Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 21. 5. 2009 15:01

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Nevěra, co s tím?!

wewe napsal(a):

:-) tak abych se kousek vrátila - s holčičkou, kterou má z prvního manželství se stýkáme co nejčastěji to jde, myslím si, že máme hezký vztah. Malou bereme na dovolené, výlety... rozhodně se k ní chová hezky. Důležitý je rovněž vztah s bývalou manželkou - a ta se po pár letech uklidnila, smířila se stou křivdou a zjistila, že je pro ni i malou výhodnější s ním přátelsky vycházet... Což je pro dítě to nejdůležitější, že ho rodiče neštvou jeden proti druhému...

A pro hrošanku :-)
Instinkty se nebudují na nějakém originálu, s těmi se baby rodí.  - Doufám ted\, že třeba budu jedna z nich

Jó se zkušenostmi to někdy bývá tak, že prudce potlačují instinkty. - zatím zkušenosti nema, tak budu spoléhat na ten instinkt.

Tzn., budu dělat mrtvýho brouka a až to trochu přebolí, a budu mít v ruce nějaký jiný důkaz než fotky z jeho PC, nějak kultivovaně (bez teatrálních gest a scén)mu dám najevo, že o tom vím, chci, aby to ukončil a zapomeneme na to...
Je to reálné?

No hele chtít můžeš všechno ..ale bud připravená na to, že on chtít nemusí. K dyž ty řekneš : Já chci ..... a on neudělá ... co bude dál ? Jsi připravená na to, že můžeš 100x něco chtít a je Ti to prdlajz platný, protože ten druhej prostě nechce ?

A navíc ..další důkazy shánět? Když se mu bojíš říct i o tom co už víš ted ? Pátrat má člověk až ve chvíli kdy ví, co si s danou info počne .. Asi spíš ještě přemýšlej ..podle mě to není dobrej směr .. co píšeš.


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#102 21. 5. 2009 22:23

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nevěra, co s tím?!

wewe: "Tzn., budu dělat mrtvýho brouka a až to trochu přebolí, a budu mít v ruce nějaký jiný důkaz než fotky z jeho PC, nějak kultivovaně (bez teatrálních gest a scén)mu dám najevo, že o tom vím, chci, aby to ukončil a zapomeneme na to..."
Je to reálné?

Pandorraa: "Ne"

JE.

Není tady

 

#103 21. 5. 2009 22:35

majkafa
Host

Re: Nevěra, co s tím?!

Nu, pravda, je.
Říct - chci, aby to ukončil, to klidně může. Ona nepíše, co dál. big_smile
Ona netuší, co všechno se pak může stát.

 

#104 22. 5. 2009 7:00

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nevěra, co s tím?!

Selima napsal(a):

No, keď nejde o nás, sme všetky razantné! big_smile Ale keď ide o tvoj život, hneď nastúpi istá opatrnos. stolt

tummenupp

Není tady

 

#105 22. 5. 2009 7:24

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Nevěra, co s tím?!

Kukačka napsal(a):

ARZINOE napsal(a):

Vůbec bych se nebála i trošku rázněji zakročit.

No jo, ale to člověk musí vědět, co bude dělat, až dostane odpovědi na své otázky. Nejen zakročit...

a proto nepokládat otázky, na které nechci znát odpověd... nebo zatím nejsem připravena znát odpověd...

Není tady

 

#106 22. 5. 2009 7:31

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěra, co s tím?!

Heřmanka napsal(a):

...a proto nepokládat otázky, na které nechci znát odpověd... nebo zatím nejsem připravena znát odpověd...

Ale občas bych provedl namátkovou kontrolu mobilu, a si panáček nemyslí... lol
A taky PC, jestli tam nepřibyly nějaký nový fotky... lol lol lol


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#107 22. 5. 2009 7:34

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Nevěra, co s tím?!

Mikeš napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

...a proto nepokládat otázky, na které nechci znát odpověd... nebo zatím nejsem připravena znát odpověd...

Ale občas bych provedl namátkovou kontrolu mobilu, a si panáček nemyslí... lol
A taky PC, jestli tam nepřibyly nějaký nový fotky... lol lol lol

dumbom Mikeši ..Ty seš fááákt dumbom. Ach jo .. první pravidlo pátrání zní ... jsem připravená, že najdü něco špatnýho a vím, co udělám ... jinak raději nepátrám , protože si o to víc ublížím tak jakýpak namátkový kontroly ? To už zavání nožem na krk tongue. SI Tě pohlídám panáčku .. hm usch


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#108 22. 5. 2009 7:49

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nevěra, co s tím?!

Amriana napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

...a proto nepokládat otázky, na které nechci znát odpověd... nebo zatím nejsem připravena znát odpověd...

Ale občas bych provedl namátkovou kontrolu mobilu, a si panáček nemyslí... lol
A taky PC, jestli tam nepřibyly nějaký nový fotky... lol lol lol

dumbom Mikeši ..Ty seš fááákt dumbom. Ach jo .. první pravidlo pátrání zní ... jsem připravená, že najdü něco špatnýho a vím, co udělám ... jinak raději nepátrám , protože si o to víc ublížím tak jakýpak namátkový kontroly ? To už zavání nožem na krk tongue. SI Tě pohlídám panáčku .. hm usch

Mikeš to myslel ironicky (doufám) .

Není tady

 

#109 22. 5. 2009 8:04

wewe
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2009
Příspěvky: 23

Re: Nevěra, co s tím?!

takže, mam po psychoterapii, mam prášky a je mi relativně fajn... ale s tím pátráním... psycoložka jasně řekla, a bylo to logické, že buď budu pátrat, trápit se, baštit prášky a stejně to na něj jednou vybalim v nejvnevhodnější dobu a nebo...
se s tim teď vyrovnam a už nebudu pátrat... Jenže to taky nevim, jestli zvládnu...

Není tady

 

#110 22. 5. 2009 8:04

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěra, co s tím?!

aprill napsal(a):

Mikeš to myslel ironicky (doufám) .

Doufᚠsprávně tummenupp


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#111 22. 5. 2009 8:06

wewe
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2009
Příspěvky: 23

Re: Nevěra, co s tím?!

sorry, nejsem ve stavu, kdy jsem schopna pochopit ironii... :-(

Není tady

 

#112 22. 5. 2009 8:35

hrosanek
Host

Re: Nevěra, co s tím?!

Wewe nač potřebuješ psychoterapii s prášky? Na aktuální situaci nebo je tak nějak všechno špatně?

Jako nejlepší terapii na "přiblblé" problémy, které nechceš stejně řešit, protože nemají momentální řešení radím zpátky terapii sebou.

Zahltit se prací, učením, uklízením, sportem, přesazováním kytek, kalením s přáteli. Najít si něco, co Ti vyčistí hlavu a nebude zahlcováním mozku přemýšlením, co vymyslet na manžela.

Nemylsím to zle, ale udělat si středobod života z (ne)řešení nevěry partnera je cesta do pekel. Nechci to bagatelizovat, ale je to "jen" nevěra, chceš-li udělat něco sama se sebou, tak nezapomeň žít vším běžně normálním.

 

#113 22. 5. 2009 8:38

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Nevěra, co s tím?!

"jen nevěra"
tohle pochopit vyžaduje vyšší dívčí

Není tady

 

#114 22. 5. 2009 8:42

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěra, co s tím?!

Kukačka napsal(a):

"jen nevěra"
tohle pochopit vyžaduje vyšší dívčí

Nejen "dívčí"... big_smile ... viz např. Mulzovo vlákno na "Životu po nevěře", a i já dobrovolně a bez mučení přiznávám, že by to se mnou pěkně zamávalo...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#115 22. 5. 2009 9:06

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nevěra, co s tím?!

Proč vyšší dívčí? Jsou vážně horší věci. Nevěra je opravdu banalita.

Není tady

 

#116 22. 5. 2009 9:15

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Nevěra, co s tím?!

javena napsal(a):

Proč vyšší dívčí? Jsou vážně horší věci. Nevěra je opravdu banalita.

Jsou horší věci v životě, mnohem horší, ale pro wewe je tohle momentálně ta nejhorší věc. Je na manželovi hodně citově závislá, idealizuje si ho a šíleně se bojí, že o něho přijde, kdyby byla "neposlušná" a začala prudit. Tahle situace mi připadá přímo sebezničující.

Doufejme, že se wewe bude snažit od něho aspoň trochu odpoutat a sundá ho z podstavce. Na mne opravdu on působí jako ten, kdo se bojí svého věku a dokazuje si stále mladšími partnerkami, že na to ještě má. Moje mamka měla takového muže (byla 3. v pořadí), také si pořizoval čím dál mladší manželky, také stále někde naháněl čím dál mladší milenky a teď je starý a sám.

Není tady

 

#117 22. 5. 2009 9:19

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Nevěra, co s tím?!

Javeno - pro některé.

Není tady

 

#118 22. 5. 2009 9:58

majkafa
Host

Re: Nevěra, co s tím?!

javena napsal(a):

Proč vyšší dívčí? Jsou vážně horší věci. Nevěra je opravdu banalita.

JJ, vyšší dívčí. Např. já to teď už vím. Ale když se to stalo, zhroutil se mi svět.

 

#119 22. 5. 2009 9:58

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nevěra, co s tím?!

Mᚠpravdu Fanny, wewe by si měla připustit, že spolu třeba nezůstanou a zařídit se podle toho. Ne dělat naschvály, aby si ji začal "vážit" a měl strach, že o ni přijde, ale trochu se postavit na vlastní nohy. Když pak dojde na změny, líp se na nich stojí, než když tě někdo nosí a najednou tě bez varování na ně postaví.

Není tady

 

#120 22. 5. 2009 10:08

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nevěra, co s tím?!

Kukačko, všechno je relativní.
Můj syn měl jako malý ekzém. Byla jsem z toho zoufalá. Pak jsem mluvila v parku s jednou maminkou, která měla roční holčičku. Holčička měla něco se srdíčkem...
Jasně, že nevěru člověk řeší. Nejen ji. Spoustu věcí.
Když jsme šli s manžou od sebe, říkala jsem si v jednu chvíli - že já tě kdy potkala, chlape mizerná. Pak jsem prošla kolem dětského pokoje a měla ten samý pocit, jako tenkrát v tom parku...
Došlo mi, že řeším kraviny a ještě je pitvám. Takový blbiny mi prostě nesmí otravovat život. Jsou prostě důležitější věci, alespoň pro mě. Tím ovšem neříkám, že to tak má, nebo musí mít každý.

Není tady

 

#121 22. 5. 2009 10:12

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěra, co s tím?!

javena napsal(a):

Když jsme šli s manžou od sebe, říkala jsem si v jednu chvíli - že já tě kdy potkala, chlape mizerná.

Nechci v žádném případě rýpat, jen si už nevzpomínám...
Nešli jste od sebe náhodou právě kvůli nevěře?
Pokud ano, pak mě docela překvapuje, že nevěru bereš jako banalitu... va


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#122 22. 5. 2009 10:24

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nevěra, co s tím?!

Mikeš napsal(a):

javena napsal(a):

Když jsme šli s manžou od sebe, říkala jsem si v jednu chvíli - že já tě kdy potkala, chlape mizerná.

Nechci v žádném případě rýpat, jen si už nevzpomínám...
Nešli jste od sebe náhodou právě kvůli nevěře?
Pokud ano, pak mě docela překvapuje, že nevěru bereš jako banalitu... va

Nešli, Mikeši. Manžel měl milenku, ale rozvedli jsme se až tři roky +- po ní.
Pro rozvod jsem měla úplně jiný důvod. Šlo o velmi rozdílný přístup mého muže k životu. smile
Právě proto vím, že nevěry nebývají pro vztah to nejhorší, zásadní...

Není tady

 

#123 22. 5. 2009 10:32

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěra, co s tím?!

javena napsal(a):

Pro rozvod jsem měla úplně jiný důvod. Šlo o velmi rozdílný přístup mého muže k životu. smile Právě proto vím, že nevěry nebývají pro vztah to nejhorší, zásadní...

Souhlas.
My se před pár lety taky málem rozvedli kvůli "velmi rozdílnému přístupu k životu", který máme sice víceméně dodnes, ale tak nějak jsme si to vyříkali, "vyjasnili pozice" a zatím to funguje... nevěra přišla až 2 roky potom, a kvůli ní jsme se nerozvedli... smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#124 22. 5. 2009 10:37

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevěra, co s tím?!

Taky si myslím, že ten rozdílný přístup může být pro manželství škodlivější, než "běžný" úlet. Mnohem hůř se žije s někým skoro "cizím", než s manželem/manželkou, kteří jednou podlehli "kouzlu okamžiku" http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png a umí si přiznat, že udělali blbost.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#125 22. 5. 2009 10:43

majkafa
Host

Re: Nevěra, co s tím?!

Mikeš napsal(a):

Nechci v žádném případě rýpat, jen si už nevzpomínám...
Nešli jste od sebe náhodou právě kvůli nevěře?
Pokud ano, pak mě docela překvapuje, že nevěru bereš jako banalitu... va

Mikeši, já už nevěru taky beru jako banalitu. Jsou důležitější věci, než jenom nevěra.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů