Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#76 2. 6. 2009 7:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Nemám rodinu

kdyby mě někdo neustále říkal, jak se mi ta omáčka povedla, ty knedlíčky jsou mňam a masíčko se rozsejpá, a matlal mi med kolem hubky, asi bych mu tu omajdu vylila na hlavu.
Furt ne - ale tu a tam bych bývala ráda slyšela "mámo, tohle se ti povedlo" http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png - a jídlo nebo cokoli jiného. Usuzovat z prázdného talíře, jestli pánovi tvorstva chutnalo, nebo to zblajznul jen proto, že měl hlad, mě neba....

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#77 2. 6. 2009 7:50

ajka
♥♥♥----

Javeno,tak to je jak u nás.
Manžel velmi zručný, ale než se k tomu dokope, no spíš já ho dokopu, jsou k vůli tomu věčně spory.
Byl návrh lístečky na ledničku, a na to zase nezapomene, no to fungovalo tak pár měsíců. Taky mu vždycky říkám, když chceš něco ty udělám to hned, ale když chci něco já, tak zapomeneš. Prý za to nemůže, že zapomene.
No tak jsem jednou "zapoměla" na večeři, a pak mu to došlo a měsíc fungoval a pak bylo vše zase ve starých kolejích.
Poradíte mi někdo? Manžel je super chlap, ale v tomhle na sebe narážíme.

Není tady

#78 2. 6. 2009 8:12

javena
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

kdyby mě někdo neustále říkal, jak se mi ta omáčka povedla, ty knedlíčky jsou mňam a masíčko se rozsejpá, a matlal mi med kolem hubky, asi bych mu tu omajdu vylila na hlavu.
Furt ne - ale tu a tam bych bývala ráda slyšela "mámo, tohle se ti povedlo" http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png - a jídlo nebo cokoli jiného. Usuzovat z prázdného talíře, jestli pánovi tvorstva chutnalo, nebo to zblajznul jen proto, že měl hlad, mě neba....

Tak já umím pochválit a poděkovat a manžel to taky dělal, ale když byl důvod. Nemám ráda matlání medu kolem huby, aby měl pán tvorstva radost, že je obdivován a mě by se z takového jednání vůči mě asi zatmělo před očima.
A upřímně mám za to, že kdybych šla na manžu ve smyslu - ty jsi táák šikovnej, to jsi přišrouboval šroubkama, jo, na to nejsou hřebíčky? Nóó, to mám doma šikulu... to by jsi mohl vzít ještě tu vrtačku do pacičky, tada jestli jsi se neunavil a přivrtat ty žaluzie, aby na nás nekoukali sousedí dalších půlrok, viď... když ti to dneska táák jde, no krásně ti jde, miláčku. To bude Jířa koukat, jakej ty jseš šikovnej... dumbom, že by volal záchranku...
Protože, když mi čučí sousedi do koupelny půl roku, věděl, že nemůže čekat takovýhle hovadiny a když už něco přivrtával, prostě jsem mu řekla, no super, konečně... Děkuju a když už to mᚠv pařátě, hupni na tu koupelnu, a to mᚠz krku. Mě nebaví furt ti to připomínat a ty už z toho mᚠtaky pupeny...

Není tady

#79 2. 6. 2009 8:15

javena
♥♥♥♥♥♥-

ajka napsal(a):

Javeno,tak to je jak u nás.
Manžel velmi zručný, ale než se k tomu dokope, no spíš já ho dokopu, jsou k vůli tomu věčně spory.
Byl návrh lístečky na ledničku, a na to zase nezapomene, no to fungovalo tak pár měsíců. Taky mu vždycky říkám, když chceš něco ty udělám to hned, ale když chci něco já, tak zapomeneš. Prý za to nemůže, že zapomene.
No tak jsem jednou "zapoměla" na večeři, a pak mu to došlo a měsíc fungoval a pak bylo vše zase ve starých kolejích.
Poradíte mi někdo? Manžel je super chlap, ale v tomhle na sebe narážíme.

Ajko, hodinový manžel... To je profese, kdy ti doma chlápek leccos přivrtá, opraví, dolepí...
Na manžu platilo, když jsem se už domluvila s nějakým jeho kolegou, že mu to zaplatím a on to zjistil. Já to prej udělám, najednou to tak spěchá, tři měsíce ti to nevadilo... dumbom
Na zabití... lollol

Není tady

#80 2. 6. 2009 10:03

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

Ivana*M napsal(a):

javena napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Tak to souhlasim

Jo, chválit a chválit. Taky to neumím. Tedy naoko, aby byl pán spokojenej...
Když to s chlapem umí roll. Tak jestli chce mít ženská doma něco cvičenýho, stačí pudlík, ne?
Podle mě je tohle pod úroveň - toho chlapa i mojí - a kdyby mě někdo neustále říkal, jak se mi ta omáčka povedla, ty knedlíčky jsou mňam a masíčko se rozsejpá, a matlal mi med kolem hubky, asi bych mu tu omajdu vylila na hlavu. dumbom

Vidim to naprosto stejne. Nesnasim hrat divadlo a neprijde mi to fer.

On asi Slávek17 nemyslel nějaký divadýlko, to je trošku průhledný, a tohle dělala moje matka "no né to není možný, tady se snad uklízí no to snad půjdu dát blahopřání do novin" - výsledek: "neuklízelo" se. Počítám ale, že když se třeba člověk dělá s pěkným a chutným jídlem, a ten druhej to zlikviduje při čučení na televizi nebo do novin nebo jánevímkam, aniž by řekl popel, tak to zrovna nepotěší. Pamatuji si na drahou polovičku, jak spala unavená po nějakým večírku, a já jsem maloval kuchyni, no a zeď byla děsná a byly tam fleky, po té třetí vrstvě. No a drahá vstala a řekla "Proč tam mᚠty fleky?" To je na kriminál (pro mě) big_smile

Není tady

#81 2. 6. 2009 10:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥

a když už něco přivrtával, prostě jsem mu řekla, no super, konečně... Děkuju
Mno - když jsem po X týdnech, měsících, letech http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png tohle mohla říct, neslyšel to "super", ale jenom "konečně", což pravidelně vedlo k uraženému ksichtu a konstatování, že s ničím nejsem spokojená...

Není tady

#82 2. 6. 2009 11:05

javena
♥♥♥♥♥♥-

Nedoma napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

javena napsal(a):

Když to s chlapem umí roll. Tak jestli chce mít ženská doma něco cvičenýho, stačí pudlík, ne?
Podle mě je tohle pod úroveň - toho chlapa i mojí - a kdyby mě někdo neustále říkal, jak se mi ta omáčka povedla, ty knedlíčky jsou mňam a masíčko se rozsejpá, a matlal mi med kolem hubky, asi bych mu tu omajdu vylila na hlavu. dumbom

On asi Slávek17 nemyslel nějaký divadýlko, to je trošku průhledný, a tohle dělala moje matka "no né to není možný, tady se snad uklízí no to snad půjdu dát blahopřání do novin" - výsledek: "neuklízelo" se. Počítám ale, že když se třeba člověk dělá s pěkným a chutným jídlem, a ten druhej to zlikviduje při čučení na televizi nebo do novin nebo jánevímkam, aniž by řekl popel, tak to zrovna nepotěší. Pamatuji si na drahou polovičku, jak spala unavená po nějakým večírku, a já jsem maloval kuchyni, no a zeď byla děsná a byly tam fleky, po té třetí vrstvě. No a drahá vstala a řekla "Proč tam mᚠty fleky?" To je na kriminál (pro mě) big_smile

No, vidíš, podle mě se logicky zeptala, proč tam jsou fleky. vissla Ty jsi čekal, že řekne, jak je to super, že ty fleky nevadí... nebo, že je "jako" neuvidí? vissla
Taky jsem pokaždý neměla masíčko měkký, ale kdyby mě někdo chválil za něco, co není až tak pravda, vadilo by mi to. Jsem prostě taková a myslím, že manžel nechtěl žádnou slepici, proto si "vybral" mě a já jeho. Věděla jsem, že od něj to nehrozí. Že mi řekne - zlato dobrý, ale to maso bych teda příště trápil dýl... winkbig_smile

Není tady

#83 2. 6. 2009 12:13

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

Podle tebe je to logické? A jakou odpověď bys tak asi očekávala, co?

To je jako by se ten tvůj zeptal: "A proč je to maso tvrdý?" To by ti taky připadlo logické?

Prostě bych rád slyšel něco jako "Fajn, žes to udělal, ale tady jsou ještě fleky" a ne nějaký polodementní dotazy smile

Není tady

#84 2. 6. 2009 12:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥

podle mě se logicky zeptala, proč tam jsou fleky... 
"A proč je to maso tvrdý?" To by ti taky připadlo logické?

Obojí je logická otázka - něco je (nebo se nám zdá) špatně, ptáme se tedy "proč?".
Logické odpovědi jsou  "Protože na mokrým je to víc vidět." nebo "Protože mi dal řezník maso ze starýho kusu.", případně "Protože to pořádně neumím."
Nelogické pak "Tak si to příště udělej sám/sama!"

Není tady

#85 2. 6. 2009 12:34

majka.r.63
♥♥♥♥---

tummenupp

Není tady

#86 2. 6. 2009 12:43

javena
♥♥♥♥♥♥-

Nedoma napsal(a):

Podle tebe je to logické? A jakou odpověď bys tak asi očekávala, co?

To je jako by se ten tvůj zeptal: "A proč je to maso tvrdý?" To by ti taky připadlo logické?

Prostě bych rád slyšel něco jako "Fajn, žes to udělal, ale tady jsou ještě fleky" a ne nějaký polodementní dotazy smile

lol To je právě ono, Nedomo, mě to logický přijde.
Asi bych čekala, že mi odpovíš něco v tom smyslu, že jsou to mastné fleky a to se těžko přetírá. Jsou prostě vidět. smile
A proč je maso tvrdý? Páč jsem ho já kráva vařila krátce... lol Vymlouvat se na řezníka, no taky by to šlo. vissla
Naštěstí mám i rozumný děti a když se logicky ptám, proč jsou od hlavy až k patě jako prasata a kdože to má jako prát, tak ty moje hlavičky nečumí jak telátka, proč se proboha ptám a rovnou vypálí, že lezly křovím, kde ještě bylo bahno a asi to vyperu já + pračka, jako vždycky. big_smile
Moje škola. wink

Není tady

#87 2. 6. 2009 12:55

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Javeno, super. Přesně souhlasím. Nejvíc problémů a hádek vzniká tím, že někdo v každé otázce pořád hledá nějaké významy. Něco, co se mu tou otázkou dotyčný asi snaží říct. Nejlepší je to nezkoumat a jednoduše odpovědět. I kdyby tou otázkou třeba něco myslel (vymaloval jsi blbě, ale čemu se vlastně divím, když dělᚠvšechno blbě), alespoň tím nepřistoupím na tu jeho hru, když řeknu : na zdi byly mastné fleky, které barva nepřekryla. tečka. Maso je tvrdé, protože jsem ho měla za mladší, ale přitom to byl starý vůl. Tečka

Upravil(a) mashanka (2. 6. 2009 12:58)

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#88 2. 6. 2009 13:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥

někdo v každé otázce pořád hledá nějaké významy
takže našňupnutě odpovídá
Na zdi byly mastné fleky, které barva nepřekryla - protože se při vaření chovᚠjako čuně, miláčku. http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Maso je tvrdé, protože jsem ho měla za mladší, ale přitom to byl starý vůl - jako ty, miláčku. http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Není tady

#89 2. 6. 2009 17:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

tummenupp fuckyou Tak tieto posledné sú moje typy odpovedí na nejapné otázky, priznávam... Alebo: Lebo mi nikto nepomôže, ale ešte si tu niekto váža šunky/gule ako vežkomožný a má blbé otázky... Prípadne: Lebo niekto nebol kúpi mäso u mäsaiara, ale musela som si ho aha sama z hypermarketu a uspokoji sa s tým, čo mali(ako keď som si a našla...). reta

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#90 2. 6. 2009 17:34

mashanka
Zablokovaný

a kdybys býval nebyl zrovna ve slevě, dneska se tady na tom gauči neválíš big_smile

Upravil(a) mashanka (2. 6. 2009 17:36)

Není tady

#91 2. 6. 2009 17:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

big_smile

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#92 2. 6. 2009 18:07

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Nedoma napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

javena napsal(a):

U meho manualne nezrucneho m., bych ocenila jakoukoliv snahu o cokoliv. Za vymalovani s flekama bych byla opravdu stastna.

Není tady

#93 2. 6. 2009 18:37

mashanka
Zablokovaný

třeba má snahu -  nepřekážet  - to bys bys měla taky ocenit big_smile

Není tady

#94 2. 6. 2009 18:51

elena007
♥♥♥♥♥♥-

Ivana*M napsal(a):

U meho manualne nezrucneho m., bych ocenila jakoukoliv snahu o cokoliv. Za vymalovani s flekama bych byla opravdu stastna.

Priznam se, ze toto moc nechapu. big_smile Proc chtit po manualne nezrucnem chlapovi, ktery neumi malovat, aby to delal? To je, jako kdyby muj muz chtel, abych mu upletla svetr. Neumim to, nebavi me to, nechci to delat a zadne oceneni me snahy by nevykompenzovalo mou nacurenost z toho, ze se to po me chce. big_smile Pokud by me k tomu vubec primel, protoze  by k tomu nejspis stejne nedoslo. tongue

Není tady

#95 2. 6. 2009 19:13

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

elena007 napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Priznam se, ze toto moc nechapu. big_smile Proc chtit po manualne nezrucnem chlapovi, ktery neumi malovat, aby to delal? To je, jako kdyby muj muz chtel, abych mu upletla svetr. Neumim to, nebavi me to, nechci to delat a zadne oceneni me snahy by nevykompenzovalo mou nacurenost z toho, ze se to po me chce. big_smile Pokud by me k tomu vubec primel, protoze  by k tomu nejspis stejne nedoslo. tongue

On to taky nedela. V mladi jeste sem tam neco zkusil, ale ted uz se vubec nenamaha.

Není tady

#96 2. 6. 2009 21:20

mashanka
Zablokovaný

A není lepší, když si vydělá peníze tím, co umí a dá je tomu, kdo umí malovat ? Má hotovo za dva dny - sám by matlal po bytě týden a ještě vytvořil paskvil ? Já ho chápu, že se do toho nehrne

Není tady

#97 2. 6. 2009 21:48

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

mashanka napsal(a):

A není lepší, když si vydělá peníze tím, co umí a dá je tomu, kdo umí malovat ? Má hotovo za dva dny - sám by matlal po bytě týden a ještě vytvořil paskvil ? Já ho chápu, že se do toho nehrne

Kdyby byl dostatek penez na odbornika , tak to vubec neresim. A ani nechci , aby neco delal , to bylo jen konstatovani, ze ani nema zajem.

Není tady

#98 2. 6. 2009 22:27

mashanka
Zablokovaný

To víš, chlapi se vetšinou nepřetrhnou do něčeho, o čem vědí, že v tom nejsou dobří. Kdyby to vykompenzoval jinde, nezlobila bych se na něj - pokud se ovšem nevyhýbá úplně všemu

Není tady

#99 2. 6. 2009 23:24

Kerrin
♥♥♥♥---

Martinka1 napsal(a):

kalma napsal(a):

Já právě nenarážím vůbec na nikoho. Kamarádi už jsou zadaní, moje okolí je tak nějak povdávané. Minulý rok, co byl ten svatební boom, tak se mi to všechno vdalo a oženilo a teď se jim rodí ty dětičky. Mě právě děsí, že nemám ani tu vidinu, že s "Karlem nebo prostě s přítelem" taky jednou budu to miminko a rodinu a tohle všechno mít. Ještě mě čeká složitá cesta někoho potkat, říct si to je on, to chci a plánovat s ním tu sladkou budoucnost. Jenže prostě není kde se seznámit, seznamky - to je katastrofa.

A chceš svatbu a dítě proto, aby ses vyrovnala kamarádkám... nebo to tak skutečně cítíš?

Přece na svatbu pomýšlím ve chvíli, kdy ji mám s kým uskutečnit... - aby Ti  nešlo o tu svatbu a děti... - místo toho skutečného chlapa!!

Už vidím jak se seznamuješ s chlapama, kteří Ti na očích vidí "chci se vdát a mít dítě a je mi v podstatě jedno s kým" - tím Tě nechci urazit... ale chlapi to z Tebe vycítí a vezmou nohy na ramena (většina)...

chlapi nechtějí být zboží hodné "oženění a zplození dětí" lol

martinko....ono se to řekne. No třeba ty se za chvilku vdáváš.(gratuluji)
Já rozumím  ale holkám, co by si přály mít vztah a také to, že opravdu není lehké někoho najít a když už, tak jestli to bude takový člověk, se kterým si jak se říká člověk "sedne" .
myslím si, že teda Olivii o svatbu skutečně nejde. jen myslí, že je to běh na dlouho tra a cítí jak jí roky utíkají...

Není tady

#100 2. 6. 2009 23:28

Kerrin
♥♥♥♥---

Martinka1 napsal(a):

kalma napsal(a):

Martinko smile. Já to asi špatně formuluju, já chci v první řadě partnera, ale už mi bijou biologický hodiny jako blázen, tak si klidně dokážu představit mít už nějakýho cvrčka. Klidně se nemusíme brát. Teď jsem se do toho zamotala, mám v hlavě chaos, prostě je mi líto, když vidím šastný rodinky s kočárkem a já že jsem sama, no...
No jo, ale kde najít kamarády nezadaný...Pohybuju se ve špatný společnosti, tady už jsem zůstala sama samotinká nezadaná.

Pokud Ti jde jenom o děcko - k tomu přece vztah nepotřebuješ - píšu to drsně viď?

Ujasni si, co vlastně chceš.

K dítěti Ti stačí "anonymní dárce spermatu" a nemusí to nutně být umělý oplodnění...

Společnost - vyraž do jiné společnosti! :-) Lidí je spousta a nezadaných taky, divila by ses.

tak to je ale drsný.... vždyt píše, že v první řadě partnera.........tak co s tím má společnýho anonymní dárce spermatu???
To mohla udělat už dávno a ne se tady svěřit s problémem nebo se alespon vypsat.

\jasně, že jí tady partnera nenajdeme, ale třeba alespon se svěřila se svojí bolístkou a i to někomu pomůže.

Upravil(a) Kerrin (2. 6. 2009 23:30)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí