Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 5. 7. 2009 23:08

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: otevrene srdce

Když mně to nějak nejde mazat po více kusech a po jedné to dlouho nevydržím gloria


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#77 5. 7. 2009 23:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: otevrene srdce

nevymlouvej se vissla píšu ti tak málo a když už, mᚠpořád plno dumbomwinkbig_smilevissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#78 6. 7. 2009 1:11

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: otevrene srdce

Ale vždy já vím, Konstance, co mᚠna mysli. Ale Tuli se Ti tu právě snažila něco vyjádřit a já to řekl vedle ve Svědcích Jehovových Viktorce. Že to, co projektuješ do druhé bytosti, se projeví na tom, jak s Tebou bude jednat. Lidé se nechovají ke každému stejně, všimni si toho, ale vždy vlastně zrcadlí přístup toho druhého.

Hned zkraje to tady řekla Poletucha svým nezapomenutelným vstupem: "Otevřené srdce je stav nezávislý na lidech okolo." A tím Ti ukazovala cestu, jak překročit sebe samu, jak z toho ven.

Zamysli se nad tím. A zkus si nedovolit nechat se unášet jejich rozladěním, nenáladou, emočním hněvem, či dokonce beznadějí. Protože Ty jsi bytost, která tomu může vdechnout nový směr, nové zákonitosti nová pravidla i naději! Stačí jen uvěřit tomu, že je to možné. Stačí jen pochopit, že oni doufají, jak konečně jednou někdo v sobě nalezne odvahu a nenechá se jimi stáhnout, nýbrž jim otevře nový prostor.

Svět potřebuje nový začátek a neopakovat pořád dokola stejnou chybu. pussa


Crabat

Není tady

 

#79 6. 7. 2009 10:10

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: otevrene srdce

Crabat napsal(a):

Zamysli se nad tím. A zkus si nedovolit nechat se unášet jejich rozladěním, nenáladou, emočním hněvem, či dokonce beznadějí. Protože Ty jsi bytost, která tomu může vdechnout nový směr, nové zákonitosti nová pravidla i naději! Stačí jen uvěřit tomu, že je to možné. Stačí jen pochopit, že oni doufají, jak konečně jednou někdo v sobě nalezne odvahu a nenechá se jimi stáhnout, nýbrž jim otevře nový prostor.

Svět potřebuje nový začátek a neopakovat pořád dokola stejnou chybu. pussa

Myslím,že to hle je skutečný obsah onoho biblického: kdo do tebe kamenem, ty do něho chlebem smile

Bohužel ono: "Nenechám ze sebe dělat vola!" je zatím v mnohých lidech silnější.... takže se stávají tím, čím být nechtějí - voly...

Crabe, dík za světelný skok pussahjarta


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#80 6. 7. 2009 11:44

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: otevrene srdce

Crabat napsal(a):

Zamysli se nad tím. A zkus si nedovolit nechat se unášet jejich rozladěním, nenáladou, emočním hněvem, či dokonce beznadějí. Protože Ty jsi bytost, která tomu může vdechnout nový směr, nové zákonitosti nová pravidla i naději! Stačí jen uvěřit tomu, že je to možné. Stačí jen pochopit, že oni doufají, jak konečně jednou někdo v sobě nalezne odvahu a nenechá se jimi stáhnout, nýbrž jim otevře nový prostor.

Svět potřebuje nový začátek a neopakovat pořád dokola stejnou chybu. pussa

Kdysi mi někdo radil, jak se chovat k člověku, který je nespokojený, negativní ke všemu a ke všem (navenek zlý), abych byla spokojená. Když začne ta osoba přede mnou nadávat a stěžovat si, mám se přidat, hudrovat a vzdychat s ní, pěkně si notovat. To mi ale nejde. Nejde mi to ze srdíčka ani z úst, abych se takhle chovala. Bylo by mi z toho nejspíš taky blbě. Je mi krásně, když si myslím to svoje, usměju se na toho člověka a někdy i zkusím naznačit jiný úhel pohledu, uklidnit, že všechno nemusí být tak černé. Ale opravdu jenom jemňoučce, jinak by mě nejspíš poslal do háje vissla
Píšu to, protože mě to napadlo k tomuhle tvému příspěvku. Možná to je něco jiného..., ale funguje to hezky tongue


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#81 6. 7. 2009 19:48

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: otevrene srdce

Tuli, na hlavní stránce SZ je úplně dole takový namodralý okno, podélný, a tam je vlevo "smazat více zpráv" tummenupp
No, Crabare Odpus, ale "nedovolit si nechat se unášet hněvem" je rada malinko naprd, nic ve zlým. Protože jak v sobě člověk má hněvy, smutky a to všechno, tak prostě rezonuje.
A když nemá - nerezonuje....jak prosté, milá Watsone grater
Přesně ji řečeno, jak snadno se to řekne, že.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#82 6. 7. 2009 20:57

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: otevrene srdce

A kde se v něm vzaly, Lupi? Ty hněvy, stesky, smutky a trýzně?.. Po větru přiletěly, nebo naše mysl je čirá hladina a zrcadlí všechno, co do ní vstoupí. Zkus však alespoň někdy, na chvíli, být jako Kheled-zäram (zrcadlové jezero), jež i za jasného dne na své hladině odráží hvězdy. Tak jsem to myslel, přesně v souladu se slovy Pol, jež uvedla někde zkraje tohoto vlákna: "Otevřené srdce je stav nezávislý na lidech okolo."

Dívej se jinam, jakoby skrze ty lidi, a odrážej na své hladině jen to, co považuješ za krásné.

A oni se změní. Přesně v souladu s tím, že začnou zrcadlit Tebe.


Crabat

Není tady

 

#83 6. 7. 2009 21:20

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: otevrene srdce

Kde se vzaly, tu se vzaly smile
Dávám přednost tomu, vyléčit rány, které krvácejí a hnisají, vyčistit kal na dně jezer smile
Pak se můžou hvězdy odrážet do alelujá - přesně tak, jak řekla Pol...
Zkoušela jsem to tvým způsobem a vidím  lidi, kteří to zkoušejí - moc to nefunguje hmm
Rány se dříve či později přihlásí, poněvadž sme lidi a ne andělé a naše srdce mají schopnost krvácet....
Já hledám léky, Crabate.
Ty, co jsem našla mi dovolují dívat se na lidi, nikoli skrze ně smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#84 6. 7. 2009 21:52

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: otevrene srdce

No, někde tam, na rozhraní těch dvou možností, leží skutečné řešení, které snad potom bude platné obecně. Někde mezi lékem a odmítnutím léku. smile Tohle přeci víme od začátku, že každý jdeme úplně jinou cestou. Já Tě čtu a Ty mě čteš a oba přitom občas vrtíme hlavou. wink Ale to, že jaksi nemůžeme zcela souhlasit, ještě neznamená, že bychom si nevážili toho druhého názoru, viď?..


Crabat

Není tady

 

#85 6. 7. 2009 22:01

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: otevrene srdce

To jistě...kolik cest, tolik příležitostí....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#86 7. 7. 2009 12:15

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: otevrene srdce

Lupiš, Crabe,
oba vás čtu a mám dojem, že mluvíte o tomtéž smile Jen každý trochu jinak.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů