Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 5. 2009 12:26

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Epilátor na obličej

Ahojky Babinetky..smile
Zajímalo by mne, jestli některá z vás má přímou osobní zkušenost s epilátorem na obličej. Jak všechny víme, epilace = odstranění chloupku i s kořínkem. Když jsem si však prohlížela jednotlivé přístroje a jejich návody, postupy na internetu, všude se hovoří o tzv. "zastřihávání" chloupků, né o vytrhávání i s kořínkem. Ale již název přece naznačuje něco jiného.
Proto ptám Vás na osobní zkušenost.
Díky, hezký den.stolt

Není tady

 

#2 5. 7. 2009 11:30

Sosek
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2009
Příspěvky: 11

Re: Epilátor na obličej

O epilátoru na obličej jsem nikd neslišela....ale nevím, proč ho ješt nevymisleli, teda smile Zastřihávat chlupy na obličeji bych nedoporučovala, to strniště pak nemusí být zrovna příjemné. Já zatím nemám problém s vousky, ale mamča na to používá cukrovou pastu. Zkusila to, protože já s ní epiluju celé tělo a jsem moc spokojená, nedělají se potom pupínky a chlupy nezarůstají, takže doporučovala bych zkusit tu

Není tady

 

#3 17. 7. 2009 21:47

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: Epilátor na obličej

No, o cukrové pastě už jsem slyšela, ale nechci kvůli tomu chodit ke kosmetičce a recept neznám.., kromě toho mi příjde jednolité strhnutí chloupků na obličeji docela drastický, bála bych se pupínků a zarůstání..:-/ Ten epilátor, není epilátor v pravém slova smyslu, nebo chloupky nevytrhává, jen zastřihuje, s takovou by ženská vypadala jak opice..., blbej nápad...

Není tady

 

#4 18. 7. 2009 9:13

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Epilátor na obličej

Na obličeji nepoužívej epilaci, ani pastou a ani voskem, a ani si nenechávej strhávat knírek voskem, časem se ti utvoří hnědé pigmentové skvrny. Obzvl᚝ po epilaci čímkoliv, co přilne k pokožce - to se vždycky strhne i trošku epitelu a na stáří budeš mít hnědej knír...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 20. 7. 2009 21:27

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: Epilátor na obličej

však to neplánuju, používala jsem jednu dobu na okraje tváří depilační krém, ale tvořily se mi pupínky, tak jsem se přiklonila opět ke klasické pinzetě.., bohužel..

Není tady

 

#6 28. 7. 2009 12:03

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Epilátor na obličej

U nas v Holandsku epilator na oblicej prodavaji, zkusenosti s nim nemam. Je to mensi variace normalniho epilatoru.
Proc nepouzijes proste normalni epilator? Ja si s nim delam nohy i ruce a je to perfektni! Krasne hladke nohy minimalne tyden....

Není tady

 

#7 28. 7. 2009 21:14

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: Epilátor na obličej

mám použít klasický epilátor na obličej? trošku drastické ne?..:-) Neřeknu, kdyby se prodával ve zmenšené podobě, jak uvádíš ty, ale 40 rotujících pinzet najednou? ani nápad.., obávám se, že by pokožka velkou radost neměla a dokážu si představit tu reakci...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů