Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#51 2. 6. 2009 2:17

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Re: moje dítě, jeho děti jak na to?

lenuska1234 napsal(a):

Taky nedokážu hrát tu neschopnou, jenže pak najednou zjistíš, že toho máš strašně moc. Co se týče býv. manžela, měla jsem pocit, že by beze mě si nemohl ani zajít na wc big_smile. Od vyřízení hypotéky, nákupů, obstarávání dítěte, balení dárků, domácnosti, ježděním s auty na STK - protože ženská udělá oči a tu technickou dostane-dle jeho názoru a držení společné kasy ( protože s jeho způsobem by jsme brzo přišli na buben) se fakt nemusel o nic starat a nyní má starší paní, než je sám, která neřídí, takže jí všude vozí, našel jí práci ve svém oboru, protože měla jakousi podřadnou, dokonce nakupuje, vaří ......a já nevím, co ještě a ejhle ono to zřejmě funguje, protože ona ho zkrátka potřebuje.
A byla to kdysi dávno jeho slova, když říkal, že jedna má hezká, inteligentní, dobře vydělávající kámoška zkrátka normálního chlapa najít nemůže, protože se jí ti chlapy bojí, protože nebude na nikom závislá a ví, že kdykoliv ho může bez problému vyměnit.

Takže, ty které tuto šaškárnu hrajou, jsou na tom podstatně líp, jenže na to musí být taky žaludek, hrát ze sebe tu blbku stolt

Žena, která o sobě ví, že blbka není s tím nemá problém. Problém mají naopak ty, které o sobě pochybují. Za každou cenu předvádět, jak jsem schopná, aby ve finále zbyla všechna práce jen na mně, to ale o inteligenci moc nesvědčí vissla

Upravil(a) mashanka (2. 6. 2009 2:20)

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#52 2. 6. 2009 8:15

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ

mashanka napsal(a):

lenuska1234 napsal(a):

Taky nedokážu hrát tu neschopnou, jenže pak najednou zjistíš, že toho máš strašně moc. Co se týče býv. manžela, měla jsem pocit, že by beze mě si nemohl ani zajít na wc big_smile. Od vyřízení hypotéky, nákupů, obstarávání dítěte, balení dárků, domácnosti, ježděním s auty na STK - protože ženská udělá oči a tu technickou dostane-dle jeho názoru a držení společné kasy ( protože s jeho způsobem by jsme brzo přišli na buben) se fakt nemusel o nic starat a nyní má starší paní, než je sám, která neřídí, takže jí všude vozí, našel jí práci ve svém oboru, protože měla jakousi podřadnou, dokonce nakupuje, vaří ......a já nevím, co ještě a ejhle ono to zřejmě funguje, protože ona ho zkrátka potřebuje.
A byla to kdysi dávno jeho slova, když říkal, že jedna má hezká, inteligentní, dobře vydělávající kámoška zkrátka normálního chlapa najít nemůže, protože se jí ti chlapy bojí, protože nebude na nikom závislá a ví, že kdykoliv ho může bez problému vyměnit.

Takže, ty které tuto šaškárnu hrajou, jsou na tom podstatně líp, jenže na to musí být taky žaludek, hrát ze sebe tu blbku stolt

Žena, která o sobě ví, že blbka není s tím nemá problém. Problém mají naopak ty, které o sobě pochybují. Za každou cenu předvádět, jak jsem schopná, aby ve finále zbyla všechna práce jen na mně, to ale o inteligenci moc nesvědčí vissla

trošku drsně napsaný, ale něco na tom je, mě manžel od začátku pomáhá a moje máma je na vše sama. Holt si to udělala už od začátku, teď furt nadává, jenže tátu už nezmění po 32 letech manželství...

Není tady

#53 2. 6. 2009 10:06

Blossom
Host

To Mashanka: Dokud chce pečovat, měl by dostat šanci a pak už mu to zůstane

Mashanko, já nemám problém pochválit. myslím, že chválím často a ráda, když je tedy co. Např.můj BM býval kdysi osobnost, se vším si poradil, všechno zvládl. Chválila jsem, protože bylo co chválit. Upřímně, bez přetvařování. Fakt jsem ho strašně obdivovala a dávala to taky ráda najevo, bývala jsem na něj pyšná.

Po rozvodu jsem zkusila různé vztahy. Možná to bylo i tím, že já po rozvodu se naučila (musela jsem) skoro ve všem být soběstačná. A tak mě strašně iritovalo, že někomu musím připomínat ty nejběžnější věci. Že to, co by se dalo vyřešit během 5 minut, dotyčný neřešil třeba půl roku, hlavně proto, že byl líný a pohodlný a řešit cokoli prostě nechtěl. Za co potom proboha chválit? Tak jsem z takového vztahu raděj utekla a dobře jsem udělala...

#54 2. 6. 2009 10:53

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Já jsem také sobestačná, všechno zvládám, včetně vrtání, malování, pojistek.......... můj muž to ví a právě proto je akční. Ví, že kdyby otálel, udělala bych si to sama. A on prostě nechce, abych to dělala já, když mám CHLAPA. A já nakonec taky ne. Jsme dva, tak proč by měl všechno dělat jeden.
Ale na druhou stranu, někdy klidně něco takového udělám - on zase umí některé ženské práce - je původem krejčí, na což já jsem zase kopyto a nebaví mě to. U nás v rodině je odborník přes tkaniny -  i žehlí a za to ho miluju big_smile
Já bych raději složila 40q uhlí, než uháčkovat dečku big_smile

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#55 2. 6. 2009 12:19

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ

to bych taky radši uhlí big_smile

Není tady

#56 2. 6. 2009 12:27

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

hrosanek napsal(a):

Ne Majky, to bylo neadresně.

Hledat tátu pro své děti, protože ten jejich nefunguje, mi přijde nesmysl. Ne ve smyslu, že to ženy nepáchají. Akorát si myslím, že nejdřív musí fungovat vztah komplet ala Wiki a pak můžu "nabízet" svoje děti k tátovství... smile

Holky, probůh, copak nabídneme dětem soužití s někým jiným?

My se postavíme na svoje nohy, my vybudujem základnu - solidní pevnou krásnou a pak si tam nasadím s prominutím debila? Který mi to za mého tichého přihlížení rozmetá na kusy?
Jak říkala růžičková (slunce,seno..)- už njëjsem blbá ani mladá...big_smile

Stane se to jen v případech, kdy ženská si nebude jista sama sebou a proto strpí "cokoliv" od "kohokoliv". Ale většina holek (a nejen zde) je nesmírně schopných. jsem si všiml a- i ty , co na to nevypadaj...

A ty, které říkaj, že ne, tak to jenom o sobě nevědí. Jsem takový propagátor ženské samostatnosti.

A pak se konečně může podařit  třešnička na dortu - žít s chlapem v rovnováze, přičemž si můžu být vědoma své "schopnosti", ale nemusím s ní ohromovat.....to byla moje diplomová práce posledních pár let, kdy jsem samostanost nabízela k snídani, obědu, věčeři...což jak už vím, také není dobře..big_smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí