|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahojky všichni,co máte nějaký problémek se zády-mám dotaz,jestli někdo neví,o co by mělo jít.Normálně mě záda nebolí,pouze v křížové oblasti před menzes.Ale jakmile začnu cvičit a vleže pomalu zvedám snožmo nohy nahoru,tak mi křupe v páteři/ v křížích/-to křupání bych vypodobnila asi tak,jako když někdo přehazuje štěrk ,nebo šustí štěrkem v igelit.pytli.Vůbec to nebolí,ale je ten zvuk dost nepříjemný a dělá mi to i v poloze vleže na boku,když kmitám nohou do strany.Nerada bych něco prošvihla,k lékařce se taky chystám/ o prázdninách/.Jen malá konzultace s vámi,kdo něco takového zažili:-) díky moc
Není tady
Také jsem měla problémy s zády, ale i s ostatními klouby. Hodně mi na tohle ve finále pomohl Colafit
Je to přípravek na bázi kolagenu a pomáhá nápravě kloubů a zbavuje bolesti vážně zázračně 
Není tady