo tehdy jsi to brala,že ti to lichotilo,že chce svůj čas strávit jen s tebou,má o tebe větší starost,když se někde zdržíš a ty další vlastnosti.? Já si myslím,že to vše je tam,už někdy předtím,jen to nevidíme nebo to vidíme jinak či doufáme,že se to právě kvůli nám změní. Můžu ti říct,nezmění. Manžel také stále zůstává svůj,tak svůj,že nepřemýšlí nad tím,ani si to nepřipustí,že by chyba mohla být i na té jeho frontě,nejen na moji a já jsem taky zase svá a buď se budeme akceptovat  jací jsme a nebo to může jít do háje a to v případě,když jsou děti,není žádná sranda. Ale taky tam musí být ještě NĚCO,proč zato stojí s tím druhým sdílet ten vztah(manželství). Každý si zatím NĚCO představí zřejmě něco jiného.  Jinak to odloučení nevím,snad to pomůže,ale myslím,že jen na chvíli. My za těch 14 let jsme denně spolu,takže já bych o ponorce,mohla něco vyprávět,čas trávíme spolu a s dětma(ty máme taky pořád doma cca 363 dnů v roce,včetně prázdnin)s přáteli více méně společnýma,takže zase spolu,teda já si občas někam SAMA vyrazím,ale manžel né(maximálně se synem,když,už jde s něčím za známým,tak to je zázrak) . Dovolené trávíme taky spolu a s dětma. Máme společný zájem,posloucháme stejnou muziku,takže,když se jednou za x-let vydáme na koncert,tak zase spolu. Na hory,taky spolu.. Za tu dobu,co jsme spolu,jsme byli od sebe jen jednou na 4 týdny,to jsem byla v lázních s dětma. No a  na chvíli po návratu,to bylo jiné,poklidnější, on byl trpělivější k dětem víc jsme se sobě věnovali,ale časem se vše vrátilo do starých kolejí.
No a s tou milenkou,bych se taky"nerouhala",může to přijít,jako blesk z čistého nebe. Aniž by to očekával nebo vyhledával. A to vyventilování se ze svých pocitů, pochopení,klid,ten "nový"sex a zájem o něj může najít někde jinde. To je fakt odvaha,říct,že bys zvítězila,to já bych si v případě mužského tím nebyla nikdy jistá a myslím,že né vždy to končí vítězstvím na domácí půdě..
Ale jinak každopádně držím pěsti,ať se to zlepší. stolt  Nějaká ta krize se přežene všude a někdy né jenom jednou a záleží natom,jak to kdo ustojí. wink

Upravil(a) REŇAS (3. 6. 2009 15:48)

#28 3. 6. 2009 10:23

ARZINOE
♥♥-----

Mikeš napsal(a):

Olivie, u vás není žádná "krize", ale úplně obyčejná ponorka

A že si věříš, že bys "vyhrála nad milenkou"? Inu, třeba ano, ale pamatuj, že by to mohlo být ono pověstné Pyrrhovo vítězství...

Olivie,nevím jak máš staré děti,ale jestli jsi ještě na mateřské může to být příčinou vaší"krize".Upřímně si řekni byla bys ráda kdyby ti řekl,že má milenku?Řekla by sis,že se konečně něco děje?Určitě ne.
Přečti si vlákna od žen,které řešily něvěru a milenku.Žádná sranda.

Upravil(a) ARZINOE (3. 6. 2009 10:41)

Není tady

#29 3. 6. 2009 10:23

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Ono hlavně platí, že s věkem se vlastnosti umocňují - a tak kdo byl merzutý, bude ještě mrzutější...
Kdo byl hodný, bude ještě hodnější... atd. stolt

Takže - JO - je rozumné si správně zavčas vybrat.... tummenupp

Není tady

#30 3. 6. 2009 10:31

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

lol lol Teda Olívie, tys tomu dala, žes tu plácla o tý milence.... ale jo mají pravdu je to pak peklo, které si neumíš představit..... a třeba se tvůj manžel bojí právě toho, že si někoho najdeš.... třeba si sám sebou není tolik jistý a proto je ti futr u zadku..... musíš mu v klidu a v pohodě (ne zrovna když jste rozhádaný) vysvětlit, že tě svou pozorností dusí, že potřebuješ být i sama, mít čas jen pro sebe, jinak nebudeš šťastná a spokojená.... a to on přeci chce abys byla spokojená a šťastná.... že jsi si vzala sebevědomýho chlapa, kterého jsi obdivovala a ne pejska, který skáče jak panička zavelí.... přeju ti hooodně trpělivosti a štěstí pussa

Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

#31 3. 6. 2009 10:35

REŇAS
Host

Slavek17 napsal(a):

Ono hlavně platí, že s věkem se vlastnosti umocňují - a tak kdo byl merzutý, bude ještě mrzutější...
Kdo byl hodný, bude ještě hodnější... atd. stolt

Takže - JO - je rozumné si správně zavčas vybrat.... tummenupp

Jo,tak nějak,protože každý je jaký je a  po letech,už nemá takovou potřebu jako na začátku  vztahu,kvůli Růžence ze sebe dělat toho Bruce Willise i když je Pepa Novák. No a Růženka natom začátku vztahu k němu spíš vzhlížela jako k tomu  Willisovi a pravý Pepa zůstaval v pozadí...wink No a dnes,už vidí,že si vzala " jen" Pepu. smile

#32 3. 6. 2009 10:40

olivie
♥------

Díky za příspěvky s tou milenkou to byla blbost co jsem napsala. Samozřejmě to by bylo špatný. Já vim je to ponorka jak vyšitá ale krize se k tomu taky přidala. Před pár lety jsme chodili jedeště na konzerty do kina ted už jsme hodně dlouho nikde nebyli tak zkusim něco navrhnou aby byla změna prostředí. Kdyby on ale nebyl tak strašně rád doma. Pořád se mi díví  proč mě to nebaví a chci někam chodit. Děti máme takže se musíme střídat v hlídání. A spolu jdem fakt minimálně. Nějak to mě doma poslední dobou padalo a vylevala jsem si své negativní nálady na něm. Chjo.

Není tady

#33 3. 6. 2009 10:45

lenuska1234
♥♥-----

Olivie,

podle mých zkušenností  je to zcela normální. My měli krizi po 12 letech manželství. Byla jsem na něj totálně alergická, zvlášť, když jsem byla na mateřské, jen a jen s malou a nyní už BM stále někde na služ. cestách a taky vím, že mi byl nevěrný, ale nebylo to, že by chtěl opustit rodinu, ale zkrátka se mnou to nebylo už ono - asi, protože se vše točilo kolem miminka a já ho začala přímo za to všechno nesnášet.  Naše krize vyvrcholila tak, že jsem odmítala s ním imtimně něco mít. Po několika týdnech si našel ženskou a já byla v tu chvíli ráda, jenže ta druhá byla dost snaživá, takže během krátké doby následoval rozvod. Já se s prckem přestěhovala do menšího bytu - společného, protože na tom našem byla hypotéka, kterou bych z mateřské a alimentů asi těžko platila. Tenkrát jsem nehla ani prstem, abych to zachránila, byla jsem ráda, že mám klid, že jsem vlastně zase svobodná i když mamina. Pak jsem poznávala další partnery a vždycky to bylo horší, než s tím BM, protože jsem ho znala od malička a nyní ve věku po 30 se hůř přizpůsobuje a zvyká na negativa toho druhého, hlavně se pak musíš učit daleko větší toleranci, protože téměř každý chlap má již nějaké děti, býv. manželky a starosti s tím spojené. Pokud máte děti, tak je to dost složité a já si myslím, že ta krize přijde kdykoliv s kýmkoliv, nikdy to nemůžeš vědět a pokud Tě má manžel rád a chce být s Tebou, neřešte to radikálně. Někam si spolu vyjeďte, nebo cokoliv, ale neřešte to v afektu. To je můj názor a  být sama s dítětem, je hrozně těžké.

olivie napsal(a):

Myslíte že máme po 10 letech krizi nebo je to už na rozchod.

Já :chci ho vidět minimálně. Doma hádky kvůli blbostem skoro denně. Kdy ž se mě dotkne není mi to příjemné.
     Ještě víc se mi zprotivili jeho zlozvyky na něco jsem vyloženě alergická což vyustí v další hádku. V určitých
     okamžicích ho skoro nenávidim

Sex si někdy ještě užijem třeba při smiřování ale jsme schopní se i této činnosti pohádat. Ve společnosti ok. Zatím působíme jako harmonický pár. alespoň myslím.

on: chce se mnou být, má mě rád, alergické stavy na mě prý má taky.

Milence ani milenku nemáme.

Co myslíte přejde to nebo ne?

Není tady

#34 3. 6. 2009 10:53

ARZINOE
♥♥-----

olivie napsal(a):

Nějak to mě doma poslední dobou padalo a vylevala jsem si své negativní nálady na něm. Chjo.

Stane se,že jak je člověk stále doma,tak za chvíli má pocit že už ani nežije.Stereotip za všech stran.
Je důležité odpočívat fyzicky ale taky psychicky.Domluv se s manželem,že někam vyrazíte a třeba i bez dětí.
Pokud ve vztahu není nasílí,alkohol a ta milenka,tak určitě není na záchranu manželství pozdě.
V jednom ženském časopise psycholog psal:Vzala jste si toho pravého muže?To ale nestačí,musíte na vztahu pracovat.

Není tady

#35 3. 6. 2009 11:03

olivie
♥------

ARZINOE napsal(a):

olivie napsal(a):

Nějak to mě doma poslední dobou padalo a vylevala jsem si své negativní nálady na něm. Chjo.

Stane se,že jak je člověk stále doma,tak za chvíli má pocit že už ani nežije.Stereotip za všech stran.
Je důležité odpočívat fyzicky ale taky psychicky.Domluv se s manželem,že někam vyrazíte a třeba i bez dětí.
Pokud ve vztahu není nasílí,alkohol a ta milenka,tak určitě není na záchranu manželství pozdě.
V jednom ženském časopise psycholog psal:Vzala jste si toho pravého muže?To ale nestačí,musíte na vztahu pracovat.

Ano jsem na MD a už nějaký rok a ještě chvíli budu. Já jsem s mými dětmi ráda dám je do předškolního zařízení až budou úplně zralé. Ale někdy z toho šílim. Snažím se být ale co nejvíc co mezi lidma. Měla jsem nákupní soboty sama bez dětí a manžáela ale to se mu taky nelíbí já se jich ale nevzdam.

Není tady

#36 3. 6. 2009 11:27

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Správně. Jemu se nelíbí tvoje soboty a tobě se zase nelíbí, že se mu nelíbí tvoje soboty. Takže, je to 1:1 - každému z vás se nelíbí jedna věc - tím pádem je to spravedlivé  big_smile

Upravil(a) mashanka (3. 6. 2009 11:28)

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#37 3. 6. 2009 11:43

jaspinn
♥♥♥♥---
Místo: Ostrava

olivie napsal(a):

Díky za příspěvky s tou milenkou to byla blbost co jsem napsala. Samozřejmě to by bylo špatný. Já vim je to ponorka jak vyšitá ale krize se k tomu taky přidala. Před pár lety jsme chodili jedeště na konzerty do kina ted už jsme hodně dlouho nikde nebyli tak zkusim něco navrhnou aby byla změna prostředí. Kdyby on ale nebyl tak strašně rád doma. Pořád se mi díví  proč mě to nebaví a chci někam chodit. Děti máme takže se musíme střídat v hlídání. A spolu jdem fakt minimálně. Nějak to mě doma poslední dobou padalo a vylevala jsem si své negativní nálady na něm. Chjo.

Ahojky - BM taky nejraději seděl doma, nechodil s kamarádama na pivo, ještě tak si 2x do měsíce zahrát fotbal. Do kina se mu nechtělo - "počkáme až to vyjde na dvd", občas na véču nebo někam prostě ven - proč, doma je to lepší. A tak jsem jednoho dne zjistila, že už jsem 7 let kromě práce nevytáhla paty z domu. Tohle zjištění mně šokovalo - a po nějaké době přemýšlení jsem začala jednou ročně jezdit na dovču s aerobikem, občas zašla sama do kina nebo na kafe.....jenom tak. Ale spokojená jsem nebyla, raději hezké chvilky s někým sdílím. Časem se přidaly i jiné problémy a po 20 letech manželství skončilo. Teď jsem podruhé vdaná a pro mně neuvěřitelně si to užívám - s manželem máme každý svoje koníčky, chodíme mezi své přátele, když chceme tak společně, chodíme na procházky, do kina, venčit psa, nebo na brusle...je to moc fajn. Žít s někým, kdo je ortodoxní pecivál je dusící a depresivní. BM má přítelkyni, a volné chvilky tráví u televize nebo u jídla. Ale jsou oba spokojení, vyhovuje jim to.

Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.
Jan Werich

Není tady

#38 3. 6. 2009 11:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

A o to ide - svoj k svojmu... Ja by som sa zbláznila, mať "gaučové" manželstvo ako moji rodičia, ale oni sú tkato už 44 rokov šťastní. storstark
Horšie je, ako sa stretnú dvaja odlišní a chcú sa navzájom prerábať.... Olivii by som poradila skúsiť nejaké kompromisy a hlavne nájsť si koníčka- najlepšie nejakého, ktorý by sa dal robiť aj s deťmi, ale prípadne aj bez nich...

Upravil(a) Selima (3. 6. 2009 13:26)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#39 3. 6. 2009 12:15

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

olivie napsal(a):

Ano jsem na MD a už nějaký rok a ještě chvíli budu. Já jsem s mými dětmi ráda dám je do předškolního zařízení až budou úplně zralé. Ale někdy z toho šílim. Snažím se být ale co nejvíc co mezi lidma. Měla jsem nákupní soboty sama bez dětí a manžáela ale to se mu taky nelíbí já se jich ale nevzdam.

Co to znamená "až budou úplně zralé"? va

Není tady

#40 3. 6. 2009 12:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Tady nejde o to, že oliviin M je rád doma, ale že mu vadí, když ona nechce být taky. Jasně, on si doma odpočine od zaměstnání - ale holka, která je doma celý den, celkem logicky chce i něco jiného vidět, říkat a dělat. Blbý je, že on to nechápe a (asi) má dojem, že nechce být spolu s ním a trochu to přehání - viz nákupní soboty. 99 % chlapů by dalo přednost tomu, kdyby ženuška vypadla a je po obchodech nevláčela http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#41 3. 6. 2009 13:07

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Martinko, no zralé podle svého vývoje. to je více méně odborný termín. Zralost pro školku nastává mezi 3-4 rokem života. U někoho možná dříve, u jiného později.

Olivie, pokud už je ti i fyzicky nepříjemný, vypadá to, že ti příliš narušuje osobní prostor. Děti ti jej narušují, manžel je taky závislý apecivál. Nezbude ti tedy nic jiného v rámci osobní psychohygieny, než zmizet sama z domu. At už za odpočinkem, nebo zábavou nebo třeba studiem...

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#42 3. 6. 2009 14:12

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Řekla bych , že nejde o zlozvyky samotné- něčí.

Já si myslím, že jde o úhel pohledu. . A ten, jak známo. jde nastavit. A nastavuje si ho každý sám. Osobní zkušenost. Taky mi dříve mnoho věcí vadilo a trápilo mě to.

Mě zlozvyky mého partnera (nevím přesně ..9let) baví. Neštvou, ale baví..
Mohly by mě samozřejmě nasírat. Jenže mě jsou směšné. Já třeba vím co řekne, jak zareaguje a už třeba s otázkou rovnou dodám "..odpověď nečekám, vím, že je to nad tvé síly.." míněno samozřejmě v legraci....protože vím, co zrovna není jeho parketa (např. vztahové záležitosti, pletichy, spekulace - on tomu nerozumí lol). Oba se začneme smát..

Všichni máme zlozvyky. Všichni reagujeme nějak, všichni máme nějaké spouštěcí mechanismy atd. I naše děti..Je to lidské. Ale lidi kolem sebe přece nemůžeme měnit. Není to v naší kompetenci, tudíž se musíme zařídit jinak. Tak, aby nám to nevadilo.

Já prostě v některých věcech považuji svého partnera za úplně bezbranného. Většinou jde o vztahy mezi lidmi, diplomacii apod. Když si vzomenu na některé jeho verbální obraty (zvořilostní) tak mě baví ještě dnes..

Pokud bych ho neměla ráda a protivil se mi, tak s ním nebudu. To není přínosem ani pro jednoho.

Není tady

#43 3. 6. 2009 14:33

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Já to vidím tam, že už ve svém manželovi možná přestáváš vidět chlapa. Tím myslím opravdu CHLAPA. Muže s mužskými vlastnostmi, které nám heterosexuálním ženám imponují a kvůli kterým chodíme právě s chlapama a ne s ženama. Chybí tam ta mužská autorita, rozhodnost a sebejistota.
Když tohle není, přestává být tvůj manžel chlapem a ty k němu začínáš mít averzi.

Zkus vyhledat situace, kdy by ti tvůj manžel mohl ukázat, že je stále chlap.

Já například v neděli doslova "slintala" lol , když manžel lezl na třešni, jejíž nejnižší větev byla ve výšce jeho dlaní, když zvedl ruce. A když na třešeň vylezl, měla jsem chuť zalézt s ním do nejbližšího křoví (promiňte mi tu odbočku k sexuálnímu big_smile )

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#44 3. 6. 2009 14:35

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Dobrá představa :-) Manžel na třešni, Tulipánka v křoví :-)))

Není tady

#45 3. 6. 2009 14:43

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Olivie, , osobně bych radila  koupit třeba chatu a zahradu- máš doma evodentně domácí typ muže (není Rak?) .
On nesportuje, nechodí na pivo, nemá kamarády?
Nebo su pořiďte pejska a ať s ním chodí na agility- prostě z toho cítím nebezpečnou nudu, ze které jsou roupy.
Takže milenky, milenci, pití, x-chat...
Máme starý barák, bydlím  tam 19 let a POŘÁD se něco buduje, na něco šetří, dřív jsem  ani neměla kamarádky, abych ušetřila čas a peníze, ale teď jsem ráda, když minimálně jeden víkend v měsící trávím mimo rodinu. Jsem vzácnější jim a oni mě.

S manželem jsem musela rozdýchat dvouletou nevěru se všemi důsledky (deprese, skoro rozvod), ale  pak nás dalo dohromady paradoixně to, přrd čím utíkal- ten  nenáviděný stereotyp.

Zkus změnit barvu vlasů, zkus večer na pár hodin chodit cvičit, na kafe, na plavání, dej děti někomu na hlídání, kupte si víkend někde v hotelu, jezděte na kola...a hlavně:
upřímně a bez přetvářky- máš ho pořád ráda? Jak ti toiž partner přestane vonět, je průser na světě.
A čím víc ho budeš odkopávat, tím víc za tebou poleze, bo on tě evidentně má rád víc než ty jeho. A jednoho dne budeš mít náramné divítko, kdyxž ti řekne, že si našel ěkoho jiného a ty najednou  ho budeš chtít zpátky.

Hlavně upřímně a narovinu.

Narozdíl od  jiných odloučenou dovolenou schvaluju, opravdu to prospívá!

Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

#46 3. 6. 2009 14:43

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

Jooo Tuli, to je ono!..... to jsou ty krásné momenty gloria tummenupp..... chjo, tak si tak uvědumuju, že jsem už taky dlouho takový nezažila usch

Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

#47 3. 6. 2009 14:48

mary.one
♥♥-----

Wiki napsal(a):

Mě zlozvyky mého partnera (nevím přesně ..9let) baví. Neštvou, ale baví..
Mohly by mě samozřejmě nasírat. Jenže mě jsou směšné. Já třeba vím co řekne, jak zareaguje a už třeba s otázkou rovnou dodám "..odpověď nečekám, vím, že je to nad tvé síly.." míněno samozřejmě v legraci....protože vím, co zrovna není jeho parketa (např. vztahové záležitosti, pletichy, spekulace - on tomu nerozumí lol). Oba se začneme smát..

JJ, Wiki, já to mám se svým partnerem dost podobně big_smile My jsme si i vzájemně říct, že tomu druhýmu z nás nerozumíme a jsme oba spokojení - on je rozumář, logika je jeho silná stránka - já ve vlnách rozumu a logiky prostě tonu lol - já jsem ta citová, pořád bych rozebírala vztah a city a snadno se dojmu a nebo jsou mi věci hned líto apod. - tohle je zase jeho "levá ruka", když se ho ptám na něco vztahovýho, prostě nechápe a neví, co říct, prostě neprobádané území plné mlhy a lvů lol ... a už to po něm nevyžaduju ... a on po mně to jeho taky ne 

... prostě nejsme stejní, ale doplňujeme se a o to jde - najít si na tom to pozitivum. V čem je mi současná situace prospěšná.

Není tady

#48 3. 6. 2009 15:28

saletka
♥♥-----
Místo: Brno

Myslím, že tě pálí dobrý bidlo- prober se z kómatu a zhodnoť jak je to v jiných rodinách......

Není tady

#49 3. 6. 2009 15:46

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

olivie napsal(a):

kapitulation:butter:Ještě mi vyčtě že  když  on se náhodou někde zdrží že ho hned neurguju kde je. On tohle mě děla běžně. Že prý se o něho nezajímam a nemam strach že se mu něco stalo.

tak tohle znam taky . Ted uz to vzdal , ale drive mi vycital, kdyz prisel rano z flamu , ze mu nedelam sceny , ze jina zenska by mu udelala scenu a mne , ze to je jedno.

Není tady

#50 3. 6. 2009 15:54

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

olivie napsal(a):

mashanka napsal(a):

Chápu - už tě rozčiluje i to, jak se míchá kafe, co ?
Zkus to brát tak, že z jiným by to bylo za 10 let možná ještě horší. Možná to zas přejde

No asi tak, zase je celkem pracovitej a i pohlednej mužskej ale já to už asi po těch letech tak nevidim. Dokance si říkám jaký by to bylo kdyby měl milenku a já bych o něj musela s ní bojovat. Samozřejmě bych nad milenkou vyhrála. Ale on by byl zase v mých očích zase ten samec co mě tenkrát dobýval. Ale jak se říká bacha na to co si přeješ aby ti to náhodou nesplnilo.

Toto presne se stalo me, a opravdu ho to v mych ocich zatraktivnelo , ale bohuzel po uklidneni situace se vse zase vratilo do starych koleji.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí