Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#101 22. 5. 2009 18:20

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Re: Vadí Vám kondomy?

aprill napsal(a):

aprill napsal(a):

morpheus napsal(a):

Ale notak Berusko, Ty jsi nemela 20 ? wink Ja teda osobne ve 20-ti bych byl ofuckal i zasuvku, kdyby nekopala, takze jejich aktivitu dokazu i kdyz ne presne, tak priblizne vypocitat smile Ale asi by me hoooodne prekvapli, kdyby to meli tak jednou za mesic big_smile Tak tam teda radeji ten kondom za tech 25 by vysel levneji, no visslavisslavissla

holčina má 16!

A takhle velká děvčata  toho "volného" času  moc nemají .

Aprill, jak to, že v tomhle věku nemají holky moc volného času? BI - asi jen nerozumím, jak to myslíš. Protože v tomhle věku je toho volného času přece snad nejvíc.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#102 22. 5. 2009 18:43

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

LENNNA napsal(a):

aprill napsal(a):

aprill napsal(a):

holčina má 16!

Aprill, jak to, že v tomhle věku nemají holky moc volného času? BI - asi jen nerozumím, jak to myslíš. Protože v tomhle věku je toho volného času přece snad nejvíc.

Beru to podle svých dětí - škola, učení, koníčky. Ledaže by něco vynechala vissla .

Není tady

#103 22. 5. 2009 18:54

BoNbONEk
♥♥-----

No tak jako.. v mých letech už opravdu není co dělat... Znám lidi mladší než já, pijí, sexují.. to je vše co dělají.. big_smile Láká mě to, nejsem malá holčička, nikdo nechce pochopit že chci vědět všechno pro a proti. Jako kdybych měla říct čeho se bojím.. ale to musí člověk překonat... teĄĄd nebo za 5 let.. pořád se budu bát dokud to nezkusím... myslela jsem si, že orál nikdy nezkusím... simsalabim, už mi to nevadí.. big_smile

Není tady

#104 22. 5. 2009 18:57

monísek8
♥♥-----

aprill napsal(a):

LENNNA napsal(a):

aprill napsal(a):

Beru to podle svých dětí - škola, učení, koníčky. Ledaže by něco vynechala vissla .

A co víkendy nebo tak?to se pořád učí nebo mají nějaké koníčky?to nejdou třeba někdy ,,jen tak ven?´´ taky mam školu,hodně koníčků a k tomu přítele,a stíháme to všechno vissla

Není tady

#105 22. 5. 2009 19:12

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

monísek8 napsal(a):

aprill napsal(a):

LENNNA napsal(a):

A co víkendy nebo tak?to se pořád učí nebo mají nějaké koníčky?to nejdou třeba někdy ,,jen tak ven?´´ taky mam školu,hodně koníčků a k tomu přítele,a stíháme to všechno vissla

Šikovná tummenupp .

Není tady

#106 22. 5. 2009 19:13

monísek8
♥♥-----

BoNbONEk napsal(a):

No tak jako.. v mých letech už opravdu není co dělat... Znám lidi mladší než já, pijí, sexují.. to je vše co dělají.. big_smile Láká mě to, nejsem malá holčička, nikdo nechce pochopit že chci vědět všechno pro a proti. Jako kdybych měla říct čeho se bojím.. ale to musí člověk překonat... teĄĄd nebo za 5 let.. pořád se budu bát dokud to nezkusím... myslela jsem si, že orál nikdy nezkusím... simsalabim, už mi to nevadí.. big_smile

A co teda pořad řešíme?ja už jsem z toho nějak mimo,jestli se chceš s přitelem milovat a on nechce kondom,nech si předepsat HA a maš klid,nejlepši je HA i kondom ale to tady rozebirat nemusim to je jasny...pokud jde o muj nazor,ja kondom nesnašim,ne že by mi s nim milovani bylo nějak min přijemne nebo tak,to mi přijde skoro stejne (skoro,jasně že jde citit) ale prostě si s přitelem rada v posteli ,,hraju´´ někdy je kratka předehra jindy delši ale ty čachry s nasazovanim a sundavanim kondomu tohle uplně ruši takže pryč,beru HA a je pokoj smile

Není tady

#107 22. 5. 2009 19:15

monísek8
♥♥-----

aprill napsal(a):

monísek8 napsal(a):

aprill napsal(a):

Šikovná tummenupp .

no nevím jestli přímo šikovná,prostě škola je přes týden,koníčky odpoledne,když nejsou odpoledne koníčky,přijede přítel,v pátek a sobotu jsme spolu v neděli pomaham doma nebo se učím smile docela to zatím klape..cool

Není tady

#108 23. 5. 2009 19:23

BoNbONEk
♥♥-----

Jejda... lidi... prej mladá.. smile teda NIC nebylo, ale on z toho mazlení byl úplně...mimo? big_smile Takhle rozjetého jsem ho ještě neviděla.. big_smile já myslela že bouchnu gloriagloria musím zajít na tu gyndu.. rodnasjukskurt

Není tady

#109 24. 5. 2009 10:18

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

aprill napsal(a):

LENNNA napsal(a):

aprill napsal(a):

Aha, já to brala zase podle sebe, že jsem měla v tom věku snad nejvíc volného času a pořád lítala někde venku. Ale tak beru, každý to má třeba jinak.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#110 24. 5. 2009 17:38

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

morpheus napsal(a):

Berusko, ale notak smile Dnes holky fuckaji uz v 15-ti a cas se na to furt najde...

Kámoš má dceru, které je dnes už 17... ta byla "zodpovědná", a počkala si na to do svých 15. narozenin... a hned ten den na to se svým klukem vlítli... big_smile...jestli s kondomem, nebo bez, to nevím - na takovéto podrobnosti jsem se ho neptal... big_smile

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#111 24. 5. 2009 17:42

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Web

Mikeš napsal(a):

morpheus napsal(a):

Berusko, ale notak smile Dnes holky fuckaji uz v 15-ti a cas se na to furt najde...

Kámoš má dceru, které je dnes už 17... ta byla "zodpovědná", a počkala si na to do svých 15. narozenin... a hned ten den na to se svým klukem vlítli... big_smile...jestli s kondomem, nebo bez, to nevím - na takovéto podrobnosti jsem se ho neptal... big_smile

Nazdar Mikesi, jo, jo, vzdyt to rikam, Slunicko sedmitecne se mi zda zije v nejakem jinem, nezkazenem svete visslavisslavissla

"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

#112 25. 5. 2009 17:58

monísek8
♥♥-----

Mikeš napsal(a):

morpheus napsal(a):

Tak na tom nic není pokud spolu chodí dýl a mají se rádi tak proč s tim čekat že...gloria

Není tady

#113 27. 5. 2009 20:59

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno

Tak me kondom nikdy nevadil a mela jsem sice jen 4 partnery,ale zadny s tim take nemel problem.

Jinak s April souhlasim, 15let se mi zda opravdu prilis brzy. Sama vim,jak jsem na tom byla v 16ti,kdyz za mnou prisel kluk a oznamil mi,ze se mnou chce chodit,tak jsem se na nej usmala a zeptala se ho,kam ze to chce chodit,asi tak. Sice jsem uz skoro jako 17ti leta mela kluka,ale nebyl ze stejneho mesta, takze cely tyden skola ob den zkousky sboru a vetsinou i vikendy, stacili mi dopisy a jednou za 14 dni vikend s nim. Mazleni bylo nadherne a i kdyz jsme po sobe touzili,tak jsme si rikali,ze je to jeste brzy a myslim,ze to tehdy bylo dobre a to jsme se znali od malicka a dnes vim,ze to bylo pro oba to nejsilnejsi,co v zivote potkali,i kdyz nejsem uz davno spolu, proste jsme zacali brzy a nejak se nase cesty po 5ti letech rozesli, mrzi me to dodnes,ale zivot uz je takovy......

"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

#114 28. 5. 2009 0:10

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

BoNbONEk napsal(a):

No tak ne žeby jsme se ještě dostali až sem, ale vedli jsme řeči s mámou, kamarádkami a také s mým přítelem.. Můj přítel nenávidí kondomy, nedal by si ho ani za zlaté prase a někteří další také. Jiní je ale používají a nic jim to nedělá.. PoraĄĄdte jaké máte zkušenosti a jak toho mého "přemluvit" aby je používal? dumbomlollollolyikesstyrka

Jednoduše - souložit s ním pouze v případě, že ho má

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#115 28. 5. 2009 0:12

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

majkafa napsal(a):

Jsem ráda, že sem píšete upřímně. Já vlastně nepotkala zatím nikoho, kdo by řekl, že mu kondom nevadí, nebo že to má dokonce s kondomem rád.
Že je to ochrana, o tom žádná. Ale myslím, že jsou pouze výjimky, kterým by to bylo příjemné. Měli by vynalézt něco jiného. Pro ty, kdo nemají antikoncepci a nejsou věrní.

Pro ty měli vynaleznout amputaci big_smile

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#116 28. 5. 2009 1:04

konstance
♥♥♥♥♥--

bez kondomu je to lepsi, ale po zkusenostech s konizaci delozniho cipku menim nazor

Není tady

#117 28. 5. 2009 6:52

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov

mashanka napsal(a):

To by mne zajímalo, co by se u ženy amputovalo.... vissla

Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

#118 28. 5. 2009 7:36

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

mashanka napsal(a):

Jednoduše - souložit s ním pouze v případě, že ho má

Hezky řečeno big_smile big_smile big_smile

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#119 28. 5. 2009 7:38

BoNbONEk
♥♥-----

Ještě taková otázečka, zrovna se mi to nelíbí, ale všechno lepší než se ptát rodičůlollollol Znáte 69, že? Nevadí přitom třeba klukovi, že je holka vlkhá nebo ty zvláštní pižma?  Někteří ho zrovna nemají rádi lolgloria:lyssna Včera mě to napadlo když jsme si volali s mým klukem a žertovali co a jak bysme dělali (samozřejmě se to neuskutečnífuckyoufuckyou)

Není tady

#120 28. 5. 2009 7:54

majkafa
Host

klokan napsal(a):

mashanka napsal(a):

To by mne zajímalo, co by se u ženy amputovalo.... vissla

Přesně tohle mě napadlo, když jsem to četla. big_smile

#121 28. 5. 2009 9:43

mirka..
♥♥♥♥♥♥-

jaký pižma?jako aroma rozkroku?proč by jim to mělo vadit?samci jsou přitahování k samicích. a to že je holka vlhká je známka vzrušení, myslíš že ženám vadí, když má chlap erekci?jeto normální a nutné k lubrikaci při styku.

Není tady

#122 28. 5. 2009 9:54

majkafa
Host

stolt
A pokud si voní vzájemně, je to to pravé ořechové. big_smile

#123 28. 5. 2009 10:22

ARZINOE
♥♥-----

majkafa napsal(a):

stolt
A pokud si voní vzájemně, je to to pravé ořechové. big_smile

Souhlas:jojo:
Normálně u myší je to tak,že něž se spáří,tak si navzájem očichají moč.To je co?

Není tady

#124 28. 5. 2009 10:23

majkafa
Host

Jsou moudré. big_smile
My lidi často mermomocí chceme jiného, který nám vůbec nevoní, a kašleme na vonícího. Kdybychom se zase vrátili k přírodě, možná by se děly věci. Možná by nebylo tolik rozvodů.

#125 28. 5. 2009 10:29

mirka..
♥♥♥♥♥♥-

nám ve škole nějaký vyučující radil, at se nevoníme, že nás pak nepozná ten pravý a my zas nepoznáme jeho:-)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí