Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#101 27. 5. 2009 16:08

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet

Re: Nezájem o sex

Nedoma napsal(a):

To by bylo hrozný, kdyby se vaši dozvěděli, že to taky děláte wink

No, nevím, já mám třeba s rodiči otevřený vztah ale souložit s vědomím, že jsou ve vedlejším pokoji, by mi asi nedělalo dobře. Neříkám, že bych nemohla vůbec ale pochybuju, že bych se uvolnila a užila si to. Ale je fakt, že mě celkově vadí, když vím, že by nás někdo mohl slyšet. Je mi to prostě nepříjemné.

I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

#102 27. 5. 2009 16:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Nedoma napsal(a):

Čo ty vieš... Ja mám traumu, odkedy otec zákerne prišiel nečakane domov a vyrušil brácha s terajošu švagrinou(ale teda, mali kžúč v zámku, ale aj tak)... Navyše sa nemohli hneď rozviaza. big_smile No, líčil to tak verne, že odvtedy som nemohla domov ani len nikoho privies. Až jeden šikovník pred 2 rokmi mi pomohol toto tabu prelomi(ale v neprítomnosti rodičov, no aj tak... rodna). Ja náhodou tie zábrany chápem(a ešte keď má niekto mamu ako ja, ktorá sa tvári, že sex - to zlo - trpí len kvôli tomu, aby si udržala chlapa...).

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#103 27. 5. 2009 17:38

Blossom
Host

ARZINOE napsal(a):

Luisefernanda napsal(a):

.zatím bydlíme u našich...takže je to hodně o ničem..ale když třeba vypadnou o víkendu pryč, tak je to super a to se mi i líbí, že dotoho můžu dát všechno!! ! Jelikož když to tak vezmu tak furt vnímám nějaké zvuky u nás, jestli nás někdo neslyší atd.. - toto mě taky dost štve, nejsem dostatečně potom uvolněná!Ach jo...

Mít na sex klid a vlastní soukromí,tak to je velice důležité.Sama za seme můžu říct,že když jsem měla máti vedle v pokoji,tak se mi do sexu nechtělo.A když něco bylo,tak  jsem se  vždycky ptala přítele jestli nás nemohlo být slyšet.

Myslím, že v tomto může být jádro pudla. Nezkusili jste někdy odjet někam na pár dní, kde byste měli absolutní soukromí? Třeba někam na chatu apod.? Pokud by v takovýchto podmínkách bylo vše OK, tak bych na vašem místě zapracovala na tom, nebydlet s rodiči, ale někde sami. Třeba tím můžete všechno zachránit...

#104 27. 5. 2009 17:45

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Selima napsal(a):

Nedoma napsal(a):

Čo ty vieš... Ja mám traumu, odkedy otec zákerne prišiel nečakane domov a vyrušil brácha s terajošu švagrinou(ale teda, mali kžúč v zámku, ale aj tak)... Navyše sa nemohli hneď rozviaza. big_smile No, líčil to tak verne, že odvtedy som nemohla domov ani len nikoho privies. Až jeden šikovník pred 2 rokmi mi pomohol toto tabu prelomi(ale v neprítomnosti rodičov, no aj tak... rodna). Ja náhodou tie zábrany chápem(a ešte keď má niekto mamu ako ja, ktorá sa tvári, že sex - to zlo - trpí len kvôli tomu, aby si udržala chlapa...).

nač si držet chlapa, když ji nebaví sex  ? lol lol

Upravil(a) mashanka (27. 5. 2009 17:45)

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#105 27. 5. 2009 17:57

majkafa
Host

godlikegodlikegodlike

#106 27. 5. 2009 21:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Bože, ČO BY ROBILA SAMA V ŽIVOTE???? Ako by existovala??? Vidno, že nič nechápeš... hmm (Mmch, ani ja.)

Upravil(a) Selima (27. 5. 2009 21:10)

Brita

Není tady

#107 27. 5. 2009 21:11

majkafa
Host

Normálne, ne? lol

Seli, chcela som ti poslat SZ, ale mᚠplnou schránku, pošli mi do SZ svoj mail, prosím, nech ti konečne pošlem tých Rapmasters - Pravda a lež. Dík.

#108 27. 5. 2009 22:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Už mažem... stolt

Brita

Není tady

#109 27. 5. 2009 22:32

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno

Selima napsal(a):

Už mažem... stolt

Sel,vis jak to je,kdo maze ten jede. glorialol

"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

#110 27. 5. 2009 22:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

tongue To odniekiaž poznám...

Brita

Není tady

#111 27. 5. 2009 23:28

Kerrin
♥♥♥♥---

Filosofka napsal(a):

Jinak je ale naprosto normální, že po 9 letech sex nemůže být to, co na počátku, pravděpodobně by se jí to stalo s jakýmkoliv mužem. Pokud však jí něco v sex chybí, a o tom mluví před manželem, určitě si to rád vyslechne, když mu jde o to, aby měl vůbec sex...

tak nějak nemohu souhlasit.... já to měla a mám obráceně. Zdá se mi to čím dál lepší a i za manželství.Nastupovala kvalita na d kvantitou.
Spíš jde o to od začátku nic nepředstírat, umět si říct co se líbí a co ne.

A osobně bych nemohla být s partnerem, kdyby mi nevoněl.... no prostě kdyby mi to s ním nevyhovovalo.
A myslete si nekteré co chcete.

Není tady

#112 28. 5. 2009 0:09

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Holky - my už jsme na tom s mužem  tak, že když u nás proběhne sex, říkáme si - mámo (táto), proč to, my blbci, neděláme vlastně častěji, když je to tak pěkný - a pak zase týden, dva, nemáme potřebu (a sílu). Chodíme z práce vyřízeni

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#113 28. 5. 2009 21:31

Luisefernanda
♥♥-----

Tak abych vše uvedla na pravou míru - o prázdnách se budeme stěhovat do nového našeho postaveného domu, takže už se těším, až budeme sami....když jsme na dovolené, tak neděláme nic jiného, než že jsme v posteli, když si to tak teď zpětně uvědomuju zpět..tak asi na tom něco bude, že prostě mám blok z toho, že tady prostě někdo je a nejsem uvolněná jak bych měla. Čekala jsem rady typu - aby v posteli nebyla nuda atd...ale každý mi radí rozchod nebo rozvod, což je nesmysl když manžela mám ráda nadevše (sex je hodně důležitý, ale zase na natolik, abych se rozvedla) - třeba bych orgasmus neměla ani s jiným chlapem - i když jsem to ještě nikdy nezkusila s jiným tak to říkám jen co si myslím....no prostě až budeme na svém a sami tak pak sem napíšu jak to dopadlo a jaké to je... smile

Není tady

#114 31. 5. 2009 22:49

papa22
♥------

My spolu od začátku spíme jednou za dva týdny...
Přítel chodí spát dlouho...koukalec na tv..lehne, vytuhne..nezájem..pak jdem kupovat spodní prádlo nebo plavky, může se zbláznit smile ale já to zrovna mám a pak zas nic. smile si z toho dělám srandu..

Není tady

#115 3. 6. 2009 21:53

Luisefernanda
♥♥-----

To je super, já zjistila, že mě to taky stačí max 1xtýdně, ale manželovi ne...to je zajímavé, prostě každý to má jinak - ale on to vnímá jako problém sad

Není tady

#116 4. 6. 2009 15:47

L_aura
♥♥♥♥♥--

Já bych asi přemýšlela ve dvou rovinách:

1. "Voní" mi ten muž? (Nebo mi někdy voněl a přestalo to? Nebo mi nevoněl vůbec?)

2. Mám nějaké sexuální představy? Vím, co mě vzrušuje? Dokážu dosáhnout orgasmu - a v pohodě, bez výčitek - sama? (Jaké? Co mě vzrušuje?)

Když je na první otázku odpověď ne, je problém v souvislosti s protějškem. A od toho se také odvíjí řešení

A když je NE odpověď na druhou otázku, je jasné, že to výměna partnera nevyřeší.

Není tady

#117 6. 6. 2009 12:38

Luisefernanda
♥♥-----

Na první otázku je odpověď jednoznačně ANO, jelikož manžel je hodně čistotný a vyvoněný neustále...Sexuální představy nějaké mám, ale zrovna se netýkají manžela

Není tady

#118 6. 6. 2009 19:12

majkafa
Host

Myslím, že Laura se neptala, jestli je čistotný a vyvoněný. Ale jestli ti voní jeho přirozená vůně. A vo tom to je.

#119 25. 2. 2010 22:25

svata1011
♥------

Dobrý večer mam problem muj přítel s kterým jsme spolu skoro 3roky ztratil zajem o sex.za poslední rok sme spolu mely sex 3krat.čím to muže byt že by měl jinou totiž prišla jsem na to že si psal s prostitutkou.diky za odpověd

Není tady

#120 25. 2. 2010 22:39

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov

svata1011 napsal(a):

Dobrý večer mam problem muj přítel s kterým jsme spolu skoro 3roky ztratil zajem o sex.za poslední rok sme spolu mely sex 3krat.čím to muže byt že by měl jinou totiž prišla jsem na to že si psal s prostitutkou.diky za odpověd

Ač nerad, odpovím otázkami: A jak tedy zní Tvoje konkrétní otázka ? Co Tě tedy zajímá ?? smile

Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

#121 11. 3. 2010 7:49

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Víte že…
•… průměrný Evropan se miluje v kuse 17,2 minuty?
•… spotřebuje při tom 225 kalorií?
•… polovina žen myslí během milování na svůj zevnějšek?
•… angličtina zná šest set slangových výrazů pro penis?
•… každý den dochází na světě ke sto milionům pohlavních styků, během nichž otěhotní asi milion žen?
•… od prvního setkání to v průměru trvá 7,8 dne k prvnímu polibku a 12,4 dne k prvnímu sexu? Na jaře a v létě se proces ještě urychluje.

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#122 11. 3. 2010 8:49

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Pisatel napsal(a):

Víte že…
… od prvního setkání to v průměru trvá 7,8 dne k prvnímu polibku a 12,4 dne k prvnímu sexu? Na jaře a v létě se proces ještě urychluje.

Tak už aby bylo to jaro... potřeboval bych to s jednou paní trošku urychlit... big_smile ... 12,4 dne mi přijde jako nekonečně dlouhá doba... lol

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#123 11. 3. 2010 9:22

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Pisatel napsal(a):

no tak to je naprosto úžasný, teď jsem se podívala na 100g čokolády "Milka Whole Hazelnut" a ta má 555 kalorií, takže 2x sex s průměrným Evropanem a můžu ji sníst celou!
Jdu studovat kalorické tabulky potravin! godlike

Strach je malá smrt...

Není tady

#124 11. 3. 2010 10:20

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Bety napsal(a):

Pisatel napsal(a):

no tak to je naprosto úžasný, teď jsem se podívala na 100g čokolády "Milka Whole Hazelnut" a ta má 555 kalorií, takže 2x sex s průměrným Evropanem a můžu ji sníst celou!

Jenže 2x 225 je jen 450, takže buď budeš muset u toho sexíku trochu přidat, nebo dát kousek čokolády manželovi / milenci / průměrnému Evropanovi (nehodící se škrtněte) tongue

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#125 11. 3. 2010 10:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Tak už aby bylo to jaro...
Příští týden prý má být kolem 11 °C http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png Taky už se nemůžu dočkat, protože poslední měsíce si připadám jak v tréninku na Winter Survival http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí