Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

#1 20. 5. 2009 13:34

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Jak to u vás v práci vypadá?Zda máte přísný režim nebo pohodu?

-jak dlouho můžete být na obědě a věčeři
(nejvíc mě zajímají ti co dělají 12hodin)

Není tady

 

#2 20. 5. 2009 13:59

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Ja mam oficialne 8 hod + obed, ale predpoklada se, ze zustanu, jak je potreba. Ze zacatku jsem chodila na 10 a odchazela ve 20, ale pak udelalo vedeni bububu, ze prichod je mezi 8 a 9:30. Mame "pichacky", ale jen na prichod.
Nastesti muj novy vedouci je dost v pohode (sam ma dochazku takovou vselijakou), takze prichazim davno pred nim o pul devate a odchazim podle uvazeni, mam na vyber tri autobusy v rozmezi dvou hodin. A tak jednou - dvakrat za mesic pracuju z domu, kdyz se probudim s obzvlast velkym odporem cestovat (musim kombinaci vlastni a hromadne dopravy dve hodiny tam a dve hodiny zpet). To taky podleha povoleni vedouciho, zatim nikdy nic nenamital, ale nesmime to samozrejme zneuzivat.

Není tady

 

#3 20. 5. 2009 14:25

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

tý jo, Danielo, 10 hodin v práci a 4 hodiny dojíždění? Kdy mᚠčas na soukromý život? Můžu se zeptat na profesi? Asi pracuješ v Praze, že? Omlouvám se za zvědavost, ale docela mě to dostalo ...

Není tady

 

#4 20. 5. 2009 15:03

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

sugar napsal(a):

Kdy mᚠčas na soukromý život?

Velmi spravna otazka! tongue

Diky peknemu platu jsem porad presne na hrane vahani, jestli s tim prastit nebo ne...

K tem dotazovanym prestavkam, nikdo nade mnou nestoji, ale zase jsme vsichni v jedne velke kancelari, takze kdo se nadprumerne flaka, vystavuje se reakcim kolegu. Jsou i taci, co je jim to jedno, ale normalni pauzovani pro nekuraky jsou dve desetiminutovky na kavu a pokec v prestavkovem koutku. Obed nikdo nestopuje, jestli tam jsme pul hodiny nebo tri ctvrte, v zasade je to na svedomi kazdeho, jak bude kolegialni k ostatnim.

P.S. V Milane.

Upravil(a) Daniela S. (20. 5. 2009 15:06)

Není tady

 

#5 20. 5. 2009 15:11

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Tak my máme úplnou pohodu, oběd kdy chceme a jak dlouho chceme, k lékaři nebo kdykoliv odejít - nemusíme se dovolovat, nemusíme mít propustky, nikdo nás v ničem nehlídá. Ale nikdo toho nezneužívá, máme pracovní dobu 8 h, ale jsem tu denně min. 9 hodin, v období "větší práce" jsem tu 12 hodin. Vše je na mém uvážení, vše jak chci a zařídím si já. Mám svou práci ráda.

Není tady

 

#6 20. 5. 2009 16:03

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Nemám žádný režim, přijdu, kdy chci a odcházím, kdy chci. Nemohl bych pracovat v zaměstnání s pevnou pracovní dobou. Je to asi tak, jak říká Barborka. Nikdo toho nezneužívá.

Není tady

 

#7 20. 5. 2009 16:57

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

PetrV napsal(a):

Nemám žádný režim, přijdu, kdy chci a odcházím, kdy chci. Nemohl bych pracovat v zaměstnání s pevnou pracovní dobou. Je to asi tak, jak říká Barborka. Nikdo toho nezneužívá.

Tak my máme "cochcárnu" úplnou smile. No, já si myslím, že pokud je práce dobrá, dobře oceněná, s dobrým vedením... že fakt může být práce "cochcárna" a lidi toho nebudou zneužívat. Není proč - jsou spokojení. Zaměstnavatel jim něco dává (u nás dost peněz i dost výhod) - tak lidi jsou víc loajální, víc mají práci rádi, jsou víc odpovědní to naopak "oplatit".

Upravil(a) LENNNA (20. 5. 2009 16:59)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8 20. 5. 2009 17:01

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Pracovní doba 7,5 h. Povinná od 8 do 14 hodin, jinak klouzavá, oběd mezi 11 a 13 hodinou, oficiálně půl hodiny, ale většinou hodinu. Stejně jsme v práci vždycky dýl, než 7,5 hodiny.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#9 20. 5. 2009 17:31

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Tý jo tak to máte docela všichni dobrý.
Já makám krát/dlou týden po 11 až 12 hodinách.
2pauzy na jídlo po půl hodině a mezi tím tak 10minutovka.
JInak musíme stát.
JInak prodávám v krámu.
Sednout si a opírat se nemůžem.
Už sem z toho fakt unavená,když to spočítám v 6 vstanu a domů přijdu v 21 a do poslele se dostanu okolo půlnoci.Ale je pak dobrý,že pak mám zas volno,ale to sem tak odrovnaná z práce,že mi chvíli trvá než se z toho dostanu a pak doháním domácí práce.
Obdivuju ženský co maj děti a maj tuhle pracovní dobu a pak ještě fungujou s dětma.

Upravil(a) Bublina (20. 5. 2009 17:33)

Není tady

 

#10 20. 5. 2009 17:54

REŇAS
Host

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

No,jestli můžu se připojím,dělám sice brigádu,takže tam pořád nejsem,ale stejně to mají i má šéfka a kolegyně,které jsou tam normálně. Napíšu  o dnech,kdy jsme tam "celý den" tj. 11 hodin. Mám to podobně jako Bublina v práci stojím a jsem méně nebo více v pohybu podle zákaznic (občas zákazníků) nebo něco přerovnávám,doplňuji a tak. To sezení opravdu minimálně na pár minut..,když nejsou moc zákazníci,zato mi šéfová hlavu rozhodně neurve,ale nevím mám to i v sobě,tak zažité,že raději stojím.
Pro jídlo si zaletíme,cca pár minut (nebo,už máme koupené)kolegyně od naproti pohlídá nᚠkrám,no a zhltnu ho,během provozu,kdy není moc lidí a nezavírám. U nás to ani technicky,moc nejde, stahovací rolety my nemáme a musela bych schovávat plno zboží a zas pak vytahovat,zpět.  I tak se někteří koukají,že co jako vůbec jím,nevím,asi máme omdlít hlady a že je podle zákoníku nárok na nějakou pauzu,o tom ani nemluvím. va
No a pak,alou domů k  těm dětem. wink

 

#11 20. 5. 2009 21:13

majkafa
Host

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Žádný předepsaný režim v práci nemám. Mohu přijít i odejít kdy chci a kdy nemám pracovní schůzky. Pracuju jako vedoucí zaměstnanec. Prakticky to vypadá tak, že jsem v práci nejmíň 9 hodin denně - výjimečně, většinou víc, v době závěrek i o víkendech, a dvě hodiny denně dojíždím. Akorát od 11 do 11.30 půl hodina na oběd v blízké hospůdce, když nemám pracovní jednání nebo nejsem na pracovní cestě. Svůj režim si dělám sama podle množství a důležitosti práce, kterou je třeba udělat.

Upravil(a) majkafa (20. 5. 2009 21:15)

 

#12 20. 5. 2009 21:16

majkafa
Host

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

LENNNA napsal(a):

Tak my máme "cochcárnu" úplnou smile. No, já si myslím, že pokud je práce dobrá, dobře oceněná, s dobrým vedením... že fakt může být práce "cochcárna" a lidi toho nebudou zneužívat. Není proč - jsou spokojení. Zaměstnavatel jim něco dává (u nás dost peněz i dost výhod) - tak lidi jsou víc loajální, víc mají práci rádi, jsou víc odpovědní to naopak "oplatit".

Přesně tak. U nás to taky takhle funguje.

 

#13 21. 5. 2009 6:46

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Pracovala jsem v tovarne jako montazni delnik.Prace byla honicka pracovali jsme v parte 6 lidi.Takze samozrejme me to pripadalo,ze se soutezilo ktera linka tu praci odvede rychleji.Pak se kolikrat 2 hodiny sedelo na dilne a klatili jsme nohama,ale byli jsme dobry byli jsme prvni:D fakt postaveny na hlavu.Obed jsme meli pul hodiny.
Ted prozatim delam brigadne prodavacku v supermarketu.Je tam honicka prestavku nedrzime zadnou kolikrat se nenapiju za celych 7 hodin.Prece nemuzeme nechat zakazniky cekat.Na zachod chodime v behu.Za tuhle praci jsou prodavacky velmi spatne platove ohodnoceny,protoze je tam honicka vetsi nez v nejake tovarne a za polovicni peniz.Coz zakaznik nevidi.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#14 21. 5. 2009 6:55

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

eremuruss napsal(a):

Pracovala jsem v tovarne jako montazni delnik.Prace byla honicka pracovali jsme v parte 6 lidi.Takze samozrejme me to pripadalo,ze se soutezilo ktera linka tu praci odvede rychleji.Pak se kolikrat 2 hodiny sedelo na dilne a klatili jsme nohama,ale byli jsme dobry byli jsme prvni:D fakt postaveny na hlavu.Obed jsme meli pul hodiny.
Ted prozatim delam brigadne prodavacku v supermarketu.Je tam honicka prestavku nedrzime zadnou kolikrat se nenapiju za celych 7 hodin.Prece nemuzeme nechat zakazniky cekat.Na zachod chodime v behu.Za tuhle praci jsou prodavacky velmi spatne platove ohodnoceny,protoze je tam honicka vetsi nez v nejake tovarne a za polovicni peniz.Coz zakaznik nevidi.

Erem, to si taky myslím, že prodavačky mají největší dřinu (hlavně myslím potraviny, né nějaký malý butik wink) a za nejmenší peníze butter.

Není tady

 

#15 21. 5. 2009 8:51

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

eremuruss napsal(a):

Pracovala jsem v tovarne jako montazni delnik.Prace byla honicka pracovali jsme v parte 6 lidi.Takze samozrejme me to pripadalo,ze se soutezilo ktera linka tu praci odvede rychleji.Pak se kolikrat 2 hodiny sedelo na dilne a klatili jsme nohama,ale byli jsme dobry byli jsme prvni:D fakt postaveny na hlavu.Obed jsme meli pul hodiny.
Ted prozatim delam brigadne prodavacku v supermarketu.Je tam honicka prestavku nedrzime zadnou kolikrat se nenapiju za celych 7 hodin.Prece nemuzeme nechat zakazniky cekat.Na zachod chodime v behu.Za tuhle praci jsou prodavacky velmi spatne platove ohodnoceny,protoze je tam honicka vetsi nez v nejake tovarne a za polovicni peniz.Coz zakaznik nevidi.

Erem, takže jsi se vrhla na tu pokladní? Jak to jde? smile

Není tady

 

#16 21. 5. 2009 8:59

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Tak nejdyl jsem byvala na 11hodinovkach na pokladne v supermarketu, meli jsme zidle a vstavani/sedani nikdo nekontroloval. Spis bylo blbe, ze se nesmelo pit mimo prestavky, ktery byly dve za tech 11 hodin, ani na WC. No, asi v pripade nouze by to slo, po.... by nas snad nenechali, ale byl to cely proces, uzavrit pokladnu, nechat ji zablokovat, odebrat se na WC pres celou halu hypermarketu a zas zpatky a znova dokola s vedouci odblokovat... A obedy byly taky srandovni, prestavka 15 min, z nichz 4 trvala jen cesta ven z haly a venkem dokola budovy do prestavkove mistnosti. Plat byl 45 korun, v roce 2004. Vsechna cest lidem, co se tak zivi mnoho let.

Není tady

 

#17 21. 5. 2009 10:43

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Ahoj,
já jsem bankovní kancelářská krysa. I když nevím jestli se tomu open space dá říkat kancelář. Lidi kam se podívám a to vidím až skoro na konec budovy smile. Povinnou pracovní dobu máme od 9 do 15.
Já ovšem raději ráno začnu dřív a tak odcházím i domů celkem brzo. Takže začínám cca o půl 8. Pracovní  dobu máme 8 hodin čistá práce, půl hoďky na oběd. Samo když se nám nechce do hnusné závodní jídelny, tak razíme s kolegyňkou ven. To se pak třeba protáhne i na hoďku. Většinou s tím není ze strany šéfky problém ale pro klid na útvaru si to napracujeme. Jeden čas to tady bylo tak akční, že jsme si pomalu na minuty museli dělat denní plán. Včetně počtu návštěv na wc. Tak to jen tak ve zkratce smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#18 21. 5. 2009 11:38

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Tak já dělala v soukromé malé firmě. Pracovní doba 8 hodin + půl hodiny na oběd. Jak člověk přišel trochu později (stačilo 10 minut), spolumajitelka po dotyčném hříšníkovi významně pokukovala a dívala se na hodinky. V pracovní době žádná oficiální pauze, ale kafe nebo čaj si člověk uvažit mohl. Ale během pití se muselo makat.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#19 21. 5. 2009 12:12

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

LENNNA napsal(a):

PetrV napsal(a):

Nemám žádný režim, přijdu, kdy chci a odcházím, kdy chci. Nemohl bych pracovat v zaměstnání s pevnou pracovní dobou. Je to asi tak, jak říká Barborka. Nikdo toho nezneužívá.

Tak my máme "cochcárnu" úplnou smile. No, já si myslím, že pokud je práce dobrá, dobře oceněná, s dobrým vedením... že fakt může být práce "cochcárna" a lidi toho nebudou zneužívat. Není proč - jsou spokojení. Zaměstnavatel jim něco dává (u nás dost peněz i dost výhod) - tak lidi jsou víc loajální, víc mají práci rádi, jsou víc odpovědní to naopak "oplatit".

Přesně tak. Je-li to dobrá práce, dobře placená a s dobrým zaměstnavatelem, tak zaměstnanec si nedovolí lhát nebo falšovat různé výkazy práce nebo prostě se flákat.

Jinak prodavačka má málo peněz z jednoduchého důvodu - je to práce, kterou může dělat úplně kdokoliv bez jakéhokoliv vzdělání. Už desítky let se neplatí práce podle počtu odpracovaných hodin nebo fyzické dřiny, ale podle úplně jiných kritérií.

Není tady

 

#20 21. 5. 2009 13:17

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Účetní v soukr. firmě, 8 hod + půl hoďky na oběd. Máme čipy a volnou prac. dobu. Musím tu být hlavně v úřední den a úřední hodiny. Takže chodím od půl sedmé do tří. Nadpracované úřední hodiny si vybíráme, takže třeba v pátek do 12. Přestávky se moc pravidelně nedodržují. Mám pochůzky po bankách atd. takže si nakoupím. Docela pohoda. Jen máme jednu nesnesitelnou kolegyni, ale to se najde všude. A plat nic moc. Výhoda je, že jsem blízko škole a doktorům a není problém odejít.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#21 21. 5. 2009 14:55

REŇAS
Host

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

PetrV napsal(a):

LENNNA napsal(a):

PetrV napsal(a):

Nemám žádný režim, přijdu, kdy chci a odcházím, kdy chci. Nemohl bych pracovat v zaměstnání s pevnou pracovní dobou. Je to asi tak, jak říká Barborka. Nikdo toho nezneužívá.

Tak my máme "cochcárnu" úplnou smile. No, já si myslím, že pokud je práce dobrá, dobře oceněná, s dobrým vedením... že fakt může být práce "cochcárna" a lidi toho nebudou zneužívat. Není proč - jsou spokojení. Zaměstnavatel jim něco dává (u nás dost peněz i dost výhod) - tak lidi jsou víc loajální, víc mají práci rádi, jsou víc odpovědní to naopak "oplatit".

Přesně tak. Je-li to dobrá práce, dobře placená a s dobrým zaměstnavatelem, tak zaměstnanec si nedovolí lhát nebo falšovat různé výkazy práce nebo prostě se flákat.

Jinak prodavačka má málo peněz z jednoduchého důvodu - je to práce, kterou může dělat úplně kdokoliv bez jakéhokoliv vzdělání. Už desítky let se neplatí práce podle počtu odpracovaných hodin nebo fyzické dřiny, ale podle úplně jiných kritérií.

Péo,může,ale podle mých zkušeností si mnozí raději vybírají vyučenou v oboru(naco by nám potom ten papír byl) a někteří a už to vidím docela často,vyžadují plné SŠ vzdělání. stolt
Jo a u těch ani nevyučených ten prodej mnohdy podle toho vypadá,neříkám,že vždy a u všech!!
Já za těch 3 a půl roku,co jsem se na tento obor připravovala mám v sobě zakodované trochu jiné odbornosti,jak má třeba ten prodej a přístup k zákazníkům vypadat a to mi nikdo nevymaže. wink
Třeba důchodkyně apod.u Vietnamců,to je někdy kapitola sama o sobě,stím nemám moc dobrou zkušenost,strašně nerada tam chodím,jim vadí i to,že se člověk "jen dívá"a vůbec způsob chování,je někdy takový buranský. va Musela jsem tam po dlouhé době zavítat,přece jen dvěma dětem nakoupit do zásoby ponožky,které stejně zničí se mi nechce kupovat někde v normálním obchodě,no jedna prodavačka tam měla svým chováním do prodavačky hodně daleko,ještě,že mě tam zase dlouho nikdo neuvidí. sjuk Ale samozřejmě nejde všechny házet do jednoho pytle,mnohdy ty nevyučené se chovají líp než otrávené prodavačky.wink Ale jinak,ono to prodávaní není zas taková idylka,jak se mnohdy může jevit a jak to mnozí podceňují. vissla A nemusí se jednat jen o ty potraviny i když úplně souhlasím,že tam je to asi nejhorší,ale ono občas i v nějakém dárkovém nebo textilu(vše mé zkušenosti) to taky není někdy takový ideál,jak se může jevit.

Upravil(a) REŇAS (21. 5. 2009 15:09)

 

#22 21. 5. 2009 15:42

Blossom
Host

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

V podnikání je režim trochu jiný. Můžu si ho přizpůsobit. Takže, když si potřebuju odpočinout, a nebo když je náhodou den, kdy není tolik neodkladné práce, tak kouknu třeba na Babinet smile  Prostě občas můžu zvolnit, když to jde. Na druhou stranu, když se nahrnou důležitá jednání, na hodinky nekoukám. Extrém byl, když jsem jednou byla v práci od 7 ráno do půl 12 v noci.
Obvykle bývám v práci od 8 do 17 hodin. Občas je ale potřeba jít do práce i o víkendu - např. různé prezentační a prodejní akce. Kdybych  i tyto víkendy do toho počítala, vyšlo by mi pochopitelně za rok mnohem víc hodin, než je v práci běžné. Naštěstí mě ale práce baví, a kromě toho když se daří, tak z toho mám i mnohem víc, než bych běžně v práci dostávala. (Druhou stranou mince je, že když se v podnikání nedaří, tak se nevydělá nic, a nebo může být  i velký prodělek. Právě takovýto systém "cukru a biče" je však nejsilnější motivace.)

 

#23 21. 5. 2009 15:46

majkafa
Host

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Když o extrémech, já byla nejdéle v práci od 7.00 jednoho dne do 12.00 druhého dne, to už jsem ani nevěděla, jak se jmenuju. Bylo DPH, prodávali jsme jednu dceřinku a museli jsme do víkendu dodělat spousty rozborů a ve 12.00 v pátek nám z technických důvodů vypli sí až do pondělka. Doufám, že tohle už víckrát ne.

 

#24 21. 5. 2009 15:48

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Takovyho jednoho nadsence mam doma, ja mu to samozrejme neberu, ale kdyz pracuje uz 30. hodinu v kuse, posilam mu po kolezich proviant a prosim, aby se aspon prisel vyspat. Rekord ma 61 hodin u serveru... to bych ja nevydrzela proste fyzicky kapitulation

Není tady

 

#25 21. 5. 2009 17:01

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?

Dělám v kanceláři, pracovní doba od 9:00 do 18:30, bývám tady dřív, jezdím tak schválně, ráno je snažší najít místo na parkování, odcházím na čas, občas, naštěstí velmi výjimečně se děje něco důležitýho, tak pak jsem v práci jak dlouho je potřeba. Délku polední přestávky nikdo neřeší, protože během ní řeším různé firemní pochůzky, takže se vrátím, až jsou vyřízené, když musím čekat dvě hodiny na obchodním soudu, jsem holt pryč dvě hodiny.

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » JAký máte v práci režim a jak dlouho máte pauzu?
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů