Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 17. 2. 2006 16:53

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Citim sa nesmierne poctena, ze ja nechapave dievca z Mongolska dokazem pobavit nevsedneho ceskeho muza, ktory sa vymyka vsetkym statistikam a travi svoj drahocenny cas na internetovej diskusii. Skoda ze sa nepozname osobne, mohli sme si v klude podebatovat nad cajom s jacou mastou alebo by som ta ponukla kumysom.

PS: Skus sa trosicku pohrat s atlasom sveta, aba sme si boli na cistom, ze vies, kde sa zapadne Mongolsko nachadza. A popripade mozes prist potom na navstevu.
No, tak uz musim ist, idem nasadit svojmu chrobacikovi na nohu gulu a zamknut mu klietku, lebo mam taky neprijemny pocit, ze som hadam nechala dvierka pootvorene, tak aby sa nahodou nedostal k svojmu mobilu.


Pekny vikend vsetkym. :-))))


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#177 17. 2. 2006 16:56

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Och a s odpustanim si Axi nerob starosti, nemam ti co odpustat, niekto ako ty ma moze naozaj nanajvys podpichnut, ale nie urazit.


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#178 17. 2. 2006 17:03

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

faf napsal(a):

Citim sa nesmierne poctena, ze ja nechapave dievca z Mongolska dokazem pobavit nevsedneho ceskeho muza, ktory sa vymyka vsetkym statistikam a travi svoj drahocenny cas na internetovej diskusii. Skoda ze sa nepozname osobne, mohli sme si v klude podebatovat nad cajom s jacou mastou alebo by som ta ponukla kumysom.

PS: Skus sa trosicku pohrat s atlasom sveta, aba sme si boli na cistom, ze vies, kde sa zapadne Mongolsko nachadza. A popripade mozes prist potom na navstevu.
No, tak uz musim ist, idem nasadit svojmu chrobacikovi na nohu gulu a zamknut mu klietku, lebo mam taky neprijemny pocit, ze som hadam nechala dvierka pootvorene, tak aby sa nahodou nedostal k svojmu mobilu.


Pekny vikend vsetkym. :-))))

Posílám ti faf vééélikou pusu, neb jsi moje milovaná kočka!
Na Axiho nehleď - ačkoli pár věcí o životě ví, umí být opravdu neomalený hulvát a za to západní Mongolsko mu posílám ránu přímo do nosu, protože tohle se nedá omluvit ani jako vtip. Já Slovenky žeru, protože jsou chytrý a taky krásný (ještě krásnější než Češky a to je co říct)... wink


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#179 17. 2. 2006 17:12

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Fiiiha, Avalonka, normalne sa cervenam. :-))) Tak posielam pusu tiez, nieze by sa ma Axi dotkol, ale ty si ma potesila. :-)))
No, tym Mongolskom sa ma vobec nemohol dotknut, to som takmer ani nepochopila, aku to ma suvislost, no ale dobre. :-))) ( som namyslena Bratislavcanka, to vies...)
Ja som si doteraz myslela, ze vy Cesi sa spravate casto ovela milsie a menej nafukane ako my Slovaci, no holt vynimka potvrdzuje pravidlo, ze ano?
Tak prajem nadherny vikend a tesim sa na dalsie diskusie. :-))
pa pa


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#180 17. 2. 2006 19:43

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Faf, jsem rád, že jsi tak sebevědomá, že to západní Mongolsko bereš s humorem. Trochu mě zamrazilo, že to někdo může vzít vážně. Tímhle druhem humoru se bavíme s našimi slovenskými kolegy – jinak bezva chlapi. My jsme pro ně zlí Čehůni, kteří je vykořisují jako levnou pracovní sílu, oni jsou pro nás chlapci ze západního Mongolska. Vždy se při tom vzájemně velmi dobře pobavíme – nikdy se nikdo neurazil, proč taky. Ono není vyloučeno, že na Slovensko za prací budeme brzy jezdit my z Česka. No a to cukroví od starej mamy, které vždycky vozí, to je fakt něco. Slovenky jsou stejně chytré a stejné krásné (vidím, že už i Avalonka otočila pořadí) jako Češky. Možná jsou trochu emotivnější – a to je i tvůj případ. Já to nepovažuju za mínus, ale naopak za plus (něco ti pošeptám - já to mám taky, ale nikomu to neříkej). Až někdy pojedeš k nám na západ, klidně se ozvi, nějaká mongolská restaurace se v Praze určitě najde – vzal bych i dceru, aby slyšela jazyk kmenů z východních stepí.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#181 17. 2. 2006 20:00

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Axi napsal(a):

Faf, jsem rád, že jsi tak sebevědomá, že to západní Mongolsko bereš s humorem. Trochu mě zamrazilo, že to někdo může vzít vážně. Tímhle druhem humoru se bavíme s našimi slovenskými kolegy – jinak bezva chlapi. My jsme pro ně zlí Čehůni, kteří je vykořisují jako levnou pracovní sílu, oni jsou pro nás chlapci ze západního Mongolska. Vždy se při tom vzájemně velmi dobře pobavíme – nikdy se nikdo neurazil, proč taky. Ono není vyloučeno, že na Slovensko za prací budeme brzy jezdit my z Česka. No a to cukroví od starej mamy, které vždycky vozí, to je fakt něco. Slovenky jsou stejně chytré a stejné krásné (vidím, že už i Avalonka otočila pořadí) jako Češky. Možná jsou trochu emotivnější – a to je i tvůj případ. Já to nepovažuju za mínus, ale naopak za plus (něco ti pošeptám - já to mám taky, ale nikomu to neříkej). Až někdy pojedeš k nám na západ, klidně se ozvi, nějaká mongolská restaurace se v Praze určitě najde – vzal bych i dceru, aby slyšela jazyk kmenů z východních stepí.

wink


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#182 18. 2. 2006 13:39

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Vyborne Axi, tesi ma ze to beries takto. Tak ak ty nahodou budes mat cestu sem k nam, zastav sa a ja ta pozvem do svojej jurty....

big_smile


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#183 18. 2. 2006 14:34

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

BUM!!! - to byl kamen, co mi spadl ze srdce smile)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#184 18. 2. 2006 16:44

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Hadam si si len nerobila starosti, Pan? :-)))))

Aj ked, ked  sa tak divam na svoj posledny prispevok, dalo by sa to vselijako dvojzmyslene vysvetlovat. wink Ale bolo to myslene uuuplne nevinne.....:-)))


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#185 18. 2. 2006 18:34

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Tak jsem se tu něco nového naučila: až potkám uja zo Slovenska pohovorím o západnom Mongolsku...bude  se smát čiže mi ublíží ? :-)))

Není tady

 

#186 19. 2. 2006 18:41

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

No, skor to druhe. :-))))) Ujovia byvaju menej tolerantni. :-)))


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#187 19. 2. 2006 18:53

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

To je dobré, ale prubnem to...treba s ňákým chalánom:-)))

V hospodě se to skousne, a když ne...bude aspoň sranda

Není tady

 

#188 20. 2. 2006 15:41

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Ahoj,

dnes jdu uspat našeho těžce nemocného téměř 13letého pejska. Je mi hrozně, jako kdyby mi umřel někdo z rodiny. Myslete na mě a pošlete mi pozitivní energii. Jsem ubulená jako malá.

 

#189 20. 2. 2006 15:50

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Ahoj holky, docela hezký rozhovor dnes vyšel v Ona Dnes s Irenou Obermannovou. Neříkám, souhlaste s ní. Říkám, že docela stojí za to si ho přečíst :-)

Tady je link:

http://ona.idnes.cz/ona_telo.asp?r=ona_ … a_telo_eck


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#190 20. 2. 2006 15:51

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

lvice napsal(a):

Ahoj,

dnes jdu uspat našeho těžce nemocného téměř 13letého pejska. Je mi hrozně, jako kdyby mi umřel někdo z rodiny. Myslete na mě a pošlete mi pozitivní energii. Jsem ubulená jako malá.

Nebuď smutná, lvice. Vždy - jak říkala umírající babička Barunce - jste se užili. Určitě měl tvůj pejsek u tebe krásnej život, jsou psi, kteří by mu mohli závidět. I to, že u něj jeho panička bude v poslední hodince plakat.

Držím palce a posílám tu pozitivní energii! pussa


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů