Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#1 22. 5. 2009 21:22

Olympia
Host

reklama - jak to udelat, aby se nezobrazila?

Pred nekolika dny se zde objevila pohybujici se reklama se spore odenymi muzskymi tely.
Ja tuto reklamu tady v praci nemuzu mit a ani ji v podstate na obrazovce mit nechci, nelibi se mi.

Co mam udelat, aby se mi tato reklama prestala zobrazovat?

Dekuji.

#2 22. 5. 2009 21:31

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Re: reklama - jak to udelat, aby se nezobrazila?

Olympio, reklama na tomto serveru je nezbytnost, náklady na chod celého Babinetu jsou celkem vysoké a  majitelé jediný příjem pro tento chod mají právě z reklam. Jediná možnost, jak se reklam zbavit, je v současné době Babinet Klub, podrobnější informace najdeš nahoře v oznámení.

Není tady

#3 22. 5. 2009 22:00

Olympia
Host

Ja naprosto chapu, ze reklama je nezbytnost, proto nepisu, ze se chci zbavit vsech reklam na Babinetu.
Mne jen velice vadi ta "nahata" reklama a v praci si kvuli ni nemuzu otevrit Babinet.

#4 22. 5. 2009 23:01

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Web

Ach jo furt klikám a nahatí chlapi se mi ještě nezobrazili. Jak to mám udělat, aby se mi zobrazili? reta

Není tady

#5 23. 5. 2009 9:45

VVeronika
♥♥-----

Fidorko ta reklama se zobrazí,když otevřeš Babinet,je hned na titulní stránce vpravo wink

Já je chci domů na hraní,ty chlapečky grater rodna

Život je jak omalovánky. Je jen na člověku, jaké použije barvy!

Není tady

#6 23. 5. 2009 10:16

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Tak když jde jen o tu nahatou reklamu, která je na hlavní stránce Babinetu, tak to je jednoduché, nechoť na diskuse přes hlavní stránku Babinetu, ale rovnou si dej do oblíbených Diskuse, klikneš a jsi přímo v diskusích a hambatou reklamu přeskočíš wink

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí