Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 24. 5. 2009 16:36

Luisefernanda
♥♥-----

Nezájem o sex

Jsem vdaná skoro rok a předtím jsme spolu se současným manželem chodili 8let...Poslední dobou (cca půl roku) nemám vůbec chu na sex - maximálně tak 2x do měsíce, což se nelíbí manželovi a ani se mu nedivím. Chtěla bych mu vyjít vstříc, ale vůbec se mi do toho sexu s ním nechce. Mám totiž jeden obrovský problém - ještě nikdy jsem s ním neprožila orgasmus a on je můj první sexuální partner. Milování s ním není špatné, vždy se snaží o maximum, ale asi bude problém ve měsad. Nějaké praktiky s vibrátorem máme, ale to se mi nelíbí a taky nemám ráda, když mě chce líbat dole - nelíbí se mi to od něho...nemůžu se nějak uvolnit nebo nevím co se mnou je... Dost se kvůli tomu hádáme - on by chtěl sex aspoń 3x týdně, ale do toho já se nepřemůžu... Orgasmu s ním jsem nikdy za 9let nedosáhla - ale sama v pohodě a hned. Nevím co mám dělat a jak se přemoct k sexu...nejhorší je to, že se mi do toho asi nechce z toho důvodu, že ten orgasmus neprožiju sad

Není tady

#2 24. 5. 2009 17:04

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Nezájem o sex

Tak si měj orgasmus sama se sebou a s manželem se miluj jen tak pro radost.

Strach je malá smrt...

Není tady

#3 24. 5. 2009 17:49

Luisefernanda
♥♥-----

Díky za radu....ale není to zase tak jednoduché...já bych radši s manželem...

Není tady

#4 24. 5. 2009 17:58

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha

Tak si to zkus udělat v přítomnosti manžela.

Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

#5 24. 5. 2009 18:09

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Luisefernanda napsal(a):

Orgasmu s ním jsem nikdy za 9 let nedosáhla - ale sama v pohodě a hned.

Tak proč sis ho proboha brala? va
Nebo vy jste se spolu poprvé vyspali až po svatbě??? va va

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#6 24. 5. 2009 18:29

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Mikeš napsal(a):

Tak proč sis ho proboha brala? va

stolt asi nezbyde než vyměnit manžela...  co takhle zkusit to se ženou? Třeba tam je pes zakopaný...

Strach je malá smrt...

Není tady

#7 24. 5. 2009 18:50

majkafa
Host

Taky myslím, že to chce vyměnit manžela. Pokud nemají děti, neváhala bych. Tohle se nedá vydržet celý život, dříve nebo později to stejně řešit budeš. Nebo tvůj manžel.

#8 24. 5. 2009 19:48

JohnyB
♥------

s tou vymenou manzela bych nespechal. Ono je to osidne, s nekym jinym budete mit orgasmus, ale zase vas bude treba mlatit. A nebo bude ten orgasmus, bude nezny a bude vas podvadet s jinou.

Kdyz uz jste tak dlouho spolu, tak bych rekl ze vam "voni" - tedy ty chemicko-biologicke predpoklady existuji. Pro tu postel Vam mohu z vlastni zkusenosti doporucit nasledujici (slabsi povahy at nectou dal):

Musite prenest sex vice do smyslove roviny. Navrhnete manzelovi, ze pro pristi milovani se musi vice snazit, vy budete jeho "znasilnovana" a skutecne si nechte roztahnout nohy jen silou. Vzpinejte se, delejte drahoty.  A pote, kdyz do vas vnikne , tak ho prinutte, ze musi mluvit. Rada muzu pri sexu nemluvi to spravne. Vetsinou muzi chvali nadra a mluvi o lasce. To jsou ale obvykle kecy, ktere samozrejme kazda zena rada slysi, ale k orgasmu je potreba vice. Prinutte manzela, aby vam podrobne licil, co by ho nejvice vzrusovalo, kdyz byste si to delala pred nim s jinym.

Proste je treba se osvobodit z te sexualni gymnastiky smerem k celkovemu prozitku. A k tomu (musim bohuzel rici) patri i oralni sex. Zkuseni radi - jednou tydne -> pouze oralne.

Není tady

#9 24. 5. 2009 19:55

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

JohnyB napsal(a):

(slabsi povahy at nectou dal): lol lol lol
Navrhnete manzelovi, ze pro pristi milovani se musi vice snazit, lol storstark  tak ho prinutte, ze musi mluvit. lol storstark Rada muzu pri sexu nemluvi to spravne.  lol   Prinutte manzela, lol
  A k tomu (musim bohuzel rici) patri i oralni sex.  yikes Zkuseni radi  - tak to zřejmě nebudeš ty

Strach je malá smrt...

Není tady

#10 24. 5. 2009 19:56

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Nejseš ty Luisefernandin manžel?

Strach je malá smrt...

Není tady

#11 24. 5. 2009 20:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

to si děláte srandu, že by měla hned vyměnit chlapa ne va já nevěřím vlastním očím, jakoby snad všechno bylo jen o tom sexu ...

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#12 24. 5. 2009 20:00

ARZINOE
♥♥-----

Ota napsal(a):

Tak si to zkus udělat v přítomnosti manžela.

Zahoď stud a ukaž mu co se ti líbí.Já jsem to manžu taky naučila.Když jsme se potom o tom bavili,tak říkal jak je rád,že jsem mu to ukázala.Když mᚠorgazmus s milovaným člověkem,tak je to mooc krásné.hjarta

Není tady

#13 24. 5. 2009 20:22

majkafa
Host

JohnyB lollollol No comment. dumbomlol

#14 24. 5. 2009 21:23

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

to si děláte srandu, že by měla hned vyměnit chlapa ne va já nevěřím vlastním očím, jakoby snad všechno bylo jen o tom sexu ...

Ono asi není, ale pokud jim to neklape v posteli, tak to těžko dorovnají třeba v kuchyni, žejo.... sad

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#15 24. 5. 2009 21:32

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Mikeš napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Ono asi není, ale pokud jim to neklape v posteli, tak to těžko dorovnají třeba v kuchyni, žejo.... sad

Já nevím, no, mě poslední dobou zajímá hlavně ten sex, v kuchyni a nikde jinde chlapa npotřebuju, ale na ten sex jo............ a ten já ráda

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#16 24. 5. 2009 21:34

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

to jsme dvě co nevěříme vlastním očím...možná by to se chtělo najít... třeba kdo z vás je D a kdo S atd... nezdá se to, ale je to docela důležité wink a nebo ho to musiš naučit jak to chceš nebo nechceš...

Není tady

#17 24. 5. 2009 21:35

majkafa
Host

Nu, neříkám na začátku. Ale po devíti letech? Když to tolik let neřešili, když se to za tolik let nezměnilo, ale spíš zhoršilo, nevím, jestli to má budoucnost. Já osobně bych nežila s mužem, se kterým bych věděla od začátku, že mi v sexu nevyhovuje, že mě nevzrušuje.

Myslím, že tohle je výmluvné, aniž si to autorka vůbec uvědomuje:
dyž mě chce líbat dole - nelíbí se mi to od něho...

Upravil(a) majkafa (24. 5. 2009 21:37)

#18 24. 5. 2009 21:41

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

majkafa napsal(a):

co je na tomhle vymluvného ????? taky to nemám ráda a co ? tak to prostě nedělá... a neřekla nebo jsem si tedy nevšimla, že by psala, že ji nevyhovuje...ale že s ním nemá orgasmus...to jsou dle mě dvě rozdílné věci...

jinak to "od něho" jak jsi zvyraznila...hmmm...píše , že je první a mám dojem, že jedinej... nebo jsem to tak pochopila...nebo teda naivne predpokladam, ze jedinej big_smile

Upravil(a) Heřmanka (24. 5. 2009 21:46)

Není tady

#19 24. 5. 2009 21:42

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Nu, neříkám na začátku. Ale po devíti letech? Když to tolik let neřešili, když se to za tolik let nezměnilo, ale spíš zhoršilo, nevím, jestli to má budoucnost. Já osobně bych nežila s mužem, se kterým bych věděla od začátku, že mi v sexu nevyhovuje, že mě nevzrušuje.

Jo, o tom to je. Od BM se mi to taky moc nelíbilo, ale s přítelem jsem totálně vedle, s ním má fantastický orgasmy, miluju s ním orální sex, to jsem s BM nikdy dělat nechtěla. Problém je v tom, že s přítelem si naopak vyhovujeme jen v tom sexu lollollol jinak se moc v níčem neshodneme. Ale zjišuju, že mi to neva, že ten sex je pro mě momentálně nejdůležitější tummenupp

Jo a dnes mi řekl, že jsem nejlepší, že takovej sex nikdy s nikým neměl, tak jestli nekecá, tak se shodneme, protože já to s ním mám stejně. Je to občas divočina.

Upravil(a) Modroočka (24. 5. 2009 21:43)

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#20 24. 5. 2009 21:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Mikeš napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

no, spíš podle mě vázne mezi nimi komunikace ... jsem pro aby věděl a ukázala mu jak na to, ne hned měnit chlapa ...

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#21 24. 5. 2009 21:48

majkafa
Host

Heřmanka napsal(a):

co je na tomhle vymluvného ????? taky to nemám ráda a co ? tak to prostě nedělá... a neřekla nebo jsem si tedy nevšimla, že by psala, že ji nevyhovuje...ale že s ním nemá orgasmus...to jsou dle mě dvě rozdílné věci...

jinak to "od něho" jak jsi zvyraznila...hmmm...píše , že je první a mám dojem, že jedinej... nebo jsem to tak pochopila...nebo teda naivne predpokladam, ze jedinej big_smile

Vždy říkám, možná si ani neuvědomuje, co napsala. Ale podvědomí pracuje. Je lepší zkusit víc partnerů, aby člověk zjistil, co mu vyhovuje. Málokdy to vyjde s partnerem, který je naším prvním, to jsou pouze veliké výjimky. Ale chápu, to se nedá nijak řídit. Ale bohužel pak přijde touha zkusit něco jiného.
Kdyby jí vyhovoval, neměla by půl roku problém se sexem a milovala by se s ním častěji.

#22 24. 5. 2009 21:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

mně se orální sex od převozníka taky nelíbil .... měl plnou hubu keců, jak se to všem líbilo a mně ne ... ale taky proto, že jsem neměla chu mu vysvětlovat, jak se to líbí mně ... raděj jsem tohle přeskočila ... s tím zbytkem to němělo co dělat ...

Není tady

#23 24. 5. 2009 21:50

majkafa
Host

PPavlaa napsal(a):

no, spíš podle mě vázne mezi nimi komunikace ... jsem pro aby věděl a ukázala mu jak na to, ne hned měnit chlapa ...

Po devíti letech podle mě není hned. Už je to dostatečně dlouhá doba.

#24 24. 5. 2009 21:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Jo, o tom to je. Od BM se mi to taky moc nelíbilo, ale s přítelem jsem totálně vedle, s ním má fantastický orgasmy, miluju s ním orální sex, to jsem s BM nikdy dělat nechtěla. Problém je v tom, že s přítelem si naopak vyhovujeme jen v tom sexu lollollol jinak se moc v níčem neshodneme. Ale zjišuju, že mi to neva, že ten sex je pro mě momentálně nejdůležitější tummenupp

Jo a dnes mi řekl, že jsem nejlepší, že takovej sex nikdy s nikým neměl, tak jestli nekecá, tak se shodneme, protože já to s ním mám stejně. Je to občas divočina.

a pak nemᚠchodit jako kachna lol na dlouhý vejšlapy se vymlouvej jinde, už ti nevěřím lol

Není tady

#25 24. 5. 2009 21:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Po devíti letech podle mě není hned. Už je to dostatečně dlouhá doba.

přijde na to, jestli mu za těch devět let řekla, jak to chce, nebo čekala, jestli si to vydedukuje jaksi sám, že smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí