Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 25. 5. 2009 15:28

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nezájem o sex

Malaika napsal(a):

Selimo, protože mě přitahuje někdo jiný než můj přítel a jen kvůli sexu se prostě rozejít nechci..ale už mi z toho hrabe rodna

A jak to hodlᚠteda vyřešit? va


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#52 25. 5. 2009 15:30

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nezájem o sex

Selima napsal(a):

Mikeš napsal(a):

majkafa napsal(a):

...možná proto, že studem pro jistotu nikdy nezkusily.

V 21. století? va

Ja som teda začínala ešte v minulom storočí... big_smile ale stud tam bol tiež.

Hmm... já si vlastně vzpomínám... jak jsem tady jednou někde psal o ženě, se kterou jsem chodil před svou manželkou... ta mi to za ty dva roky nedovolila nikdy... (myslím, abych jí dal "pusu tam dole" big_smile) .... a vysvětlovala mi to tím, že se stydí...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#53 25. 5. 2009 15:44

majkafa
Host

Re: Nezájem o sex

Selima napsal(a):

Ja som teda začínala ešte v minulom storočí... big_smile ale stud tam bol tiež. Prudérna výchova-nevýchova(respektíve skôr samovýchova) a strašné obavy z toho, ČO SI PREBOHA TEN MUŽ BUDE O MNE MYSLIE - že som žahká ženština. hmm No, nemyslel si. Bol zlatý, zamilovaný a naučil ma, čo je to dáva si náklonnos najavo aj v posteli. Má za to moju nehynúcu vďaku, inak by som možno bola dodnes prudérna chudera ochudobňujúca sa o rôzne pekné príjemnosti života.

godlikegodlike
To je o mne. Moj prvý sa len urobil a o mňa sa nezaujímal. Myslela som, že to tak má by a nechápala, čo na tom žudia vidia.
Potom prišiel druhý, náhoda, krásna májová noc, a ten mi ukázal, že to može by nádherné, nie len splnená povinnos. Premilovali sme celý prvý májový víkend a potom som ho už nikdy nevidela. Ale dal mi do života viac, ako mnohí, s ktorými som strávila roky.

 

#54 25. 5. 2009 15:46

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Nezájem o sex

Mikeš napsal(a):

Zajímavá diskuse... pro mě poučná v tom, že já jsem si až do dneška myslel, že orální sex (myšleno prováděný mužem ženě) mají rády všechny (nebo tedy skoro všechny) ženy, a koukám, že tomu tak není... zajímalo by mě, jestli je to nějaká fyziologická záležitost, stud, nebo jenom "partner, který to neumí"... va

Mikši, u mě to bylo v tom, že se mi to s manželem NELÍBILO, nebylo mi to příjemný. Se současným partnerem to zbožňuju a dožaduju se toho lol a on mi rád vyhoví. A umí to se mnou báječně, dycinky mě "udělá" tummenupp

A věk hraje asi taky roli, nejsem už před partnerem tolik stydlivá a nnejsem už ani nezkušená, takže si to opravdu vychutnávám. a jak jsem se v manželství orálku vyhýbala, myslím tím z mé strany, tak přítele takhle uspokojím, dělám to ráda a došla jsem i k tomu polykání. Přítel mi taky "chutná", jak říkám, v sexu si vyhovujeme na 100 %.

Upravil(a) Modroočka (25. 5. 2009 15:49)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#55 25. 5. 2009 15:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nezájem o sex

Malaika napsal(a):

Selimo, protože mě přitahuje někdo jiný než můj přítel a jen kvůli sexu se prostě rozejít nechci..ale už mi z toho hrabe rodna

No, neviem... ak spolu nemáte X detí a nedelitežný majetok.... Raz vás ten nesúlad v sexe podža mňa doženie. Ale neviem, možno to nie je dôležité(hoci sa skôr zdá, že JE).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#56 25. 5. 2009 15:52

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Nezájem o sex

Selima napsal(a):

Malaika napsal(a):

Selimo, protože mě přitahuje někdo jiný než můj přítel a jen kvůli sexu se prostě rozejít nechci..ale už mi z toho hrabe rodna

No, neviem... ak spolu nemáte X detí a nedelitežný majetok.... Raz vás ten nesúlad v sexe podža mňa doženie. Ale neviem, možno to nie je dôležité(hoci sa skôr zdá, že JE).

Malaiko, to chcš strávit život s někým, kdo tě nepřitahuje? To je ale strašná obě, já jsem to tak měla s BM a už bych to nikdy neudělala, jsem s tím, kdo mě přitahuje, i když v tomhle případě je nše jediný pouto ten sex, ale stojí to za to.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#57 25. 5. 2009 15:57

majkafa
Host

Re: Nezájem o sex

Modroočko, mám to teď se vztahem k sexu stejně jako ty. Jen nemám toho stálého nezadaného partnera. Ale třeba to jednou taky přijde.
Souhlasím s tebou - to je strašná obě, žít ve vztahu, kde nefunguje sex. Zvl᚝ když to chce udělat mladá bezdětná žena. Teda - nevím, jestli je autorka vlákna bezdětná. Ale mladá stále je.

 

#58 25. 5. 2009 16:04

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Nezájem o sex

majkafa napsal(a):

Modroočko, mám to teď se vztahem k sexu stejně jako ty. Jen nemám toho stálého nezadaného partnera. Ale třeba to jednou taky přijde.
Souhlasím s tebou - to je strašná obě, žít ve vztahu, kde nefunguje sex. Zvl᚝ když to chce udělat mladá bezdětná žena. Teda - nevím, jestli je autorka vlákna bezdětná. Ale mladá stále je.

Majko, ale u nás dvou už je to o zkušenostech, my víme, jak se s tím žije, blbě......


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#59 25. 5. 2009 16:07

majkafa
Host

Re: Nezájem o sex

Škoda, že jsou zkušenosti nepřenosné. Nejenom sexuální.

Já byla ke konci našeho manželství mrtvá. Protože mě už vůbec nepřitahoval a já se milování vyhýbala, nevěděla jsem, proč.
Teď se mé tělo probudilo a já zase žiju. Díkybohu, že opět žiju. Jsem spokojená a nalezla jsem svůj vnitřní klid. I kvůli tomuto naplnění.
By se to tomu, kdo nezažil, může zdát podivné.
Když jsme mrtví,nepoznáme, že jsme mrtví. Dokud neobživneme.

Upravil(a) majkafa (25. 5. 2009 16:09)

 

#60 25. 5. 2009 16:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nezájem o sex

Moja skúsenos je trochu iná, ale možno svojím spôsobom podobná: S bývalým nám sex klapal až do trpkého konca, hoci ostatné už nefugnovalo a nakoniec sme sa rozišli. Takže NIE LEN sex (ten to určite nespasí), ale AJ. U mňa to aspoň je momentálne takto a predpokladám, že pár desaročí ešte bude. A môj poznatok je, že sex a jeho nuansy často odrážajú rovnováhu a jemné zmeny vo vzahu(aj prípadnú neveru, nechu, sklamanie, rezignáciu na vzah, apod.).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#61 25. 5. 2009 19:30

Luisefernanda
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 45

Re: Nezájem o sex

Díky všem za reakce.....až jsem se divila, že tolik lidí napsalo:) - tak abych vše upřesnila.....chodíme spolu od mých 16ti let a před 9 měsíci jsme se brali...a předtím spolu chodili 8let. Dítě nemáme - stavíme nový dům a práce až nad hlavu. Asi až teď si uvědomuju, že není mít ideální jen jednoho partnera, ale zase nejsem taková ho s někým podvést a vyzkoušet, jaké by to bylo s jiným...i když neříkám, že by mě to nelákalo...ale prostě jsem věřící a neuznávám, když jeden druhého podvádí, je to po*né...proto chci něco dělat s tím naším milováním.
On se chce bavit o sexu a prostě určitě by pro mě udělal cokoliv, ale nechápu co je ve mě za blok...líbání tam dole jsme taky zkoušeli několikrát, není to prostě nejhorší, ale ani to, co bych vyhledávala...ale zase jako úplný odpor k tomu nemám - asi to dostatečně neumí nebo nevím, nemůžu bohužel porovnávat:)smile. A nechci se ani rozvádět po necelém roku manželství, když máme teďka spolu i dluhy...to by k ničemu nespělo - spíš jsem hloupá v tom, že jsem věděla do čeho jdu a vdala jsem se....Asi ho prostě miluju a nedokázala bych si bez něho můj život asi představit, ale možná je to jen o síle zvyku....
Možná jsem líná do toho sexu z důvodu toho, že už vím, co bude následovat, furt to děláme stejně - i stejná předehra, hladíme se na intimních místech a potom dojde na ten sex - to hlazení je krásné z počátku sex super ale pak ke konci už mě to přestává bavit a chci a se udělá....asi jsem fakt divná...budu se muset nějak přinutit to začít dělat vícekrát...jelikož pak budou jen samé problémy když nevyhovím......

Není tady

 

#62 25. 5. 2009 19:38

majkafa
Host

Re: Nezájem o sex

Luisefernanda napsal(a):

...ale prostě jsem věřící .

Luiseferando - tohle mě zaujalo. Nebudou ty bloky z tohohle důvodu? Víra, zvláště křesanská, dovede člověku udělat v hlavě pořádný zmatek. Měla jsem se sexem stejné problémy, když jsem byla mladá. Vyrůstala jsem v rodině, kde jsem nikdy neviděla, že by tatínek maminku políbil. Ani když jí přál k narozeninám. Nikdy se u nás o sexu nemluvilo. Bylo to prostě nečisté, protože je třeba jenom zplodit dítě a žádný sex pro potěšení, to je hříšné. Trvalo mi léta, než jsem si tohle srovnala.
Jen takový námět na přemýšlení, když píšeš, že nechápeš, co je v tobě za blok.

Upravil(a) majkafa (25. 5. 2009 19:38)

 

#63 25. 5. 2009 20:20

Luisefernanda
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 45

Re: Nezájem o sex

Tak toto vůbec nehrozí.... smile - to zase ne...u nás se normálně v rodině o sexu mluví, není to žádné tabu a tohle mi nepřipadá jako důvod. Myslela jsem to v tom smyslu, že bych se nechtěla rozvézt z toho důvodu, že jsem se vdala před Bohem v kostele. Nevím, kde je zakopaný pes, možná je to, že už mě to s ním omrzelo, ale zase na druhou stranu, kdyby mě to s ním bavilo, tak mě to neomrzí....

Není tady

 

#64 25. 5. 2009 20:56

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nezájem o sex

Luisefernanda napsal(a):

Možná jsem líná do toho sexu z důvodu toho, že už vím, co bude následovat, furt to děláme stejně...

Podle mě bude zakopanej pes tady...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#65 25. 5. 2009 21:24

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Nezájem o sex

Mikeš napsal(a):

Luisefernanda napsal(a):

Možná jsem líná do toho sexu z důvodu toho, že už vím, co bude následovat, furt to děláme stejně...

Podle mě bude zakopanej pes tady...

Podle mě ....... vidím to stejně jako Mikeš


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#66 25. 5. 2009 21:36

majkafa
Host

Re: Nezájem o sex

JJ, je to možné. Ale divné je, že s ním nikdy orgazmus neměla.

Já tak nějak nevěřím, že žena nemůže mít orgazmus. Je to psychické. Něco jsem o tom načetla, někteří se shodují, že pokud má orgazmus při masturbaci, může ho mít i s mužem.

 

#67 25. 5. 2009 21:52

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nezájem o sex

majkafa napsal(a):

...někteří se shodují, že pokud má orgazmus při masturbaci, může ho mít i s mužem.

Jj, to jsem si myslel taky, ale jak je vidět, nemusí to být vždycky pravda... holt "šeda všechna teorie, zelený je strom života..." roll


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#68 25. 5. 2009 21:57

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Nezájem o sex

Selima napsal(a):

Ja som teda začínala ešte v minulom storočí... big_smile ale stud tam bol tiež. Prudérna výchova-nevýchova(respektíve skôr samovýchova) a strašné obavy z toho, ČO SI PREBOHA TEN MUŽ BUDE O MNE MYSLIE - že som žahká ženština. hmm No, nemyslel si. Bol zlatý, zamilovaný a naučil ma, čo je to dáva si náklonnos najavo aj v posteli. Má za to moju nehynúcu vďaku, inak by som možno bola dodnes prudérna chudera ochudobňujúca sa o rôzne pekné príjemnosti života.

To znám... Jsou ženy, kterým se chlap nezavděčí. Může se snažit jak chce, stejně sklidí jen kritiku.
A jsou jiné ženy, se kterými je (de facto stejný) sex úžasný, báječný a naprosto perfektní.

Ale možná je důvod úplně jednoduchý. Ty první nás nemilovaly. Ty druhé však kupodivu ano?!!! ...  rock

Není tady

 

#69 25. 5. 2009 21:58

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Nezájem o sex

Rada vyměniot manžela mi přijde mírně řečeno drsná. Chce to na tom zapracovat, zkusit nové věci, komunikovat, pořádně si promluvit. Při vhodné ůříležitosti to manželovi řekni, že jsi z toho nešastná a že bys chtěla zkusit i něco jiného, vždy těch možností je nepřeberně mnoho.

Pokud odsahuješ orgasmu sama, proč tohle nezapojit do vzájemných her? Nebo zkuste tohle: nech manžela a dělá a zkouší různé věci na tobě, a říkej mu: tohle je super, tohle ne, tohle trochu, ale musíš přitlačit apod. Jak jinak se to má chudák dozvědět? Vypadá že je ochotný na tom pracovat, tak na tom zapracujte spolu. Pokud vztah jako takový funguje, tak proč ho hned vzdávat? To se přece nedělá, takhle wink


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#70 25. 5. 2009 21:58

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Nezájem o sex

Slavek17 napsal(a):

To znám... Jsou ženy, kterým se chlap nezavděčí. Může se snažit jak chce, stejně sklidí jen kritiku.
A jsou jiné ženy, se kterými je (de facto stejný) sex úžasný, báječný a naprosto perfektní.

Ale možná je důvod úplně jednoduchý. Ty první nás nemilovaly. Ty druhé však kupodivu ano?!!! ...  rock

No jo, Slávku, asi na tom něco bude, co myslíš .............


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#71 25. 5. 2009 22:00

majkafa
Host

Re: Nezájem o sex

Já měla skvělý sex i s muži, které jsem nemilovala. A oni se mnou, myslím, a nemilovali mě.

Upravil(a) majkafa (25. 5. 2009 22:03)

 

#72 25. 5. 2009 22:04

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Nezájem o sex

Ronja napsal(a):

Rada vyměniot manžela mi přijde mírně řečeno drsná....  Pokud vztah jako takový funguje, tak proč ho hned vzdávat? To se přece nedělá, takhle wink

Jenže snažit se můžeš tehdy, když se druhá strana taky CHCE snažit.
Ale co už, když ona ta druhá strana vlastně ani nechce... kapitulation

... taky můžeš jen imitovat snažení... a ve skutečnosti můžeš jen připravovat pole pro definitivní rozchod.

Blbý je, že nikdy si nikdo nemůže být jistý, o jaké snažení se jedná...

Není tady

 

#73 25. 5. 2009 22:07

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nezájem o sex

Slavek17 napsal(a):

To znám... Jsou ženy, kterým se chlap nezavděčí. Může se snažit jak chce, stejně sklidí jen kritiku.
A jsou jiné ženy, se kterými je (de facto stejný) sex úžasný, báječný a naprosto perfektní.

Slávku, Tys tomu zas nasadil korunu... lol
Já teda měl, naštěstí, v životě kliku na ženy, které orgasmu dosáhnout mohly... nepřisuzuji to vůbec nějaké své "šikovnosti", prostě jsem měl kliku... akorát jedna potřebovala ke svému uspokojení takovou, pro mě poměrně nezvyklou, kombinaci milování a laskání, ale když mi to vysvětlila a já "zkoordinoval pohyby", bylo to v pohodě... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#74 25. 5. 2009 22:09

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Nezájem o sex

majkafa napsal(a):

Já měla skvělý sex i s muži, které jsem nemilovala. A oni se mnou, myslím, a nemilovali mě.

No... tongue ... já vlastně taky poznal první skvělý sex až se ženou, kterou jsem nemiloval...
(zatímco s vlastní manželkou, do které jsem byl totálně a úplně blázen, jsem si nikdy nebyl jist, jak to dopane)
dumbom

Nakonec mě ale úplně dostala věta:  Milování je přece vždycky krásné?!!!

Od chvíle, kdy jsem tohle slyšel, už jsem věděl, že budu hledat jen takovou, která vyznává přesně tohle krédo! tummenupp

Není tady

 

#75 25. 5. 2009 22:14

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Nezájem o sex

Jinak řečeno: Uvázat si na krk hned svého prvního partnera, bez vyzkoušení partnerů dalších, je šílenství.
A tohle podepíšu i s vědomím rizika, že je všude kolem nás už dost lidí s virem HIV.
Holt nic už na tomhle blbým světě nebude bez rizika.
Nevím jak vy, ale já už se s tím smiřuji.
Pravda, pořád mi to nejde dost pod fousy... dumbom ... ale snažím se... stolt ... zvyknout si...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů