Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#76 25. 5. 2009 22:19

majkafa
Host

Re: Nezájem o sex

Souhlasím. Byla jsem první partnerkou mého muže. Chyba. Naprostá většina lidí má touhu vyzkoušet něco jiného. Je lepší vědět, co mi vyhovuje a co ne.

#77 25. 5. 2009 22:22

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

No, to jo, já jsem vdávala mladá a bez nějakých větších zkušeností, BM mě jako starší a zkušenější taky nic moc nenaučil, já jsem nevěděla, co a jak, bylo to tky furt stejný, v posteli, já dole, on nahoře, sem tam opačně a NIC, NIC, NIC. Za 15 let, co jsme spolu spali, bych orgasmy spočítala na prstech rukou. Dosáhla jsem ho jen " na koníčka" a taky ne vždycky.
S přítelem to zrovna na koníščk dělat nemůžeme, některý polohy s ním nejdou dělat vůbec, ale zase jsme zkusili ty, co mu nedělají problém a jde nám to skvěle. Ale po BM to není první partner, se kterým mám sex, ale každopádně bych řekla, že z těch, co jsem dosud měla, je nejlepší. nebo možná já zraju a umím se víc uvolnit, víc si to užít a taky si říct, co chci. A v tom to je.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#78 25. 5. 2009 22:23

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Web

Slávku ale já jsem nemluvila teoreticky, nýbrž přímo k zakladatelce vlákna. Podle toho co říkala, že partner celkem ochotný nějakou snahu vyvinout, jen neví jak. A jí radím a se raději taky snaží, než hned pouštět muže k vodě.

M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

#79 25. 5. 2009 22:28

majkafa
Host

copak není dostatečně vidět, že to není hned? 9 let je hned? Pro mě ne.

#80 25. 5. 2009 22:29

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Jasně, myslím, že možná by se měli naučit u milování víc komunikovat a nestydět se říct si, co se jim líbí a co ne. já klidn řeknu příteli tohle mi nedělej, to se mi nelíbí, nebo naopak tohle dělej a tohle zkus taky, to mi dělá dobře, takhle se mi to líbí, my si u milování pokecáme, lae vážně, když si neřeknete co a jak chcete, těžko se "sehrajete". Třeba vám to pak spolu půjde skvěle.

Není tady

#81 25. 5. 2009 22:32

majkafa
Host

Modroočka napsal(a):

nebo možná já zraju a umím se víc uvolnit, víc si to užít a taky si říct, co chci. A v tom to je.

godlike
Taky až poslední roky, co jsem oficiálně sama, poznávám, že to chce totálně se uvolnit a oddat se milování, aby v tu chvíli neexistovalo vůbec nic jiného, jen my dva.
Teď mi došlo, naplno jsem si uvědomila, co minulý rok řekla jedna babinetka (Sensation White už se zase blíží a já na tebe vzpomínám, má milá pussa , jakpak se asi máš) : Při milování se sobě vzájemně úplně a bezvýhradně odevzdat. Tehdy to funguje nádherně, když se to povede oběma partnerům.

#82 26. 5. 2009 9:41

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Asi to není tím, že neprožívᚠorgasmus. Spousta žen orgasmus neprožívá a přesto se jim sex líbí - ten akt samotný.
Vím, že je to nepříjemná situace, ale tvůj manžel by měl vědět, že čím víc bude naléhat, tím dřív ti to zprotiví úplně. A dokonce se kvůli sexu hádat, je je úplně vražedné.
Pokud se uspokojuješ sama, nějaké sexuální pudy nepochybně mᚠa může to mít vliv i na to, že při sexu s mužem máte problém s tvým orgasmem. Většina lidí, která si při masturbaci zvykne a svůj styl a techniku, má s partnerem problém.

Zkus to nějaký čas vydržet a nedělat si to. To je jediné, co ti v první fázi umím poradit.
Dotaz : Ví manžel, že jsi s ním nikdy orgasmus neměla ?

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#83 26. 5. 2009 10:16

Blossom
Host

Slavek17 napsal(a):

Jinak řečeno: Uvázat si na krk hned svého prvního partnera, bez vyzkoušení partnerů dalších, je šílenství.A tohle podepíšu i s vědomím rizika, že je všude kolem nás už dost lidí s virem HIV.
Holt nic už na tomhle blbým světě nebude bez rizika.
Nevím jak vy, ale já už se s tím smiřuji.
Pravda, pořád mi to nejde dost pod fousy... dumbom ... ale snažím se... stolt ... zvyknout si...

Nesouhlasím. Ano, obecně je asi lepší, když člověk vstupuje do manželství s určitými zkušenostmi. Ale na život není žádný jednotný recept ve smyslu - nejdřív jich tak 10 poznám a s jedenáctým se usadím.

A když už má člověk to obrovské štěstí a zrovna ten první partner je pro něj pro život ten pravý, nejlepší?? To mu má pak  říct - sorry, já se teď potřebuju pár let vybouřit, poznat jiné partnery, abych měla srovnání, takže počkej, a tak asi za tři roky nashledanou?!?!?

Vím o čem mluvím: Můj BM byl můj první (já jeho ne). Byla jsem s ním po 13 let naprosto šastná. Ano, párkrát mi zahlodal v hlavě červíček, jaké by to bylo s někým jiným... ale vždycky jsem měla dost rozumu, abych takovou myšlenku zaplašila s vědomím: Proč riskovat něco existujícího, krásného, s čím jsem spokojená, pro jakési hypotetické zkušenosti, které ani nevím, jaké budou??

Ano, v době svého porozvodového hledání jsem možná poznala i o trošku lepší a zajímavější sex, než v manželství. Ale ještě jsem nepotkala chlapa, se kterým bychom si tak komplexně ve všem sedli, jako kdysi s manželem  sad , bohužel...

Takže ti, co milují svého prvního partnera a jsou s ním spokojení - nedoporučuju za každou cenu dohánět chybějící zkušenosti.....

Toto však platí obecně, nkoli pro autorku vlákna, která je s manželem v sexu 9 let nespokojená... Poradit neumím, jen vím, že takto je to u nich zásadně špatně... sad

Upravil(a) Blossom (26. 5. 2009 10:17)

#84 26. 5. 2009 17:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Slavek17 napsal(a):

Ronja napsal(a):

Rada vyměniot manžela mi přijde mírně řečeno drsná....  Pokud vztah jako takový funguje, tak proč ho hned vzdávat? To se přece nedělá, takhle wink

Jenže snažit se můžeš tehdy, když se druhá strana taky CHCE snažit.
Ale co už, když ona ta druhá strana vlastně ani nechce... kapitulation

... taky můžeš jen imitovat snažení... a ve skutečnosti můžeš jen připravovat pole pro definitivní rozchod.

Blbý je, že nikdy si nikdo nemůže být jistý, o jaké snažení se jedná...

stolt Láska je super, ale niekedy stačí túžba a rešpekt voči tomu druhému. A snaha urobi dobre aj sebe, aj jemu/jej. Aké jednoduché.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#85 26. 5. 2009 17:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

A autorke vlákna by som skutočne odporúčala viac komunikova a tiež: presta vníma sex ako niečo, čo MUSÍM, čo sa odo mňa očakáva... usch Ale zača to vníma ako HRU: Kúpte si kámásútru, otvorte knihu a skúste sa navzájom dotýka podža obrázkov knihy a skúma, či sa vám to páči, alebo nie. Alebo sa skúste uspokojova len rukou a pusou, zakážte si samotný styk... proste objavujte tú vežkú krásnu ríšu milovania. tongue Obajv najprv ty SAMA, čo chceš a čo nie, potom to skús vysvetli partnerovi. Lebo kým to nevieš ty, ažko na to príde on.

Upravil(a) Selima (26. 5. 2009 18:02)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#86 26. 5. 2009 17:50

Luisefernanda
♥♥-----

Dost zajímavé příspěvky...za 1) s manželem o sexu mluvíme víc než dost a říkám mu, co má dělat...a jak...ale on to dělá chvíli dobře a pak zase podle sebe a už mě to nudí...za 2) na dotaz jestli manžel ví, že jsem org. s ním nikdy neměla tak ví...řekla jsem mu to tak před 3 roky..furt jsem si naivně myslela že se to změní, ale bohužel ne sad - ale co se dá dělat teď. Není to vše jen o sexu, ale je to taky důležitá součást...

Není tady

#87 26. 5. 2009 19:04

Ronja
Moderátor(ka)
Web

V tom případě doporučuju začít řešit od toho "nesexového" problému. Ono totiž jak to neklape jinde, tak to často neklape ani v ložnici. Problém u vás nevypadá ani tak technický, jako spíš psychický. Teď jsem to pročetla a ty píšeš že ani nevíš, jestli manžela miluješ, nebo je to zvyk? To mě přijde jako dost důležitá otázka wink Jestli chcete ten vztah zachránit, tak je na čase, abyste s tím oba začali něco dělat....

M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

#88 26. 5. 2009 19:33

Luisefernanda
♥♥-----

Nemyslela jsem tím zvyk jako že ho nemiluju, já ho miluju, ale zvykem jsem myslela ten sex!! Že prostě víme už co bude atd...toto jsem myslela zvykem. Asi si budu muset poradit sama, to by nás někdo musel znát, aby mě tady mohl radit, to si musíme vyřešit sami...

Není tady

#89 26. 5. 2009 19:37

majkafa
Host

Zkoušíte se milovat na neobvyklých místech? V neobvyklých polohách?

#90 26. 5. 2009 19:40

majkafa
Host

Luisefernanda napsal(a):

Dost zajímavé příspěvky...za 1) s manželem o sexu mluvíme víc než dost a říkám mu, co má dělat...a jak...ale on to dělá chvíli dobře a pak zase podle sebe a už mě to nudí...za 2) na dotaz jestli manžel ví, že jsem org. s ním nikdy neměla tak ví...řekla jsem mu to tak před 3 roky..furt jsem si naivně myslela že se to změní, ale bohužel ne sad - ale co se dá dělat teď. Není to vše jen o sexu, ale je to taky důležitá součást...

Já ti nevím. Čím dál tím víc to vidím na změnu partnera. Než přijdou děti.

#91 26. 5. 2009 19:59

Ronja
Moderátor(ka)
Web

A nechci se ani rozvádět po necelém roku manželství, když máme teďka spolu i dluhy...to by k ničemu nespělo - spíš jsem hloupá v tom, že jsem věděla do čeho jdu a vdala jsem se....Asi ho prostě miluju a nedokázala bych si bez něho můj život asi představit, ale možná je to jen o síle zvyku....

Tohle jsem myslela...to mě z toho, cos napsala, hodně zaujalo. zkus se nad tím sama ještě zamyslet, někdy o nás to, co zn ás vypadne, řekne nečekaně hodně.

M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

#92 26. 5. 2009 20:06

Luisefernanda
♥♥-----

Na neobvyklých místech se nemilujeme..zatím bydlíme u našich...takže je to hodně o ničem..ale když třeba vypadnou o víkendu pryč, tak je to super a to se mi i líbí, že dotoho můžu dát všechno!! O prázdninách už asi budeme bydlet v našem novém domečku, tak se to třeba všechno změní!! Jelikož když to tak vezmu tak furt vnímám nějaké zvuky u nás, jestli nás někdo neslyší atd.. - toto mě taky dost štve, nejsem dostatečně potom uvolněná!Ach jo...

Není tady

#93 26. 5. 2009 20:26

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

No vida... Nakonec (ve svém) se uvolní a ještě z ní bude sexuální dračice.... va stolt storstark

Není tady

#94 26. 5. 2009 20:32

majkafa
Host

Luisefernanda napsal(a):

Na neobvyklých místech se nemilujeme..zatím bydlíme u našich...takže je to hodně o ničem..ale když třeba vypadnou o víkendu pryč, tak je to super a to se mi i líbí, že dotoho můžu dát všechno!! O prázdninách už asi budeme bydlet v našem novém domečku, tak se to třeba všechno změní!! Jelikož když to tak vezmu tak furt vnímám nějaké zvuky u nás, jestli nás někdo neslyší atd.. - toto mě taky dost štve, nejsem dostatečně potom uvolněná!Ach jo...

Nu, já měla na mysli neobvyklá místa. Třeba les, vodu v rybníce, kabinku v hypermarketu, kino, kde není moc návštěvníků, u jednoho z vás v práci, jestli je to možné, nebo u obou, v parku na lavičce, ... big_smile

#95 26. 5. 2009 21:39

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Slavek17 napsal(a):

No vida... Nakonec (ve svém) se uvolní a ještě z ní bude sexuální dračice.... va stolt storstark

No, Slávku, ale u mě to tak bylo, jenže se to nestalo s manželem, ale až po....

Není tady

#96 27. 5. 2009 8:38

ARZINOE
♥♥-----

Luisefernanda napsal(a):

.zatím bydlíme u našich...takže je to hodně o ničem..ale když třeba vypadnou o víkendu pryč, tak je to super a to se mi i líbí, že dotoho můžu dát všechno!! ! Jelikož když to tak vezmu tak furt vnímám nějaké zvuky u nás, jestli nás někdo neslyší atd.. - toto mě taky dost štve, nejsem dostatečně potom uvolněná!Ach jo...

Mít na sex klid a vlastní soukromí,tak to je velice důležité.Sama za seme můžu říct,že když jsem měla máti vedle v pokoji,tak se mi do sexu nechtělo.A když něco bylo,tak  jsem se  vždycky ptala přítele jestli nás nemohlo být slyšet.

Není tady

#97 27. 5. 2009 14:27

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Nu, já měla na mysli neobvyklá místa. Třeba les, vodu v rybníce, kabinku v hypermarketu, kino, kde není moc návštěvníků, u jednoho z vás v práci, jestli je to možné, nebo u obou, v parku na lavičce, ... big_smile

Tak což o to, milování na neobvyklých místech je suprovej adrenalin, ale každej na to asi není... já třeba mám do puritána hodně daleko, ale např. na lavičce v parku ve dne (a tedy za plného provozu), do toho bych se asi nepustil... big_smile ... v kanclu, to jo (ale v zamčeným) ... big_smile

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#98 27. 5. 2009 15:03

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

To by bylo hrozný, kdyby se vaši dozvěděli, že to taky děláte wink

Není tady

#99 27. 5. 2009 15:16

majkafa
Host

Můj syn s tím žádný problém nemá. lol

#100 27. 5. 2009 15:29

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Mno, já jakožto syn, jsem s tím taky problémy neměl, ale teď jakožto otec se občas cítím poněkud blbě... big_smile

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí