Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 2. 6. 2009 21:25

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: teplota moře vhodná na koupání

Reňasi,
moc děkuji, snad vyberem správně smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#27 5. 6. 2009 11:48

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: teplota moře vhodná na koupání

Nakonec jedeme sem, nejdříve byl ale volný termín až 11. 9. http://www.victoria-ck.cz/cz/leto/03ita … diterraneo


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#28 5. 6. 2009 12:26

REŇAS
Host

Re: teplota moře vhodná na koupání

Tulipánka napsal(a):

Nakonec jedeme sem, nejdříve byl ale volný termín až 11. 9. http://www.victoria-ck.cz/cz/leto/03ita … diterraneo

No,tak Tulipánko,to je ta cestovka,kterou jsem právě myslela a kde jsem našla ten pobyt. smile tummenupp

 

#29 5. 6. 2009 12:34

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: teplota moře vhodná na koupání

Ubytování nás stálo 6200 Kč vč. parkovného, úklid budeme provádět sami.
Reňasi,
škoda, že už je to od 5. září vyprodané, ale snad bude ještě hezké počasí smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#30 5. 6. 2009 12:47

REŇAS
Host

Re: teplota moře vhodná na koupání

Tulipánka napsal(a):

Ubytování nás stálo 6200 Kč vč. parkovného, úklid budeme provádět sami.
Reňasi,
škoda, že už je to od 5. září vyprodané, ale snad bude ještě hezké počasí smile

No,já jsem se jen dívala na camp v Caorle,naty ostatní né,ale vím,že mají takové pobyty,tak jsem přesně tuto CK ti chtěla napsat. wink
Držím pěsti,a máte hezké počasí,ale ono bývá hezčí někdy spíš v září než nyní v červnu,hlavně co se týká severu Itálie nebo Chorvatska a právě i to vyhřátější moře. cool
Tak,a vám to vše výjde a krásně si to užijete. ! stolt
Pak písni,své dojmy. smile

 

#31 5. 6. 2009 12:55

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: teplota moře vhodná na koupání

Tak v Caorle v campu jsme byli jedenkrát na 2 noci jako zastávka při poznávání záp.Evropy a už nikde víc kempy ani destinace typu Caorle - voda alá zakalené kafe ještě 100 m od břehu vč.zvířeného písku a jen po kolena,v kempu je slyšet každé slovo od uřvaných sousedů z vedlejšího stanu a do toho ještě tlampač kempový,který každou chvíli něco v itelštině vykřikuje na celý kemp;to jejich "atencione" si pamatuju dodnes.Nechápu,jak se tohle může někomu líbit.

Není tady

 

#32 5. 6. 2009 13:46

REŇAS
Host

Re: teplota moře vhodná na koupání

Kuty napsal(a):

Tak v Caorle v campu jsme byli jedenkrát na 2 noci jako zastávka při poznávání záp.Evropy a už nikde víc kempy ani destinace typu Caorle - voda alá zakalené kafe ještě 100 m od břehu vč.zvířeného písku a jen po kolena,v kempu je slyšet každé slovo od uřvaných sousedů z vedlejšího stanu a do toho ještě tlampač kempový,který každou chvíli něco v itelštině vykřikuje na celý kemp;to jejich "atencione" si pamatuju dodnes.Nechápu,jak se tohle může někomu líbit.

Kuty,ty to fakt chápat nemusíš a o tom to je,že každý vyžaduje jiný standard a má možnost výběru. wink Já v IT nikdy nebyla,ale v campu u moře ano,tehdy jsme moc penízek nato neměli a dětem ze zdravotních důvodů,bylo moře doporučeno. My jsme v tom kempu měli klid teda aspoň kolem nás,dokonce ani v blízkosti žádní hluční sousedi a to byli vedle nás poměrně mladí. Nevím,možná jsme měli jen štěstí. Vím podle některých diskuzích o campech u moře+CK a jednotlivých zemích na jiných webech,že někde se dokonce vyžaduje dodržovat noční klid. Ten klid ti nezaručí,ani letní byt,či apartmán,když jsou kolem tebe další ubytování sousedi,kterým je na dovolené nějaká ohleduplnost a noční klid lhostejný,protože se rádi a dlouho baví. Pak jedině jet na pustý ostrov. Také jsme byli v Černé Hoře a tam to byl blázinec i v noci a na pláži. Zavírali jsme v tom hicu na noc okna v apartmánu. Zase naopak v Řecku jsme v letním bytě vedle sebe měli skvělé,mladé holky a klid byl. Jiní cestující(mladí) si stěžovali na daleko starší spolubydlící v jiných apartmánech. Jinak Tulipánka asi ví,co si vybrala a proč a pokud je v tom kempu noční diskotéka asi by možná měli počítat s větší hlučností.. Jinak od písku,může být trochu to moře zkalené,ale myslím,že spíše jen na okraji,ale asi jak kde. My teda v Řecku písečnou plហměli,ale zkalené,pokud vůbec, to bylo jen  doslova pár kroků od břehu,jinak bylo moře azurově modré a čisté. Tož tak. vissla

Tulipánko,každopádně přeji samé pozitivní zážitky z vaší dovolené. cool

 

#33 5. 6. 2009 13:56

majkafa
Host

Re: teplota moře vhodná na koupání

Tulipánko, vypadá to dobře.
Kuty, já mám Itálii a její rušné kempy i Italy moc ráda. Jsem hodně uzavřená a mezi nimi se cítím moc dobře. Na dovče si odpočinu tehdy, když jsem mezi hodně lidmi, miluju taky plné pláže, hlava na hlavě. Mám ráda lidi kolem sebe.
A taky miluju písečné pláže. Oblázky hodně bolí, a pro mě je ta správná dovolená, když můžu být co nejvíc bosa.

Upravil(a) majkafa (5. 6. 2009 13:58)

 

#34 5. 6. 2009 14:06

Blossom
Host

Re: teplota moře vhodná na koupání

javena napsal(a):

Modroočko, mluvíš mi z duše. Já v aquaparku vždycky lezla s dětmi do jejich bazénku, protože byl teplejší.
Co vyrostly, tak se topí kdekoli a já sedím ve výřivce - většinou má 31 stupňů a bedlivým okem sleduju, jestli se po areálu pohybují dvoje, mě drahé, známé plavečky... lollol

Javeno, nechci být za hnidopišku, ale ta tvá výřivka mě rozesmála... lol lol
Normální vířivka je ta, co tam víří teplá voda. Tu tvoji si představuji tak, že kolem dokola sedí výři a bedlivým okem sledují, kde že se pohybují známé plavečky... big_smile

 

#35 5. 6. 2009 14:25

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: teplota moře vhodná na koupání

Blossom napsal(a):

javena napsal(a):

Modroočko, mluvíš mi z duše. Já v aquaparku vždycky lezla s dětmi do jejich bazénku, protože byl teplejší.
Co vyrostly, tak se topí kdekoli a já sedím ve výřivce - většinou má 31 stupňů a bedlivým okem sleduju, jestli se po areálu pohybují dvoje, mě drahé, známé plavečky... lollol

Javeno, nechci být za hnidopišku, ale ta tvá výřivka mě rozesmála... lol lol
Normální vířivka je ta, co tam víří teplá voda. Tu tvoji si představuji tak, že kolem dokola sedí výři a bedlivým okem sledují, kde že se pohybují známé plavečky... big_smile

A jo, no to jsem pako. lollol
Ale některý lidi v těch bublinách teda čučej jako výři, to zas jo. Většinou, když se jde usadit další teplomilec a ubírá jim místo. smile

Není tady

 

#36 5. 6. 2009 14:33

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: teplota moře vhodná na koupání

majkafa napsal(a):

Tulipánko, vypadá to dobře.
Kuty, já mám Itálii a její rušné kempy i Italy moc ráda. Jsem hodně uzavřená a mezi nimi se cítím moc dobře. Na dovče si odpočinu tehdy, když jsem mezi hodně lidmi, miluju taky plné pláže, hlava na hlavě. Mám ráda lidi kolem sebe.
A taky miluju písečné pláže. Oblázky hodně bolí, a pro mě je ta správná dovolená, když můžu být co nejvíc bosa.

Majkafo,mě taky nevadí lidi a písek,i když jemnější štěrk je lepší.Ale tenkrát v tom italském kempu tam řvali ubytovaní Italové normálně přes den a ještě tam měli nějakou dementní dívku,tak ta normálně nemluvila, řvala asi jak tur,no hrůza.Takže když jsme v pravé odpol.odpočívali vestanu,protože se nám nechtělo být přímo na slunci,tak to byly nervy na pochodu.Celkem jsem byla 2x v životě pod stanem v it.kempu,ale tato hrůza byla v každém.
To co si vybrala Tulipánka tak vypadá hezky-ubytování jsme byli v mobilhome na Fr.reviéře a fakt supr.

Není tady

 

#37 5. 6. 2009 17:46

majkafa
Host

Re: teplota moře vhodná na koupání

My jezdíme do chatek. "Naše" cestovka tam má i mobilhoumy. V "našem" kempu je noční klid, dodržuje se, po kempu jezdi policie na motorkách a dohlíží na jeho dodržování.

 

#38 5. 6. 2009 18:48

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: teplota moře vhodná na koupání

Moc vám všem děkuji za názory i za přání pěkné dovolené. Je to milé hjarta .

Vím, že kempy jsou hlučnější, ale myslím, že v polovině září už je tam konec sezóny a že tam bude hodně prázdno a snad i ta diskotéka nebude hned vedle našeho mobilhoumu wink .


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#39 6. 6. 2009 18:37

REŇAS
Host

Re: teplota moře vhodná na koupání

No to vlastně ano,v sezoně je vždy všude živěji a přeplněněji. V tom září,už by to mělo být relativně poklidnější a né tolik přelidněné. Hezky si to užijte a pak písni,jak bylo. wink

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů