Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 28. 5. 2009 22:12

Krevetka
♥♥♥----
Místo: sev.čechy,ač rodilá Pražanda
Registrovaný: 6. 12. 2008
Příspěvky: 165

Re: Vadí Vám kondomy?

Tak to mi teda nedá nenapsat, protože já budu exot. big_smile Mě kondom nevadí, já ho přímo vyžaduji. reta


"Nedělej druhým to, co sám nechceš, aby dělali oni tobě".

Není tady

 

#152 28. 5. 2009 22:14

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Vadí Vám kondomy?

majkafa napsal(a):

Léta jsme s mými partnery před BM i s BM používali jako "antikoncepci" přerušovanou soulož a vždy to vyšlo.

Mně taky big_smile
...až jsem si kolikrát říkal, že to snad není ani možný, že jsem tak šikovnej big_smile big_smile big_smile
...ale já vždycky zastával názor, že je "lepší ho vyndat půl minuty před tím, než půl vteřiny po tom..." lol


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#153 28. 5. 2009 22:59

Blossom
Host

Re: Vadí Vám kondomy?

Mikeš napsal(a):

majkafa napsal(a):

Léta jsme s mými partnery před BM i s BM používali jako "antikoncepci" přerušovanou soulož a vždy to vyšlo.

Mně taky big_smile
...až jsem si kolikrát říkal, že to snad není ani možný, že jsem tak šikovnej big_smile big_smile big_smile
...ale já vždycky zastával názor, že je "lepší ho vyndat půl minuty před tím, než půl vteřiny po tom..." lol

Tedy, to by nebylo nic pro mě. Byla bych na nervy jak přímo "při tom", protože já si to chci a potřebuju prožít a užít až do konce a moct se tomu plně oddat, a pak bych měla nervy po zbytek měsíce, jestli jsem nebo nejsem v jiném stavu.
Za sebe říkám - to stokrát raděj kondom, než přerušovanou soulož.

 

#154 29. 5. 2009 7:37

majkafa
Host

Re: Vadí Vám kondomy?

Tys tento způsob antikoncepce opravdu nepoužila "za našich mladých časů"? Vždy ti je asi tolik, jako mně a tenkrát to používalo 99 % párů, které spolu začínaly chodit. Na vejšce jsme měli jedinou spolužačku, která měla prášky. Kondomy jsme všeobecně neměli rádi a tak všichni "jeli" v přerušované.

 

#155 29. 5. 2009 8:02

Blossom
Host

Re: Vadí Vám kondomy?

majkafa napsal(a):

Tys tento způsob antikoncepce opravdu nepoužila "za našich mladých časů"? Vždy ti je asi tolik, jako mně a tenkrát to používalo 99 % párů, které spolu začínaly chodit. Na vejšce jsme měli jedinou spolužačku, která měla prášky. Kondomy jsme všeobecně neměli rádi a tak všichni "jeli" v přerušované.

Použila jsem ji asi 3krát v životě jako doplňkovou metodu - tedy když jsem si vzala prášek později než jsem měla a nebyla jsem si jistá, jestli to opomenutí nesníží vliv ochrany. A tehdy jsem poznala, jak těžce mi tahle metoda nevyhovuje. Fakt úplně zásadně, co se prožitku týče, pro mě to takhle nestojí za nic.
Navíc já jsem povahou takový sichrant, neměla bych klid, kdybych se stále bála, že jsem v jiném stavu. Možná i proto, že jít na potrat by pro mě byl problém, já bych si i neplánované dítě tehdy i přes problémy nechala (naštěstí jsem to ale nikdy řešit nemusela). Ale znám pár spolužaček, které to braly trochu jako loterii - kdyby něco, tak si to nechám prostě vzít.
 
Za našich mladých časů jsme s mým BM (tehdy budoucím manželem, nyní bývalým ) používali zkraje chvíli kondom a pak jsem si došla pro HA. Co se týká mých spolužaček a vrstevnic tehdy, ty, se kterými jsem tohle téma probírala, to měly s antikoncepcí nějak podobně jako já. Nemyslím, že by tehdy  převládala přerušovaná, ale pochopitelně, nějaký průzkum jsem nedělala smile .

 

#156 29. 5. 2009 8:09

majkafa
Host

Re: Vadí Vám kondomy?

Mně to taky nevyhovuje. Stejně tak mi nevyhovuje přerušování kvůli nasazování  kondomu, nemluvě o nepříjemných pocitech, jak už jsem tady psala.
Ale tenkrát jsme to prostě používali. Asi jste vy v Česku byli už tenkrát pokrokovější, než my u nás. smile

 

#157 29. 5. 2009 9:29

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Vadí Vám kondomy?

majkafa napsal(a):

Tys tento způsob antikoncepce opravdu nepoužila "za našich mladých časů"? Vždy ti je asi tolik, jako mně a tenkrát to používalo 99 % párů, které spolu začínaly chodit. Na vejšce jsme měli jedinou spolužačku, která měla prášky. Kondomy jsme všeobecně neměli rádi a tak všichni "jeli" v přerušované.

Ta Ti podekuje teda dumbomdumbom visslavisslavisslavissla


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#158 29. 5. 2009 9:49

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Vadí Vám kondomy?

Máme známou, která bere HA a přesto s manželem "přerušujou". Na otázku "proč?", odpověděla, že jistota je jistota. big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#159 29. 5. 2009 10:41

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: Vadí Vám kondomy?

Blossom napsal(a):

Mikeš napsal(a):

majkafa napsal(a):

Léta jsme s mými partnery před BM i s BM používali jako "antikoncepci" přerušovanou soulož a vždy to vyšlo.

Mně taky big_smile
...až jsem si kolikrát říkal, že to snad není ani možný, že jsem tak šikovnej big_smile big_smile big_smile
...ale já vždycky zastával názor, že je "lepší ho vyndat půl minuty před tím, než půl vteřiny po tom..." lol

Tedy, to by nebylo nic pro mě. Byla bych na nervy jak přímo "při tom", protože já si to chci a potřebuju prožít a užít až do konce a moct se tomu plně oddat, a pak bych měla nervy po zbytek měsíce, jestli jsem nebo nejsem v jiném stavu.
Za sebe říkám - to stokrát raděj kondom, než přerušovanou soulož.

Mno, o prasklým kondomu jsi nikdy neslyšela? smile

Není tady

 

#160 29. 5. 2009 11:23

Blossom
Host

Re: Vadí Vám kondomy?

Nedoma: Mno, o prasklým kondomu jsi nikdy neslyšela?

ano, slyšela...právě že jen slyšela, nám se to nikdy nestalo, ani žádná jiná nehoda smile

 

#161 29. 5. 2009 17:38

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Vadí Vám kondomy?

Mikeš napsal(a):

Máme známou, která bere HA a přesto s manželem "přerušujou". Na otázku "proč?", odpověděla, že jistota je jistota. big_smile

Naprosto zbytecne, u HA je 99% ucinnost smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#162 29. 5. 2009 18:05

monísek8
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2008
Příspěvky: 82

Re: Vadí Vám kondomy?

morpheus napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Máme známou, která bere HA a přesto s manželem "přerušujou". Na otázku "proč?", odpověděla, že jistota je jistota. big_smile

Naprosto zbytecne, u HA je 99% ucinnost smile

Jasny a to 1% je moje segra dudlik

Není tady

 

#163 29. 5. 2009 18:13

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Vadí Vám kondomy?

morphee, proč se divíš že sem tak mladá? ty seš teda odborník na antikoncepci..žádná není stoprocentní a když něco není stoprocentní,znamená to že někdo otěhotní..jedno procento zní jakože je to málo, ale je to jedna žena ze sta, deset žen z tisíce. kolik asipak žen na světě bere HA? plus se připočte to když se něčím snižuje účinnost...
myslím, že někdy je lepší se pojistit více než méně. zvl᚝ když nikdo neví, jaký má šance na otěhotnění..při přerušované souloži- před ejakulací se uvolnuje malé množství tekutiny, která může obsahovat spermie, někdy může dojít k úniku malého množství semene ještě před ejakulací..může se říct, že to je ale tak malé procento..jenže to můžu být zrovna já..takže si každá žena musí rozmyslet, jestli má žaludek na potrat nebo možnosti na děcko. a pokud si chce chlap vrznout, měl by respektovat co chce žena, protože ona by si vyžrala ten hlavní problém.

Není tady

 

#164 29. 5. 2009 18:28

Blossom
Host

Re: Vadí Vám kondomy?

Mirko, souhlas  tummenupp godlike

A co se týká té snížené účinnosti HA: Mám teď v okolí jednu asi 19tiletou těhulku, co brala HA, ale současně i antibiotika, což jí tu HA vyrušilo a ona si to neuvědomila včas...
Takže dudlik je na cestě. Naštěstí to nevzali nějak tragicky, mimčo bude, i když ho tedy původně vůbec neplánovali godlike godlike godlike

 

#165 29. 5. 2009 18:34

monísek8
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2008
Příspěvky: 82

Re: Vadí Vám kondomy?

Blossom napsal(a):

Mirko, souhlas  tummenupp godlike

A co se týká té snížené účinnosti HA: Mám teď v okolí jednu asi 19tiletou těhulku, co brala HA, ale současně i antibiotika, což jí tu HA vyrušilo a ona si to neuvědomila včas...
Takže dudlik je na cestě. Naštěstí to nevzali nějak tragicky, mimčo bude, i když ho tedy původně vůbec neplánovali godlike godlike godlike

Fakt jo,tak to obdivuji teda tummenupp ja bych vubec nevěděla jak to řešit,tak si radši dávám pozor sova

Upravil(a) monísek8 (29. 5. 2009 18:35)

Není tady

 

#166 29. 5. 2009 18:39

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Vadí Vám kondomy?

Jezis Mirko, nebud jak mala, vy tady resite takove pi*oviny, ze se tomu musim jen tlemit smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#167 29. 5. 2009 18:44

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Vadí Vám kondomy?

Jsem mel za cely zivot tolik zenskych a nikdy jsem neresil ani HA, ani kondomy, ani nic. Proste nejdulezitejsi u me bylo vyspat se a nazdar, neznala ani moje jmeno. Jestlize jsou mladi do sebe zalaskovani, at si pak nesou nasledky, kdyz mlady pan nechce kondom, ne ? Kdyby blb sbalil, pomiloval a odesel, ma klid visslavisslavissla


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#168 29. 5. 2009 18:57

Neudatelný
♥♥-----
Místo: Jagerndorf
Registrovaný: 20. 4. 2009
Příspěvky: 92

Re: Vadí Vám kondomy?

Mikeš napsal(a):

Pro mě osobně jsou ženská vůně a "holčičí šávičky" příjemné a vzrušující, ale pro každého být nemusí.

Brrr, to nezní chutně. Víš co je tam bacilů a taky ženské a věrnost to moc dohromady zrovínka nejde, takže nejrůznější pohlavní nemoci atd. Já si myslím, že kondom je nezbytnost, aby člověk nepřišel do kontaktu přímo a taky se nelíbat. Možná by stály za to mít i gumové rukavice...


Pozor: Velmi zlý člověk!

Není tady

 

#169 29. 5. 2009 19:02

majkafa
Host

Re: Vadí Vám kondomy?

Neudatelný, pro tebe jedině ten skafandr. Celotělní včetně ksichtu. lol

 

#170 29. 5. 2009 20:04

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Vadí Vám kondomy?

Neudatelný napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Pro mě osobně jsou ženská vůně a "holčičí šávičky" příjemné a vzrušující, ale pro každého být nemusí.

Brrr, to nezní chutně. Víš co je tam bacilů a taky ženské a věrnost to moc dohromady zrovínka nejde, takže nejrůznější pohlavní nemoci atd. Já si myslím, že kondom je nezbytnost, aby člověk nepřišel do kontaktu přímo a taky se nelíbat. Možná by stály za to mít i gumové rukavice...

Hmmm, neudatelný, marně přemýšlím, co na to napsat, fakt jooo, něco takového jsem snad ještě nečetla, a to už mám přece jen něco "odžito" - chtělo se mi napsat odsexováno, ale ještě bys mi vyjmenoval, jaké mám třeba pohlavní nemoci lol  Napíšu snad jediné, nesexuj, tím myslím prokážeš tu nejlepší službu, když mᚠo nás ženách takové mínění. A ten sex nechej prostě těm, co ho mají rádi, a nezdá se jim nechutný wink

Není tady

 

#171 29. 5. 2009 20:22

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Vadí Vám kondomy?

AndreaP. napsal(a):

Neudatelný napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Pro mě osobně jsou ženská vůně a "holčičí šávičky" příjemné a vzrušující, ale pro každého být nemusí.

Brrr, to nezní chutně. Víš co je tam bacilů a taky ženské a věrnost to moc dohromady zrovínka nejde, takže nejrůznější pohlavní nemoci atd. Já si myslím, že kondom je nezbytnost, aby člověk nepřišel do kontaktu přímo a taky se nelíbat. Možná by stály za to mít i gumové rukavice...

Hmmm, neudatelný, marně přemýšlím, co na to napsat, fakt jooo, něco takového jsem snad ještě nečetla, a to už mám přece jen něco "odžito" - chtělo se mi napsat odsexováno, ale ještě bys mi vyjmenoval, jaké mám třeba pohlavní nemoci lol  Napíšu snad jediné, nesexuj, tím myslím prokážeš tu nejlepší službu, když mᚠo nás ženách takové mínění. A ten sex nechej prostě těm, co ho mají rádi, a nezdá se jim nechutný wink

Hele Andreo, fklidu, jo ? Me se to taky zda nechutny, jen to tu verejne nepisu hehe lollollol


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#172 29. 5. 2009 20:25

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Vadí Vám kondomy?

Morphi, já jsem ale úplně v klidu big_smilebig_smile, mě je to fakt fuk, jak to má nastavené neudatelný, pro mě je mnohem důležitější, jak to mám já tonguepussa

Není tady

 

#173 29. 5. 2009 20:28

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Vadí Vám kondomy?

AndreaP. napsal(a):

Morphi, já jsem ale úplně v klidu big_smilebig_smile, mě je to fakt fuk, jak to má nastavené neudatelný, pro mě je mnohem důležitější, jak to mám já tonguepussa

Ja furt u toho premyslim, proc to vlastne delam, kdyz jsem v tu chvili napriklad mohl byt s kamosema na cundru. Me se to zda jako uplne zbytecne promr*any cas. Jsem v poradku ? Asik ne vid ? wink
( uz ani psat neumim po te marusce kua )

Upravil(a) morpheus (29. 5. 2009 20:29)


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#174 29. 5. 2009 20:28

majkafa
Host

Re: Vadí Vám kondomy?

Nu, někteří nevědí, o co přicházejí. Když se při milování bezvýhradně neodevzdají jeden druhému, když i tady používají rozum. smile

Jak si pak představit, že se o mě tento partner třebás postará, když zůstanu nemohoucí na lůžku a bude mě třeba přebalovat a poskytnout mi další náročnou péči? Smutné.

Když partnera miluju, miluju i jeho tělo. Bezvýhradně.

Upravil(a) majkafa (29. 5. 2009 20:30)

 

#175 29. 5. 2009 20:32

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Vadí Vám kondomy?

Neudatelný napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Pro mě osobně jsou ženská vůně a "holčičí šávičky" příjemné a vzrušující, ale pro každého být nemusí.

Brrr, to nezní chutně. Víš co je tam bacilů a taky ženské a věrnost to moc dohromady zrovínka nejde, takže nejrůznější pohlavní nemoci atd. Já si myslím, že kondom je nezbytnost, aby člověk nepřišel do kontaktu přímo a taky se nelíbat. Možná by stály za to mít i gumové rukavice...

Neudatelný, co na to napsat.... snad jen že ty budeš asi neudatelný napořád vissla


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů