Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 7. 2. 2006 8:42

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-

Nemůžu se dostat do archívu

Prosím, jak to udělat, abych se dostala do archívu Právní poradny? Zadala jsem uživatelské jméno i heslo a pořád mi to ukazuje, že je to špatně. To nechápu!!! Já tam nutně potřebuju...

Iveta X

Není tady

#2 7. 2. 2006 10:13

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

Re: Nemůžu se dostat do archívu

Iveta X napsal(a):

Prosím, jak to udělat, abych se dostala do archívu Právní poradny? Zadala jsem uživatelské jméno i heslo a pořád mi to ukazuje, že je to špatně. To nechápu!!! Já tam nutně potřebuju...

Ivetko, proč se chceš pořihlašovat? Do archivu můžeš i bez přihlášení... Kvůli spamu jsem funkčnost starých fór musel hodně omezit...

Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

#3 7. 2. 2006 10:24

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-

Tak jsem to opět zkusila a chce to po mě uživatelské jméno a heslo. Já nutně potřebuju do právní poradny. Zadávala jsem tam dotaz a uvedla jsem tam příjmy a výdaje, který si teď nutně potřebuju zkontrolovat a porovnat - máme nějaký problémy s daněma. Šlo o příspěvek s názvem Daně nebo Daně 2006 asi z ledna, teď nevím přesně. Nemůžes mi ty údaje aspoň nějak vytáhnout - prosím.

Iveta X

Není tady

#4 7. 2. 2006 11:09

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

Iveta X napsal(a):

Tak jsem to opět zkusila a chce to po mě uživatelské jméno a heslo. Já nutně potřebuju do právní poradny. Zadávala jsem tam dotaz a uvedla jsem tam příjmy a výdaje, který si teď nutně potřebuju zkontrolovat a porovnat - máme nějaký problémy s daněma. Šlo o příspěvek s názvem Daně nebo Daně 2006 asi z ledna, teď nevím přesně. Nemůžes mi ty údaje aspoň nějak vytáhnout - prosím.

Opravdu to nějak zlobí, budu s tím muset něco udělat... To téma jsem snad našel:

Daně 2006
Autor: Iveta X
Datum: 05. 01. 2006, 20:00

Jelikož je v současně době hodně změn, přestávám se v daních orientovat. Manžel dělá řemeslo na živn. list a dnes jsem mu dávala do pořádku účetnictví. Od součtu proplacených faktur jsem odečetla platby VZP a OSSZ, silniční daň a částky potvrzené paragony (např. nářadí, nějaký materiál, pracovní oděv, Go kupony atd) a ještě přibližnou částku, kterou uplatňuje jako cestovné. Vyšlo mi, že čistého mu zůstalo 80 000 Kč. Jak postupovat dál, když já nemám žádný příjem a máme tři děti. Jsou ještě odečty na manželku a děti, nebo se přizná ke zdanění tato částka a od vypočtené daně se odečte nějaká konkrétní sleva na dani? Nejspíš si výpočet daně pro jistotu někomu zadáme, ale zatím o nikom nevím a tak by mě zajímal postup. Poradí mi někdo?

Není tady

#5 7. 2. 2006 11:13

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-

Jirko, díky moc!!!

Iveta X

Není tady

#6 7. 2. 2006 17:22

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

Iveta X napsal(a):

Jirko, díky moc!!!

Nemᚠzač. Archiv by měl už fungovat normálně.

Není tady

#7 24. 2. 2006 10:42

Heduš
Host

Ahoj Ivetko,

pokud Tvůj manžel nemá kromě příjmů jako OSVČ i závislou činnost a nepodniká prvním nebo druhým rokem, vztahuje se i na něho pro rok 2005 tzv. minimální daň, lépe řečeno minimální základ daně - ten je pro rok 2005  Kč 107 300,- Od něho mᚠdále nárok odečíst všechny odčitatelné položky (základní na poplatníka, na manželku, pokud jsou její příjmy za rok nižší než 38 040,- Kč, dary...), z výsledné daně máte nárok uplatnit slevu na vyživované dítě. Vám by se ale určitě vyplatilo použít společné zdanění manželů, to by ale Tvůj manžel musel mít vyšší základ daně než minimální. Pokud bys chtěla podrobnější info, napiš mi na e-mail.

Hodně úsoěchů při vyplňování růžových papírů..

Heduš

#8 24. 2. 2006 13:27

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

Heduš napsal(a):

Ahoj Ivetko,

pokud Tvůj manžel nemá kromě příjmů jako OSVČ i závislou činnost a nepodniká prvním nebo druhým rokem, vztahuje se i na něho pro rok 2005 tzv. minimální daň, lépe řečeno minimální základ daně - ten je pro rok 2005  Kč 107 300,- Od něho mᚠdále nárok odečíst všechny odčitatelné položky (základní na poplatníka, na manželku, pokud jsou její příjmy za rok nižší než 38 040,- Kč, dary...), z výsledné daně máte nárok uplatnit slevu na vyživované dítě. Vám by se ale určitě vyplatilo použít společné zdanění manželů, to by ale Tvůj manžel musel mít vyšší základ daně než minimální. Pokud bys chtěla podrobnější info, napiš mi na e-mail.

Hodně úsoěchů při vyplňování růžových papírů..

Heduš

Heduš, netrefila jsi správné fórum...

Není tady

#9 13. 7. 2006 21:51

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM

Už nic, děkuji za ochotu big_smile

Upravil(a) Kamčitka (14. 7. 2006 9:52)

Není tady

#10 6. 12. 2006 17:49

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Hotovo smile

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí