Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 20. 5. 2009 16:46

wewe
♥------

Re: Nevěra, co s tím?!

hrošánku, taky děkuju, moc mi vaše názory pomáhají. Nějak jsem se chtěla trochu utvrdit, že vlítnout na něj, uděkat scénu a tím ztratit jeho i všech těch krásných 5 let... na to nemam, to mi přijde jednodušší zkusit dělat mrtvýho brouka... ovšem všechno má své meze. Taky děkuji za ty věty o sebevědomí, budu se muset stavět na vlastní nohy a spoléhat sama na sebe smile :-( bylo příjemné se o něj opírat...

Není tady

#27 20. 5. 2009 16:54

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

jj, vždycky je příjemné, když za nás někdo převezme zodpovědnost smile

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#28 20. 5. 2009 17:07

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Hrosan to trefil. Tak nějak to cítím i já. Vlastně se nic neděje, on je stále stejný, takový jaký zřejmě byl a bude. ..

Jsou střelci, střelkyně, kteří takto žijí - viz Oldřich Burget - nádhernej samec - četla -li jsi Falešné hráče od frýbové.(?)..vynikající kniha. Vřele doporučuju. Paní Burgetová vlastně byla velmi spokojenou ženou.

Jsou lidé, kteří by takto nechtěli a nemohli žít (na jedné nebo na druhé straně) a volí "spořádané" manželství s nožem na krku (jestli mě podvedeš zabiju tebe, ji, tchyni a sebe) nebo bez výhrůžek pracují na věrném vztahu, který si určili jako prioritu...

Variant je určitě více

Jde jen o to, kam patříš, co potřebuješ ke spokojenosti a co upřednostníš...Nic není špatně , nic není dobře, jen varianta  a) b) c)..atd
A je dobře vědět, že karty jsou rozdané před vytvořením rodiny, čili na startu...smile

Není tady

#29 20. 5. 2009 17:15

hrosanek
Host

Wewe to, co po sobě chceš je nejt잚í partnerský vztah. Řekla bych, že dle rozpravy někde jinde jde o bezpodmínečnou partnerskou lásku. Chci jen to, co dostávám a víc je za hranicí možností mého partnera. Miluju toho druhého takový jaký je i s jeho chybami. Tahle "chyba" je pro málokoho zkousnutelná.

Mám dva "děvkaře" kamarády.

Jeden má čtvrtou partnerku a tři opuštěné ženy, které neustály být ty druhé a přesto ho milují, protože on je jinak báječný. Zvládá vše finančně, rozdává svou přízeň nerovnocenně dáno rozdílným druhem své vlastní zamilovanosti. Žárlivost vůči nové partnerce opadla u všech tří přesně ve chvíli, kdy je nechtěl. Jedna z nich je mojí kamarádkou léta letoucí a dodnes jsem nepochopila, proč ho vyhodila, když mu od té doby vše toleruje, jen už není jeho oficiální ženou.

Druhý je tichý děvkař, který své ženě zahýbá, ale má pouze jednu oficiální rodinu. Svou ženu miluje a při jednom prasknutí jí prostě ukecal, že o nic nejde. Od té doby páchá "kultivované" druhy nevěry, tj. nic milenkám neslibuje a utajení před ženou se mu daří. Nepíše sms, netelefonuje, nevzdychá.

Jeho ženu znám, ona neřeší, protože si ho s tímhle brala a ví, že nikdy nebude ve vztahu s ním úplně sama. Funguje sex, vztah, jen je prostě děvkař. Opřít se o něj může. K ní se chová úžasně. Jeho milenky neznám. Je voják na druhém konci republiky, kde si vše odbývá.

Takže teď už jsi dole z obláčku. Rozmysli si, co chceš a podle toho si vyber směr kam jít. Hlavně se neužírej jeho děvkařstvím (pokud je opravdu takový), protože to nevyřešíš.

#30 20. 5. 2009 17:25

wewe
♥------

lidičky, vaše příspěvky tady jsou očistou pro mou bolavou duši. Někdo může namítat, že jsem povrchní, skousnout sdílení partnera s jinou - jinými ženami... Já jsem ale jenom pořád moc zamilovaná a víc by mě bolelo ho ztratit než skousnout tohle s jakousi iluzí, že když já jsem manželka, jsem pořád víc než ty druhé. V okamžiku, kdy má zamilovanost opadne budu mít asi na výběr: žít v zažitých kolejích a nebo mu to omlátit o hlavu. Přiznám se, že to druhé bych udělala nejradši hned, ale nemůžu, ztratila bych ho, to vím... :-(
Nejvíc mě žere ta nejistota, že nevim, jaký vztah spolu mají, jestli nebudu nahrazena tak, jako jsem nahradila kdysi já...(jen jsem nahradila přítelkyni, ne manželku...)
ale to tu bohužel nevyřeším, do hlavy mu nevidím... :-(
každopádně jsem vyléčena: lék na ideální manželství/ partnerský vztah neexistuje (do včerejška jsem si myslela, že ho vlastním)
Ještě jednou děkuju za podporu, je mi trochu útěchou, že v tom nejsem sama, že je takových na světě víc...

Není tady

#31 20. 5. 2009 18:45

anais.de
♥♥♥♥♥--
Místo: Deutschland

Wewe, jen me napadlo - jsi prvni manzelka?

Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

#32 20. 5. 2009 19:14

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

wewe napsal(a):

S prudkou povahou je to tak, že když mu to řeknu, bude chtít vědět, jak jsem na to přišla - hrabala jsem se mu v PC. A to neskousne a bude to důvod k rozchodu... a to nevim, jestli skousnu já... :-(

Na tvém místě bych nechtěl být "tou druhou"...
Asi bych si sbalil svý věci, ty fotky bych vytisknul, rozložil doma kolem PC a odjel...
A nechal bych jeho, a se posmaží, podusí.. (ve vlastní šávě lol ) ...  a a ukáže, jak ON o tebe stojí.

Není tady

#33 20. 5. 2009 19:17

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Ty jsi ta, kdo si dělá starosti? Ta, kdo se trápí? - Chyba !!!

Změň to ! - Pamatuj, co se říká: V lásce vyhrává ten, kdo má rád míň.
Zdá se to divné, ale je to tak.
Tak to v životě funguje.

Ty mᚠnárok být uražená. A on má dolejzat. - Ne naopak!!! tummenupp

Není tady

#34 20. 5. 2009 19:28

majkafa
Host

Slávku, podle kterého zákona?

#35 20. 5. 2009 20:21

wewe
♥------

že vyhrává ten, kdo má rád míň už vim, a i jsem věděla, ale taky se říká: lásce neporučíš a láska je slepá... :-)
A to na mě sedí dokonale... :-(

kdybych udělala to, co řekl Slávek, nepřišel by, to vím.
Jsem 2. manželka... Jeho ješitnost by nedokázala přenést, že mi ublížil, já to vím a můžu mu to kdykoli omlátit o hlavu. To vy chlapi přece nesnášíte, když vám ženská vyčte, že jste ji před 5 lety nepolíbili pod rozkvetlou třešní...

Není tady

#36 20. 5. 2009 20:34

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

wewe napsal(a):

To vy chlapi přece nesnášíte, když vám ženská vyčte, že jste ji před 5 lety nepolíbili pod rozkvetlou třešní...

Mᚠpravdu, nesnášíme big_smile
Stejně jako vy, ženy, nesnášíte, když vás někdy políbit zapomeneme lol

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#37 20. 5. 2009 20:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Slavek17 napsal(a):

wewe napsal(a):

S prudkou povahou je to tak, že když mu to řeknu, bude chtít vědět, jak jsem na to přišla - hrabala jsem se mu v PC. A to neskousne a bude to důvod k rozchodu... a to nevim, jestli skousnu já... :-(

Na tvém místě bych nechtěl být "tou druhou"...
Asi bych si sbalil svý věci, ty fotky bych vytisknul, rozložil doma kolem PC a odjel...
A nechal bych jeho, a se posmaží, podusí.. (ve vlastní šávě lol ) ...  a a ukáže, jak ON o tebe stojí.

big_smile

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#38 20. 5. 2009 20:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Slavek17 napsal(a):

Ty jsi ta, kdo si dělá starosti? Ta, kdo se trápí? - Chyba !!!

Změň to ! - Pamatuj, co se říká: V lásce vyhrává ten, kdo má rád míň.
Zdá se to divné, ale je to tak.
Tak to v životě funguje.

Ty mᚠnárok být uražená. A on má dolejzat. - Ne naopak!!! tummenupp

stolt

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#39 20. 5. 2009 20:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

wewe, nevím, proč mám pocit, že se ho bojíš ... toho, co řekne, co udělá va

Není tady

#40 20. 5. 2009 20:47

jindra
♥♥♥♥---

wewe napsal(a):

že vyhrává ten, kdo má rád míň už vim, a i jsem věděla, ale taky se říká: lásce neporučíš a láska je slepá... :-)
A to na mě sedí dokonale... :-(

kdybych udělala to, co řekl Slávek, nepřišel by, to vím.
Jsem 2. manželka... Jeho ješitnost by nedokázala přenést, že mi ublížil, já to vím a můžu mu to kdykoli omlátit o hlavu. To vy chlapi přece nesnášíte, když vám ženská vyčte, že jste ji před 5 lety nepolíbili pod rozkvetlou třešní...

No, tak když víš, že kdybys udělala, to co ti Slávek radil, že by se na tebe vykašlal a nepřišel by za tebou, tak to vcelku ukazuje na to, za co mu stojíš.

nevím, zdᚠse mi mladá na to, tolerovat chlápkovi milenku a ještě s ním plánovat dítě dumbom

každý svého osudu strůjcem.
Zvaž jestli ti ty všechny " jistoty a opěrky" o kterých tady píšeš stojí. reta

Není tady

#41 20. 5. 2009 20:51

Neudatelný
♥♥-----
Místo: Jagerndorf

To je omyl, žádná láska neexistuje.

Upravil(a) Neudatelný (20. 5. 2009 20:54)

Pozor: Velmi zlý člověk!

Není tady

#42 20. 5. 2009 20:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

ahoj Jindro, moc ráda tě zase vidím smile

neudatelný, kuš dumbom

Není tady

#43 20. 5. 2009 20:54

jindra
♥♥♥♥---

PPavlaa napsal(a):

neudatelný, kuš dumbom

Ahooj storstark
mám novou práci,tak jsem trochu v "letu" smile

Omlouvám se za offtopic

Není tady

#44 20. 5. 2009 20:56

jindra
♥♥♥♥---

Neudatelný napsal(a):

ale, existuje.
Ono to přijde, neboj.
A přesně ve chvíli, kdy to budeš nejmíň čekat par

Není tady

#45 20. 5. 2009 20:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

jindra napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

neudatelný, kuš dumbom

Ahooj storstark
mám novou práci,tak jsem trochu v "letu" smile

Omlouvám se za offtopic

smile gratuluju, spokojená smile

Není tady

#46 20. 5. 2009 21:05

Neudatelný
♥♥-----
Místo: Jagerndorf

jindra napsal(a):

Neudatelný napsal(a):

ale, existuje.
Ono to přijde, neboj.
A přesně ve chvíli, kdy to budeš nejmíň čekat par

Hmmm, tomu už se těžko věří sad ale dík

Pozor: Velmi zlý člověk!

Není tady

#47 20. 5. 2009 21:14

Amriana
♥♥♥♥♥♥-

wewe... nezlob se , ale to co píšeš, že by mu vadilo, že Ti ublížil a tak by nepřišel je podle mě nesmysl...
Víš já bych i možná pochopila, že ho budeš holt brát jakej je - dívkař atd a a dokážeš to tolerovat ...Ale dokážeš tolerovat i tu absolutní neúctu co k Tobě má ???
Protože podle mě to neúcta je ... bere milenku mezi partu - ukazuje jak tě má na háku ...
a ukládá foto do PC kde jsou snadno k nalezení ... podle mě opět důkaz, že Tě má na háku ...mimochodem mě napadlo .. nechtěl on náhodou, abys ty fotky našla ? A musela řešit ? A nebo našla vidí , že řešit nebudeš, tak už ví, že si může vůči Tobě cokoliv dovolit ??
Víš být holt dívkař je jedna věc, ale aby mu partnerka nestála ani za utajení ???Nevím ... opravdu to takhle chceš ?

Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

#48 20. 5. 2009 23:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

PPavlaa napsal(a):

wewe, nevím, proč mám pocit, že se ho bojíš ... toho, co řekne, co udělá va

Aj ja. Nejako sa mi zdá, že momentálne je v tebe viac strachu ako zamilovanosti... strachu zo samoty, opustenosti, života bez neho. Prečo? Je tvoj prvý? Alebo prečo mᚠpocit, že okrem neho už neexistuje na svete chlap, ktorý by s tebou žil a ktorému by si stačila LEN TY? Na rozdiel od teba mne sa zdá vᚠvzah oveža dôležitejší ako to, aký vzah má s onou slečnou.
A tou neúctou a nedostzatkom ptoreby vôbec to utaji má Amri pravdu... to vadilo ako jeidné aj MNE, keď som odhalila neveru/y môjho bývalého. Že sme mu nai ja, ani jeho syn nestáli za nejaké utajenie a vodil si chrápačky do našej postele. dumbom Odtiaž-potiaž!

Upravil(a) Selima (20. 5. 2009 23:19)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#49 21. 5. 2009 7:27

wewe
♥------

já ty fotky našla v jeho PC a ta pánská jízda byla pánská asi jen na oko... takže s tím utajením nevim, no... A vim, že jsem do jeho věcí lézt neměla, měla jsem jen malýho červíčka a... špatně to dopadlo. Dobře mi tak. Sladká nevědomost...
Každopádně máte pravdu, že mam strach, co bude dál... Třeba je to ode mě sobecké, já nevím... Doma se chová normálně pořád stejně, pořád plánuje společnou budoucnost... Myslíte, že chlap, který by mě přestával milovat by mi přinesl oblíbené bonbony po dni, který jsem měla mít pracovně těžký a celý večer by dělal narážky na společnou budoucnost? Co když je to jen chvilkové povyražení... Samozřejmě jsem si vědoma možnosti opakování...

Není tady

#50 21. 5. 2009 7:34

javena
♥♥♥♥♥♥-

wewe - co povaha, to názor. Tak to bývá.
Když se provalila manželova Vendulka utěšitelka a on řešil, jak je blbej, že mě má rád, že to prostě po...., řekla jsem mu, že je to deb..
Kdyby to líp utajil, zjistil, co chce a pak to elegantně ukončil, nic bych nevěděla.
Někdo by ho vyrazil.
Někdo by to ustál, ale dal by mu to sežrat.
Někdo by si našel partnera a vyrazil ho pak.
Já to ustála a nic mu nevyčítala.

Co udělᚠje na tobě. Jen bych asi na tvém místě zvážila miminko. Jsou partneři, co se o dítě i partnerku postarají i když odejdou, ale ustát rozchod s miminem nebo jako těhulka...
A pracovat na své samostatnosti, to ti chválím. To se hodí vždycky. wink

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí