Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 29. 5. 2009 15:08

lenuska1234
♥♥-----
Registrovaný: 29. 5. 2009
Příspěvky: 55

Re: přítelovy děti a......je to normální

Jo, co si člověk pro lásku všechno vytrpí. Sáro, hezký víkend, letím domů, naštěstí ke mě, kde už čeká mé jistě hladové dítě wink, papa



Sára6 napsal(a):

lenuska1234 napsal(a):

Tak a si to Sáro rozmyslí, co vlastně chce. Samozřejmě, že má rád své děti, ale i ty a Tvé dítě máte právo na domov a své soukromí. Já to viděla také, tři děti v jednom pokoji. S jeho synem je to v pořádku, ale 12- letá dcera začala vytvářet pravidla, co může být a jak se má chovat,  až tam má dcera bude bydlet, takže žádné kamarádky, co si může pověsit na zeď a hlavně co ne apod. I když jsem dceři říkala, že to bude hlavně její pokoj, protože tam bude každý den, tak mi na to pověděla, že až to zjistí jeho dcerka, tak jí bude nadávat a zkrátka měla strach. Takže jsem řekla jasné ne!!! Buď svůj pokoj, nebo zůstaneme doma a každý sám. Taky to je podmíněno tím, že jako tříletá v době našeho rozvodu měla dcerka v našem společném bytě s BM krásný veliký pokoj s vchodem na zahradu a po našem odchodu, kdy mě už k přestěhování BM tlačil, protože ho tlačila zase ta jeho přítelkyně, kterou znal 2 měsíce (šla jsem s 3-letým prckem bydlet do 1+1)  a následně přítelkyně BM zabavila její pokoj pro svého 14 syna a předělala ho k obrazu svému. Takže když tam malá byla na návštěve, tak spala v obývacím pokoji.  Jsem na tyto věci už nějak přecitlivělá a nechci, aby moje dítě se stále cítilo někde odstrčené.

jojo, ve svém jsem si mohla dát tam kam jsem chtěla, synáček měl foto se svým bráškou (nevlastním) a ten můj mu ji schoval (řekl že se nebude dívat na dítě BM), pak měl pohled s taakou jak byli u moře, taky byl problém, když jsem byla u ve svém, tak nic neřekl, pak jsem se k němu nastěhovala....já blbá, doma umě mi nic nescházelo!!

Není tady

 

#52 3. 6. 2009 2:13

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: přítelovy děti a......je to normální

bože můj, to je čtivo. Je k neuvěření co si člověk nechá líbit

Není tady

 

#53 3. 6. 2009 8:42

Blossom
Host

Re: přítelovy děti a......je to normální

Já se držela zásady - ano, přítele mít, ale  své  DĚTI NIKAM  NESTĚHOVAT!!! Uchovat jim domov.
Až teď zpětně vidím, jak moc to bylo prozíravé...

 

#54 3. 6. 2009 21:56

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: přítelovy děti a......je to normální

Kukačka: "mému příteli se po dětech stýská hodně a hodně se jim snaží být nablízku, a jeho touha je, aby bydleli blízko nás. Rád by přestěhoval děti, ne mě."

No fajn Kukačko, ale co jejich matka, která je chce určitě taky vidět? Ta se má za Tebou taky přistěhovat?

Není tady

 

#55 3. 6. 2009 21:58

majkafa
Host

Re: přítelovy děti a......je to normální

Kukačka psala - aby bydleli blízko nás.
Taky nepsala nic o jejich matce. Jestli by se s dětmi stěhovala i ona. wink
Vím, že nepotřebuje obhájce, ale chtělo se mi to napsat.
Stačí řádně číst a nedosazovat si za slovíčka své vidění.

 

#56 3. 6. 2009 22:00

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: přítelovy děti a......je to normální

Majkafo, já tomu rozumím.... Čtu pořádně, jen se neboj smile. Ale o tom to právě je. Kukaččin přítel se rozhodl místo pro rodinu pro Kukačku a teď by rád děti poblíž sebe. Ale jak to udělat, když jeho (už kolikátá?) exmanželka teda bydlí jinde?
Naopak teď jsi nečetla pořádně Ty. Že chce Kukaččin přítel děti poblíž, to je od něj moc hezké, i když na to asi měl myslet dřív, než začal přespávat (ženatý) u Kukačky, že...  Pomyslela jsi na to, že když on chce děcka blízko, tak co má asi dělat ta exmanželka?

Upravil(a) Tercila (3. 6. 2009 22:03)

Není tady

 

#57 3. 6. 2009 22:02

majkafa
Host

Re: přítelovy děti a......je to normální

Neboj, Tercilo, oni to jistě vyřeší sami, bez tvého přičinění. smile Ty můžeš klidně spát, jestli to to tvá agentura JPP dovolí.

 

#58 3. 6. 2009 22:04

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: přítelovy děti a......je to normální

majkafa: "Neboj, Tercilo, oni to jistě vyřeší sami, bez tvého přičinění. smile Ty můžeš klidně spát, jestli to to tvá agentura JPP dovolí."

Ale jdi ty brepto, vycházím jen z toho, co tady sami o sobě lidé napíšou. smile Tím vůbec nechci říct, že mě trápí řešení Kukačky. Jen je zajímavé, jak myslí někdo na sebe......

Upravil(a) Tercila (3. 6. 2009 22:05)

Není tady

 

#59 3. 6. 2009 22:04

majkafa
Host

Re: přítelovy děti a......je to normální

Před chvílí to bylo velmi názorně vidět. lol

Proč jsi smazala to, cos tam napsala původně?

A - možná sis nevšima, ale ty jsi zrovna z těch, co myslí v první řadě hodně na sebe a to dost sobecky, ne tak běžně. Když už píšeš o tom, jak kdo myslí v první řadě na sebe.

Upravil(a) majkafa (3. 6. 2009 22:06)

 

#60 3. 6. 2009 22:06

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: přítelovy děti a......je to normální

Nesmazala - nelži, pouze jsem DOPSALA!!!!
Měla jsi dnes špatný den? hmm

Není tady

 

#61 3. 6. 2009 22:07

majkafa
Host

Re: přítelovy děti a......je to normální

Mazala. Původně tam bylo - exmanželka (kdoví, kolikátá už) , když teda jinak nedáš.

 

#62 3. 6. 2009 22:07

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: přítelovy děti a......je to normální

Je možné, že ses v mém dopsaném příspěvku jen přehlédla nebo jsi vážně zvyklá záměrně mystifikovat okolí? hmm
Nehodlám autorce zaplácávat vlákno. Ahoj a dobře se vyspi, a je ten zítřek lepší než dnešek smile

Upravil(a) Tercila (3. 6. 2009 22:08)

Není tady

 

#63 3. 6. 2009 22:10

majkafa
Host

Re: přítelovy děti a......je to normální

Dokonce lhářka. Nebo že by jen dočasná ztráta paměti? Když se to hodí? No, aj tak sa dá. smile

Omlouvám se. Kolikátá exmanželka tam opravdu zůstala.

Upravil(a) majkafa (4. 6. 2009 13:09)

 

#64 4. 6. 2009 11:54

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: přítelovy děti a......je to normální

.."Jo, co si člověk pro lásku všechno vytrpí. " myslím že od lenusky

Tak tohle si myslím, že je dost velký nesmysl. Člověk může trpět, když trpět chce, ale pro lásku to určitě není.


Napadá mě, že jsme byly /i takto vychováni, pod vlivem seriálů, filmů, pohádek. Kdyby jsme všichni byli vychováváni v duchu párové "koexistence" - jak napsala Selima (sice v jiném tématu, ale význam slova  se mi sem přesně hodí), tak by nás nenapadlo nikdy žádné vlastnění lásky, trpění pro lásku apod.

Ještě k Tercile x Kukačce -
já jsem nevyrozuměla z textu, že by Kukačka chtěla jakkoliv ublížit matce dětí....ani mě to nenapadlo....asi nemám důvod k takové myšlence. smile

Není tady

 

#65 4. 6. 2009 17:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: přítelovy děti a......je to normální

Mne naapdlo, že to asi majú všetci zúčastnení dos ažké, ale je mi sympatická aspoň snaha NEJAKO rieši situáciu a ma deti blízko. Hoci ja si úprimne myslím(a aj na základe vlastných skúseností), že v ére elektronickej komunikácie nemusí by blízkos o fyzických kilometroch a sahovaní. wink Teda,  s výnimkou úplne maličkých detí, ale vlastne aj trojročná dcéra mojej známej skypuje s ockom v Rakúsku... a teší sa na to každý druhý deň.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů