Oznámení

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 2. 6. 2009 21:42

olivie
♥------

doma je krize

Myslíte že máme po 10 letech krizi nebo je to už na rozchod.

Já :chci ho vidět minimálně. Doma hádky kvůli blbostem skoro denně. Kdy ž se mě dotkne není mi to příjemné.
     Ještě víc se mi zprotivili jeho zlozvyky na něco jsem vyloženě alergická což vyustí v další hádku. V určitých
     okamžicích ho skoro nenávidim

Sex si někdy ještě užijem třeba při smiřování ale jsme schopní se i této činnosti pohádat. Ve společnosti ok. Zatím působíme jako harmonický pár. alespoň myslím.

on: chce se mnou být, má mě rád, alergické stavy na mě prý má taky.

Milence ani milenku nemáme.

Co myslíte přejde to nebo ne?

Není tady

#2 2. 6. 2009 21:48

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Re: doma je krize

olivie napsal(a):

Bez společných návštěv rodinné poradny? ... dumbom

Není tady

#3 2. 6. 2009 21:55

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

olivie napsal(a):

Já :chci ho vidět minimálně. Doma hádky kvůli blbostem skoro denně. Kdy ž se mě dotkne není mi to příjemné.
     Ještě víc se mi zprotivili jeho zlozvyky na něco jsem vyloženě alergická což vyustí v další hádku. V určitých

Sex si někdy ještě užijem třeba při smiřování ale jsme schopní se i této činnosti pohádat. Ve společnosti ok. Zatím působíme jako harmonický pár. alespoň myslím.

Jestli to prejde nevim,ale ja mam stejne pocity v vetsine oblasti uz minimalne 15 let . Takze spise zalezi , jestli si s tim schopna zit nebo ne.

Není tady

#4 2. 6. 2009 22:08

Blossom
Host

A není to jen obyčejná ponorka? Co takhle jet třeba na dovolenou každý sám, odpočinout si od sebe, a to, jak by se každý z vás na a po dovolené cítil, by vám mohlo napovědět, co dál...

#5 2. 6. 2009 22:12

olivie
♥------

Ivana*M napsal(a):

olivie napsal(a):

Jestli to prejde nevim,ale ja mam stejne pocity v vetsine oblasti uz minimalne 15 let . Takze spise zalezi , jestli si s tim schopna zit nebo ne.

Mě děsíš. Takhle to dopadá asi u většiny párů co spolu žijí dlouhodobě. Včera jsem na benzínce viděla pár tak kolem sedumdesátky. Ona mu říkala Jaroušku a on jí Evičko dáš si kafíčko?

Není tady

#6 2. 6. 2009 22:16

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

olivie napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

olivie napsal(a):

Mě děsíš. Takhle to dopadá asi u většiny párů co spolu žijí dlouhodobě. Včera jsem na benzínce viděla pár tak kolem sedumdesátky. Ona mu říkala Jaroušku a on jí Evičko dáš si kafíčko?

To se mam na co tesit , pokud bych se snad dozila tak pokrocileho veku.

Není tady

#7 2. 6. 2009 22:21

olivie
♥------

Blossom napsal(a):

A není to jen obyčejná ponorka? Co takhle jet třeba na dovolenou každý sám, odpočinout si od sebe, a to, jak by se každý z vás na a po dovolené cítil, by vám mohlo napovědět, co dál...

To jsme už zkusili minulý rok. Týden byl super. Já s dětma v chatce. On byl doma nikam jet nechtěl. Sám jet  nikam nechtěl a kamarády sice má ale že by spolu jeli na dovolenou třeba k moři tak to asi ne. On chce dělat všechno se mnou a na to mam asi právě tu alergii, že u mam pořád za zadkem. Ale takhle přímo mu to říct nemůžu
to by nerozdejchal. Jiny ženy si stěžujou jak je ten jejich pořád přyč ale co já bych za to dalo kdyby šel aspon do tý hospody. To jde fakt tak max. třikrát za rok.

Není tady

#8 2. 6. 2009 22:24

mashanka
Zablokovaný

Chápu - už tě rozčiluje i to, jak se míchá kafe, co ?
Zkus to brát tak, že z jiným by to bylo za 10 let možná ještě horší. Možná to zas přejde

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#9 2. 6. 2009 22:27

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

olivie napsal(a):

Blossom napsal(a):

To jsme už zkusili minulý rok. Týden byl super. Já s dětma v chatce. On byl doma nikam jet nechtěl. Sám jet  nikam nechtěl a kamarády sice má ale že by spolu jeli na dovolenou třeba k moři tak to asi ne. On chce dělat všechno se mnou a na to mam asi právě tu alergii, že u mam pořád za zadkem. Ale takhle přímo mu to říct nemůžu
to by nerozdejchal. Jiny ženy si stěžujou jak je ten jejich pořád přyč ale co já bych za to dalo kdyby šel aspon do tý hospody. To jde fakt tak max. třikrát za rok.

Ja bych to prave rekla. Ja to jednou vykricela, kdyz jsme spolu s manzelem zacinali. Taky jsem clovek, ktery potrebuje ke stesti svobodu. Vyrvala jsem na nej, jak me se.. a jak ho nenavidim. Pochopil to a dneska mi zase vadi, ze se mnou vsude nejde. dumbom dumbom To si nevyberes kapitulation lol lol
Myslim, ze na chlapa to pusobi jako lecba sokem. Teda podle vlastni zkusenosti cool

Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

#10 2. 6. 2009 22:28

olivie
♥------

kapitulation:butter:Ještě mi vyčtě že  když  on se náhodou někde zdrží že ho hned neurguju kde je. On tohle mě děla běžně. Že prý se o něho nezajímam a nemam strach že se mu něco stalo.

Není tady

#11 2. 6. 2009 22:29

mashanka
Zablokovaný

olivie napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

olivie napsal(a):

Co ty víš, třeba bylo od Žida big_smile

Není tady

#12 2. 6. 2009 22:31

mashanka
Zablokovaný

olivie napsal(a):

Blossom napsal(a):

Nemyslím si, že bys mu to takhle přímo nemohla říct. Bůhví, co se mu honí v hlavě za důvody, o čem přemýšlí, možná to v sobě taky řeší, podobně jako ty. Třeba by ho to naopak uklidnilo, že je to jen tohle

Není tady

#13 2. 6. 2009 22:37

olivie
♥------

mashanka napsal(a):

Zkus to brát tak, že z jiným by to bylo za 10 let možná ještě horší. Možná to zas přejde

No asi tak, zase je celkem pracovitej a i pohlednej mužskej ale já to už asi po těch letech tak nevidim. Dokance si říkám jaký by to bylo kdyby měl milenku a já bych o něj musela s ní bojovat. Samozřejmě bych nad milenkou vyhrála. Ale on by byl zase v mých očích zase ten samec co mě tenkrát dobýval. Ale jak se říká bacha na to co si přeješ aby ti to náhodou nesplnilo.

Není tady

#14 2. 6. 2009 22:55

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Někdy mě manžel leze na nervy a tak si třeba představím tu hrůzu,kdyby mi třeba někdo zavolal,že ho třeba srazilo auto,v tu chvíli si představím tu hrůzu,že už by vlastně nikdy nepřišel domů,už nikdy by mě každou chvíli nikdo nepochválil,nepohladil,nepokecali bychom spolu u vína,což máme tak rádi,protože se celkem hodně názorově shodnem a takJá jsem ten typ,co by nikdy nejel na dovču s kámoškou,to prostě nechápu.Jsme spolu letos 23 let,občas se porafem,občas ho fakt nenávidím,ale hci ho co nejdýl.I na důchod (za 20let) se už teď těšíme jak si to spolu užijem,až nic nebudem konečně muset.

Není tady

#15 2. 6. 2009 23:22

olivie
♥------

Kuty napsal(a):

Někdy mě manžel leze na nervy a tak si třeba představím tu hrůzu,kdyby mi třeba někdo zavolal,že ho třeba srazilo auto,v tu chvíli si představím tu hrůzu,že už by vlastně nikdy nepřišel domů,už nikdy by mě každou chvíli nikdo nepochválil,nepohladil,nepokecali bychom spolu u vína,což máme tak rádi,protože se celkem hodně názorově shodnem a takJá jsem ten typ,co by nikdy nejel na dovču s kámoškou,to prostě nechápu.Jsme spolu letos 23 let,občas se porafem,občas ho fakt nenávidím,ale hci ho co nejdýl.I na důchod (za 20let) se už teď těšíme jak si to spolu užijem,až nic nebudem konečně muset.

Tak to je hezky.  Já zase ten typ co pojedu na dovolenou s kamarádkou. Ale doma se to také nesetkává s velkým pochopením.

Není tady

#16 2. 6. 2009 23:40

Kerrin
♥♥♥♥---

Olivie, kouká, že ono je to na obou stranách. většinou si stěžujeme my tady na chlapi, jak mají milenky, nevěnují se nám a pak zase když je toho přemíra tak to také leze na nervy.¨
No přeji at to nějak ustojíte, pokud se tedy vyloženě nenávidíte.
Třeba i ty city a pocity se zlepší. Asi by chtělo , aby se manžel v tomto případě nějak zabavil, co?

Není tady

#17 3. 6. 2009 0:15

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Web

Jsme spolu s mým mužem 10 let, z toho 8 manželé, děti nemáme. Žádnou alergii jeden na druhého nemáme, těším se na něj než přijde z práce, jdeme se psem, najime se, pak většinou pracujeme. Chodí do postele dřív než já, ale vždycky jdu s ním dát mu pusu a být s ním než usne, aby neusínal sám.

O víkendu jdeme na výlet, do kina, nebo si půjčíme DVD, hrajeme deskové hry. Náš problém je čas, oba hodně pracujeme, takže každé minuty, kdy jsme spolu, si moc vážíme.

Ale taky je pravda že mám svobodu, tak jednou za dva tři měsíce odletím na víkend či dýl do Anglie za kamarádama, kde on mě nechá jet samotnou, ví, že to potřebuju - já mu zase dopřávám, nějaký ten víkend s chlapama nebo posezení s kamarádem u piva. Na mém muži mi nic nevadí. Občas každý ujedeme, zachováme se blbě, ale když vyprší emoce, v klidu to pořeěšíme a stejně většinou zjistíme, že za to můžeme oba.

Nepřipadá mi normální, v pořádku a očekávatelné, že lidi, kteří spolu žijí, si lezou na nervy a mají na sebe alergii. U tebe mi fakt přijde, že na tobě manžel hrozně visí a dusí tě. Chce to pořádně rozebrat, zjistit, co se dá napravit a pustit se do toho - rozhodně bych se s tím nesmiřovala, protože takhle manželství podle mě vypadat nemusí a nemá.

M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

#18 3. 6. 2009 0:25

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

olivie napsal(a):

Blossom napsal(a):

to by nerozdejchal.
Jiny ženy si stěžujou jak je ten jejich pořád přyč ale co já bych za to dalo kdyby šel aspon do tý hospody. To jde fakt tak max. třikrát za rok.

Když mu to neřekneš, tak to chvíli vydržíš a pak ho pošleš do háje - nezvratně.
Lepší když mu to řekneš - neboj, on to ustojí, je to přece chlap. Jasně pochopí, že když nezvolní (je chlap-stihačka), že to nevydržíš a přijde o Tebe nadobro...
Pošli jeho nebo sebe na dovču, udělejte si víc času kdy jste jeden bez druhého, sami...

Není tady

#19 3. 6. 2009 0:28

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

... nebo ještě třeba kdyby dělal na směny, ty přes den, on večer - doma byste se minuli (v pracovní dny) a  měla bys od něj pokoj :-)

Není tady

#20 3. 6. 2009 6:52

ARZINOE
♥♥-----

olivie napsal(a):

Dokance si říkám jaký by to bylo kdyby měl milenku a já bych o něj musela s ní bojovat. Samozřejmě bych nad milenkou vyhrála. Ale on by byl zase v mých očích zase ten samec co mě tenkrát dobýval. Ale jak se říká bacha na to co si přeješ aby ti to náhodou nesplnilo.

Každý chce to co nemá.Jiné ženy jsou nešťastné,že ten jejich má milenku a ty jsi nešťastná zase,že ji nemá.
Někomu dějá ta jistota ve vztahu  zle.Jsi možná otrávená stereotipem.Spíš bych řekla,že místo partnera máš na starosti další dítě.Tvůj manža nemá nějakého koníčka?

Není tady

#21 3. 6. 2009 7:58

Kavasaki
♥♥♥♥---
Místo: Zlínsko

Ahoj Olivie,
ve vašem vztahu je nuda a pohodlí něco změnit,přiznat si každý své zápory.
Jestli vám oběma alespoň malinko na sobě záleží (neříkej mi,že po 10letech k manželovi vůbec nic necítíš),tak se budete snažit svůj vztah vylepšit.
Ale neříkejte MUSÍME,řekněte si CHCEME.
Vždyť po 10letech by jste měli vědět,co na toho druhého zabírá.
Překvapujte se navzájem.
Držím vám palečky

Není tady

#22 3. 6. 2009 8:37

Blossom
Host

olivie napsal(a):

mashanka napsal(a):

No asi tak, zase je celkem pracovitej a i pohlednej mužskej ale já to už asi po těch letech tak nevidim. Dokance si říkám jaký by to bylo kdyby měl milenku a já bych o něj musela s ní bojovat. Samozřejmě bych nad milenkou vyhrála. Ale on by byl zase v mých očích zase ten samec co mě tenkrát dobýval. Ale jak se říká bacha na to co si přeješ aby ti to náhodou nesplnilo.

Olivie, ty se tak strašlivě rouháš..!!!! Píšeš - samozřejmě bych nad milenkou vyhrála. To svědčí - promiň- o tvé neuvěřitelné naivitě, i o tom, že máš pocit, že manžela máš absolutně jistýho. Což obojí je špatně. A pozor - jestli je mezi vámi déle dusno, manžela od sebe odháníš,a tvůj manžel je jak píšeš pěknej a pracovitej chlap, je podle mě (bohužel) jen otázka času, kdy se vyskytne nějaká, co mu řekne "Já tě tolik miluju, tolik potřebuju, budeme pořád už jen spolu" a to pak uviíš ten mazec... Nepřeju ti to, ale fakt si o to (aspoň tímhle citovaným příspěvkem ) vysloveně koleduješ... dumbom 

Asi máte s manželem odlišné představy o soužití. On tě, podle toho co píšeš, hodně miluje, chtěl by být i po 10 letech co nejvíc s tebou, možná to hraničí se závislostí. Což zase chápu, že tě svým způsobem dusí...
Na tvém místě bych se pokusila si s ním popovídat asi v tomto duchu : Mám tě ráda, moc pro mě znamenáš, ale obávám se, že nám trochu nastala ponorka. A protože stojím o to, aby to bylo mezi námi dál pěkné, měli bychom té ponorce zabránit, nebo nás to smete. Já to vidím tak, najít si oba nějaké kamarády a netrávit úplně veškerý čas jen spolu, ale i každý zvlášť. Něco ve smyslu Svěrákových Vratných lahví - aby bylo vítání, musí být i loučení...

Zkus to, třeba to pomůže.
A nebo se zkus poradit o celém problému v manželské poradně.

#23 3. 6. 2009 8:58

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

ARZINOE napsal(a):

olivie napsal(a):

Dokance si říkám jaký by to bylo kdyby měl milenku a já bych o něj musela s ní bojovat. Samozřejmě bych nad milenkou vyhrála. Ale on by byl zase v mých očích zase ten samec co mě tenkrát dobýval. Ale jak se říká bacha na to co si přeješ aby ti to náhodou nesplnilo.

Každý chce to co nemá.Jiné ženy jsou nešťastné,že ten jejich má milenku a ty jsi nešťastná zase,že ji nemá.
Někomu dějá ta jistota ve vztahu  zle.Jsi možná otrávená stereotipem.Spíš bych řekla,že místo partnera máš na starosti další dítě.Tvůj manža nemá nějakého koníčka?

Tak to si jen najivne myslis,ze nad milenkou vyhrajes.Ja si taky byla svym manzelem jista,ze jsem pro nej jedina a odloudila me ho o 10 let starsi zena s 3 detma nevalne povesti.Holka nebud si tak jista to se nevyplaci

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#24 3. 6. 2009 9:20

mashanka
Zablokovaný

Taky mě zarazilo to "nad milenkou bych samozřejmě vyhrála"

Možná máš ten pocit teď, když žádnou nemá a visí na Tobě, ale uvědom si, že pokud by ji měl, už to, že  si s ní začal, je vlastně tvoje první prohra - to, že jí potřebuje a chce s ní trávit čas raději, než s tebou - a těžko říct, jestli bys vyhrála. Pravděpodobně ve finále ano, ale jistotu mít nemůžeš. Pokud je to typ, který touží být co nejčastěji spolu, dělat všechno spolu, pořád si volat............. to je přesně to, co by s tou milenkou měl, protože to prostě v začátku vztahu bývá normální - taky by ho to mohlo nadchnout a oslnit, že mu konečně každý den někdo volá, zajímá se o něho..... = že ho miluje

Není tady

#25 3. 6. 2009 9:35

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Olivie, u vás není žádná "krize", ale úplně obyčejná ponorka, jak Ti tu i některé holky píšou, která přijde asi u každého manželského či partnerského vztahu po XX letech soužití, tak neblbni smile

A že si věříš, že bys "vyhrála nad milenkou"? Inu, třeba ano, ale pamatuj, že by to mohlo být ono pověstné Pyrrhovo vítězství...

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí