Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 5. 2009 7:49

wewe
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2009
Příspěvky: 23

Nevěra, co s tím?!

Ahoj Holky,
už kdysi mi Vaše názory pomohly ujasnit si priority a dnes, asi po několika letech jsem tu zase... Abych přiblížila svoji situaci, jsem vdaná více než tři roky, brali jsme se po 2 leté známosti. Dobré by možná bylo říct, že jsem o 15 let mladší, ale nikdy jsem nepocítila z jeho strany, že by nám věkový rozdíl vadil... ba naopak. Moc ho miluju, až do včera jsem si myslela, že znám lék na šastné manželst ví! Naivka... :-( Měla jsem teď hodně práce, která nejde odložit a tak si můj drahý vyjel na týdenní pánskou jízdu s kamarády, kterou podnikli už loni touto dobou... Včera jsem ale zjistila, že manžel měl na údajné pánské jízdě ženský doprovod, který je ještě tak o 5 let mladší než já...
Vůbec nevim, co mam dělat, Předevčírem mi říkal, že jsem jeho jediná láska, jak moc mě miluje, a já mu to věřím! Ale včera jsem  přišla na to, že má asi lásky na rozdávání, a to minimálně od března tohoto roku.
Ještě jak jsem na to přišla - v jeho PC byly uložené fotky z té akce a pak jsem mu prošla maily... Vím, že si za odhalení můžu sama, měla jsem takový diný pocit a chtěla jsem si ho vyvrátit...
Manželovi jsem to neřekla, i když mam hroznou chu na něj křičet a ublížit mu, ale je mi jasné, že s jeho velmi prudkou povahou ho tak jen ztratim... a to já nechci... Oficielně plánujeme miminko...
Holky, prosím, jestli se na to dokážete nějaké kouknout nezaujatě, budu ráda za vaše názory - jakékoli. Děkuju, Wewe

Není tady

 

#2 20. 5. 2009 8:37

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Nevěra, co s tím?!

wewe napsal(a):

Ahoj Holky,
už kdysi mi Vaše názory pomohly ujasnit si priority a dnes, asi po několika letech jsem tu zase... Abych přiblížila svoji situaci, jsem vdaná více než tři roky, brali jsme se po 2 leté známosti. Dobré by možná bylo říct, že jsem o 15 let mladší, ale nikdy jsem nepocítila z jeho strany, že by nám věkový rozdíl vadil... ba naopak. Moc ho miluju, až do včera jsem si myslela, že znám lék na šastné manželst ví! Naivka... :-( Měla jsem teď hodně práce, která nejde odložit a tak si můj drahý vyjel na týdenní pánskou jízdu s kamarády, kterou podnikli už loni touto dobou... Včera jsem ale zjistila, že manžel měl na údajné pánské jízdě ženský doprovod, který je ještě tak o 5 let mladší než já...
Vůbec nevim, co mam dělat, Předevčírem mi říkal, že jsem jeho jediná láska, jak moc mě miluje, a já mu to věřím! Ale včera jsem  přišla na to, že má asi lásky na rozdávání, a to minimálně od března tohoto roku.
Ještě jak jsem na to přišla - v jeho PC byly uložené fotky z té akce a pak jsem mu prošla maily... Vím, že si za odhalení můžu sama, měla jsem takový diný pocit a chtěla jsem si ho vyvrátit...
Manželovi jsem to neřekla, i když mam hroznou chu na něj křičet a ublížit mu, ale je mi jasné, že s jeho velmi prudkou povahou ho tak jen ztratim... a to já nechci... Oficielně plánujeme miminko...
Holky, prosím, jestli se na to dokážete nějaké kouknout nezaujatě, budu ráda za vaše názory - jakékoli. Děkuju, Wewe

"...že s jeho velmi prudkou povahou ho tak jen ztratim... a to já nechci... Oficielně plánujeme miminko..."
wewe, tohle mě dost zarazilo. Co to v jeho případě znamená "prudká povaha". Co by se "stalo", kdyby jsi mu řekla, co tušíš?

Není tady

 

#3 20. 5. 2009 8:39

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Nevěra, co s tím?!

Každopádně bych zrušila plánování miminka. Miminko vztah nikdy nezacelí ba naopak. S dítětem přijdou nejen radosti, ale i další starosti...


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#4 20. 5. 2009 9:03

hrosanek
Host

Re: Nevěra, co s tím?!

Ahoj Wewe,

informace, že partner je o patnáct let starší je sama o sobě nedůležitá. Důležitá je informace, jak byl zvyklý těch patnáct let rozdílu žít. Ono je něco na rčení, že starého psa novým kouskům nenaučíš. Pokud sis vzala chlápka, do kterého ses zabouchla jako do báječného děvkaře, který si mezi vším trním vybral tebe za svou růži, pak je všechno jak má být. Tj. já bych mu věřila, že Tě miluje úplně nejvíc na světě, ale kromě toho má prostor i pro jiné trní...

Pletu se, že je to jinak a našla sis monogamního muže toužícího konečně nalézt ten pravý klid po Tvém boku?

 

#5 20. 5. 2009 9:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevěra, co s tím?!

Hmm - jste spolu celkem kolem pěti let a ona je o těch pět let mladší. Třeba má pán oblíbenou věkovou hranici a holt jsi mu zestárla http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
Zatím bys měla na mimi zapomenout - už kvůli němu.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 20. 5. 2009 9:40

wewe
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2009
Příspěvky: 23

Re: Nevěra, co s tím?!

wewe: ahoj holky, děkuju za vaše názory! S prudkou povahou je to tak, že když mu to řeknu, bude chtít vědět, jak jsem na to přišla - hrabala jsem se mu v PC. A to neskousne a bude to důvod k rozchodu... a to nevim, jestli skousnu já... :-(

Není tady

 

#7 20. 5. 2009 9:47

wewe
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2009
Příspěvky: 23

Re: Nevěra, co s tím?!

on se ke mně jinak chová absolutně báječně, je to hodný a pozorný manžel, o kterého se mohu opřít. Měla jsem malinkou pochybnost - z důvodu toho, když vám chlap odjede na týden s jinými chlapy, které ani neznáte... tak jsem se koukla a... blbě to dopadlo. Nevim, co dělat, dělat jako by nic a čekat, jestli ho omrzim já nebo ona... Asi jsem slaboch, ale nedokážu si představit žít život sama... :-( Myslim, že bych byla schopná to ustát, kdybych věděla, že s ní je třeba jenom sex...
Asi jsou to bláboly, co tu píšu, co? Přes slzy ani na klávesnici nevidim

Není tady

 

#8 20. 5. 2009 9:50

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Nevěra, co s tím?!

wewe napsal(a):

on se ke mně jinak chová absolutně báječně, je to hodný a pozorný manžel, o kterého se mohu opřít. Měla jsem malinkou pochybnost - z důvodu toho, když vám chlap odjede na týden s jinými chlapy, které ani neznáte... tak jsem se koukla a... blbě to dopadlo. Nevim, co dělat, dělat jako by nic a čekat, jestli ho omrzim já nebo ona... Asi jsem slaboch, ale nedokážu si představit žít život sama... :-( Myslim, že bych byla schopná to ustát, kdybych věděla, že s ní je třeba jenom sex...
Asi jsou to bláboly, co tu píšu, co? Přes slzy ani na klávesnici nevidim

wewe, já myslela, že jsi narazila na nějaké fotky v PC?

Není tady

 

#9 20. 5. 2009 10:01

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Nevěra, co s tím?!

wewe a z čeho usuzuješ, že je to skutečně intimní záležitost, že to třeba není jen kamarádka?


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#10 20. 5. 2009 10:08

wewe
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2009
Příspěvky: 23

Re: Nevěra, co s tím?!

má příliš rád sex... a fotky, jak se k sobě tulí, jako by k sobě patřili... bolí :-(

Není tady

 

#11 20. 5. 2009 10:22

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Nevěra, co s tím?!

wewe napsal(a):

má příliš rád sex... a fotky, jak se k sobě tulí, jako by k sobě patřili... bolí :-(

A v těch emailech je přesně co? Já se na fotkách ke kamarádům také občas "tulím", ale nic to neznamená. To může být i vᚠpřípad.

Není tady

 

#12 20. 5. 2009 10:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevěra, co s tím?!

z důvodu toho, když vám chlap odjede na týden s jinými chlapy, které ani neznáte...
Hele, beruško, proč bys měla znát jeho kamarády? Oni pánové vědí, že někteří by byli pro manželky neskousnutelní, tak je radši ani nepředstavujou http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
A že se k sobě na fotkách tulí? Stačí trochu uvolnění, možná pár panáků a trochu hecování a vypadnou obrázky jak podklad pro rozvodové řízení.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 20. 5. 2009 10:33

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Nevěra, co s tím?!

hrošánek - dobrý názor.
nepátrat, nevytvářet doměnky...fantazie pracuje na plné obrátky a i když nevěřím, že bude vysvětlení triviální (kamarádka), tak je to zbytečný masochismus.
Záleží na tom, co dál chceš.
Miminko bych na chvíli odložila.

Není tady

 

#14 20. 5. 2009 10:36

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nevěra, co s tím?!

wewe napsal(a):

on se ke mně jinak chová absolutně báječně, je to hodný a pozorný manžel, o kterého se mohu opřít. Měla jsem malinkou pochybnost - z důvodu toho, když vám chlap odjede na týden s jinými chlapy, které ani neznáte... tak jsem se koukla a... blbě to dopadlo. Nevim, co dělat, dělat jako by nic a čekat, jestli ho omrzim já nebo ona... Asi jsem slaboch, ale nedokážu si představit žít život sama... :-( Myslim, že bych byla schopná to ustát, kdybych věděla, že s ní je třeba jenom sex...
Asi jsou to bláboly, co tu píšu, co? Přes slzy ani na klávesnici nevidim

wewe, jestli se jinak nic nemění ve vašem vztahu, je prostě možný, že jednou za čas si prostě vyrazil i předtím, ale bylo to školení nebo jiný, pravděpodobnější důvod, který ti nedal podnět k pátrání. Já pátrání neodsuzuju, na to je tady lidí dost wink, chci jen tolik:
Někdy to tak prostě je, že muž si občas vyrazí, užije a vrátí se tam, kde ví, že je doma, má zázemí, investuje čas a peníze... jsou muži, co prostě po své partnerce třeba zrovna v sexu nechtějí a nepožadují praktiky, co s jinou ženou vyzkouší. Jejich partnerka je na to moc "dobrá". Někdo jde do bordelu, jiný si vyrazí na chatu...
Píšeš, že sexuální poklesek bys přežila. Jasně, je to něco jiného než paralelní vztah a i ten se přežít dá. wink
Takže si napiš pro a proti. Je to jednoduchý a může to pomoct v rozhodování, jak dál. Co převládne?

Jestli se jedná o to, že se manžel zamiloval, tak se to stejně projeví na vašem soužití. Pak to budete muset řešit.

Není tady

 

#15 20. 5. 2009 10:37

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Nevěra, co s tím?!

Na druhou stranu - kdyby ty fotky byly nějaké tajné, tak by asi nebyly jen tak v pc, nebo? Ale je pravda, že pánům to v tomhle směru většinou moc nemyslí...tím se nechci nikoho dotknout gloria

Není tady

 

#16 20. 5. 2009 12:05

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Nevěra, co s tím?!

wewe, možná dělᚠjen ukvapené závěry a zbytečně se trápíš!


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#17 20. 5. 2009 12:10

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Nevěra, co s tím?!

sandra napsal(a):

Na druhou stranu - kdyby ty fotky byly nějaké tajné, tak by asi nebyly jen tak v pc, nebo? Ale je pravda, že pánům to v tomhle směru většinou moc nemyslí...tím se nechci nikoho dotknout gloria

offtopic manžel mé kamrádky byl natolik "mazaný" že fotky nedal do PC ale nechal si je na "flešce" ...po sem vše ok ...kdyby neměli oba úplně stejnou a on si před odchodem do práce nevzal omylem tu kámošky a tu svoji nechal doma ... jo jo ... stačí drobnej přehmat ... kapitulation dumbom lol

Upravil(a) Amriana (20. 5. 2009 12:11)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#18 20. 5. 2009 12:28

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nevěra, co s tím?!

Amri, já mám tohle s telefonem. On si koupil novej, jí dal svůj. Se vším všudy. MMS, SMS...
Taky smutná historie jednoho šastného manželství. sad

Není tady

 

#19 20. 5. 2009 12:32

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Nevěra, co s tím?!

Nj. boží mlýny..... stolt


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#20 20. 5. 2009 15:07

wewe
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2009
Příspěvky: 23

Re: Nevěra, co s tím?!

děkuju Javeně, bylo to povzbudivé. A fotky nahé kamarádky na pláži nebo její fotky v spodním prádle jsou také v rámci kamarádství???  Těch tam bylo nejvíc...:-) Ne, v tomhle si iluze nedělám, normálně spolu spali. Spíš mě děsí ta nejistota, co to pro něj znamená, jestli buduje nový vztah a nebo jen několikaměsíční?! povyražení? to je, co mě děsí. Nevěru za účelem sexu, když se doma mezi námi nic nemění bych překousla, ale nevím, jestli bych vyla schopná ji tolerovat do budoucna... :-(

Není tady

 

#21 20. 5. 2009 15:50

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Nevěra, co s tím?!

ono taky záleží na dotyčné - co od něj chce ona

Není tady

 

#22 20. 5. 2009 16:19

hrosanek
Host

Re: Nevěra, co s tím?!

Wewe a jak vypadal začátek vašeho vztahu? Nějak podobně a proto cítíš ten strach?

Protože jestli dobře chápu, ty ho chceš. Neřešíš nevěru jako důvod k rozchodu, protože jinak je báječný. Jen mᚠstrach, že Tě bude chtít vyměnit za ní. Jen mᚠstrach, že nechces být podváděná partnerka, která o tom ví. Jen mᚠstrach, že od teď už nebudeš žít na obláčku pocitu, že je všechno v nejlepším pořádku a ztrácíš víru, co chceš vlastně dál?

 

#23 20. 5. 2009 16:20

wewe
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2009
Příspěvky: 23

Re: Nevěra, co s tím?!

ona s největší pravděpodobností dělá ještě střední školu... takže, že by ji zaujal šarmantní muž, který jí občas koupí dárek? Už jsem zapšklá, co?...

Není tady

 

#24 20. 5. 2009 16:23

wewe
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2009
Příspěvky: 23

Re: Nevěra, co s tím?!

hrošánku, trefil ses, nějak dost podobně jsme se seznámili i my. Vždycky jsem si myslela, že konec vztahu musí cítit oba, ale buď jsem úplně blbá a nebo on perfektní herec, já na něm změny chování nezpozorovala, když plánujeme větší byt, dítě, prostě společnou budoucnost...

Není tady

 

#25 20. 5. 2009 16:37

hrosanek
Host

Re: Nevěra, co s tím?!

Jsem holka, ale to neva. Mám takový bezpohlavní nick. smile

Nemusí být vůbec žádný herec. Jen se nezměnil a ty jsi povýšila na ženu se všemi přednostmi i nepřednostmi téhle role. Zkus nestavět svoje sebevědomí ve smyslu vědomí na jeho vztahu k Tobě. Pouze na tom svém. Nalézt odpovědi si budeš muset najít sama. Teď jsi v poločase manželství, kdy se dá ještě odejít a nekomplikovat to dětmi. Taky se dá zůstat a stavět jen na tom dobrém. S jak otevřenými kartami budeš hrát je na Tobě.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů