|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Tak prosím shrnutí pro blbečka Tutuli...
1, změním si šablonu na tu od annave
2, vyrobím si něco v gimpu formát 1300x900
3, uložím v png nebo gif
4, v šablonách si najdu body a to vymazu
5, si tam vlozim body s obrazkem - ale to najdu kde netusim
6, mám to hotové?
Není tady
Gabko a kde máš ten obrázek? To pozadí uložené?
Zmizel Ti ten růžový kraj, je bílý ....
Není tady
1, změním si šablonu na tu od annave
2, vyrobím si něco v gimpu formát 1300x900
3, uložím v jpg nebo gif
4, v šablonách si najdu body a to vymazu
5, si tam vlozim body s linkem na ten obrazek - najdeš v příspěvku 154
6, mám to hotové?
ano
Není tady
spuntí, ano růžový okraj zmizel a jinak nic
uložený obrázek mám na resize.like.cz

Není tady
Gabko, rozměry nevím, neb to mám vtipně na druhém PC, ale šířka hlavičky je 958px , takže to musí být širší.... ono je docela dobré udělat si pozadí jen nějakou rychlovku, kterou tam zkusíš dát a vidíš 
Není tady
Gabko, to je možná háček...jak máš veliké to pozadí?
Pokud má nad dva MG, tak nic neuvidíš, to resize nebre....
Není tady
A také nebere dlouhé názvy a interpunkci 
Není tady
kam jinam si to mám nahrát? děkuji

Není tady
tuli, přeposlala jsem ti šablonku 

Není tady
Gabko, hlavně koukni na tu velikost, neměla by být moc veliká, protože kdo nemá moc rychlé připojení, tak bude nadávat, že se mu to načítá stráááášně pomalu.
Já to mám zatím na resize 
I babinetky to tam mají...
Není tady
mám 95,3kB

Není tady
Tutulko, ono je potřeba mít to trošku větší, protože někdo má nastavenou šířku stránek tak, že tam vidí ještě po krajích ozdobu, někdo má šířku přes celý blog....
Jak jsem psala, je dobré si udělat jednobarevné pozadí, kam dáš pár elementů odhadem kde bys je chtěla mít, nahraješ a uvidíš 
Není tady
Gabko, pokud ji máš širokou 900, máš ji pod sloupcema... pokud ji máš širokou 1300 tak netuším 
Není tady
Tutulko, nevím kde Ti nejde zobrazit....
Není tady
tuli musíš dát nahrát s disku, máš?

Není tady
joj širokou 1300
ještě jsem zkusila nahrát obrázek na imageshack.us a taky nic 

Není tady
Tutule napsal(a):
spunt napsal(a):
Tutulko, nevím kde Ti nejde zobrazit....
To z mejlu, co mi poslala Gabka, takže nemám žádnou hatmatilku.
Jo ták, já to nechám tak, nic vidět nemusím a nahraju z disku, pardon
, jdu to zkusit...
Není tady