Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 5. 2009 14:16

kalma
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2009
Příspěvky: 40

Nemám rodinu

Je mi zase smutno, ale tak smutno, že z toho zařizuju nové vlákno. Jak přežít, když  se moji vrstevníci žení, vdávají, rodí děti a já stále nic. Je mi přes 30 a nemám ani s kým tu rodinu založit. Jsem normální veselá holka, troufám si říct, že i oblíbená, ale tohle už nezvládám. Řeči typu taky se dočkáš, ten pravej někde běhá a určitě taky budeš mít hodnýho manžela a děti a blabla, tak za ty bych vraždila. Poslední dobou je toho čím dál víc, no není divu. Ale já už nemůžu, fakt že ne. Jsem trpělivá, optimistická, nebráním se schůzkám přes inzeráty, pořád někde lítám, nefňukám doma. Omlouvám se, ale zase to nějak nedávám. grater

Není tady

 

#2 29. 5. 2009 14:21

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemám rodinu

Poslala jsem Ti soukromou zprávu...

Není tady

 

#3 29. 5. 2009 14:21

Irik
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 2. 2009
Příspěvky: 680

Re: Nemám rodinu

Kalmo, a v čem ty sama vidíš problém? nedaří se ti navázat vztah nebo narážíš na samé tukany? Jsem ve stejném věku jako ty, rodinu sice mám, ale mám spostu kamarádek svobodných, bez partnera jako ty. Myslím, že nejsi žádná výjimka. Z věku bych si hlavu nelámala.

Není tady

 

#4 29. 5. 2009 14:37

macík*
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 272

Re: Nemám rodinu

Tak asi ještě není ten správný čas....
Zkus se netrápit a věnovat se sama sobě, tomu co tě baví. Možná ti to teď nepřipadá, protože jsi smutná a mᚠdepku, ale být sama a svobodná může být moc fajn.
Jsem taky sama, 30 se blíží. Asi mám štěstí na lidi kolem sebe,nikdo mi nic nepředhazuje, nelituje (není proč!!!) nebo si ty řeči prostě nepřipouštím.

Není tady

 

#5 29. 5. 2009 14:40

kalma
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2009
Příspěvky: 40

Re: Nemám rodinu

Já právě nenarážím vůbec na nikoho. Kamarádi už jsou zadaní, moje okolí je tak nějak povdávané. Minulý rok, co byl ten svatební boom, tak se mi to všechno vdalo a oženilo a teď se jim rodí ty dětičky. Mě právě děsí, že nemám ani tu vidinu, že s "Karlem nebo prostě s přítelem" taky jednou budu to miminko a rodinu a tohle všechno mít. Ještě mě čeká složitá cesta někoho potkat, říct si to je on, to chci a plánovat s ním tu sladkou budoucnost. Jenže prostě není kde se seznámit, seznamky - to je katastrofa.

Není tady

 

#6 29. 5. 2009 14:44

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Nemám rodinu

kalma napsal(a):

Já právě nenarážím vůbec na nikoho. Kamarádi už jsou zadaní, moje okolí je tak nějak povdávané. Minulý rok, co byl ten svatební boom, tak se mi to všechno vdalo a oženilo a teď se jim rodí ty dětičky. Mě právě děsí, že nemám ani tu vidinu, že s "Karlem nebo prostě s přítelem" taky jednou budu to miminko a rodinu a tohle všechno mít. Ještě mě čeká složitá cesta někoho potkat, říct si to je on, to chci a plánovat s ním tu sladkou budoucnost. Jenže prostě není kde se seznámit, seznamky - to je katastrofa.

Souhlasím, že není kde se normálně seznámit. Já sice nejsem úplně sama, mám čtrnáctiletého syna, ale už jsem deset let rozvedená, žiju sama a už mi z toho normálně hrabe. Poslední dobou je to čím dál horší, chvílema už nemůžu, protože jsem prostě na všechny starosti sama a sotva se už ploužím.

Není tady

 

#7 29. 5. 2009 14:46

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemám rodinu

kalma napsal(a):

Já právě nenarážím vůbec na nikoho. Kamarádi už jsou zadaní, moje okolí je tak nějak povdávané. Minulý rok, co byl ten svatební boom, tak se mi to všechno vdalo a oženilo a teď se jim rodí ty dětičky. Mě právě děsí, že nemám ani tu vidinu, že s "Karlem nebo prostě s přítelem" taky jednou budu to miminko a rodinu a tohle všechno mít. Ještě mě čeká složitá cesta někoho potkat, říct si to je on, to chci a plánovat s ním tu sladkou budoucnost. Jenže prostě není kde se seznámit, seznamky - to je katastrofa.

A chceš svatbu a dítě proto, aby ses vyrovnala kamarádkám... nebo to tak skutečně cítíš?

Přece na svatbu pomýšlím ve chvíli, kdy ji mám s kým uskutečnit... - aby Ti  nešlo o tu svatbu a děti... - místo toho skutečného chlapa!!

Už vidím jak se seznamuješ s chlapama, kteří Ti na očích vidí "chci se vdát a mít dítě a je mi v podstatě jedno s kým" - tím Tě nechci urazit... ale chlapi to z Tebe vycítí a vezmou nohy na ramena (většina)...

chlapi nechtějí být zboží hodné "oženění a zplození dětí" lol

Není tady

 

#8 29. 5. 2009 14:47

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemám rodinu

Nebo - najdi si svobodné bezdětné přátele... i v tomhle věku je jich dost, okolo mně skoro všichni!!! :-) Proto si skoro připadám divná, když ve 34-ech letech se vdávám... :-) - jakože ostatní neéééé :-)))

Není tady

 

#9 29. 5. 2009 14:48

macík*
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 272

Re: Nemám rodinu

Tak se na seznamky vyprdni a začni žít. Seznámit se můžeš klidně v krámu, když na to přijde. Ty se chceš za každou cenu seznámit a mít dítě jako ostatní, ale teď to nikam nevede, nejde to. Tak to chvíli nech být.
Teď jsi mladá, svobodná, nezávislá ženská?   copak je to tak zlý? cool

Není tady

 

#10 29. 5. 2009 14:51

kalma
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2009
Příspěvky: 40

Re: Nemám rodinu

Martinko smile. Já to asi špatně formuluju, já chci v první řadě partnera, ale už mi bijou biologický hodiny jako blázen, tak si klidně dokážu představit mít už nějakýho cvrčka. Klidně se nemusíme brát. Teď jsem se do toho zamotala, mám v hlavě chaos, prostě je mi líto, když vidím šastný rodinky s kočárkem a já že jsem sama, no...
No jo, ale kde najít kamarády nezadaný...Pohybuju se ve špatný společnosti, tady už jsem zůstala sama samotinká nezadaná.

Není tady

 

#11 29. 5. 2009 14:53

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemám rodinu

kalma napsal(a):

Martinko smile. Já to asi špatně formuluju, já chci v první řadě partnera, ale už mi bijou biologický hodiny jako blázen, tak si klidně dokážu představit mít už nějakýho cvrčka. Klidně se nemusíme brát. Teď jsem se do toho zamotala, mám v hlavě chaos, prostě je mi líto, když vidím šastný rodinky s kočárkem a já že jsem sama, no...
No jo, ale kde najít kamarády nezadaný...Pohybuju se ve špatný společnosti, tady už jsem zůstala sama samotinká nezadaná.

Pokud Ti jde jenom o děcko - k tomu přece vztah nepotřebuješ - píšu to drsně viď?

Ujasni si, co vlastně chceš.

K dítěti Ti stačí "anonymní dárce spermatu" a nemusí to nutně být umělý oplodnění...

Společnost - vyraž do jiné společnosti! :-) Lidí je spousta a nezadaných taky, divila by ses.

Není tady

 

#12 29. 5. 2009 14:53

kalma
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2009
Příspěvky: 40

Re: Nemám rodinu

Macíku smile. Já jsem tzv. neseznamovatelný typ, ale to je na jiné vlákno smile. Už na diskotékách pro mne v mládí nechodili kluci tancovat. Já byla vždycky ta kámoška, ta vrba, ale nějaký zájem byl minimální smile.

Není tady

 

#13 29. 5. 2009 14:54

kalma
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2009
Příspěvky: 40

Re: Nemám rodinu

Marti, ale já nemám ani toho dárce spermatu smile. A klidně do mně, já tu stejně sedím a lituju se a tohle potřebuju.

Není tady

 

#14 29. 5. 2009 14:54

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemám rodinu

kalmi - ale nemysli si, že všechny rodinky s kočárkem jsou ŠATNÝ... to že budeš mít chlapa a dítě Ti nezaručí, že budeš šastná a spokojená!!!

Klidně  můžeš být NEŠASTNÁ A NESPOKOJENÁ MAMINKA S PŘÍTELEM SE KTERÝM SI NEROZUM͊

Není tady

 

#15 29. 5. 2009 14:54

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemám rodinu

kalma napsal(a):

Marti, ale já nemám ani toho dárce spermatu smile. A klidně do mně, já tu stejně sedím a lituju se a tohle potřebuju.

Jo tak to sis vybrala toho správného člověka lol

Není tady

 

#16 29. 5. 2009 14:56

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemám rodinu

kalma napsal(a):

Marti, ale já nemám ani toho dárce spermatu smile. A klidně do mně, já tu stejně sedím a lituju se a tohle potřebuju.

Oslov náhodně deset (sto) chlapů, že se s nima zadarmo vyspíš... myslím že aspoň jeden se nechá ukecat... (ani ho nemusíš uvádět do rodného listu)... - omlouvám se že jsem drsná ale přála sis to :-)

Není tady

 

#17 29. 5. 2009 14:57

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemám rodinu

... jo a přečti si tu soukromou zprávu co jsem Ti poslala a zkus se podle toho zařídit :-) - ovšem pozor, nemůžu Ti zaručit, že když se zařídíš podle mé rady, že nepřijde změna - třeba si fakt najdeš chlapa :-) ... (možná že to podvědomě ani nechceš?)

Není tady

 

#18 29. 5. 2009 14:58

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemám rodinu

Kalmi, já když jsem četla poprvé název tématu... tak jsem si myslela že "nemám rodinu" = jsem sirotek, umřela mi celá rodina... ne že JEŠTĚ nemám rodinu :-)

Není tady

 

#19 29. 5. 2009 15:00

kalma
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2009
Příspěvky: 40

Re: Nemám rodinu

Na to nemám, ale super nápad smile. Ono mě to přejde, to já normálně takhle nefňukám, ale je to asi hodina, co mi přišla další zpráva: budeme mít miminkoooo. Pak si říkám, v čem jsem jiná, že ta šastná maminka nejsem já. Když pominu tatínkův vkus smile

Není tady

 

#20 29. 5. 2009 15:01

kalma
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2009
Příspěvky: 40

Re: Nemám rodinu

Marti ten název je fakt divnej sad. Zprávu jsem četla a líbí se mi to smile

Není tady

 

#21 29. 5. 2009 15:01

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemám rodinu

kalma napsal(a):

Na to nemám, ale super nápad smile. Ono mě to přejde, to já normálně takhle nefňukám, ale je to asi hodina, co mi přišla další zpráva: budeme mít miminkoooo. Pak si říkám, v čem jsem jiná, že ta šastná maminka nejsem já. Když pominu tatínkův vkus smile

Něco v Tobě to mimčo ještě nechce, bojí se... :-)

Kvůli tomu že nemᚠdítě nejsi horší člověk stolt

Není tady

 

#22 29. 5. 2009 15:01

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemám rodinu

kalma napsal(a):

Marti ten název je fakt divnej sad. Zprávu jsem četla a líbí se mi to smile

Super tummenupp

Není tady

 

#23 29. 5. 2009 15:03

macík*
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 272

Re: Nemám rodinu

kalma napsal(a):

Macíku smile. Já jsem tzv. neseznamovatelný typ, ale to je na jiné vlákno smile. Už na diskotékách pro mne v mládí nechodili kluci tancovat. Já byla vždycky ta kámoška, ta vrba, ale nějaký zájem byl minimální smile.

Ale to už bylo dávno - asi (myslím ty diskotéky). Teď to může být všechno jinak. Pro mě taky nikdo nechodil tancovat, se mnou se kluci bavili jen proto, abych je seznámila se svýma úžasnýma kamarádkama wink Už je to tolik let, přece se tím nenechám ovlivnit na celý život.
Co vyzařuješ k lidem, tak podle toho se k tobě chovají. Když mᚠ"na čele" napsáno Já jsem jenom kámoška na pokec, tak jsi prostě pro chlapy jen kámoška na pokec.

Upravil(a) macík* (29. 5. 2009 16:11)

Není tady

 

#24 29. 5. 2009 15:06

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Nemám rodinu

Netlač na pilu, musí na tobě totiž tvůj stav "chci rodinu" být i vidět. Jen proto ti okolí může říct "taky se dočkáš, neboj" apod.

No a vidí to taky ti chlapi. A pochopitelně se zděsí, už předemcož naprosto chápu.

Trošku si to srovnej v hlavě.
Zrovna včera jsem to musela udělat já - sice ne s chlapem, ale přijde mi to jako podobná situace.

Přijela jsem do jednoho super knihkupectví (jiné město) pozdě, 15min před zavíračkou. Paní řekla nekompromisně - zavíráme v 18. Je tam milion knih a já měla jen 15min. Chvilku jsem pobíhala zmateně mezi regály nervozní a pak jsem si řekla dost: jinak.
Zklidnila jsem se, a řekla si , že to nechám osudu - náhodě. Stoupla jsem k jednomu regálu a v něm vybrala asi 6 knih. Jedna lepší než druhá a z toho 2 tituly, které jsem sháněla dříve. Trvalo mi to asi 10min. V 18mi paní prodavačka řekla, že jestli chci, že můžu ještě vybírat 15min. (asi se jí mě zželelo.) Za těch nových 15min jsem nevybrala žádnou.

To byl můj nejnovější příklad nesmyslnosti tlačení na pilu. Řekni si jednoduše, že všechno se děje správně, že ten správný chlap (kterého si přesně přeješ)  přijde v ten správný čas, že ty to víš, a důvěřuješ životu (osudu, bohu, ODS - to je fuk). Buď veselá, směj se, plánuj, žij...a zapomeň na své urputné chtění.

Není tady

 

#25 29. 5. 2009 15:12

Blossom
Host

Re: Nemám rodinu

Kalmo, neumím poradit, jen chci říct, že ti úplně rozumím a že s tebou soucítím... Teď nevím, jestli to nepíšu blbě, bojím se aby to nevyznělo jako povýšenecká lítost, prostě ti rozumím, tvým pocitům..
Já kdysi chtěla strašně rodinu a děti, a měla jsem tehdy to obrovské štěstí, že bylo s kým a povedlo se (aspoň na čas,ale to je zasjiná kapitola). Ale dodnes si vzpomínám, jak ta touha po rodině a dětech byla neuvěřitelně  silná. Víš, to se těžko vysvětluje jiným lidem, kteří to prostě necítí nebo cítí jinak. Takové to "najdi si kamarády a užívej si svobody dokud můžeš" je v téhle situaci asi totéž, jak se říká - nabízet jídlo člověku umírajícímu žízní...
A že je složité seznámit se, když kolem je většina zadaných, to potvrzuju. Jenomže já si můžu dovolit vyčkávat, děti už mám a tak na nějakém tom roce čekání nesejde.

Neumím a nemůžu ti pomoct, ale chci aspoň napsat, že ti rozumím strašně moc držím palce  pussa

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů