Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#101 2. 6. 2009 23:37

Kerrin
♥♥♥♥---

Re: Nemám rodinu

mashanka napsal(a):

Nejsi sama, kdo chce rodinu a začíná chytat paniku. Problém je asi v tom, že potencionální partner si to přečte na tvém čele hned první den - je to poznat - nemusí přitom o tom padnout ani slovo.
V první fázi vztahu mᚠbýt zamilovaná a smyslů zbavená, přiblble se usmívat, být veselá a ze všeho nadšená, jen proto, že jste spolu. Pokud si hned od prvního okamžiku představuješ dotyčného, jaký by byl otec, dumáš, jestli se k sobě hodíte, a vůbec UVAŽUJEŠ, on to vycítí a prchá.

ale  s tímto souhlasím. smile je to blbý,,ale je to tak...

Není tady

#102 3. 6. 2009 9:07

Blossom
Host

Martinčino "Ujasni si, co vlastně chceš" (a dál slova o dárci spermatu) mi přijdou úplně mimo mísu. Vždy to autorka říká už názvem tématu - Nemám rodinu a v prvním příspěvku dost jasně popisuje, co jí chybí.
Já myslím, že je to lidsky naprosto pochopitelné. A i když jí nikdo nemůže dát jednoduché řešení či radu, tak se tady z toho aspoň vypsala a může si z příspěvků ostatních na některé věci podívat z nového úhlu. Vždy o tom myslím babinet je....

Mimochodem, já ve svém okolí znám pár kluků (mužů) taky kolem 30ti let, u kterých vidím podobný životní pocit. Chtěli by rodinu, a nějak zrovna není s kým a jsou z toho smutní. Takže tenhle pocit není  jen záležitost nás žen...

A teď vzpomínám, něco podobného jsem viděla kdysi i u mého BM. Byl o necelých 10 let starší, a já tehdy ještě před sebou měla pár let studia na VŠ. Takže jsme spolu bývali jen o víkendech, a vím, že on tím trpěl. On byl už ve stádiu, kdy bychtěl také mít svou vlastní rodinu a nejen takový kočovný život, který jsme díky mému studiu měli. Ale nic mi nevyčítal, netlačil, nic se nesnažil uspěchat. Ale když mi třeba vyprávěl, že v práci slavili narození dítěte jeho kolegy, míval smutné oči. Poznala jsem to na něm. Takže pak jsem se rozhodla, že studium je pro mě vedlejší, prioritní je mi má rodina, a cíleně jsme se rozhodli mít dítě a být spolu. Dnes by nad tím kdekdo lomil rukama jako nad naprostým nerozumem, ale s odstupem let říkám - bylo to tehdy rozhodnutí správné stolt.

Upravil(a) Blossom (3. 6. 2009 9:09)

#103 3. 6. 2009 10:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ivana*M napsal(a):

elena007 napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

U meho manualne nezrucneho m., bych ocenila jakoukoliv snahu o cokoliv. Za vymalovani s flekama bych byla opravdu stastna.

Priznam se, ze toto moc nechapu. big_smile Proc chtit po manualne nezrucnem chlapovi, ktery neumi malovat, aby to delal? To je, jako kdyby muj muz chtel, abych mu upletla svetr. Neumim to, nebavi me to, nechci to delat a zadne oceneni me snahy by nevykompenzovalo mou nacurenost z toho, ze se to po me chce. big_smile Pokud by me k tomu vubec primel, protoze  by k tomu nejspis stejne nedoslo. tongue

On to taky nedela. V mladi jeste sem tam neco zkusil, ale ted uz se vubec nenamaha.

Buď rada... môj otec zrušil elektrinu v celom našom osemvchodovom dome, keď sa babral  v poistkách. grater kapitulation Z mývala labu neurobíš. Načo aj?

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#104 3. 6. 2009 11:41

anais.de
♥♥♥♥♥--
Místo: Deutschland

Blossom napsal(a):

Martinčino "Ujasni si, co vlastně chceš" (a dál slova o dárci spermatu) mi přijdou úplně mimo mísu. Vždy to autorka říká už názvem tématu - Nemám rodinu a v prvním příspěvku dost jasně popisuje, co jí chybí.
Já myslím, že je to lidsky naprosto pochopitelné. A i když jí nikdo nemůže dát jednoduché řešení či radu, tak se tady z toho aspoň vypsala a může si z příspěvků ostatních na některé věci podívat z nového úhlu. Vždy o tom myslím babinet je....

Mimochodem, já ve svém okolí znám pár kluků (mužů) taky kolem 30ti let, u kterých vidím podobný životní pocit. Chtěli by rodinu, a nějak zrovna není s kým a jsou z toho smutní. Takže tenhle pocit není  jen záležitost nás žen...

A teď vzpomínám, něco podobného jsem viděla kdysi i u mého BM. Byl o necelých 10 let starší, a já tehdy ještě před sebou měla pár let studia na VŠ. Takže jsme spolu bývali jen o víkendech, a vím, že on tím trpěl. On byl už ve stádiu, kdy bychtěl také mít svou vlastní rodinu a nejen takový kočovný život, který jsme díky mému studiu měli. Ale nic mi nevyčítal, netlačil, nic se nesnažil uspěchat. Ale když mi třeba vyprávěl, že v práci slavili narození dítěte jeho kolegy, míval smutné oči. Poznala jsem to na něm. Takže pak jsem se rozhodla, že studium je pro mě vedlejší, prioritní je mi má rodina, a cíleně jsme se rozhodli mít dítě a být spolu. Dnes by nad tím kdekdo lomil rukama jako nad naprostým nerozumem, ale s odstupem let říkám - bylo to tehdy rozhodnutí správné stolt.

Ja myslim, ze rodinne zalozeni se ceni v dlouhodobejsim vztahu, ale pokud na me chlap na treti schuzce s timto vyrukuje, spolehlive me to vydesi. Jednoho takoveho jsem poznala kratce po rozchodu s manzelem, byl taky o neco starsi nez ja, nedavno se rozesel po 6 letech s partnerkou - anesteziolozkou, ktera dala prednost kariere, a pusobil na me dojmem, ze zoufale hleda vhodny geneticky material, aby tu rodinu jeste "stihl". Ac byl jinak celkem fajn, vzala jsem kramle, tento postoj nebyl pro me vubec sexy smile. Skoda, ze ho nemuzu nekomu hledajicimu poslat smile (nejspis bude uz zase zadany) ...

Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

#105 3. 6. 2009 11:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

No, ono sa asi málokomu páči by "východiskom z núdze" a prvou pomocou, nie?: Všetci chceme ma aspoň ilúziu, že sme tí prví a najúžasnejší, princovia a princezné, tí "praví" pre život.... a nie záchranná brzda. lol

Brita

Není tady

#106 3. 6. 2009 12:04

anais.de
♥♥♥♥♥--

Selima: Presne. Takze hledajicim bych radila s timto na samem zacatku vztahu trochu brzdit - miminkovska jmena nejsou na treti schuzce idealnim konverzacnim tematem (samosebou trochu prehanim smile).

Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

#107 3. 6. 2009 12:40

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

mashanka napsal(a):

Javeno, super. Přesně souhlasím. Nejvíc problémů a hádek vzniká tím, že někdo v každé otázce pořád hledá nějaké významy. Něco, co se mu tou otázkou dotyčný asi snaží říct. Nejlepší je to nezkoumat a jednoduše odpovědět. I kdyby tou otázkou třeba něco myslel (vymaloval jsi blbě, ale čemu se vlastně divím, když dělᚠvšechno blbě), alespoň tím nepřistoupím na tu jeho hru, když řeknu : na zdi byly mastné fleky, které barva nepřekryla. tečka. Maso je tvrdé, protože jsem ho měla za mladší, ale přitom to byl starý vůl. Tečka

No, to bude ono. Přiznám se, že se nechám snadno vytočit a jí se to asi snad i líbí. big_smile

Není tady

#108 3. 6. 2009 12:51

javena
♥♥♥♥♥♥-

Nedoma napsal(a):

mashanka napsal(a):

Javeno, super. Přesně souhlasím. Nejvíc problémů a hádek vzniká tím, že někdo v každé otázce pořád hledá nějaké významy. Něco, co se mu tou otázkou dotyčný asi snaží říct. Nejlepší je to nezkoumat a jednoduše odpovědět. I kdyby tou otázkou třeba něco myslel (vymaloval jsi blbě, ale čemu se vlastně divím, když dělᚠvšechno blbě), alespoň tím nepřistoupím na tu jeho hru, když řeknu : na zdi byly mastné fleky, které barva nepřekryla. tečka. Maso je tvrdé, protože jsem ho měla za mladší, ale přitom to byl starý vůl. Tečka

No, to bude ono. Přiznám se, že se nechám snadno vytočit a jí se to asi snad i líbí. big_smile

To je to nejdůležitější, aby k sobě lidi pásly...
Ňákej - až to budu natírat příště, tak vy už tady nebudete - by jí prostě "nebavil". wink Mě jo. Já jsem děsná... lol

Není tady

#109 3. 6. 2009 13:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥

miminkovska jmena nejsou na treti schuzce idealnim konverzacnim tematem
No - když se nezadaří, tak nikoli ideálním, ale sakra nutným http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#110 3. 6. 2009 14:23

anais.de
♥♥♥♥♥--

helena napsal(a):

miminkovska jmena nejsou na treti schuzce idealnim konverzacnim tematem
No - když se nezadaří, tak nikoli ideálním, ale sakra nutným http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

To myslis "zadari", ne smile? Autorka vlakna prece mimi chce. Jen si nejsem jista, zda by napr. po ctrnacti dnech znamosti nad "dvema carkami" na babytestu jasal i jeji partner.

(Kalmo omlouvam se, to byl jen vtip smile).

Není tady

#111 3. 6. 2009 14:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Nemyslela jsem zrovna autorku - spíš tak všeobecně.... to se pak opravdu nezadaří http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#112 3. 6. 2009 15:00

anais.de
♥♥♥♥♥--

Nestras smile. Jeste ze nejsem chlap a nikdo na me nemuze pouzit oblibenou fintu se "selhanim antikoncepce".

Není tady

#113 3. 6. 2009 16:12

L_aura
♥♥♥♥♥--

Možná jsem si toho nevšimla nebo to tu skutečně nezaznělo, ale psala Kalma, odkud je? Tedy, zda žije ve městě, či na vesnici? Dokážu si představit, že v tom druhém případě je to skutečně těžké (stejně tak na malém městě) - uzavřený okruh lidí, každý každého zná, žádné nové impulzy, noví mužové, které pak stejně není kde potkat. Pokud skutečně není, kde brát, tak je těžké jakkoli radit, co dělat (než najít způsob, jak někoho potkat). Ale, i když je kde brát, tak pak může chybět vůle k tomu braní - můj případ. Kalmo, možná to chce si dát prostě čas, někdy jsou pustá a prázdná období, která se musí jen přežít.

Není tady

#114 4. 6. 2009 9:18

kalma
♥♥-----

Ahojky, tak jsem zpátky v netovém světě smile. Jela jsem si odpočinout ke kamarádce a pomohlo mi to. Děkuju všem za rady, pomalinku to přelouskám a odpovím. Jen se hlásím, že jsem v pořádku a ještě jednou moc děkuju smile.

Není tady

#115 4. 6. 2009 17:36

agewa
♥♥♥♥♥♥-

na vedlejším vlaknu...........kde se seznámit............jsem psala o tom též
.
mám problém se seznámit, je mi 38, rozvedená, jsem z vesnice , kde je fakt malý dostatek možností.Je pravda, že i tam se do mě obula Martinka svýma "radama " typu, a....chceš skutečně chlapa,....není problém se seznámit ...atd.
možná pro někoho to problém není, pro mě ano, a to jsem vyzkoušela i seznamku na netu a nic.proto docela chápu kalmu, někdy je to fakt hodně těžký.

Není tady

#116 4. 6. 2009 18:07

Blossom
Host

agewa napsal(a):

na vedlejším vlaknu...........kde se seznámit............jsem psala o tom též
.
mám problém se seznámit, je mi 38, rozvedená, jsem z vesnice , kde je fakt malý dostatek možností.Je pravda, že i tam se do mě obula Martinka svýma "radama " typu, a....chceš skutečně chlapa,....není problém se seznámit ...atd.
možná pro někoho to problém není, pro mě ano, a to jsem vyzkoušela i seznamku na netu a nic.proto docela chápu kalmu, někdy je to fakt hodně těžký.

Pokud ženská chce chlapa, ve smyslu "celkem jakéhokoli chlapa", tak takových jsou opravdu  všude tuny.

Pokud chce ale chlapa ve smyslu - kdo by se mi líbil, kdo by byl sympatický, přiměřeně pracovitý (= ne úplný lempl neschopný se postarat ani o sebe), kdo by mě i mé děti měl rád a s kým bychom si rozuměli, a při tom všem ještě ke všemu nezadaný.... tak takových je ve středním a vyšším věku jako šafránu, a s postupujícím věkem čím dál tím míň. Bohužel je to realita.
Já po rozvodu dlouho hledala a taky nemohla najít. Vlastně definitivně dohledáno nemám asi dodnes.
Mě pomáhal internet. A dost často jsem při prvních schůzkách slýchávala - proboha, proč ty  se seznamuješ přes internet? Ty si přeci musíš mít dost z čeho vybírat? No, bohužel ve středním věku právě moc z čeho vybírat až tak není... sad

#117 4. 6. 2009 18:11

Blossom
Host

Ještě k předchozímu příspěvku: A když už budete mít štěstí, a prima chlapa podle vyjmenovaných kritérií konečně najdete, tak na to vemte jed, že jak na potvoru bude někde z druhého konce republiky..... sad

#118 4. 6. 2009 18:36

agewa
♥♥♥♥♥♥-

naprosto s tebou souhlasím.
u mě je to právě i povaha, žasnu, jak se někdo seznámí, kamarádku zastaví policajt , že jí dá pokutu a nakonec jí ještě pozve na večeři. já nedokážu být až tak spontální či uvolněná či co to je.když to vezmu kolem kolem, tak s bývalým jsme se znaly ještě jako děti a dalšího přitele jsem znala asi 5 let než k něčemu došlo.
taky mi radily, at si najdu někaý kroužek,třeba turistický, no bohužel to není moje parketa a nechci jít někam jen protože se tam možná seznámím.

Není tady

#119 4. 6. 2009 18:44

Neudatelný
♥♥-----
Místo: Jagerndorf

Já si myslím, že oni vám muži stejnak prokazují velkou laskavost a velkorysost, když s váma chodí, viďte.

Pozor: Velmi zlý člověk!

Není tady

#120 4. 6. 2009 18:49

Blossom
Host

Neudatelný napsal(a):

Já si myslím, že oni vám muži stejnak prokazují velkou laskavost a velkorysost, když s váma chodí, viďte.

Ano, Neudatelný. Asi tak jako ty nám tady prokazuješ  laskavost svou přítomností a svým duchaplným příspěvkem... Děkujeme ti !!!

#121 4. 6. 2009 19:17

anais.de
♥♥♥♥♥--

Je fakt, ze z volnych chlapu mezi 35-50 je mensi vyber nez z tech mezi 20-30, ale zase se jich v tomto veku dost rozvadi (pokud vam teda nevadi rozvedeni). Mne ne, myslim, ze na chlapovi po 35 roce veku, ktery nikdy nebyl zenaty ci aspon s nekym dlouhodobe nezil, bude nejspis neco divneho (vim, ze je to trochu predsudek, a cest moznym vyjimkam, ale toto je ma zkusenost). Co myslite? Samozrejme kdyz byl zenaty prilis mnohokrat, tak je to taky blby smile .

Upravil(a) anais.de (4. 6. 2009 19:19)

Není tady

#122 4. 6. 2009 19:21

Neudatelný
♥♥-----
Místo: Jagerndorf

anais.de napsal(a):

Je fakt, ze z volnych chlapu mezi 35-50 je mensi vyber nez z tech mezi 20-30, ale zase se jich v tomto veku dost rozvadi (pokud vam teda nevadi rozvedeni). Mne ne, myslim, ze na chlapovi po 35 roce veku, ktery nikdy nebyl zenaty ci aspon s nekym dlouhodobe nezil, bude nejspis neco divneho (vim, ze je to trochu predsudek, a cest moznym vyjimkam, ale toto je ma zkusenost). Co myslite? Samozrejme kdyz byl zenaty prilis mnohokrat, tak je to taky blby smile .

Asi to pravděpodobně bude štastný člověk cool

Pozor: Velmi zlý člověk!

Není tady

#123 4. 6. 2009 19:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Tak s tým dôvetkom môžem tvoj príspevok bohužiaž plne podpísa... A to bývam v polmiliónovm meste, ale proste keď to bol niekto zo susednej ulice, zasa mal neprekonatežné muchy... grater kapitulation Ale ono sa nakoniec vždy nejaké dobré riešenie nájde - len teda to nemusí by HNEĎ. Čo asi zasa je pre Kalmu dos dôležité...

Brita

Není tady

#124 4. 6. 2009 19:30

anais.de
♥♥♥♥♥--

Neudatelný napsal(a):

anais.de napsal(a):

Asi to pravděpodobně bude štastný člověk cool

Ktery, ten bez zeny nebo multizenac? Hadam, ze jsi myslel toho prvniho.

To je velmi dobre mozne a ja mam 2 takove kamarady, ale doma bych je tedy nechtela (oni me ovsem take ne). smile

Není tady

#125 4. 6. 2009 19:39

anais.de
♥♥♥♥♥--

Je zajimave, ze u muzu, kteri ziji sami, je vetsinou patrna spokojenost se statem quo (uf, nevim zda jsem to dobre vysklonovala), kdezto u samotnych zen jen malokdy (myslim tim ty, kteri(ktere) nemaji a nikdy nemeli zadnou rodinu, neradim sem rozvedene matky s detmi, protoze ty tak docela samy nejsou). Na druhou stranu, muzi, kteri nechteji zit sami, se zdaji byt ochotni dosti slevit ze svych naroku, a to v mnohem vetsi mire nez zeny ...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí