Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 31. 5. 2009 9:45

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nemám rodinu

sugar napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

kalmi - ale nemysli si, že všechny rodinky s kočárkem jsou ŠATNÝ... to že budeš mít chlapa a dítě Ti nezaručí, že budeš šastná a spokojená!!!

Klidně  můžeš být NEŠASTNÁ A NESPOKOJENÁ MAMINKA S PŘÍTELEM SE KTERÝM SI NEROZUM͊

Souhlasím s Martinkou, ikdyž je to snad prvně, od té doby, co jsem na babinetu. (promiň, Marti smile )

Přidávám se


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#52 31. 5. 2009 11:18

21SOPTIK
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 3. 2009
Příspěvky: 168

Re: Nemám rodinu

anais.de napsal(a):

Spousta rodin, ktere maji deti s handicapem, se rozpadne (a vetsinou pece o nemocne ci postizene dite zustane na zene).

ono to proč chlapi odcházej od rodiny, kde je postižený dítě je ve většině případů,hlavně proto,že chlapi tyto věci psychicky snášej mnohem hůř, než ženský.I jsem četla někde v nějakým psychoogickým časáku, že chlap je silnější spíš tělem ,ale citovou schránku mívaj mnohem slabší,než ženy.

a asi to bude pravda.

Není tady

 

#53 31. 5. 2009 13:49

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nemám rodinu

Určitě to pravda je, ale to je nezbavuje odpovědnosti a není to pro ně omluvou.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#54 31. 5. 2009 14:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nemám rodinu

Chlapi (žudia všeobecne, ale chlapi asi ešte horšie) všeobecne zle znášajú bemzocnos, kde nemôžu nijako pomôc a nič urobi - z ich pohžadu. Trpezlivá každodenná drina bez vyhliadky na hmatatežné "zlepšenia" alebo "výsledky" je podža mňa skôr doménou žien, aj keď - čes výnimkám...

Upravil(a) Selima (31. 5. 2009 17:27)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#55 31. 5. 2009 14:59

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Nemám rodinu

Martinka1 napsal(a):

A chceš svatbu a dítě proto, aby ses vyrovnala kamarádkám... nebo to tak skutečně cítíš?

Přece na svatbu pomýšlím ve chvíli, kdy ji mám s kým uskutečnit... - aby Ti  nešlo o tu svatbu a děti... - místo toho skutečného chlapa!!

Už vidím jak se seznamuješ s chlapama, kteří Ti na očích vidí "chci se vdát a mít dítě a je mi v podstatě jedno s kým" - tím Tě nechci urazit... ale chlapi to z Tebe vycítí a vezmou nohy na ramena (většina)...

chlapi nechtějí být zboží hodné "oženění a zplození dětí" lol

To co je tu výše uvedené, mohu jen potvrdit: Poté, co jsem se oženil a zplodil dvě děti, poté, co jsme je
vypiplali z dětského věku, mě moje milovaná odkopla - v podstatě proto, že mě asi vlastně nemilovala.

Taky asi podlehla tlaku okolí, když se kolem ní všechny její kamarádky vdávaly... dumbom

A jak to vidím já? - Byl to na mě podvod. Připadám si zneužitý jako pouhý dárce genetického materiálu.
Mám teď partnerku, která mě opravdu miluje - a je to NEBETYČNÝ  rozdíl.

Není tady

 

#56 31. 5. 2009 15:07

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Nemám rodinu

Víš, Kalmo, mohu-li ti poradit - nehledej si dárce spermatu - protože když se to tak vezme kolem a kolem,
tak děti vyrostou hodně rychle - ¨vyletí z hnízda - a zůstaneš s partnerem ...

Takže: Není nic cennějšího, než poznat toho opravdu vyjímečného a báječného partnera, takového,
který tě umí báječně sexuálně uspokojit, takového, se kterým si umíš představit, že tě vždy podrží
a stojí za to s ním prožít CELÝ zbývající život.
tummenupp

Není tady

 

#57 31. 5. 2009 15:11

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Nemám rodinu

Selima napsal(a):

Chlapi (žudia všeobecne, ale chlapi asi ešte horšie) všeobecne zle znášajú bemzocnos, kde nemôžu nijako pomôc a nič urobi - z ich pohžadu. Trpezlivá každodenn ádirna bez vyhliadky na hmatatežné "zlepšenia" alebo "výsledky" je podža mňa skôr doménou žien, aj keď - čes výnimkám...

Chlapi, spíš nesnášejí, když je partnerka nedokáže náležitě ocenit.
Oni nejsou ani tak neschopní, jako spíš málo oceňovaní.

Když to ženská s chlapem umí, tak ho to vybičuje k velkým věcem !!! .... tummenupp

Není tady

 

#58 31. 5. 2009 16:01

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Nemám rodinu

kalma napsal(a):

Mě právě děsí, že nemám ani tu vidinu, že s "Karlem nebo prostě s přítelem" taky jednou budu to miminko a rodinu a tohle všechno mít. Ještě mě čeká složitá cesta někoho potkat, říct si to je on, to chci a plánovat s ním tu sladkou budoucnost. Jenže prostě není kde se seznámit, seznamky - to je katastrofa.

No tohle jsem před časem řešila se svojí kamarádkou. Ta zase neměla vidinu že s Karlem nebo prostě s přítelem založí rodinu, ačkoli "Karlovi" vyvařovala a skládala ponožky. On nechtěl, prej tak za 2 roky (říkal už 6 let v kuse). Rozejít se s ním nechtěla, že se nebude rozcházet ve 32ti. Nakonec se (naštěstí) rozešli, a ona se v den kdy si koupila letenku do Austrálie (kam chtěla jet zapomínat) seznámila s příjemným maníkem. Nikam neletěla a za pár měsíců se vzali a mají spolu holčičku. Nakonec tu rodinu měla dokonce dřív než některé naše kamarádky, které jsou už třeba i vdané.
Prostě neklesej na mysli.
Ono se sice zdá že jsou chlapi-vrstevníci přebraní a že by sis měla jít stoupnout před základku wink, ale je dost chlapů, kteří teprve po 30 začnou dozrávat do vážnějších vztahů a vylezou z nor, a pak je dost těch, kteří se lehce po 30tce rozvádějí a vyvlékají z prvního nefungujícího manželství...

Hlavně nic nelámej přes koleno, Martinka správně píše, že rodina s někým nepravým ti žádné štěstí a spokojenost automaticky nezaručí.

Není tady

 

#59 31. 5. 2009 17:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nemám rodinu

Slavek17 napsal(a):

Selima napsal(a):

Chlapi (žudia všeobecne, ale chlapi asi ešte horšie) všeobecne zle znášajú bemzocnos, kde nemôžu nijako pomôc a nič urobi - z ich pohžadu. Trpezlivá každodenn ádirna bez vyhliadky na hmatatežné "zlepšenia" alebo "výsledky" je podža mňa skôr doménou žien, aj keď - čes výnimkám...

Chlapi, spíš nesnášejí, když je partnerka nedokáže náležitě ocenit.
Oni nejsou ani tak neschopní, jako spíš málo oceňovaní.

Když to ženská s chlapem umí, tak ho to vybičuje k velkým věcem !!! .... tummenupp

To bolo všeobecné - napríklad o starosltivosti o hendikepovnaé diea. Chlapi s acítia, kaoby neprívom dostaôli ôvadný kus" oproti kamarátom a zrejme nemjaú silu dennodenne podáva drobné a únavné výkony, tak radšej zdrhnú a urobia si zdravé diea inde. Aj ošetrovatelia, opatrovatelia a podobne sú muži oveža zriedkavejšie  než ženy(a to ešte občas 4%-tní...). Mám znmu, čo zostala sama na ažko posithnuté diea - chlap zdrhol  amohla ho dennodenne ovieva a ofukova(na čo ale bohužiaž nemala celkom čas práve kvôli chorému dieau), tak odišiel inam, kde mal full service. Je mi jej trochu žúto ale je mi žúto aj toho chlapa, lebo okrem starostí sa pripravil o veža lásky a pozitívneho a o poznanie, čo sú to dorbné životné radosti s postihnutým dieaom. Jeho škoda.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#60 31. 5. 2009 18:37

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nemám rodinu

Slavek17 napsal(a):

Víš, Kalmo, mohu-li ti poradit - nehledej si dárce spermatu - protože když se to tak vezme kolem a kolem,
tak děti vyrostou hodně rychle - ¨vyletí z hnízda - a zůstaneš s partnerem ...

Takže: Není nic cennějšího, než poznat toho opravdu vyjímečného a báječného partnera, takového,
který tě umí báječně sexuálně uspokojit, takového, se kterým si umíš představit, že tě vždy podrží
a stojí za to s ním prožít CELÝ zbývající život.
tummenupp

S tí nelze než souhlasit. Ještě bych dodala, že mít dítě bez toho abych mu dopřála "luxus" mít svého otce, mi příjde k dítěti trošku bezohledné. Já si myslím, že dítě otce potřebuje, i kdyby ten otec s rodinou nežil a stýkal se s dítětem jen občas.
Mně manželství bohužel nevyšlo, ale nedovedu si představit, že by můj syn neměl otce. I to občasné setkání, telefon, mejl je lepší než nic.
Takže bych taky radila - když dítě - tak s tatínkem a ne s nějakou spermobankou.

Upravil(a) Judyna (31. 5. 2009 19:23)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#61 31. 5. 2009 18:43

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nemám rodinu

Slávek : "Když to ženská s chlapem umí, tak ho to vybičuje k velkým věcem !!! .... tummenupp "

To je ale moc pracný, ideálnější je, když má chlap tu svoji ženskou prostě hodně rád. wink big_smile

Není tady

 

#62 31. 5. 2009 20:33

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Nemám rodinu

Tercila napsal(a):

Slávek : "Když to ženská s chlapem umí, tak ho to vybičuje k velkým věcem !!! .... tummenupp "

To je ale moc pracný, ideálnější je, když má chlap tu svoji ženskou prostě hodně rád. wink big_smile

dumbom ... proč pracný?

Jo tak, tobě jde o to, definovat ten ideál? - Tak tedy nejlepší je podle mě:
Když oba dva se mají hodně rádi a oba dva se umí navzájem ocenit - čili když to oba jeden s druhým umí.
tummenupp gloria stolt

Protože na vztahu je největším zázrakem, když je oboustranně vyvážený.
Když se oba umí zasloužit o blaho rodiny, každý třeba svým způsobem.
A když to ani po týdnech, ani po měsících ani po letech nepovažuje žádný z nich za samozřejmost.

Je moc krásné a moc dojemné vídat dva staroušky, jak si kdekoli jeden druhému obětavě pomáhají.
Znáte takové? - My ano. - Docela často je potkáváme na ulici či v MHD.
Na první pohled je vidět, co jeden pro druhého znamená.

Není tady

 

#63 1. 6. 2009 0:06

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nemám rodinu

Slávku, dělala jsem si legraci - s tou pracností. Původně jsem chtěla napsat na Tvou větu o tom, jak to umí žena s mužem.... asi tohle:
Fascinuje mě, jak chtějí být (někteří) muži "svobodní" a nikým nemanipulovatelní. A mám pocit, že ovykle zakotví u takové, která jimi manipuluje právě nejvíc big_smile No, asi to není tak nelogické. smile
Za sebe říkám: zaplapámbu, že to nemusím se svým mužem umět big_smile. Že mi stačí žít. Mě by vyloženě zatěžovalo vymýšlet proč a jak a kdy ho dostanu k něčemu, co chci já. Já bych se vůči němu cítila podle a nefér.
A chlapa, u něhož bych musela vymýšlet, jak na něj, bych fakt nechtěla.
Není nad to, když se sejdou dva lidi s podobným náhledem na život. Pak nemusím v tomto ohledu nic "umět" smile, stačí při kafi normálně "říct".
Ostatně, jaké konkrétní velké věci jsi měl na mysli?  big_smile

Není tady

 

#64 1. 6. 2009 8:18

Blossom
Host

Re: Nemám rodinu

Tercila napsal(a):

Slávek : "Když to ženská s chlapem umí, tak ho to vybičuje k velkým věcem !!! .... tummenupp "

To je ale moc pracný, ideálnější je, když má chlap tu svoji ženskou prostě hodně rád. wink big_smile

Naprosto souhlasím s Tercilou, mám podobnou životní zkušenost: S jedním chlapem jsem se mohla  uvysvětlovat k smrti, pořád jsem se snažila o nějakou komunikaci, a pořád to nejšlo a nešlo.... tak jsem se s ním raděj rozešla a teď mám přítele, se kterým totéž, co s předchozím v jeho chování hrozně drhlo, tak s nynějším jde úplně samozřejmě, bez pracného a marného vysvětlování a úsilí.

Už nechci někoho "pracně vybičovávat k velkým věcem", to je úplně nanic, je lepší, když si partneři prostě povahově sednou a vykomunikovávají se jen detaily vztahu, nikoli zásadní věci...

 

#65 1. 6. 2009 8:45

lenuska1234
♥♥-----
Registrovaný: 29. 5. 2009
Příspěvky: 55

Re: Nemám rodinu

Blossom, svatá pravda, taky jsem ve vztahu, kdy jen stále vysvětluji, je to pořád dokola. Pak to pár dní je bezva a pak zase jen diskutujeme, proč zase došlo k problému a místo toho, abych si připadala jako partnerka, připadám si jako jeho matka.




Blossom napsal(a):

Tercila napsal(a):

Slávek : "Když to ženská s chlapem umí, tak ho to vybičuje k velkým věcem !!! .... tummenupp "

To je ale moc pracný, ideálnější je, když má chlap tu svoji ženskou prostě hodně rád. wink big_smile

Naprosto souhlasím s Tercilou, mám podobnou životní zkušenost: S jedním chlapem jsem se mohla  uvysvětlovat k smrti, pořád jsem se snažila o nějakou komunikaci, a pořád to nejšlo a nešlo.... tak jsem se s ním raděj rozešla a teď mám přítele, se kterým totéž, co s předchozím v jeho chování hrozně drhlo, tak s nynějším jde úplně samozřejmě, bez pracného a marného vysvětlování a úsilí.

Už nechci někoho "pracně vybičovávat k velkým věcem", to je úplně nanic, je lepší, když si partneři prostě povahově sednou a vykomunikovávají se jen detaily vztahu, nikoli zásadní věci...

Není tady

 

#66 1. 6. 2009 11:00

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Nemám rodinu

Tercila napsal(a):

Ivana: "No já, jako 20 let vdaná, vám zavídím samostatnost a schopnost se o sebe postarat . určitě je to zajímavější život než s manželem a dětma. Já bych to vyměnila."

Nooo, Ivo, já Ti teda nevím - neměla by ses rouhat smile. Myslím, že se nutně tyto dvě "věci" - rodina a práce - nemusejí striktně dělit "buď a nebo".
Jsem vdaná přes 20 let a nikdy jsem si nepřipadala na manželovi závislá (kromě doby, kdy bylo dítko opravdu malé, protože babičky nefungovaly a cizímu člověku bych ji nesvěřila - když jí byly 2 roky, nabídku udělat doktorát jsem odmítla, chtěla jsem se věnovat jenom jí a samozřejmě nelituji, "vyplatilo" se to smile ), veškerá zaměstnání jsem si hledala sama, nikdy nic pracovního za mě manžel nevyřizoval, a protože pracuje v oboru, kde nikdy neexistovaly pouhé osmihodinovky a volné víkendy, neměla jsem při dítěti toho času vyloženě "pro sebe" - tedy pro studium a práci příliš, ale jednak mi stačí málo spánku, jednak jsem na sebe docela tvrdá v organizaci času, a jednak jsem byla od něj ve všech svých aktivitách a nápadech big_smile podporovaná až tak, že mi to kolegyňky "záviděly" (když jsem třeba měla před zkouškou v zimě, vstal dřív a odházel mi sníh z auta, když jsem měla na služebku odcestovat brzkým autobusem, odvezl mě i kolegyně k dalšímu spoji on naším autem; když mám před konferencí nebo před zkouškami, "zodpovědnost" za nádobí apod. přebírá on smile... ). 
Já bych tedy neměnila. Myslím, že lze skloubit hodně věcí - když se chce.

Ja se nemohu srovnavat s tebou. Ty jsi daleko schopnejsi a m. mas o dost kvalitnejsiho.

Není tady

 

#67 1. 6. 2009 11:09

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Nemám rodinu

Heřmanka napsal(a):

Tercila napsal(a):

Ivana: "No já, jako 20 let vdaná, vám zavídím samostatnost a schopnost se o sebe postarat . určitě je to zajímavější život než s manželem a dětma. Já bych to vyměnila."

to Ivana : to, že jsi vdaná znamená, žes nesamostatná a ztratila jsi schopnost se o sebe postarat ?????? to nemyslíš vážně...spíš se zamysli a najdi se.... můžeš to vyměnit za vzrušující život s manželem po boku a vašimi dětmi wink...zvlášt, jestli mᚠděti starší 10ti let smile

Moc nerozumim , co a jak vymenit ?

Není tady

 

#68 1. 6. 2009 11:17

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Nemám rodinu

Slavek17 napsal(a):

Selima napsal(a):

Chlapi (žudia všeobecne, ale chlapi asi ešte horšie) všeobecne zle znášajú bemzocnos, kde nemôžu nijako pomôc a nič urobi - z ich pohžadu. Trpezlivá každodenn ádirna bez vyhliadky na hmatatežné "zlepšenia" alebo "výsledky" je podža mňa skôr doménou žien, aj keď - čes výnimkám...

Chlapi, spíš nesnášejí, když je partnerka nedokáže náležitě ocenit.
Oni nejsou ani tak neschopní, jako spíš málo oceňovaní.

Když to ženská s chlapem umí, tak ho to vybičuje k velkým věcem !!! .... tummenupp

To mi m. rika porad, ale ja to bohuzel neumim

Není tady

 

#69 1. 6. 2009 11:54

Blossom
Host

Re: Nemám rodinu

Ivana*M napsal(a):

Slavek17 napsal(a):

Selima napsal(a):

Chlapi (žudia všeobecne, ale chlapi asi ešte horšie) všeobecne zle znášajú bemzocnos, kde nemôžu nijako pomôc a nič urobi - z ich pohžadu. Trpezlivá každodenn ádirna bez vyhliadky na hmatatežné "zlepšenia" alebo "výsledky" je podža mňa skôr doménou žien, aj keď - čes výnimkám...

Chlapi, spíš nesnášejí, když je partnerka nedokáže náležitě ocenit.
Oni nejsou ani tak neschopní, jako spíš málo oceňovaní.

Když to ženská s chlapem umí, tak ho to vybičuje k velkým věcem !!! .... tummenupp

To mi m. rika porad, ale ja to bohuzel neumim

Probůh, pokud je chlap schopen velkých věcí, a se k nim vybičuje především on sám. A pak bude pochopitelně manželkou i okolím po zásluze oceněn a pochválen....

 

#70 1. 6. 2009 12:04

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Nemám rodinu

Blossom napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Slavek17 napsal(a):


Chlapi, spíš nesnášejí, když je partnerka nedokáže náležitě ocenit.
Oni nejsou ani tak neschopní, jako spíš málo oceňovaní.

Když to ženská s chlapem umí, tak ho to vybičuje k velkým věcem !!! .... tummenupp

To mi m. rika porad, ale ja to bohuzel neumim

Probůh, pokud je chlap schopen velkých věcí, a se k nim vybičuje především on sám. A pak bude pochopitelně manželkou i okolím po zásluze oceněn a pochválen....

Tak to souhlasim

Není tady

 

#71 1. 6. 2009 12:55

Zipi
♥♥-----
Místo: Kladno
Registrovaný: 11. 8. 2006
Příspěvky: 44

Re: Nemám rodinu

Ahoj
plne chapu. me uz asi i hrabe. je mi 32, jsem docela pekna holka, stihla, okata, mam dcerku, mam svuj vlastni domek, pejska, dobrou praci, par pratel co s nima skocim do kina, divadla, chodim plavat, chlapi se  za mnou otaceji .. a jsem sama od rozvodu tj 3.5 roku. a musim rict, ze se snazim venovat sama sobe az se ze me kouri a stejne kde nic tu nic. kdyz chlap, tak stoji za prd. muj bejvalej byl taky  spis danajsky dar nez cokoliv jineho ..... smile a obcas to na me dopadne, posledne jsem si rikala ze si skocim pro ruzovy pilule ... smile
na tom co pise Blossom taky neco je, ja to nazyvam heslem: nechat veci stat se ... jenze to se lehce rekne, a hoodne tezce realizuje.
obcas sama zjistuju ze jsem po tech trech letech ve strehu abych toho praveho nahodou nekde neprehlidla smile
takze pisu sem abych se jednak  vypovidala, a snad ti to trosku  pomuze ...

jo a nevim zda jste objevili knizky na tema : proc chlapy miluji potvory a hodnejm holkam zbydou oci pro plac ... doporucuju... na smutny nalady slusne zabere smile


-----------------------------------------------------------------------
v zivote se nam to po cem nejvice touzime vyhyba

Není tady

 

#72 1. 6. 2009 13:32

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nemám rodinu

Ivana*M napsal(a):

Blossom napsal(a):

Ivana*M napsal(a):


To mi m. rika porad, ale ja to bohuzel neumim

Probůh, pokud je chlap schopen velkých věcí, a se k nim vybičuje především on sám. A pak bude pochopitelně manželkou i okolím po zásluze oceněn a pochválen....

Tak to souhlasim

Jo, chválit a chválit. Taky to neumím. Tedy naoko, aby byl pán spokojenej...
Když to s chlapem umí roll. Tak jestli chce mít ženská doma něco cvičenýho, stačí pudlík, ne?
Podle mě je tohle pod úroveň - toho chlapa i mojí - a kdyby mě někdo neustále říkal, jak se mi ta omáčka povedla, ty knedlíčky jsou mňam a masíčko se rozsejpá, a matlal mi med kolem hubky, asi bych mu tu omajdu vylila na hlavu. dumbom

Není tady

 

#73 1. 6. 2009 13:36

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Nemám rodinu

javena napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Blossom napsal(a):


Probůh, pokud je chlap schopen velkých věcí, a se k nim vybičuje především on sám. A pak bude pochopitelně manželkou i okolím po zásluze oceněn a pochválen....

Tak to souhlasim

Jo, chválit a chválit. Taky to neumím. Tedy naoko, aby byl pán spokojenej...
Když to s chlapem umí roll. Tak jestli chce mít ženská doma něco cvičenýho, stačí pudlík, ne?
Podle mě je tohle pod úroveň - toho chlapa i mojí - a kdyby mě někdo neustále říkal, jak se mi ta omáčka povedla, ty knedlíčky jsou mňam a masíčko se rozsejpá, a matlal mi med kolem hubky, asi bych mu tu omajdu vylila na hlavu. dumbom

Vidim to naprosto stejne. Nesnasim hrat divadlo a neprijde mi to fer.

Není tady

 

#74 1. 6. 2009 18:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nemám rodinu

Ja chválim  aobdivujem, ale úprimne, bez pretvárky. Mám asi tú výhodu, že môj otec je absolútne nepraktický inetelektuál a ja som nespadla vežmi ďaleko od stromu... rodna Takže chlap, čo je prakticky použitežný v domácnosti a ešte z toho má rados, je pre mňa absolútny zázrak. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#75 2. 6. 2009 7:31

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nemám rodinu

Sel, pokud je důvod, tak proč nechválit? To je něco jiného.
Pamatuju si, jak jsem chtěla po manžovi něco přišroubovat a přesto, že byl a je manuálně zručný, "kopala" jsem ho k tomu asi půl roku... Když pak bylo pověšeno, neměla jsem chu ho opěvovat, protože jsem celou tu dobu padala přes něco, co mohlo už viset. Paradoxně, kdykoli o to zakopl on, byl oheň na střeše. yikes Taky mu to překáželo... Asi teda čekal na pochvalu, ale prd. Utrousila jsem něco v tom smyslu, že až mu budu slibovat kuřecí roládu takhle dlouho, nebude mu nejspíš chutnat, jak na mě bude nas... za všechny ty dny, kdy mu místo ní naservíruju topinky. lol
Chudáček to se mnou neměl lehký... tongue

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů