Oznámení

1. prosince : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

1. prosince : Maraton pečení cukroví začíná. Finty, jak jednoduše upéct to nejlahodnější cukroví!

1. prosince : Začínají adventní svátky. Připomeňme si je všechny a také tradice s nimi spojené.

#126 16. 2. 2006 7:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Folly,
jestli jsi četla moje předchozí příspěvky, tak víš, že to, co píšeš ty a Pandorraa o bourání "špatného domu" a změnách, jsem se v mezích svých možností pokusila zvládnout v praxi. Neříkám, že je to stav ideální, ale v každém případě to funguje alespoň tak, že já nepotřebuju odbornou péči a mé okolí netrpí vzteklým dupáním, že se ONI nechtějí změnit podle mých představ, které se zjevně liší od jejich pohledu.
http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#127 16. 2. 2006 8:38

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Pan:

A mam takovy dojem, ze jsi tu roli "bezva kamos" jeste tak zcela neopustila  Sakra zacni se chovat jak zenska ) Nedivim se, ze ti neodepsal, zazil asi perne chvile...vis co to byli Pavlovovi psi???  ... Takovej hnusnej reflex si na tebe vypestoval. Nebo tys mu vypestovala? Kazdopadne: Brrrrr

Hm, když já neviděla problém v tom, pokud si problém vyřeší pokračovat tam, kde jsme přestali......Tak teď nevím, tu tvou radu, abych se začala chovat jako ženská. To jako jak? tongue Přiznám se, že nevím what´s a go big_smile.
Myslíš jako že mně má spojenou s tou otravnou babou, která ho tahala z jeho jeskyně a ještě se na něj na lyžích vykašlala a nechala ho samotného? Tak nějak? A to jsem si jako měla kazit den kvůli tomu, že on má problém a choval se hnusně?
Asi to bylo příliš brzy, takže teď bych mohla sednout a napsat autorce knihy, že napsala pěknou kravinu, protože zrovna uváděla pro třetí rande využít netradiční prostředí - nejlépe sportovního charakteru. To se dobře testuje sad.
Pan, já tedy nevím, jak by si se zachovala na mém místě ty. Vesele by jsi s ním lyžovala, tvářila se že nic a totálně si nechala zkazit náladu? Tak nějak? Takže závěrem by bylo to, že bychom byli otrávení oba...... Tak jsi to myslela?

 

#128 16. 2. 2006 8:50

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Pro všechny:

Když se tak v příspěvcích výše bavilo o té kráse a inteligenci českých děv, ráno v rádiu řekl moderátor:

No jo, když všechny hezký holky - missky si rozeberou hokejisti a fotbalisti a nás zase nic nezbude......... Vždy ti pánové si to také svými hloupými řečmi dělají sami.......

 

#129 16. 2. 2006 8:54

roman-xx
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Milá Pandorrao.

Nezbývá mi, než s tvými názory do puntíku souhlasit. Popravdě nikdy jsem se nad problémem takto hluboce nezamýšlel a tys mi právě zodpověděla i otázky, které mě ještě nenapadly. Nejsem intelektuálně schopen polemizovat v takto teoretické rovině (asi opravdu nedosahuji průměrné ženské inteligence) a tak si kladu tvé názory (samozdřejmě i dalších diskutujících) do souvislosti s tím, s čím se denně setkávám. Na pracovišti, na ulici, v restauraci.
Předně nemohu (za sebe) souhlasit s obecným tvrzením, že české ženy nad ženami jiných národů vynikají krásou. V případě několika českých modelek a jiných celebrit možná, ale průměr je naprosto evropsky šedivý, nudný. Dále. Avalončinu narážku stran božsských českých žen a hnusných páchnoucích českých mužů jsem nemohl nechat bez komentáře, nebo takovéto věci jsem nejčastěji slýchal od německých otylých šedesátníků přijíždějících do čech za sexuální turistikou. Fakt, že pohledná česká coura je vyjde na podstatně menší část jejich penze lež-li podobná dáma v říši, taktně zamlčeli. Navíc kdo tedy vybavuje takzvané české krásky jejich genetickými dispozicemi? No řekl bych, že ti hnusní čeští muži - jejich otcové. Nyní po převratu je trend, že české ženy samy sebe exportují do imperialisticé ciziny, tam se vdávají za krásné prince a plodí potomstvo. Uvidíme za dvacet let, jak budou mít jejich dcerky vzniklé kombinací anglosaských (případně germánských) a slovanských genů vizáž.
Stran dění okolo změn ve vztahu žena-muž probíhajícího v posledních letech. Je mi lhostené. Teď už ano. Nejsem zatím tak stár (je mi kolem třiceti), abych oplýval vyhraněným názorem na tuto věc. Nicméně mě vyučuje život. V dobách mého mládí bylo zvykem být k ženě galantní. Galantní ano, ale rozhodně bez náznaku sexuálního podtextu. S tímto jsem ze začátku k ženám přistupoval a všiml jsem si jedné věci. Buď ženy (v té době dívky) zaujaly kladný postoj ale posléze se mi z drbů doneslo, že dotyčné nadbíhám nebo se dámy urážely. To o tom nadbíhání rozhodně nemohlo vzniknout formou gradace obíhajícího klepu, ale příslušný drb musela do oběhu vypustit dotyčná dáma, nebo obsahoval konkrétní informace známé jen jí. Vršily se další zkušennosti s ženami, dívkami, příbuznými ženského pohlaví a tolikrát jsem byl klepnut přes prsty, až jsem se rozhodl ve svém chování k ženám zaujmout vyhraněný postoj. Jsou to prostě muži s delšími vlasy a jinou postavou. Toto už je nenapadnutelné. Jak se jinak chovat například k mé kolegyni, která v práci vyžaduje nekompromisní uznání a obdiv za své pracovní nasazení (mimo jiné shodné s mým), chová se doslova jako emerická feministka osmdesátých let včetně práskání dveřmi a na firemním večírku se pokouší koketovat a vyvolávat vášně ala Madame Pompadur. Pro mě jako muže je skutečně pohodlnější takovouto ubohou existenci pokládat za muže s dlouhými vlasy. Tečka.
Zatím tedy žiju sám a dva dětské pokojíčky v mém domě dokonale posloužily prostorovým nárokům mých koníčků. A patrně to i tak zůstane - dá se žít i bez ženy, zbývá mi pro sebe mnohem více peněz a toho volného času... Věřím, že někde po planetě chodí moje druhá krásnější polovička ale bohužel. Jistě by ráda Avalon a jim podobným hezky poděkovala.

 

#130 16. 2. 2006 9:28

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

James napsal(a):

Jak se jinak chovat například k mé kolegyni, která v práci vyžaduje nekompromisní uznání a obdiv za své pracovní nasazení (mimo jiné shodné s mým), chová se doslova jako emerická feministka osmdesátých let včetně práskání dveřmi a na firemním večírku se pokouší koketovat a vyvolávat vášně ala Madame Pompadur.

Romane,
ono to asi bude tím, že bohužel je veřejně známý fakt, že ženy u nás berou za stejnou práci mnohem menší peníze, přestože vykazují stejné kvality jako muži. Kdyby byly ženy stejně finančně oceněny jako muži, nepotřebovali by nekompromisní uznání a obdiv, protože finanční odměna by byla adekvátní jejich výkonu. Práskání dveřmi považuji za znak neslušného chování a je fuk zda u ženy či muže. A koketování? Tak vidíš, že to není chlap s dlouhými vlasy, koketování je vlastností ryze ženskou big_smile.
To co uvádíš o klepech apod. je typickou vlastností žen. Venušanky žijí komunikací, Marané je používají pouze pro sdělování informací. Na druhou stranu ber to tak, že když se dotyčná pochlubí, že jí nadbíháš, pouze si zvyšuje své sebevědomí s cílem ukázat kolegyním, že ona je ta "dobrá". Tak trochu mě v této souvislosti napadá scéna z Kameňáku 2, kdy hlouček nadržených učitelek se rozhodne zbalit Maxu, střihnou si a vyjde to na Morávkovou........hmm
Je smutné, že ženy odhánějí galantnost mužů, bohužel sama jsem byla svědkem, když muž přidržel ženě židli, že o něm má 30letá kolegyně prohlásila, že je takový divný a slizký...... Smutné. Ženy si to skutečně dělají samy. Mě to vždy potěší. Tedy nesnáším, pokud má kolega tendenci mě plácnout po zadních partiích, jednou to realizoval, prý v legraci, měla jsem zrovna "své dny", takže reakce byla rychlá a spontánní - jsem mu jednu natahla big_smile. A bylo po harašení big_smile big_smile
Romane, nezavírej si dveře a nehaž všechny dámy do jednoho pytle. Zkoušej dál, každý z nás už byl mockrát klepnut přes prsty, někdy vinou svou, někdy vinou toho druhého, všichni se učíme, ale byla by škoda se uzavřít světu a říkat si: A patrně to i tak zůstane - dá se žít i bez ženy, zbývá mi pro sebe mnohem více peněz a toho volného času... To není dobrý přístup. Je to lítání od jedné zdi k druhé.......

 

#131 16. 2. 2006 9:29

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Tak teda James nenapsal, musím se to naučit big_smilebig_smile, napsal Roman lol

 

#132 16. 2. 2006 9:46

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

To je chumelenice!
Romane, nezapomeň, že ženy začly mít kousek "práv" na vlastní identitu až po 1. světové válce, kdy holt ubylo pánů tvorstva a ženy mohly "začít kecat" do věcí kdysi výhradně mužských.
Nesouhlasím s emerickými sufražetkami a přeemancipovanými frustrovanými sexuálními kariéristkami, jen si myslím, že je jiná doba- že už jako ženy nemůžeme sedět a nečinně přihlížet, jak nám berou jako v Řecku chlapce a posílají je do výcvikových táborů, že nás nutí oblékat se do latexových oblěčků a práskat bičem a přitom být současně milou, neodporující  všechápavou manželkou...To nejde.
Tenhle starý model (myslím tím muž -živitel a žena- hospodyně a matka) je tak moc starý, že necelé století nemůže najít vhodný recept, jak vyjít s opačným pohlavím bez zákazů, tabu a ponižování.
Budu mluvit konkretně: ráda u vařím, uklízení mi nedělá problém včetně pohozeného prádla, fousů v umyvadle a nezvednutého prkýnka, jen mi vadí, že můj muž považuje svůj názor  za ten jediný správný, a pokud s ním nesouhlasím, jsem slepice. Basta fidli.Argumenty a nedejbože pocity a instinkt do toho nesmím tahat.
Myslím, že se to pár desítek let potáhne, neb i mezi muži, i mezi ženami, bude vždy pár zastánců podle mě zastaralého způsobu nahlížení na mužskou a ženskou roli.

Jak to tu stále omílají Axi a Pan, jsem pro mít vedle sebe ROVNOCENNÉHO partnera, který dbá na hygienu, nepodráží mě,nezesměšňuje, nepodvádí a repektuje můj názor.Který mi dokáže  říct:Miluju tě a který mi dokáže říct:Teď si myslím, že nemᚠpravdu a nesouhlasím s tebou- ne jako současné jednoduché:Jdi do pr...Jsi kráva...blabla..
Rovnocenný partner se chová tak, jak chce, abych se chovala já k němu. A když se to neděje, kultivovaně a jasně řekne, co mu nevyhovuje. Třeba že má rád orální sex nebo že je šastný, když se může chlubit tím, jakou má krásnou sebevědomou ženskou.

Tohle není  boj argument proti argumentu, tohle je odvěký boj pohlaví, ale jsme tu přeci pro svoje vzájemné potěšení, semtam někdo ustoupí, semtam se musí odpustit, ale přeci se navzájem potřebujeme?A v rodině to má každý takové, jaké si to udělá.

Hodně jsem uhnula od tématu,  připadá mi totiž nesmyslné a vyčerpávající, protože je neřešitelné.

Já chci být pro svého muže krásnou ženou, milenkou, matkou jeho dětí, ale vím, že nedokážu být současně přítelkyní, protože manželkám se prostě některé věci neříkají. A manželům jakbysmet.

A nechce se mi bojovat s někým, s kým se miluju, rodím mu děti a je pro mě velmi důležitý.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#133 16. 2. 2006 10:08

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Pan, napsala jsem Ti na osobní mailík, tady to nechci řešit......

 

#134 16. 2. 2006 11:09

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Lvice
ne, tak jsem to vubec nemyslela, neni tvou povinnosti kohokoliv na lyzovacce bavit smile
Jen si myslim, ze tomu mladenci asi nebylo moc dobre a tim, jak jsi to jako spravnej chlap vzala do svych rukou - pozvani, chapava sms, jsi ho "dorazila". Chovat se jako zena, pro mne znamena po tom nepovedenem randeti nechat mic na jeho hristi.
Ale nevylucuji, nebyla jsem u toho, ze jsi opravdu potkala blba, a diky teto akci jsi to nastesti poznala vcas. Teoreticky to mas totiz zmaknuty smile Ale z toho si nic nedelej, to ja taky, ale ta zatracena praxe!
A je pravdou, ze nam to muzi "neusnadnuji", neb tak jako my se casto nechovame jako zeny, oni se casto zapominaji chovat jako muzi.

Romane,
vcelku s tebou souhlasim, tu poznamku o vyjimecne kvalite muzskych genu jsem jako prehledla smile
Nicmene rekni mi: Kde ti vsichni muzi jsou, stale se ptam?...... Ze by sedeli ve svych prostornych domech, libovali si nad tou spoustou casu a penez, ktere maji jen pro sebe a cekali na tu neznou princeznu s modryma ocima?????
Obecne si myslim, ze si vubec nemame co vycitat, meli bychom s tim prestat a spis se snazit vztahy zase narovnat.

Regi,
naprosty souhlas! Bojovat s nekym, s kym chci, zit je pitomost a snazit se ho zmenit druha. Pokud clovek dokaze zmenit sebe, ma vyhrano, prestane sahat do toho "porad stejneho pytle", jak tu rika trefne Michaela43 a treba pozna, ze se ani uz nechce prizpusobovat, ze to nema za potrebi, a tim da partnerovi ten nejlepsi a nejucinnejsi impuls k tomu, aby se nad sebou taky zamyslel.
Tvrdit, ze si stacim sama, to jsou tesinska jablicka. Samota je fajn, dokud si clovek potrebuje uklidit uvnitr a srovnat si myslenky. Pak uz tak moc fajn neni a je zbytecne si ji pestovat. Je daleko lepsi zacit toho PARTNERA hledat smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#135 16. 2. 2006 11:35

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Axi, ovela ucinnejsie by sa ti nas presviedcalo o svojej inteligencii, keby si ju tak vehementne nedeklaroval. Porovnavat Avalonku s tvojou 7 rocnou dcerou je mozno lichotive v pripade, ze mas doma genia.
Miochodom, muz ktoreho jediny problem s jeho zenou je v tom, ze ta doma chodi neesteticky len v nohavickach.... Ty sa mas chlape. Hlavne ze je to nemajetnicka a chpava rovnocenna partnerka, ze ano? Estetika je nepodstatna.
Asi je to co pisem odveci, ale uz ma to fakt vytaca.


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#136 16. 2. 2006 12:07

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

No jo Pan, táta mi vždycky říkal, že jsem napůl chlap. Umím si dolít olej do auta, vyměnit pneumatiku, posekat trávník, pomáhám s natíráním střechy a milion dalších věcí, které mě baví více než stání u hrnců s dlabancem nebo žehlení hromady košil big_smile. Tedy on mi říká, že jsem jeho šikovná holka, která se v životě neztratí a umí se o sebe postarat lol Nebaví mě denně vymetat obchoďáky s hadrama a tlachat o ničem sad.
Navíc umím uvařit i ten dlabanec, upéct buchtu, plést a milion dalších věcí big_smile. Jsem holka univerzál big_smile.
No jo, teorie je móc hezká věc, Graye už mám vedle Čapka jako klasiku lol Než tu praxi nějak stihnu zvládnout, tak ten chlap zmizí a zas nemám na kom tu praxi zkoušet big_smile. Jo, představ si, že ten rozvedený pán se mi ozval, minule jsme asi půl hodiny telefonicky hezky pokecali, sama se divím, že se vůbec ozval, po tom, co všechno jsem prováděla a co mezi náma všechno lítalo za slova a emoce hmm. Tentokrát jsem nechala v jeho případě míč na jeho hřišti big_smile. Třeba z toho ještě něco někdy vypadne..... Kdo ví cool Dnes si půjdu koupit něco hezkého, to počasí mě vysloveně deprimuje sad

 

#137 16. 2. 2006 12:32

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Lvice, tobě chybí estrogen!!!To je ten rozdíl mezi náma a mužskýma!


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#138 16. 2. 2006 12:43

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

lvice

vis, co mne naucila jedna stara moudra carodejnice??? smile Predam ti to moudro: Je bezva leccos umet, ale jsou chvile, kdy je jeste vic bezva to bleskem zapomenout smile
Ja jsem nastesti manualne naprosto k nicemu, takze kdyz jsem tuhle pichla kolo a stala nad tim premysleje, zda zavolat zlutasky nebo zjistit, kde je hever, a u mne se zjevil zdatny zachrance, okamzite jsem si na tu radu vzpomnela. A musim rici, ze tvarit se bezmocne a naprosto neschopne mi slo uplne samo, protoze jsem, krom toho telefonu, opravdu BYLA bezmocna a neschopna. Muz bravurne behem nekolika minut vymenil kolo, vim ze bych to taky zvladla sama, mozna tak za 3 hodiny, ja mu podekovala, vymenili jsme si usmevy a ja navic ziskala dojem, ze nejsem tak uplne beznadejnej pripad, kdyz se nade mnou chlap ustrne yikes))
O tom, ze jsou jeste galantni muzi, o tom neni zadna - zdrzel se, zmazal se uprostred lesu jak prase bez moznosti se umyt, byl v kvadru a nejspis jel nekam na jednani, stejne mne v tom nenechal. Hezke.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#139 16. 2. 2006 13:16

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Pan, jééétongue


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#140 16. 2. 2006 13:40

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Regi, že by? Ale testosteron zatím nepřevyšuje, vousy mi nerostou a pindíka taky nemám big_smile.

 

#141 16. 2. 2006 13:59

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Škoda, že nelze připojit dokument, ten článek z MF dnes je fakt bombastický a na netu je zkrácený. Dle mužů je ideální parnerka:
do 24 let - 33 %
25-34let 26 %
35-49 let 22 %
50 let a více 19 %

Ideální postava partnerky:
přesýpací hodiny 42 %
obrácený trojúhelník 15 %
tvar hrušky 11 %
tvar jablka 7 %
tvar diamantu 5 %

Ideální barva vlasů:
hnědovláska 39 %
plavovláska 34 %
černovláska 21 %
rusovláska 6 %

Ideální výška postavy:
do 164 cm 20 %
165-169 cm - 31 %
170 cm 30 %
171 a více 19 %

Ideální charakterové vlastnosti:
příjemná a milá 69 %
upřímná 62 %
pracovitá 52 %
sympatická 54 %
skromná 47 %
inteligentní 46 %
obětavá 35 %
komunikativní 27 %
energická 23 %
sebevědomá 24 %
nezávislá 19 %

odpovídalo 274 mužů ve věku 12 let až nekonečno big_smile

Takže jelikož mám 158 cm, jsem rusovláska (barvená), jsem energická, nezávislá, komunikativní, inteligentní moje šance sehnat chlapa je - 500 % yikes

ena by dále dle mužů měla být vnadná jako miss Lucie Králová, ale zároveň by musela zapomenout na inteligenci, energičnost a ambice. Chtěli by ji mít doma jen sami pro sebe - aby jim uklízela, žehlila a vychovávala děti. No tak už se nedivím, že jsem sama....... hmm

 

#142 16. 2. 2006 14:08

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Lvice, právě prosto, že jsi tak  příšerně soběstačná, až se tě bojej...Na každej hrnec je poklička, říká tetička Kateřina, takže tě ten okamžiko O teprve čeká.A pak  jak je to v té písničce od Petry Janů:zažila jsem zázrak s ním, padali jsme spolu souhvězdím, nebe zářilo a pálil dým, že prý je to hřích....cítila  jsem zázrak dvou, vesmír houpal se a vířil tmou...tak nějak to bylo- samá chemie, ale tak krááásnáááNech na sebe vlézt jaro, hormónky tě hezky rozrajcujou, budeš jen zářit. A když k tomu přidᚠkousek hezkého rafinovaného oblečení, tak jsi tak do 5.dubna pod čepcem! Nebo aspoň pod voňavou duchnou, pokud jen ty sama chcešbig_smile
TOHLE je estrogen- že jsi dychtivá, žádoucí a chlapi se na tebe lepěj jak vosy na cukrovou vatu.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#143 16. 2. 2006 14:15

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Regi lol No právě já měla opačný extrém, já jsem tak po*ně samostatná a soběstačná, že se na mě lepí ty příšerný chudinky, kterým je třeba pomoci a zvednout sebevědomí. Joj a já se tím ještě chlubila, jak jsem malá, ale šikovná big_smile. To jsem byla blázínek......
Tak a od teď začínám pomalu a jistě zapomínat co všechno umím big_smile. Ale nepochybuju o tom, že to ještě užiju big_smile big_smile. Znáte to, co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš lol
No, zatím na mě chemie neleze, brrr, je vlezavá zima, tady leje, venku jsou Balatony nebo hromady špinavého rozbředlého sněhu, moje hormony sladce pochrupují v únorovém počasí big_smile

 

#144 16. 2. 2006 15:10

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Neboj, už se to chystá, za 32 dní je tu legální jaro, to by bylo, kdyby estrogenu nebylo...


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#145 16. 2. 2006 16:21

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

lvice,
no ruku na srdce, jak by asi dopadl podobny vyzkum mezi zenami? Myslim, ze vysledkem by byl muz ala Jofrrey de Peyrac, ovsem musel by byt krasny minimalne jako Bred Pit!
Kasli na pruzkumy, jsi jedinecna, origios, jasny? smile)))


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#146 16. 2. 2006 16:24

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Joj, Peyrac a Brad Pitt? Brrrrr. Tak to fakt ne. Hlavně Pitta proboha ne big_smile. Takový Hanzlík, nebo můj miláček Marek Eben, jo to je jiný kafe .......

 

#147 16. 2. 2006 16:26

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Tak a vyrážím do obchodů, zjistit, zda za rozumnou kačku nekoupím něco, co by zamávalo s těmi estrogeny lol Nejen prací živ je člověk..... Přeji všem hezký zbytek dne.

 

#148 16. 2. 2006 16:51

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

lvice,
chces rici, ze muz pohadkove bohaty, vzdelany, citlivy, tolerantni, trpelivy, saramatni, okouzlujici, charismaticky, ctouci ti kazde prani v ocich a plnici ho jeste driv, nez ho vyslovis,  rozumici zenske dusi, podnikani i politice, zcestovaly, sveta znaly, ale hlavne BEZMEZNE TE  MILUJICI, takovy, ktereho ti vsechny holky na vsech kontinentech zavidi, neni tvym snem? Tyyyyy brdo! Tak to jsi fakt ztraceny pripad sad


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#149 17. 2. 2006 9:59

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Pan napsal(a):

lvice,
chces rici, ze muz pohadkove bohaty, vzdelany, citlivy, tolerantni, trpelivy, saramatni, okouzlujici, charismaticky, ctouci ti kazde prani v ocich a plnici ho jeste driv, nez ho vyslovis,  rozumici zenske dusi, podnikani i politice, zcestovaly, sveta znaly, ale hlavne BEZMEZNE TE  MILUJICI, takovy, ktereho ti vsechny holky na vsech kontinentech zavidi, neni tvym snem? Tyyyyy brdo! Tak to jsi fakt ztraceny pripad

:lol lol To mi připomíná starý dobrý vtip, chcete muže s vlastnostmi (vyjmenováno výše) jděte do kina big_smile! Navíc ten úžasný Brad Pitt je vymetač mejdanů, který měl problémy s drogama, není zas až tak úžasný a dokonalý. Jo, už mi holt není 18 big_smile. Jsem ztracený případ stojící nohama hodně pevně na zemi big_smile.
Hele a za pár let bude stejně ošklivý dědek jako všichni ostatní, koukni na Redforda, jaký to býval fešák a teď? Dvacítky ho posílají do kopru big_smile.
Mezi námi, ty o něm sníš lol?

 

#150 17. 2. 2006 10:03

lvice
Host

Re: zajímavý článek o novém modelu rodiny

Jo Pan,

ještě k tomu poslednímu klukovi, mrtvý brouk nemůže být mrtvější než on........ hmm

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů