Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#151 22. 5. 2009 17:11

hrosanek
Host

Re: Nevěra, co s tím?!

Děvkaře spojeného s cholerikem, který může vlastnit ještě nějaké prímové vlastnosti, bych docela chtěla popsat. big_smile

#152 22. 5. 2009 17:27

wewe
♥------

no dy jsem to psala :-) Milý, pozorný, galantní, šarmantní, charismatický, umí se chovat na veřejnosti, je velmi inteligentní, v práci úspěšný, manželku téměř na rukou nosí, dělá, co jí na očích vidí , jo a hezký chlap :-)
Jen diskutovat se s ním musí opatrněji a když chci dosáhnout svého nejde říct já chci nebo udělej... - to pak souvisí s tím - dělá, co mi na očích vidí... a jak se to dělá, to popsat neumim... občas to vyjde, občas ne :-)
Ty negativní vlastnosti- cholerik, tzn., nejlépe je po jeho - přičítam to tomu, že byl vymodleným jednináčkem... :-)

Není tady

#153 22. 5. 2009 17:47

Nharte
♥♥♥♥♥♥-

Jen diskutovat se s ním musí opatrněji a když chci dosáhnout svého nejde říct já chci nebo udělej...

No vidíš wewe a tohle je třeba podle mě pro manželství úplně to nejhorší.

Ty kladné vlastnosti- vzala sis šviháka lázeňského, tento typ lze také oceňovat... jakožto zábavu a nemusí to být jen televarieté, i když big_smile. Na druhou stranu dát mu Slib si teda zatím představit neumím. Na to jsem stále moc mladá a naivní. A to už to dávno není co bývalo:). Mně připadá ten tvůj jako prototyp milence.  Jak dlouho jste spolu? Kolik ti je let? Problém v tom nevidím, ale představa, že se změní vedle o patnáct let mladší nezkušený holky v partnera, je podle mě nadměrně optimistická.

Jsi podpantoflí v takové té růžové klícce- líbí se ti tam, tak nepruď. Je otázka, jestli se z toho časem nezblázníš. Já mám radu pro teď- dělěj na sobě, na práci a na tom co tě baví jiného, poznávej lidi, neřeš milenku, s miminem počkejte. Toho pocitu- "sbalila jsem ideálního chlapa a je vystaráno" se rychle zbav. To nefunguje nikdy, i kdyby ideální byl, život si po tobě stejně zažádá víc..

Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

#154 23. 5. 2009 12:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

hrosanek napsal(a):

Děvkaře spojeného s cholerikem, který může vlastnit ještě nějaké prímové vlastnosti, bych docela chtěla popsat. big_smile

Chceš? Tak: Keď má dobrú náladu on, má ju celé okolie, ale beda, ak má zlú náladu.... Je pracovitý až workoholik, ale vie sa aj bavi... Vychováva svojho sny, má ho v opatere... Je technicky zručný a rád pomôže okoliu, rodine i kamarátom... Je  spožahlivý a úprimný(hoci občas až bolestne..) a rád hrá na gitare a spieva, na čo občas nabalí nejakú babu. wink A vlastne je ešte zvedavý, zaujíma sa o kadečo a má zmysel pre humor.  Aj na ten vie nabali baby. stolt Ale je fakt, že sa som s amu napriek cholerickej povahe nebála poveda hocičo, aj keď nad formou som trebárs tiež rozmýšžala(ale to rozmýšžam aj u iných).
No, bola som s ním 9 rokov a dakujem, stačilo.

Upravil(a) Selima (23. 5. 2009 13:29)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#155 24. 5. 2009 16:12

wewe
♥------

Teda Selimo, to sedlo :-) až na tu kytaru, ale jinak super :-)
Nevydržela jsem to a řekla mu to - v klidu, beze scén... Zapíral do chvíle, kdy jsem to nevydržela a řekla mu, že jsem viděla v jeho PC ty fotky. Pak byl hodně naštvaný, že jsem se mu hrabala v jeho soukromém PC, měli jsme tichý večer... druhý den se omluvil, že mi nechtěl ublížit, že ona ho nezajímá. Nedostala jsem odpověď na všechny otázky, které bych chtěla vědět (snad jsem se ani neptala): Třeba proč (prý to se mnou nesouvisí), jak dlouho atd atd...
Asi je lepší vědět míň než víc. Nezbývá mi věřit, že je to uzavřená kapitola a ve vlastním zájmu se nepídit, jestli to tak je... Máme hezké manželství, nenecham si ho zkazit. Jen to teď musí vnitřně přebolet

Není tady

#156 24. 5. 2009 18:02

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

wewe napsal(a):

wewe: ahoj holky, děkuju za vaše názory! S prudkou povahou je to tak, že když mu to řeknu, bude chtít vědět, jak jsem na to přišla - hrabala jsem se mu v PC. A to neskousne a bude to důvod k rozchodu... a to nevim, jestli skousnu já... :-(

On nemá co chtít něco vědět, on by měl v první řadě vysvětlit, jak to je. S nějakým "nejlepší obrana je útok" bych ho poslala někam.

Nevím proč, ale taknějak by mi jako pravděpodobnější v tomhle vztahu připadalo, že bát se bude on o tebe, že mu zdrhneš s mladším, než naopak. Nemᚠty ho jako náhradu tatínka ?
Jsi si skutečně 100%ně jistá, že se chceš za 10 let sama starat o školáčka a zároveň o kmeta ? Že to sama všechno zvládneš ?

Upravil(a) mashanka (24. 5. 2009 18:06)

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#157 24. 5. 2009 18:04

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

mashanka napsal(a):

On nemá co chtít něco vědět, on by měl v první řadě vysvětlit, jak to je. S nějakým "nejlepší obrana je útok" bych ho poslala někam.

Ale no taaak... big_smile
Si to spolu snad vyříkali - nebo ne?

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#158 24. 5. 2009 18:06

mashanka
Zablokovaný

Já nevím - četla jsem jen první příspěvek, jak je mým blbým zvykem smile

Není tady

#159 24. 5. 2009 18:11

mashanka
Zablokovaný

wewe napsal(a):

děkuju Javeně, bylo to povzbudivé. A fotky nahé kamarádky na pláži nebo její fotky v spodním prádle jsou také v rámci kamarádství???  Těch tam bylo nejvíc...:-) Ne, v tomhle si iluze nedělám, normálně spolu spali. Spíš mě děsí ta nejistota, co to pro něj znamená, jestli buduje nový vztah a nebo jen několikaměsíční?! povyražení? to je, co mě děsí. Nevěru za účelem sexu, když se doma mezi námi nic nemění bych překousla, ale nevím, jestli bych vyla schopná ji tolerovat do budoucna... :-(

Nevěru bych možná skousla po 20 letech manželství. Ale po třech ? A ještě, když plánuje mimino ? To fakt ne

Není tady

#160 24. 5. 2009 18:19

mashanka
Zablokovaný

wewe napsal(a):

no dy jsem to psala :-) Milý, pozorný, galantní, šarmantní, charismatický, umí se chovat na veřejnosti, je velmi inteligentní, v práci úspěšný, manželku téměř na rukou nosí, dělá, co jí na očích vidí , jo a hezký chlap :-)
Jen diskutovat se s ním musí opatrněji a když chci dosáhnout svého nejde říct já chci nebo udělej... - to pak souvisí s tím - dělá, co mi na očích vidí... a jak se to dělá, to popsat neumim... občas to vyjde, občas ne :-)
Ty negativní vlastnosti- cholerik, tzn., nejlépe je po jeho - přičítam to tomu, že byl vymodleným jednináčkem... :-)

Velmi inteligentní a galantní člověk nedopustí, aby jeho manželka prožila potupu z jeho odhalené nevěry.

Není tady

#161 24. 5. 2009 18:24

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

mashanka napsal(a):

Velmi inteligentní a galantní člověk nedopustí, aby jeho manželka prožila potupu z jeho odhalené nevěry.

Samozřejmě - o chování gentlemana netřeba diskutovat big_smile
Ale... my chlapi se (snad) vždycky snažíme to zatlouct, jak se dá... to vy, ženy, jste pořád tak podezíravé... lezete nám do PC, do mobilu, ptáte se kamarádek atd... prostě jste to vy, kdo chce znát tu "krutou pravdu"... big_smile

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#162 24. 5. 2009 19:02

mashanka
Zablokovaný

Mikeš napsal(a):

mashanka napsal(a):

Samozřejmě - o chování gentlemana netřeba diskutovat big_smile
Ale... my chlapi se (snad) vždycky snažíme to zatlouct, jak se dá... to vy, ženy, jste pořád tak podezíravé... lezete nám do PC, do mobilu, ptáte se kamarádek atd... prostě jste to vy, kdo chce znát tu "krutou pravdu"... big_smile

no fuj - člověku, který leze do mobilu, to patří, když se dozví něco nepříjemného - a může to být i muž, jen si nemysli

Není tady

#163 24. 5. 2009 19:03

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

wewe: "A to neskousne a bude to důvod k rozchodu... a to nevim, jestli skousnu já... :-( "

Ty se bojíš, wewe, a to je hodně špatné. hmm

Není tady

#164 24. 5. 2009 20:13

hrosanek
Host

mashanka napsal(a):

wewe napsal(a):

děkuju Javeně, bylo to povzbudivé. A fotky nahé kamarádky na pláži nebo její fotky v spodním prádle jsou také v rámci kamarádství???  Těch tam bylo nejvíc...:-) Ne, v tomhle si iluze nedělám, normálně spolu spali. Spíš mě děsí ta nejistota, co to pro něj znamená, jestli buduje nový vztah a nebo jen několikaměsíční?! povyražení? to je, co mě děsí. Nevěru za účelem sexu, když se doma mezi námi nic nemění bych překousla, ale nevím, jestli bych vyla schopná ji tolerovat do budoucna... :-(

Nevěru bych možná skousla po 20 letech manželství. Ale po třech ? A ještě, když plánuje mimino ? To fakt ne

Nevěru zkousává člověk přesně ve chvíli, kdy přijde. smile

Nevím, jestli je to někdy zkousnutelnější. Ve smyslu vnitřního hlasování, zda zůstat nebo utéct. Podle mě záleží spíš na stavu manželství celkem než jak dlouho trvá.

Upravil(a) hrosanek (24. 5. 2009 20:14)

#165 24. 5. 2009 21:19

Blossom
Host

wewe napsal(a):

Teda Selimo, to sedlo :-) až na tu kytaru, ale jinak super :-)
Nevydržela jsem to a řekla mu to - v klidu, beze scén... Zapíral do chvíle, kdy jsem to nevydržela a řekla mu, že jsem viděla v jeho PC ty fotky. Pak byl hodně naštvaný, že jsem se mu hrabala v jeho soukromém PC, měli jsme tichý večer... druhý den se omluvil, že mi nechtěl ublížit, že ona ho nezajímá. Nedostala jsem odpověď na všechny otázky, které bych chtěla vědět (snad jsem se ani neptala): Třeba proč (prý to se mnou nesouvisí), jak dlouho atd atd...
Asi je lepší vědět míň než víc. Nezbývá mi věřit, že je to uzavřená kapitola a ve vlastním zájmu se nepídit, jestli to tak je... Máme hezké manželství, nenecham si ho zkazit. Jen to teď musí vnitřně přebolet

Wewe, asi je to nakonec dobře, žes mu to řekla. A moc dobře, že jsi to dokázala věcně, bez scén. Asi je to lepší, než to v sobě dusit. A snad to přiměje i jeho k zamyšlení.
Cítila jsi z jeho reakce i strach, že by tě mohl ztratit?
Myslím, že je dobře, že se ti omluvil. Držím palce, aby toto byla nevěra první a taky poslední, a abyste spolu byli po této krizi šastní dál. Až tebe to přebolí a on se (snad) chytne za nos.
Časem napiš, jak se to vyvíjí dál.

#166 24. 5. 2009 23:19

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

wewe: "Nevydržela jsem to a řekla mu to - v klidu, beze scén... "

Tak to gratuluji (určitě nejen já). Drž se.

wewe: "Zapíral do chvíle, kdy jsem to nevydržela a řekla mu, že jsem viděla v jeho PC ty fotky."

big_smile big_smile Tomu se musím jen smát, to už bych nazvala u mužů klasikou wink big_smile.

Není tady

#167 24. 5. 2009 23:22

mashanka
Zablokovaný

hrosanek napsal(a):

mashanka napsal(a):

wewe napsal(a):

Nevěru zkousává člověk přesně ve chvíli, kdy přijde. smile

Nevím, jestli je to někdy zkousnutelnější. Ve smyslu vnitřního hlasování, zda zůstat nebo utéct. Podle mě záleží spíš na stavu manželství celkem než jak dlouho trvá.

Jenže on se ten jeho stav často odvíjí z toho, jak dlouho trvá. A nevěra zase od toho jeho stavu.
Po 20 letech bych byla schopna pochopit, že neodolal pokušení nějakého mláděte - chtěl si vyzkoušet, jestli je ještě atraktivní........... ne, že bych z toho skákala radostí, ale pochopit se to dá.

Ovšem ve fázi, kdy sotva skončily líbánky a snažíme se zakládat rodinu,to ne - šla bych od něj. Nemohla bych žít s pocitem, že nemůžu mít k němu důvěru. Navíc, pokud má v té době vůbec potřebu se ventilovat, asi je někde něco špatně.
Tak to mám já. Možná to někdo skousne, já ne.

V každém případě ti wewe přeji, pokud se rozhodneš mu odpustit, abys už se do podobné situace nedostala a byli jste šastni

Upravil(a) mashanka (24. 5. 2009 23:28)

Není tady

#168 25. 5. 2009 10:33

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

wewe napsal(a):

Nevydržela jsem to a řekla mu to - v klidu, beze scén... ....

Teď nevím, jestli je to hodné obdivu nebo se smát nad blbostí.
Kontrolní otázka:
1. patří k hezkému manželství i to, že ti manžel bude jednou za čas nevěrný? (může být - v podstatě jde jen o zásun a polechtání ega s mladým masíčkem, s tebou to nemá fakt nic společného).
2. co bys ty osobně považovala za příčinu, která by vám manželství tzv. "zkazila"? (například více než 5 milenek do roka, více než 9 milenek do roka. Nebo 3 milenky do roka, ale spící v tvé posteli, zatímco ty jsi na návštěvě babicky s vaším miminkem..apod.)

Normální otázky:
- bolí tě to hodně? Co teď budeš dělat? Chovat se jakoby nic? Doufat, že manžel nebude idiot a nebude si nechávat fotky v PC (nebo mu to raději otevřeně řekneš - viz. Maschanka - protože je lepší protějšek informovat o svých přáních než si myslet, že vidí do tvé hlavy a že je schopný udržet si své se.xuální tajemství). A co s plánováním dítěte?

Není tady

#169 25. 5. 2009 12:01

Blossom
Host

Nicolas napsal(a):

wewe napsal(a):

Kontrolní otázka:
1. patří k hezkému manželství i to, že ti manžel bude jednou za čas nevěrný? (může být - v podstatě jde jen o zásun a polechtání ega s mladým masíčkem, s tebou to nemá fakt nic společného).
2. co bys ty osobně považovala za příčinu, která by vám manželství tzv. "zkazila"? (například více než 5 milenek do roka, více než 9 milenek do roka. Nebo 3 milenky do roka, ale spící v tvé posteli, zatímco ty jsi na návštěvě babicky s vaším miminkem..apod.)

Normální otázky:
- bolí tě to hodně? Co teď budeš dělat? Chovat se jakoby nic? Doufat, že manžel nebude idiot a nebude si nechávat fotky v PC (nebo mu to raději otevřeně řekneš - viz. Maschanka - protože je lepší protějšek informovat o svých přáních než si myslet, že vidí do tvé hlavy a že je schopný udržet si své se.xuální tajemství). A co s plánováním dítěte?

Nicolasi, já vím, ptᚠse wewe, a ne mě, ale nemůžu si pomoct, chce se mi na to reagovat:

Jestli wewe hodnotí své manželství jako pěkné ( nebo asi tím myslela DOPOSUD pěkné), předpokládám, že má pro to důvod. Jestli ona chce dát svéhu manželství šanci a toto přejít jako jednorázovou krizi, asi jí to za to stojí. Asi toho hezkého bylo zatím mnohonásobně víc, než tato bolestná krize.
Myslím, že pokud při jakékoli chybě partnera bude druhý v manželství reagovat okamžitě - Končím s tebou, vypadni ! , tak tu nebude 50% rozvedených, ale 100%.
Krásných dlouholetých manželství je sice jen jak šafránu, pár jich kolem sebe znám, ale i ty krásná mají za sebou určité krize a zakolísání. Ono bohužel nejde žít celý život na růžovém obláčku, často je život boj.

Wewe si to myslím nějak vyřešila, a přijde mi divné Nicolasi, do ní teď rýt a malovat jí čerta na zeď (nebo tedy v tvém příspěvku konkétně 9 milenek do roka).

#170 25. 5. 2009 12:28

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

Blossom napsal(a):

Nicolasi, já vím, ptᚠse wewe, a ne mě, ale nemůžu si pomoct, chce se mi na to reagovat:

Jestli wewe hodnotí své manželství jako pěkné ( nebo asi tím myslela DOPOSUD pěkné), předpokládám, že má pro to důvod. Jestli ona chce dát svéhu manželství šanci a toto přejít jako jednorázovou krizi, asi jí to za to stojí. Asi toho hezkého bylo zatím mnohonásobně víc, než tato bolestná krize.
Myslím, že pokud při jakékoli chybě partnera bude druhý v manželství reagovat okamžitě - Končím s tebou, vypadni ! , tak tu nebude 50% rozvedených, ale 100%.
Krásných dlouholetých manželství je sice jen jak šafránu, pár jich kolem sebe znám, ale i ty krásná mají za sebou určité krize a zakolísání. Ono bohužel nejde žít celý život na růžovém obláčku, často je život boj.

Pravda pravdoucí tummenupp

Není tady

#171 25. 5. 2009 13:23

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

Blossom napsal(a):

Nicolas napsal(a):

wewe napsal(a):

Kontrolní otázka:

Normální otázky:

Wewe si to myslím nějak vyřešila, a přijde mi divné Nicolasi, do ní teď rýt a malovat jí čerta na zeď (nebo tedy v tvém příspěvku konkétně 9 milenek do roka).

Právě proto jsem se ptal jí. Protože každý to může mít mírně odlišné. Někomu nevadí (tím myslím i po provalení se) nevěra-paralelní, když se partner jinak postará o všechny ostatní potřeby. Někomu nevadí nevěra jednou za 5 let. Někomu nevadí náhodná nevěra, zvaná úlet, ale vadil by paralelní vztah....těch kombinací je více.

Můj motiv byl jen zpřesnění tazatelčiných formulací - dodatečné otázky jsou k tomu nápomocny. Ty otázky jsou akademicky legitimní a hledají nějakou vnitřní míru u tazatelky s vědomím toho, že to právě máme každý nastavené jinak (tím myslím, že jsem tam zdůraznil to, že tisíce párů - právě těch babiček a dědečků - může mít nevěru či opakované nevěry nastaveno jen jako pouhou fyzickou záležitost neohrožující nikterak manželství a vztah jako takový).
Zda-li to tomu je tak i u Wewe, resp. JAK to má ona, může (či nemusí) napsat ona sama.

Nicméně tvůj názor, jako jeden ze spousty ostatních, má svoji platnost. To nezpochybňuji. Ovšem pro mě osobně má vlastní autentická  odpoveď od Wewe pro mě hodnotu v tom, že se o ní víc dozvím.

Není tady

#172 25. 5. 2009 13:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja to otočím inak: Niekto mi nai nemusí by neverný a beudem  sním(a vzah NEBUDEM hodnoti ako pekný) a niekto mi aj môže by neevrný a budem s ním naďalej (a vzah BUDEM hodnoti ako pekný). Iná vec je, že do pekného vzahu PODźA SELIMY patrí aj zameta stopy po svojej nevere a po jej prípadnom odhalení neby útočný/á, ale naopak obranný/á a tzv. "seka dobrotu". Wewe, len taký malý červíček - skús sa ho psýta, ako by sa cítil on, keby si mu bola neverná á la "to nemá nič spoločné s naším vzahom"... wink a uložila si fotečky na pamiatku do PC. (dumbom butter D.E.B.I.L to je...! D.E.B.I.L... Šarmantný, ale d.e.b.i.l.)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#173 25. 5. 2009 20:29

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

No, určitě bych s mimčem nepospíchal, alespoň další 3 roky. Taková zkušební doba... smile

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#174 25. 5. 2009 22:31

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno

Wewe, precetla jsem si vsechny Tvoje prispevky, jedine, co Ti chci napsat je, smir se s tim, ze kdyz uz to udelal jednou, udela to i podruhe. To Ti vadit nebude? Pisi to jako vlastni zkusenost. neutral

"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

#175 31. 5. 2009 19:30

katerinasx
♥------

ahoj wawe, takhle to dopadne: nevím jestli on na tebe taky žárlí ale to je zatím vedlejší, ty budeš nacházet další důkazy, nebude to jen týdení pánská jízda, telefonáty sms večeře dárky pro jiné ženy, bude jich hodně a hodně se budou střídat, jednou mu je omlátíš o hlavu, a utečeš, vrátíš se zpátky protože ho miluješ, on bude tvrdit že miluje tebe, přestože za deset minut zjistíš že minulou noc byl s jinou a další den jde na oběd k další, ty se budeš strašlivě trápit protože je ti s ním nádherně ale žárlivost bude nesnesitelná, přestože když on ti řekne že s nimi nic nemá ty tomu ráda uvěříš, přestaneš hledat důkazy přestaneš žárlit, začneš dělat něco smysluplného, pořídíš si dítě a budeš se věnovat jemu, a taky nějakému zajímavému koníčku, předpokládám že nepracuješ a on tě živí, co takhle začít pečovat o zahradu? nebo se učit cizí jazyky? a jedinou věc jestli se chceš utvrdit že to takhle opravdu je můžeš se zeptat jeho bývalé manželky, věř že ti ráda řekne co je to za muže, a jestli chceš vědět jak to všechno vímyikes( jsem na tom stejně jako ty jenže ten můj ještě nepředstavitelně žárlí ale když mě zrovna miluje tak je to nebe, k té návštěvě manželky jsem se já ještě neodhodlala i když vím že je to slušná a rozumná žena a já nebyla tou proč se rozvedli. držím ti palce abys to ustála a netrápila se žít se dá se vším, nikdy nemá ideální život, jde jen o to jak se k tomu dokáže postavit a co zvládne sám, nevzdávat se, protože muži jsou fakt všichni stejní, ten pravý neexistuje ty musíš být ta praváyikes)) Katka

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí