Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 31. 5. 2009 23:32

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: Nevěra, co s tím?!

ne ne ne , nejsou  vsichni stejni, ked chces byt trpitelka, bud

jedno znamena milovat, druhe byt milovana a tretie blba, sorry


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#177 1. 6. 2009 8:25

Blossom
Host

Re: Nevěra, co s tím?!

Nesouhlasím s Katerinousx, muži nejsou všichni stejní. Jako samozřejmě i my ženy nejsme přeci všechny stejné.

Já být wewe, rozhodně bych mu tu šanci dala, přeci každý může klopýtnout a proč hned radikálně vztah končit. Jiná věc je ta, pokud by se časem potvrdily pesimistické předpovědi Sluníčka a dalších. Tak pak bych se už zařídila jinak. Ale tu šanci by aspoň jednou podle mě měl dostat....

 

#178 1. 6. 2009 8:26

Blossom
Host

Re: Nevěra, co s tím?!

eset napsal(a):

ne ne ne , nejsou  vsichni stejni, ked chces byt trpitelka, bud

jedno znamena milovat, druhe byt milovana a tretie blba, sorry

Zapoměla jsi na jednu důležitou možnost, i když pravda, dost vzácnou: milovat a být milována... smile

 

#179 11. 6. 2009 22:28

adnad
♥♥-----
Místo: plzeň
Registrovaný: 15. 8. 2007
Příspěvky: 81
Web

Re: Nevěra, co s tím?!


V oblastech poznání o rození miminek už "svítá", ale v přístupu k dalšímu rozvoji a výchově dětí je stále "zhasnuto". Neznamená to ale, že by se do toho mělo montovat náboženství.

Není tady

 

#180 12. 6. 2009 13:37

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Nevěra, co s tím?!

Adnad,

a co tam zajímavého píšou?

Není tady

 

#181 16. 6. 2009 10:35

adnad
♥♥-----
Místo: plzeň
Registrovaný: 15. 8. 2007
Příspěvky: 81
Web

Re: Nevěra, co s tím?!

Název už může napovědět, že je to o nesrovnalostech mezi pohlavní zralostí a manželskou morálkou. Mnohem víc ze široka popsané než například od Plzáka.

Nicolas napsal(a):

Adnad,

a co tam zajímavého píšou?


V oblastech poznání o rození miminek už "svítá", ale v přístupu k dalšímu rozvoji a výchově dětí je stále "zhasnuto". Neznamená to ale, že by se do toho mělo montovat náboženství.

Není tady

 

#182 18. 6. 2009 22:11

Gilmorka
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2009
Příspěvky: 3

Re: Nevěra, co s tím?!

Ahoj všichni. Chtěla bych vás všechny poprosit o radu. Mám bratra, má manželku a dvě dcera (8 a 4). Vždy se vědělo, že nějakou tu bokovku sem tam má, ale najednou moje švagrová objevila email a vyšla najevo nevěra. Ale můj bratr místo toho, aby vše nějak řešil, tak začal kopak kolem sebe a řekl, že od rodiny odejde. Moje švagrová, a je jakákoliv, což i ublížila naší rodině, ale tohle si nezaslouží, pro ní je její muž a děti vším, svátostí a nedokáže si představit mít jiného muže. Je to krásná ženská. Bratr si našel stejně starou jako on a nic moc. Ale to je jedno, spíš jde o to, že začal, že teda bude jedzit, když bude mít volno za tou milenkou a když bude mít směny, tak bude bydlet doma. Celá rodina je z toho na dně a můj bratr dělá frajera , ale jinak je to slaboch. Prosím vás, jménem švagrové, jak se v takovéhle situaci zachovat?? On se všemu vyhýbá a bojí se, že s ním někdo bude chtít řeši, už se všude vše řešilo, ale zatím žádná změna. Dokonce se spolu prý i vyspali,a le nic to v celé věci nemění. Sice jsem si řekla, že na každého jednou dojde a teď došlo an švagrovou,a le tohle si nezaslouží nikdo. Mám domluvenou schůzku s tou paní. Prosím o radu, myslíte, že je něco, co by mohla švagrová udělat. Když jsem se ptala bratra , co mu vadí, tak řekl, že nikam s ním manželka nechodí, že se jí nelíbí, když jde na pívo. To je celé, jinak, že se mu jako ženská líbí a moc. Že už to není jako dřív a tak, že nepřijde, neobjeme ho. No, ale mají děti, tak je to i těžké, ale to ji nechci omlouvat. Prosím vás, mohli by jste něco poradit? Paradox je, že moje švagrová se se vším svěřuje mojí mace a mě a přitom jsme si nemohli přijít na jméno. Je mi to líto a také i kvůli těm dětem, neb to byla naoko ukázková rodinka, neb se nehádali,a le právě si myslím, že to byl ten problém, komunikace. Prosím, kdyby vás něco napadlo, co by mohla zkusit, nebo něco, prosím, prosím!!!
Všem vám moc děkuju a přeju vám všem, aby se vám to nikdo nestalo a byli jste šastný!!!!

Není tady

 

#183 18. 6. 2009 22:13

Gilmorka
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2009
Příspěvky: 3

Re: Nevěra, co s tím?!

Omlouvám se, moc se omlouvám, to nepatřilo sem a nejde mi to smazat, nechtěla jsem otravovat. Omlouvám se.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů