Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#351 2. 9. 2009 16:49

maja095
♥♥-----
Registrovaný: 31. 8. 2009
Příspěvky: 78

Re: Nemám rodinu

mashanka napsal(a):

maja095 napsal(a):

Já jsem šla na toto forum v domnění,že se tu poskytují rady,normálně se tu vyměňují názory,že se tu třeba něco přiučím,pročtu si tu rady od zralých žen....prostě s nějakou nadějí,pokecám si tu,poradím v něčem,někdo poradí mě....atd
Zatím mě to tu připadá jako boj.
Boj o to kdo vyřešil líp to a to...
Boj o to, kdo je chytřejší...
Boj o to,kdo má lepšího chlapa...
Připadám si tu jak v boxerském ringu.
Nemohu tvrdit,že tu nejsou vyjímky,ale toto tu převažuje.
Je tu někdo komu Babinet pomohl??????

Ale něco jsi se tu přece přiučit mohla. Třeba to, že život je boj big_smile

Tak to vím už od dětství,ale proč se bojuje i tady???
Tady by to měla být spíš oddechovka,zvl᚝ na psychologické,nebo ne?????


Chovej se k ostatním tak,jak by si chtěl,aby se chovali oni k tobě.smile

Není tady

 

#352 2. 9. 2009 16:53

maja095
♥♥-----
Registrovaný: 31. 8. 2009
Příspěvky: 78

Re: Nemám rodinu

agewa napsal(a):

to byla otázka protože se tu holedbáte , že poznáte nevhodné typy, takže proč to R. nevarovalo, když se vdávala? pokud vím, mě tu přece předhazujete, že jsem to před 20lety poznat mohla( měla).

Nebojuj tu,vykašli se na to,tady se většina jen chvástá.
Stejně ti na toto nikdo konstruktivně neodepíše.
Samozřejmě,že si to poznat nemohla.Víš to ty,ví to i ostatní smile .


Chovej se k ostatním tak,jak by si chtěl,aby se chovali oni k tobě.smile

Není tady

 

#353 2. 9. 2009 16:56

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Nemám rodinu

jj,končím
přeji hezký den.

Není tady

 

#354 2. 9. 2009 16:57

Blossom
Host

Re: Nemám rodinu

mashanka napsal(a):

Mně se nejvíc líbí, jak si tady každá obhajujete to, s čím jste sem vlastně přišly jako s problémem, jako ideální a normální, co přece musí prožívat každý. Pokud to někdo neprožívá, nikdy neměl doma gemblera nebo notorika, není to možné a určitě kecá big_smile

Mashanko, ten údiv je trochu i oboustranný: Tvá sebevědomá prohlášení "To se MĚ nemůže stát, lež poznám, to oficiálně prohlašuju, s alkoholikem nebo gamblerem bych se pravděpodobně neseznámila, protože bary a herny nenavštěvuju (jako by  snad někdo z nás  psal že se seznámil v herně?? ), to oni vycítí, protože neverbálně jasně dávám najevo že by jim to u mě neprošlo....

Víš, nemyslím to ve zlém, ale tvá občasná  velkohubost, až namyšlenost je  trochu až úsměvná.
Někdy mᚠdocela dobré postřehy, ale někdy se to pro tvou proklamovanou vševědoucnost skoro nedá číst.
Fakt někdy působíš jako železná lady a nebo rádoby chlap, a to je možná škoda.

Pardon za offtopic

 

#355 2. 9. 2009 16:57

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Nemám rodinu

agewa napsal(a):

to byla otázka protože se tu holedbáte , že poznáte nevhodné typy, takže proč to R. nevarovalo, když se vdávala? pokud vím, mě tu přece předhazujete, že jsem to před 20lety poznat mohla( měla).

Tak jako všechny ženský byly samy s mou diagnozou .......a měly různý typy doma......tohle se poznat nedá ,ale problémovej člověk ano.........já jsem nikdy takovýho neměla ......prostě když takový lidi nemᚠve svý rodině nebo běžně kolem sebe...podvědomě cítíš že něco nehraje.....a nejdeš do toho .....sáhněte si do svědomí, kdo z vašeho okolí byl alkoholik , nebo gambler, nebo měl dluhy, nezvládal peníze, měl bordel v životě, pořád lhal  ......pak se stane , že to tý holce nepřijde divný a jde do toho ........

Upravil(a) Rozmarila (2. 9. 2009 17:02)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#356 2. 9. 2009 17:00

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Nemám rodinu

Dámy, nejste už dost offtopic ? Tady se řešilo úplně něco jiného, pokud se nemýlím, podívejte se prosím na název tohoto vlákna. Myslím, že téma o gamblerech a alkoholicích patří určitě jinam.


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#357 2. 9. 2009 17:01

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Nemám rodinu

Rozmarila napsal(a):

agewa napsal(a):

to byla otázka protože se tu holedbáte , že poznáte nevhodné typy, takže proč to R. nevarovalo, když se vdávala? pokud vím, mě tu přece předhazujete, že jsem to před 20lety poznat mohla( měla).

Tak jako všechny ženský byly samy s mou diagnozou .......a měly různý typy doma......tohle se poznat nedá ,ale problémovej člověk ano.........já jsem nikdy takovýho neměla ......prostě když takový lidi nemᚠve svý rodině nebo běžně kolem sebe...podvědomě cítíš že něco nehraje.....a nejdeš do toho .....sáhněte si do svědomí, kdo z vašeho okolí byl alkoholik , nebo gambler, nebo měl dluhy, nezvládal peníze, měl bordel v životě ......pak se stane , že to tý holce nepřijde divný a jde do toho ........

lollollollol to je fakt povedený lollollol


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#358 2. 9. 2009 17:10

Blossom
Host

Re: Nemám rodinu

Majo, tak se hlásím na tvou otázk já, mě babinet pomohl, kdysi jsem sem kdysi vstoupila s jednou diskusí když jsem si nebyla ohledně chování mého tehdejšího partnera jistá. A různorodá změ názorů mě docela pomohla najít nové úhly pohledu a následně cestu dál. I když pochopitelně se našlo i dost takových, které neměly zájem poradit, ale na mém příkladu si dokázat vlastní nadřazenost. To mᚠale asi v každé diskusi, to je normální, na to si zvykneš. Nakonec - takto je to i v životě, nejen na babinetu.

Trochu roztomilé tehdy bylo to, že některé mi psaly, že mám problém v tom, že jsem prý nesamostatná, a o pár řádků dál zas , že jsem prý příliš samostatná... prostě občas se to dokonce i úplně popíralo.
Ale obecně - dalo mi to širší pohled a dodalo mi to odvahu k řešení. Jo, vlastně takovýto nový pohled mi to dalo i v dalším vlákně,které jsem založila kvůli mé dceři.

Takže ano, babinet může i pomáhat. Potvrzuju. stolt

A od té doby sem nechodím pro pomoc, ale řekla bych - pro zábavu a poučení. Největší poučení, vlastně takové písemné reality show, je sledovat příspěvky lidí v čase a souvislostech. To je úžasná škola života, to mě tu fascinuje a baví.
Jo a ještě bych řekla že dalším smyslem babinetu je sdílení. Věcí dobých i zlých. To je taky babinetí plus. smile

 

#359 2. 9. 2009 17:18

maja095
♥♥-----
Registrovaný: 31. 8. 2009
Příspěvky: 78

Re: Nemám rodinu

Blossom napsal(a):

Majo, tak se hlásím na tvou otázk já, mě babinet pomohl, kdysi jsem sem kdysi vstoupila s jednou diskusí když jsem si nebyla ohledně chování mého tehdejšího partnera jistá. A různorodá změ názorů mě docela pomohla najít nové úhly pohledu a následně cestu dál. I když pochopitelně se našlo i dost takových, které neměly zájem poradit, ale na mém příkladu si dokázat vlastní nadřazenost. To mᚠale asi v každé diskusi, to je normální, na to si zvykneš. Nakonec - takto je to i v životě, nejen na babinetu.

Trochu roztomilé tehdy bylo to, že některé mi psaly, že mám problém v tom, že jsem prý nesamostatná, a o pár řádků dál zas , že jsem prý příliš samostatná... prostě občas se to dokonce i úplně popíralo.
Ale obecně - dalo mi to širší pohled a dodalo mi to odvahu k řešení. Jo, vlastně takovýto nový pohled mi to dalo i v dalším vlákně,které jsem založila kvůli mé dceři.

Takže ano, babinet může i pomáhat. Potvrzuju. stolt

A od té doby sem nechodím pro pomoc, ale řekla bych - pro zábavu a poučení. Největší poučení, vlastně takové písemné reality show, je sledovat příspěvky lidí v čase a souvislostech. To je úžasná škola života, to mě tu fascinuje a baví.
Jo a ještě bych řekla že dalším smyslem babinetu je sdílení. Věcí dobých i zlých. To je taky babinetí plus. smile

Tak tím si mě potěšila,jsem ráda,že to tu teda funguje tak jak jsem doufala.Díky moc.


Chovej se k ostatním tak,jak by si chtěl,aby se chovali oni k tobě.smile

Není tady

 

#360 2. 9. 2009 17:30

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Nemám rodinu

Asi jsem drzá, ale, milá autorko, tobě není UŽ třicet, ale TEPRVE třicet.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#361 2. 9. 2009 17:32

Blossom
Host

Re: Nemám rodinu

ADFka2 napsal(a):

Asi jsem drzá, ale, milá autorko, tobě není UŽ třicet, ale TEPRVE třicet.

tummenupp

 

#362 2. 9. 2009 18:08

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nemám rodinu

maja095 napsal(a):

mashanka napsal(a):

Rozmarila napsal(a):


Poznáme Agewo........to je totiž o neverbální komunikaci ........jsou to takový jemný nuance ................už to člověka varuje a někdo to prostě nevidí ..........třeba ta nespolehlivost , nebo lhaní .....nebo jiné......

Jo, lhaní poznám - to tady oficiálně prohlašuji

Prosím a mohu vědět tu techniku podle které se to pozná??? Nebo je to jen ituitivní???
Intuice,ne vždy je pravdivá.

Mně intuice funguje bezchybně, stejně, jako každému - už to ověřuji 42 let - ještě nikdy mě nezklamala. Párkrát jsem ji samozřejmě neposlechla, protože jsem ji slyšet nechtěla, to je jasné, a tím jsem si zavařila. Ale nebyla to chybná intuice, jen její ignorace. A z toho vzniká většina problémů - že nechceme vnímat to, co se nám zrovna nehodí.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#363 2. 9. 2009 18:10

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nemám rodinu

agewa napsal(a):

to byla otázka protože se tu holedbáte , že poznáte nevhodné typy, takže proč to R. nevarovalo, když se vdávala? pokud vím, mě tu přece předhazujete, že jsem to před 20lety poznat mohla( měla).

Vůbec ne. Jde o to, že když se děje něco podezřelého, chtít to vidět včas - ty jsi odešla, tak co pořád řešíš ?


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#364 2. 9. 2009 18:15

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nemám rodinu

maja095 napsal(a):

mashanka napsal(a):

maja095 napsal(a):

Já jsem šla na toto forum v domnění,že se tu poskytují rady,normálně se tu vyměňují názory,že se tu třeba něco přiučím,pročtu si tu rady od zralých žen....prostě s nějakou nadějí,pokecám si tu,poradím v něčem,někdo poradí mě....atd
Zatím mě to tu připadá jako boj.
Boj o to kdo vyřešil líp to a to...
Boj o to, kdo je chytřejší...
Boj o to,kdo má lepšího chlapa...
Připadám si tu jak v boxerském ringu.
Nemohu tvrdit,že tu nejsou vyjímky,ale toto tu převažuje.
Je tu někdo komu Babinet pomohl??????

Ale něco jsi se tu přece přiučit mohla. Třeba to, že život je boj big_smile

Tak to vím už od dětství,ale proč se bojuje i tady???
Tady by to měla být spíš oddechovka,zvl᚝ na psychologické,nebo ne?????

Já to nevidím jako boj. Prostě tvoříme si vzájemně obecenstvo pro ventilaci toho, kdo to zrovna potřebuje. Někdo potřebuje nadávat a urážet, někdo politovat, někdo zase potřebuje omluvit to, co udělal nebo neudělal, někdo se tím jen baví, co všechno tady lidi ze sebe vydolují.......... a hlavně, každý to může vypnout, pokud by se mu to tady nějakým způsobem nevyhovovalo


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#365 2. 9. 2009 18:21

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nemám rodinu

Blossom napsal(a):

mashanka napsal(a):

Mně se nejvíc líbí, jak si tady každá obhajujete to, s čím jste sem vlastně přišly jako s problémem, jako ideální a normální, co přece musí prožívat každý. Pokud to někdo neprožívá, nikdy neměl doma gemblera nebo notorika, není to možné a určitě kecá big_smile

Mashanko, ten údiv je trochu i oboustranný: Tvá sebevědomá prohlášení "To se MĚ nemůže stát, lež poznám, to oficiálně prohlašuju, s alkoholikem nebo gamblerem bych se pravděpodobně neseznámila, protože bary a herny nenavštěvuju (jako by  snad někdo z nás  psal že se seznámil v herně?? ), to oni vycítí, protože neverbálně jasně dávám najevo že by jim to u mě neprošlo....

Víš, nemyslím to ve zlém, ale tvá občasná  velkohubost, až namyšlenost je  trochu až úsměvná.
Někdy mᚠdocela dobré postřehy, ale někdy se to pro tvou proklamovanou vševědoucnost skoro nedá číst.
Fakt někdy působíš jako železná lady a nebo rádoby chlap, a to je možná škoda.

Pardon za offtopic

Nenapsala jsem, že to záměrně dávám najevo, ale, že on to ze mě cítí - to je velký rozdíl

Nepůsobím - já prostě jsem. Má to své výhody i nevýhody, ale léty jsem zjistila, že těch výhod je víc.
Fakt je ten, že jsem nikdy chlapy shánět nemusela, nikdy jsem muže, který mi byl něčím podezřelý, nepustila dál.....
a tudíž nemůžu říct, že by mi některý nějak vysloveně ublížil


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#366 2. 9. 2009 18:23

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nemám rodinu

Rozmarila napsal(a):

agewa napsal(a):

to byla otázka protože se tu holedbáte , že poznáte nevhodné typy, takže proč to R. nevarovalo, když se vdávala? pokud vím, mě tu přece předhazujete, že jsem to před 20lety poznat mohla( měla).

Tak jako všechny ženský byly samy s mou diagnozou .......a měly různý typy doma......tohle se poznat nedá ,ale problémovej člověk ano.........já jsem nikdy takovýho neměla ......prostě když takový lidi nemᚠve svý rodině nebo běžně kolem sebe...podvědomě cítíš že něco nehraje.....a nejdeš do toho .....sáhněte si do svědomí, kdo z vašeho okolí byl alkoholik , nebo gambler, nebo měl dluhy, nezvládal peníze, měl bordel v životě, pořád lhal  ......pak se stane , že to tý holce nepřijde divný a jde do toho ........

S tímhle souhlasím


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#367 2. 9. 2009 20:17

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Nemám rodinu

Vcelku bych uvítala, kdyby se diskuse vrátila k tématu. Zatím mi to přijde jako exhibice těch, které se seznámením problém nemají, aspoň se tak prezentují,  a strefují se tu do ostatních, což nevím, koho zajímá.


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#368 2. 9. 2009 21:26

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nemám rodinu

To je naopak hodně k věci. Pointa je v tom, že potíž se seznamovýním nemají většinou ti, kteří po něm neprahnou, a naopak. To je moje rada - neprahnout.

Ovšem, jak to udělat, to už neporadím - chápu, že to jde blbě, něco si poručit, to není ono


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#369 2. 9. 2009 21:40

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Nemám rodinu

Já moc zkušeností s muži nemám, ale jednu velkou mám, a to: netlačit na pilu. Když mi bylo 16, 17, 18 let všechny moje kamarádky už měly (některé i několikátý) vážný vztah a já nic. Ti, o které bych stála, nestáli o mě a ti, kterým jsem se líbila, se nelíbili mně. Byla jsem z toho celá špatná a furt jsem někoho hledala a nenacházela, byla jsem smutná a myslela si, že zůstanu navěky sama. Dnes to zní směšně, ale když já byla mladá, většina děvčat se vdávala ještě před dvacítkou, tak to zas tak liché obyvy nebyly. Ale pak jsem si řekla, že se na to vykašlu, přestala jsem hledat a začala se jen bavit - chodila jsem s kamarádkama do kina, tancovat, na běžky, do divadla, na procházky, na minigolf a už jsem se tam nerozhlížela po chlapech. ڞasný pocit osvobození. A sotva jsem se opravdu vnitřně vyrovnala s tím, že nikoho nehledám, objevila se moje životní láska, spřátelili jsme se, krásně se nám spolu povídalo a najednou jsem zjistila, že spolu vlastně chodíme, ač jsem to vůbec nechtěla ani neplánovala.
Takže moje rada je - nesnažit se. Dělat to, co mě baví a být svá. Najednou to přijde samo.

Není tady

 

#370 2. 9. 2009 23:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nemám rodinu

mashanka napsal(a):

agewa napsal(a):

mashanka napsal(a):

Mně se nejvíc líbí, jak si tady každá obhajujete to, s čím jste sem vlastně přišly jako s problémem, jako ideální a normální, co přece musí prožívat každý. Pokud to někdo neprožívá, nikdy neměl doma gemblera nebo notorika, není to možné a určitě kecá big_smile

oí tom řeč nebyla, bylo to o tvém a R. prohlášení, že takového člověka ihned poznáte a prohlédnete.je zvláštní, jak to dokážeš překroutit.

Já jsem nic takového nenapsala. Napsala jsem, že bych s ním nebyla. Pravděpodobně bych se s ním ani neseznámila, protože bych neměla kde - lokály a herny nenavštěvuji

A hlavně, i oni vnímají neverbální signály - vybírají si jiné typy, než jsem já - vycítí, že tady by jim to neprošlo

big_smile Svätá prostata! Oni sa muži gamblermi ani alkoholikmi fakt nerodia, ale stávajú... Niekto skôr a niekto neskôr. Rozbehnutý gambler a pijan už asi o zoznamovanie ani vežmi nestojí - maximálne o sponzorku a opatrovatežku - ale väčšinou sa zoznamujú v čase, keď ešte sami netušia, čo na nich čaká... wink Ja som sa zoznámila v čase, keď ešte u nás automaty ani neexistovali, on nepil(resp. málo), bol pracovitý, mal ešte za socíku živnos... Nikto, vrátane jeho samého, nemohol tuši, čo sa raz stane. Ale keďže zrejme naozaj nebol typ závisláka, po asi roku-poldruha roku a cca 130 000 nahádzaných do automatov s tým sám prestal. Ani to nikto netušil a netipoval. lol Život je pestrý, no.

Upravil(a) Selima (2. 9. 2009 23:14)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#371 2. 9. 2009 23:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nemám rodinu

mashanka napsal(a):

Mně se nejvíc líbí, jak si tady každá obhajujete to, s čím jste sem vlastně přišly jako s problémem, jako ideální a normální, co přece musí prožívat každý. Pokud to někdo neprožívá, nikdy neměl doma gemblera nebo notorika, není to možné a určitě kecá big_smile

Ideálne a normálne sú dve odlišné veci. Neviem kao gamblerstvo, ale s alkoholizmom je na tom Slovensko a ČR dos biedne - tožko štatistika. Ja si nemylsím, že je normálne by alkoholik alebo ži s alkoholikom, ale pdoža definícií EÚ tak žije kopec žudí, hlavne na dedinách, ale aj v niektorých vrstvách mesta. To neznamená, že tak musíš ži ty alebo ja... ale tvrdi, že to neexistuje alebo že sa to TEBE nemôže sta je trochu naivné. A nemusí to by len partner, môže to by rodič, diea, súrodenec, priatežka... vissla To si - okrem priatežky - vežmi nenavyberáš.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#372 2. 9. 2009 23:07

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nemám rodinu

Selima napsal(a):

mashanka napsal(a):

agewa napsal(a):


oí tom řeč nebyla, bylo to o tvém a R. prohlášení, že takového člověka ihned poznáte a prohlédnete.je zvláštní, jak to dokážeš překroutit.

Já jsem nic takového nenapsala. Napsala jsem, že bych s ním nebyla. Pravděpodobně bych se s ním ani neseznámila, protože bych neměla kde - lokály a herny nenavštěvuji

A hlavně, i oni vnímají neverbální signály - vybírají si jiné typy, než jsem já - vycítí, že tady by jim to neprošlo

big_smile Svätá prostata! Oni s amuži gamblermi ani alkoholuikmi fakt nerodia, ale stávajú... Niekto skôr a niekto neskôr. Rozbehnutý gambler a pijan už asi o zoznamovanie ani vežmi nestojí - maximálne o sponzorku a opatrovatežku - ale väčšinou sa zoznamujú v čase, keď ešte sami netušia, čo na nich čaká... wink Ja som sa zoznámila v čase, keď ešte u nás automaty ani neexistovali, on nepil(resp. málo), bol pracovitý, mal ešte za socíku živnos... Nikto, vrátane jeho samého, nemohol tuši, čo sa raz stane. Ale keďže zrejme naozaj nebol typ závisláka, po asi roku-poldruha roku a cca 130 000 nahádzaných do automatov s tým sám prestal. Ani to nikto netušil a netipoval. lol Život je pestrý, no.

Mýlíš se - se sklonem k závislostem se člověk rodí.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#373 2. 9. 2009 23:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nemám rodinu

maja095 napsal(a):

Já jsem šla na toto forum v domnění,že se tu poskytují rady,normálně se tu vyměňují názory,že se tu třeba něco přiučím,pročtu si tu rady od zralých žen....prostě s nějakou nadějí,pokecám si tu,poradím v něčem,někdo poradí mě....atd
Zatím mě to tu připadá jako boj.
Boj o to kdo vyřešil líp to a to...
Boj o to, kdo je chytřejší...
Boj o to,kdo má lepšího chlapa...
Připadám si tu jak v boxerském ringu.
Nemohu tvrdit,že tu nejsou vyjímky,ale toto tu převažuje.
Je tu někdo komu Babinet pomohl??????

Ja som sme prišla skôr pokeca, ale kedysi tu bývalo fajn a dalo sa tu debatova - aj v rámci rôznych názorov - bez urážok a napádania. Ale to by si tu také Hamsuny, Rozmarily a spol. ani neškrkli. Dnes je to iné, čo už... zas aje to dobrá škola života. Vyber si z toho, čo a osloví a niečo ti dá, a na ostatné sa vyprdni. Na psychotičky (ktoré si ani nepamätajú, čo písali a všetky príspevky si navzájom odporujú) duplom, to je hádam jasné.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#374 2. 9. 2009 23:10

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Nemám rodinu

Selima napsal(a):

mashanka napsal(a):

Mně se nejvíc líbí, jak si tady každá obhajujete to, s čím jste sem vlastně přišly jako s problémem, jako ideální a normální, co přece musí prožívat každý. Pokud to někdo neprožívá, nikdy neměl doma gemblera nebo notorika, není to možné a určitě kecá big_smile

Ideálne a normálne sú dve odlišné veci. Neviem kao gamblerstvo, ale s alkoholizmom je na tom Slovensko a ČR dos biedne - tožko štatistika. Ja si nemylsím, že je normálne by alkoholik alebo ži s alkoholikom, ale pdoža definícií EÚ tak žije kopec žudí, hlavne na dedinách, ale aj v niektorých vrstvách mesta. To neznamená, že tak musíš ži ty alebo ja... ale tvrdi, že to neexistuje alebo že sa to TEBE nemôže sta je trochu naivné. A nemusí to by len partner, môže to by rodič, diea, súrodenec, priatežka... vissla To si - okrem priatežky - vežmi nenavyberáš.

No mě se to stát nemůže..............já jsem měla kopec chlapů a žádnej nebyl alkohola a gambler.....tys měla v rodině příbuznýho  pijana , tak sis logicky našla budoucího gamblera.......pze jsi na takový prostředí zvyklá ..........my na to zvyklý nejsme .......a o tom to je, je to podvědomí .......a jsi mimo téma ...


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#375 2. 9. 2009 23:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nemám rodinu

Blossom napsal(a):

mashanka napsal(a):

Mně se nejvíc líbí, jak si tady každá obhajujete to, s čím jste sem vlastně přišly jako s problémem, jako ideální a normální, co přece musí prožívat každý. Pokud to někdo neprožívá, nikdy neměl doma gemblera nebo notorika, není to možné a určitě kecá big_smile

Mashanko, ten údiv je trochu i oboustranný: Tvá sebevědomá prohlášení "To se MĚ nemůže stát, lež poznám, to oficiálně prohlašuju, s alkoholikem nebo gamblerem bych se pravděpodobně neseznámila, protože bary a herny nenavštěvuju (jako by  snad někdo z nás  psal že se seznámil v herně?? ), to oni vycítí, protože neverbálně jasně dávám najevo že by jim to u mě neprošlo....

Víš, nemyslím to ve zlém, ale tvá občasná  velkohubost, až namyšlenost je  trochu až úsměvná.
Někdy mᚠdocela dobré postřehy, ale někdy se to pro tvou proklamovanou vševědoucnost skoro nedá číst.
Fakt někdy působíš jako železná lady a nebo rádoby chlap, a to je možná škoda.

Pardon za offtopic

stolt godlike


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů