Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#126 28. 5. 2009 10:32

majkafa
Host

Re: Vadí Vám kondomy?

Taky už jsem to četla. Myslím, že je to pravdivé.
Ale mně se přihodila jiná věc, nevím, jak je to možné. Můj bývalý manžel mi voněl. Asi po 15-ti letech mi vonět přestal, dokonce mi to bylo nepříjemné. Nepřišla jsem na to, proč. Má to něco společného s tím, jestli ho miluju nebo ne? Ale to už je jinam, než na sexuální.

#127 28. 5. 2009 11:18

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Pro mě osobně jsou ženská vůně a "holčičí šávičky" příjemné a vzrušující, ale pro každého být nemusí.
Samozřejmě za předpokladu intimní hygieny, pochybuju že by mě rajcovala 2 dny nemytá ženská... big_smile

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#128 28. 5. 2009 11:46

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

To mohlo mít různé důvody.
Jeho změna stravy.
Tvoje změna stravy.
Hormonální změna - tvoje či jeho.
Změna tělesné hmotnosti a podíl tuku.
Vnitřní fungování těla.
Psychika.

Těch věcí a příčin může mít spousta.

Není tady

#129 28. 5. 2009 11:48

majkafa
Host

Psychika. Tou dobou, myslím, jsem ho přestala milovat. Ale nevím, proč. Žili jsme spolu ještě 5 let stejně jako předtím. Jen jsem se vyhýbala sexu a on se tím trápil. Já taky.

Upravil(a) majkafa (28. 5. 2009 11:48)

#130 28. 5. 2009 11:50

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

A proč jsi ho přestala milovat?

Není tady

#131 28. 5. 2009 11:52

majkafa
Host

Už jsem napsala - viz 11:48, že nevím, proč.
Žádný jiný muž v tom nebyl.

#132 28. 5. 2009 11:55

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

Myslíš, že láska (tedy spíš pocit, že někoho miluješ) je absolutně nezávislá na tom, co děláte, jak myslíte, jak spolu žijete?
Že v jeden okamžik tu je a vzápětí už tam není? Že tomu okamžiku "už tu láska není, už ho nemiluji" nic nepředchází?

Není tady

#133 28. 5. 2009 11:59

majkafa
Host

Určitě tomu něco předcházelo. Ale já nevím, co. Ani to už nemám potřebu rozebírat. Není se mnou. Je to minulost. Nemám už potřebu utápět se ve svých minulých chybách a ve svých proč.

To nebyl jeden okamžik. Přestala jsem po něm fyzicky toužit. Přemýšlela jsem nad tím, proč. Pak mi došlo, že už mi nevoní. Přemýšlela jsem, co se stalo. A pak mi tak nějak blesklo hlavou, že nevím, jestli ho ještě vůbec miluju.

#134 28. 5. 2009 12:03

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

OK. V pohodě. Jen mě to zajímalo. Asi to není vlastně důležité, když člověk nemá potřebu se ptát proč.

Není tady

#135 28. 5. 2009 12:12

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Přestalas ho milovat, protože ti přestal vonět, nebo ti přestal vonět, taks ho přestala milovat a nebo v tom bylo ještě něco? To by mě zajímalo smile

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#136 28. 5. 2009 12:23

BoNbONEk
♥♥-----

Ani jedno, jen prostě znám případy kdy se to stalo.. mě to jen zajímá, já ho miluju jaý je, at je to prase, bezdomovec nebo tak.. Je prostě v mm srdci a jemu to taky nevadí.. jen by mě to prostě zajímalo tillfredshjarta

Není tady

#137 28. 5. 2009 12:35

majkafa
Host

KALIK napsal(a):

Přestalas ho milovat, protože ti přestal vonět, nebo ti přestal vonět, taks ho přestala milovat a nebo v tom bylo ještě něco? To by mě zajímalo smile

Přestal mi vonět proto, že jsem ho přestala milovat. Proč jsem ho přestala milovat? Stejná otázka jako - Proč jsem ho začala milovat?
Na tyto otázky může být tisíc odpovědí a nemusí být žádná.
Prostě protože popeláři. smile

#138 28. 5. 2009 14:29

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Tak kdyby byl popelář, musel by se aspoň mejt big_smile

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#139 28. 5. 2009 15:52

majkafa
Host

To je naše rodinné rčení, když nevíme, co odpovědět na - proč. big_smile

#140 28. 5. 2009 18:25

monísek8
♥♥-----

majkafa napsal(a):

My máme protože bagr big_smile

Není tady

#141 28. 5. 2009 19:47

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

majkafa napsal(a):

KALIK napsal(a):

Přestal mi vonět proto, že jsem ho přestala milovat. Proč jsem ho přestala milovat? Stejná otázka jako - Proč jsem ho začala milovat?
Na tyto otázky může být tisíc odpovědí a nemusí být žádná.
Prostě protože popeláři. smile

a nebo tě prostě začal nudit...

Není tady

#142 28. 5. 2009 19:53

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Web

monísek8 napsal(a):

majkafa napsal(a):

My máme protože bagr big_smile

A my zase "Protože je špína zažraná" lollol

Ale k tematu :
Marshanka : To by si asi moc neza*ukali wink Rekni mi popravde, kdyz jsou oba dva roztouzeni a ON nema po ruce kondom, co maji delat ? Asi s tim po domluve ihned skoncit a jit si napriklad zabehat visslavisslavissla Oni nejsou ve veku, kdy sve pudy lehce ovladnou, jako my - stari psi smile

"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

#143 28. 5. 2009 20:00

mirka..
♥♥♥♥♥♥-

morpheus: a co navrhuješ ty?jen proto že jsou mladí a nedokážou se ovládat a nemají kondom. no tak mladý nezkušený kluk se pokusí dát si pozor a kdyžtak budou šetřit na potrat nebo tlačit kočár,jo? to je názor, než tlačit mladým do hlavy trochu odpovědnosti za svoje činy, tak je nechat se množit jen proto že ovládnout se je těžký.

Není tady

#144 28. 5. 2009 20:04

morpheus
Babinet Klub
Web

mirka.. napsal(a):

morpheus: a co navrhuješ ty?jen proto že jsou mladí a nedokážou se ovládat a nemají kondom. no tak mladý nezkušený kluk se pokusí dát si pozor a kdyžtak budou šetřit na potrat nebo tlačit kočár,jo? to je názor, než tlačit mladým do hlavy trochu odpovědnosti za svoje činy, tak je nechat se množit jen proto že ovládnout se je těžký.

Ale notak Mirko, kolik Ti je ? Kdyz Ti bylo 16, tak 1. nechala jsi si poradit od starsich, at si kluk nasadi kondom, 2. byla jsi tak zodpovedna, ze jsi si proste nechala zajit chut ? Myslis, ze ty rady, co tu pisou starsi, nez ona autorka vlakna ji k necemu budou ? Ona chce slyset, jak fuckat i kdyz nema on kondom a ona nema prachy na tablety. Jedina moznost je prerusovana souloz, ale musi se to umet visslavisslavissla

"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

#145 28. 5. 2009 20:09

majkafa
Host

Morphe, mluv za sebe. Ty možná už ve svém věku své pudy ovládneš.
Já ne, já se jim raději poddám, obzvl᚝ když je to  thák příjemné. big_smile

Léta jsme s mými partnery před BM i s BM používali jako "antikoncepci" přerušovanou soulož a vždy to vyšlo.

#146 28. 5. 2009 20:54

mirka..
♥♥♥♥♥♥-

morphee, je mi 21. jo,nechala jsme si radit, protože si uvědomuju, že chodit s bubnem na střední nebo na výšce je mi k prdu. sama jsme si byla vědomá, že když by i jednou podlehnu něčemu jak nějaké zvíře, tak se mi to může vymstít. je víc způsobů uspokojení než jen zasouvat. a dokonce si mylsim, že je lepší se nejdřív takhle poznat.
no a že se tu hromadně doporučuje přerušovaná soulož, jako vhodný způsob antikoncepce pro mladý lidi..nezbývá než jim požehnat a já bych prosila, at autorka dá vědět, jak spolehlivý způsob to je. navíc, ty lidem řikᚠjen to co chtějí slyšet?zajímavé. no co, ten její kluk co by kondom nesnesl by s bubnem případně nechodil,že.

Není tady

#147 28. 5. 2009 20:56

mirka..
♥♥♥♥♥♥-

sex je příjemná záležitost, ale proč se chovat jak zvíře a zapomenout na důsledky?

Není tady

#148 28. 5. 2009 21:55

morpheus
Babinet Klub
Web

mirka.. napsal(a):

morphee, je mi 21. jo,nechala jsme si radit, protože si uvědomuju, že chodit s bubnem na střední nebo na výšce je mi k prdu. sama jsme si byla vědomá, že když by i jednou podlehnu něčemu jak nějaké zvíře, tak se mi to může vymstít. je víc způsobů uspokojení než jen zasouvat. a dokonce si mylsim, že je lepší se nejdřív takhle poznat.
no a že se tu hromadně doporučuje přerušovaná soulož, jako vhodný způsob antikoncepce pro mladý lidi..nezbývá než jim požehnat a já bych prosila, at autorka dá vědět, jak spolehlivý způsob to je. navíc, ty lidem řikᚠjen to co chtějí slyšet?zajímavé. no co, ten její kluk co by kondom nesnesl by s bubnem případně nechodil,že.

Ty jsi tak mlade kote ? va

Není tady

#149 28. 5. 2009 22:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Morphe, mluv za sebe. Ty možná už ve svém věku své pudy ovládneš.
Já ne, já se jim raději poddám, obzvl᚝ když je to  thák příjemné. big_smile

Léta jsme s mými partnery před BM i s BM používali jako "antikoncepci" přerušovanou soulož a vždy to vyšlo.

na přerušovanou soulož bych nespoléhala. ono to může vyjít a nemusí ... jo, pokud o nic nejde a v případě, že by to nevyšlo by to oba partneři nebrali jako trágu a případné mimi chtěli, o nic nejde .... ale jinak hmm

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#150 28. 5. 2009 22:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

morpheus napsal(a):

mirka.. napsal(a):

Ty jsi tak mlade kote ? va

jsem četla mladé koše ... asi bych už měla jít sova

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí