Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#376 2. 9. 2009 23:14

Blossom
Host

Re: Nemám rodinu

Navrhuju, přesuňte se na alkoholické vlákno, tam je to k věci. Tady jsme na vlákně Nemám rodinu.
Sama se zařizuju podle téhle své rady a tak můj názor k pohledu Selimy a Mashanky najdete na alkoholickém. smile

#377 2. 9. 2009 23:18

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves

mashanka napsal(a):

To je naopak hodně k věci. Pointa je v tom, že potíž se seznamovýním nemají většinou ti, kteří po něm neprahnou, a naopak. To je moje rada - neprahnout.

Ovšem, jak to udělat, to už neporadím - chápu, že to jde blbě, něco si poručit, to není ono

Ja vam nevim, ja se seznamila se svym prvnim "vaznym" chlapem ciste nahodou na internetu, kde jsem blbla jen tak (mam v tom dlouhou praxi).  Ted mame vztah uz bezmala 3 roky. Nicmene jako dost velky introvert jsem se v realu neseznamovala - nebavi me moc chodit mezi lidi. A uprimne je mi jasne, ze kdybych nebyla tenkrat na netu, tak jsem doposud bez chlapa. Za tu dobu, co jsme spolu se mi nestalo, ze by me nekdo chtel nebo ja chtela nekoho. Proste bych fakt byla sama. Ne, ze bych toho nejak litovala, jen konstatuju stav veci. Navic spousta chlapu co vidim mi pripadaji dost otresni a to pracuju v IT a mam celkem siroky vzorek.

42!

Není tady

#378 2. 9. 2009 23:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Pijana som v rodine nemala, a psychotika vďakbohu tiež nie, a vďakabohu ani za partnera. Mmch - alkoholizmus je psychiatrická diagnóza rovnako ako psychóza... stolt Takže sa v reále vyhýbam najradšej obidvom. Vo virtuále mi až tak nevadia, ale hádať sa s nimi nemienim. pussa storstark Ale mbola by som nerada, keby tu nakoniec ostali na skle len názory práve ľudí so skresleným vnímaním sveta.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#379 2. 9. 2009 23:21

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

mashanka napsal(a):

Selima napsal(a):

mashanka napsal(a):

Já jsem nic takového nenapsala. Napsala jsem, že bych s ním nebyla. Pravděpodobně bych se s ním ani neseznámila, protože bych neměla kde - lokály a herny nenavštěvuji

A hlavně, i oni vnímají neverbální signály - vybírají si jiné typy, než jsem já - vycítí, že tady by jim to neprošlo

big_smile Svätá prostata! Oni s amuži gamblermi ani alkoholuikmi fakt nerodia, ale stávajú... Niekto skôr a niekto neskôr. Rozbehnutý gambler a pijan už asi o zoznamovanie ani veľmi nestojí - maximálne o sponzorku a opatrovateľku - ale väčšinou sa zoznamujú v čase, keď ešte sami netušia, čo na nich čaká... wink Ja som sa zoznámila v čase, keď ešte u nás automaty ani neexistovali, on nepil(resp. málo), bol pracovitý, mal ešte za socíku živnosť... Nikto, vrátane jeho samého, nemohol tušiť, čo sa raz stane. Ale keďže zrejme naozaj nebol typ závisláka, po asi roku-poldruha roku a cca 130 000 nahádzaných do automatov s tým sám prestal. Ani to nikto netušil a netipoval. lol Život je pestrý, no.

Mýlíš se - se sklonem k závislostem se člověk rodí.

Ráda bych se k tomu vyjádrřila, ale na alkoholicích.

Out from the dark into the light !

Není tady

#380 2. 9. 2009 23:23

mashanka
Zablokovaný

a co ti v tom brání ?

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#381 2. 9. 2009 23:24

amba
♥♥♥♥♥--

Dala jsem tuto diskusi přečíst bývalé kolegyni. Tvrdí, že naopak, z ženy musí vyzařovat touha po  chlapovi. Věřím jí to, vždycky měla toho, kterého si umanula. Ona nedělala nic, vždycky byl  aktivní on. Ona měla  v hlavě jen myšlenku -představovala si s ním sex - a ostatní šlo samo, podle jejího scénáře. Chlapi se kolem ní jen rojili.
Tak nevím.

Není tady

#382 2. 9. 2009 23:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Inak, rady na zoznamovanie - možno rada, ako sa vyhnúť pri zoznamovnaí alkoholikovi nie je od veci - len tu žiadna nepadla. Okrem intuície. Mne inutícia pomerne funguje, len ju občas slabo počujem. big_smile Kalma - ja som sa tiež najlepšie zoznámila, keď som sa vlastne nezoznamovala. Raz cez kamarátov a raz cez inetrnet, ale nie cez zoznamku, ale cez chat. Prisahali sme si obaja, že vôbec nehľadáme vzťah lol - a už sme nejaký čas spolu. stolt Fakt to tak nejako čudne na svete chodí. Ale domov, do obývačky za tebou zasa nepríde nikto, takže by som radila chodiť medzi ľudí virtuálne aj reálne, ale nie prvoplánovo sa zoznamovať ZA ÚČELOM VZŤAHU, ale skôr spoznávať ľudí(a aj chlapov wink ).

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#383 2. 9. 2009 23:28

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves

Selima napsal(a):

Inak, rady na zoznamovanie - možno rada, ako sa vyhnúť pri zoznamovnaí alkoholikovi nie je od veci - len tu žiadna nepadla. Okrem intuície. Mne inutícia pomerne funguje, len ju občas slabo počujem. big_smile Kalma - ja som sa tiež najlepšie zoznámila, keď som sa vlastne nezoznamovala. Raz cez kamarátov a raz cez inetrnet, ale nie cez zoznamku, ale cez chat. Prisahali sme si obaja, že vôbec nehľadáme vzťah lol - a už sme nejaký čas spolu. stolt Fakt to tak nejako čudne na svete chodí. Ale domov, do obývačky za tebou zasa nepríde nikto, takže by som radila chodiť medzi ľudí virtuálne aj reálne, ale nie prvoplánovo sa zoznamovať ZA ÚČELOM VZŤAHU, ale skôr spoznávať ľudí(a aj chlapov wink ).

Selima ma pravdu. Za casu VS jsem mela na kolejich spolubydlici, ta STRASNE nekoho chtela a hltala ocima skoro kazdeho chlapa, ta jeji zoufalost na ni byla proste videt. V duchu jsem se ji smala.
Nejlepsi je poznavat lidi, aniz by se od nich neco cekalo.

42!

Není tady

#384 2. 9. 2009 23:46

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-

amba napsal(a):

Dala jsem tuto diskusi přečíst bývalé kolegyni. Tvrdí, že naopak, z ženy musí vyzařovat touha po  chlapovi. Věřím jí to, vždycky měla toho, kterého si umanula. Ona nedělala nic, vždycky byl  aktivní on. Ona měla  v hlavě jen myšlenku -představovala si s ním sex - a ostatní šlo samo, podle jejího scénáře. Chlapi se kolem ní jen rojili.
Tak nevím.

Ale té bývalé kolegyni zřejmě nešlo o celoživotní vztah a rodinu, že...?
Ono je to celý nějaký naruby. Moje kamarádka: když měla vztah, jeli po ní mraky chlapů. Když pak byla sama, o žádnýho nezakopla. Oni to prostě vycítí. Ale myslím, že je to i naopak. Spokojenej, "vyskákanej" chlap je hrozně přitažlivej. Vytěkanej zoufalec, co si s prominutím evidentně letos nevrz, je prostě ne-e-e. vissla

So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

#385 2. 9. 2009 23:47

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-

mashanka napsal(a):

a co ti v tom brání ?

Nic, už jsem se vyjádřila, jen jsem chtěla upozornit že tady by to bylo offtopic

Upravil(a) Rosamunda (2. 9. 2009 23:49)

Out from the dark into the light !

Není tady

#386 2. 9. 2009 23:51

mashanka
Zablokovaný

amba napsal(a):

Tak nevím.

No, to musel být pohled lol  - to se potom nedivím, že po ní šli. Zajímavé je, že já to měla naopak - vždycky jsem dostala chlapa na cudnost. Takže, vlastně dostal on mě rodna gloria
Ono asi záleží jakého chlapa a k jakému účelu

Upravil(a) mashanka (2. 9. 2009 23:56)

Není tady

#387 3. 9. 2009 0:04

Blossom
Host

ADFka2 napsal(a):

amba napsal(a):

Tak nevím.

Ale té bývalé kolegyni zřejmě nešlo o celoživotní vztah a rodinu, že...?
Ono je to celý nějaký naruby. Moje kamarádka: když měla vztah, jeli po ní mraky chlapů. Když pak byla sama, o žádnýho nezakopla. Oni to prostě vycítí. Ale myslím, že je to i naopak. Spokojenej, "vyskákanej" chlap je hrozně přitažlivej. Vytěkanej zoufalec, co si s prominutím evidentně letos nevrz, je prostě ne-e-e. vissla

Já mám pár nezadaných kamarádek a také pár nezadaných kamarádů, kteří se mi svěřili s pocity podobnými jako Kalma. Je jim samotným smutno a nějak se jim seznamování momentálně nedaří.
A to vyzařování? Tedy já nevím, asi na to nemám dostatečně citlivou anténu, já z nich žádné vyzařování z nikoho necítím. Jsou to všichni normální príma lidi, rozhodně nikdo z nich nevypadá na to "že si ještě letos nevrz...". A přesto se jim nedaří.
Myslela jsem si, že jsou to trápení lidí spíš středního věku. Ale strašně mě překvapilo, když jsem se dozvěděla, že tento problém měla asi po 2 roky dcera mé kamarádky - nádherná, štíhlá, chytrá, milá holka kolem 20 let, a taky mají tento problém některé kamarádky mé dcery, všechno hezké fajn holky. Žádné zoufalkyně.

Nechci tvrdit, že zoufalci s psím pohledem "Chcete mě?? vůbec neexistují. Ano, párkrát jsem někoho takového viděla. Ale znám dost fajn lidí, kterým se seznamování zrovna nedaří a já vůbec netuším proč.

Mám li být upřímná, poučení z celé téhle diskuse je pro mě již vyřčené Ono je to celé nějak naruby.
A nebo ještě líp - Vím, že nic nevím...

#388 3. 9. 2009 17:15

amba
♥♥♥♥♥--

Ne, nešlo jí ani o vztah, ani vždycky o postel,prostě si jen tak pohrávala. Občas sex chtěla, ale když zjistila, že chlap chce jíst, tak to okamžitě ukončila. Ona sama jedla jen jogurty, někdy s rohlíkem a kdo předpokládal, že si spolu udělají běžnou večeři, měl smůlu. Kupodivu, bylo jich dost, kteří se s ní chtěli oženit.
Nehypnotizovala je očima, jak by se mohlo zdát, stála k nim třeba zády, ale oni poznali, že jsou žádoucí a reagovali. Nevím, co s ní je teď, už jsem ji dlouho neviděla, ale dřív nezavřela pusu, jak své okolí bavila svými historkami. Že na nich bylo hodně pravdy vím z neodbytných telefonátů.

Není tady

#389 3. 9. 2009 17:21

mashanka
Zablokovaný

A myslíš, že zrovna po tomhle kalma prahne ?

Není tady

#390 3. 9. 2009 18:00

Rozmarila
Zablokovaný

Na tom vyzařování možná něco bude .......pze já jsem ve  20 byla sladká prsatá kočička a  vůbec nikdo mě nechtěl..........byla jsem zakomplexovaná, bojácná, nevěřila jsem si, bála jsem se promluvit, osamělá .......všechny holky měly dávno kluky.......a já je nacházela jedině tak , že jsem za ními sama přišla a řekla jim to a většinou z toho byl jen sex......a pak jsem si našla podobnýho kubu jako já a toho jsem si vzala ........yikes
Ale dneska je hrozná doba...............každej kouká, aby to pro něj bylo výhodný, aby na tom druhým neprodělal ,aby nemusel moc obětovat ...........proto je tolik lidí nad 30 nezadaných........

Upravil(a) Rozmarila (3. 9. 2009 18:00)

Ať si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

#391 3. 9. 2009 18:03

amba
♥♥♥♥♥--

Nemyslím si nic, ani nikoho k takovému chování nenabádám Jen konstatuji, že na muže funguje nejen vyzařování cudnosti, ale i vyzařování touhy.   Jak kdo s tím či oním naloží je jeho věc. Tečka.

Není tady

#392 3. 9. 2009 18:19

mashanka
Zablokovaný

Rozmarila napsal(a):

Na tom vyzařování možná něco bude .......pze já jsem ve  20 byla sladká prsatá kočička a  vůbec nikdo mě nechtěl..........byla jsem zakomplexovaná, bojácná, nevěřila jsem si, bála jsem se promluvit, osamělá .......všechny holky měly dávno kluky.......a já je nacházela jedině tak , že jsem za ními sama přišla a řekla jim to a většinou z toho byl jen sex......a pak jsem si našla podobnýho kubu jako já a toho jsem si vzala ........yikes
Ale dneska je hrozná doba...............každej kouká, aby to pro něj bylo výhodný, aby na tom druhým neprodělal ,aby nemusel moc obětovat ...........proto je tolik lidí nad 30 nezadaných........

S tím souhlasím - moc přemýšlejí, aby dostávali co nejvíc a co nejméně museli sami dát. Nemyslím jen materiálně - tomu se zrovna nedivím, když je člověk opatrný, aby si nenarazil nějaké netáhlo, co by se nejraději nechalo vydržovat, ale spíš citově.

Není tady

#393 5. 9. 2009 15:29

kalma
♥♥-----

Malinkatá vsuvka o tom vyzařování vissla . Dnes mě vzala kamarádka na výlet ze její kamarádkou.  Nějak jsme se s tou novou bavily a ona mi řekla, že jak mě tak pozoruje, že ze mě hrozně "vyzařuje" láska,  dobrota a pohoda taky a že mám v očích napsáno spostu citu. Hned jsem si na vás vzpomněla smile. Takže si  myslím, že fakt to je o tom štěstí, že se ta moje láska zatím někde fláká.  No nic, tak jsem se přišla pochlubit gloria . Taky mám takový pocit, že nepůsobím jako chudinka, která hledá. No ale třeba se pletu, třeba to chlap vidí jinak. Děkuju za všechny názory na tomto vlákně a snad brzy založím vlákno Zoufala jsem si, ale už jsem konečně šťastná tongue.

Není tady

#394 6. 9. 2009 10:52

agewa
♥♥♥♥♥♥-

co se týká toho vyzařování.....poslední dobou , jak se cítím stále líp, pracuju na sobě a tak. je to znát v práci. jsme v kanceláři dvě a z 10 lidí zamíří ke mě 9 a dokonce někteří ani nezaregistrují kolegyni. občas je to i nepříjemné....všechno mi dávají na můj stůl, ač tam mají svůj, mluví jen na mě atd.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí