|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Skvělej nápad. Co kdyby někudy náhodou některá spermijka nebo některá nemoc ... 
Ale budoucnost je jiná, jak jsem četla, jednou bude milování pouze virtuální a už snad i vymysleli způsob, jak otěhotnět při virtuálním. Ale fakty jsem to četla.
Všechna romantika zmizí úplně a kondomy nebudou zapotřebí.
Nebo jestli si naši potomci budou myslet, že to netové je romantika, protože nic jiného znát nebudou, kdoví.
majkafa napsal(a):
Já ano. Prostě zklouzávají oboje.
A je to na milú kedveš, k té umělohmotnosti ještě partnerka trnout, že zklouzne a partner hlídat, aby nezklouzl.
Třeba by mohli vymyslet nějaký přivazovací kolem varlat, nebo kolem pasu nebo tak něco.
No tak když by se vzal přiměřeně delší a narval tam i šourek, tak to by už mělo držet líp. Pozor ale na odkrvení! 
Není tady
Jenže já mluvím o velkém penisu a malých kondomech, ten opak jen tak okrajově.

Nevím, školy nemám... 
...ale tak nějak selskou logikou mě napadá, že spíše sklouzne velký kondom z malého ptáčka než naopak... jak může sklouznout malý kondík z velkého macka, na který byl tak tak za použití mírného násilí narván? 
Není tady
majkafa napsal(a):
Ale budoucnost je jiná, jak jsem četla, jednou bude milování pouze virtuální a už snad i vymysleli způsob, jak otěhotnět při virtuálním. Ale fakty jsem to četla.
Všechna romantika zmizí úplně a kondomy nebudou zapotřebí.
Nebo jestli si naši potomci budou myslet, že to netové je romantika, protože nic jiného znát nebudou, kdoví.
To mi připomělo písničku, kterou hráváme u táboráku:
Chci vyprávět vám příběh,
co se všechno může stát,
když člověk žije v roce 2050:
"
.........
...polibek byl zlozvyk minulého století,
příliš nevědecký pro moderní pojetí,
od toho byl přístroj, který zvuky vyráběl,
a ten kdo chtěl líbat,
tak poslouchat ho šel.
Já se svojí milou jsme se oddávali snům,
že budem se rádi mít a dětí plný dům,
když pak došlo k věci - jaké bylo zklamání:
jedna malá pilulka a vše je za námi!
Já chci zpět svět který znám, kde trávu od drátu rozeznám.
Vy mějte si co se líbí vám,
ale já chci zpět svět který znám."
Taky jsem příznivcem starého světa.
A naštěstí v roce 2050 mi bude 85 let, pokud tu vůbec budu, takže pak už mi to snad bude jedno...
Pardon za 
To máš jako se samonosnými punčochami. Na tlustém stehýnku se prostě rolují, i kdyby ses rozkrájel. 
A když je velký a má nadprůměrný průměr, tak to je prostě tak. 
Na můj vkus mi to řekl hnusně, to ano, ale je jasné že to není jenom tím, že on nic nechce a at se starám. Já jsem v jeho očích viděla strach. Říkal mi, že ho použil jen jednou a to mu úplně stačilo, protože poznal co to je za hnus. Jednou se dal málem přemluvit ale to měl trošinku pivečka 
Nabídl se mi, že mi přispěje na prášky, ale já mám prostě pořád strach, že mi doktor dá nějaké, které mi nesednou, nebo je zapomenu brát (nevím kolikrát denně se mají brát), nebo prostě mě znepokojuje to že jseu 98%.. ty dvě procenta jsou prostě svině a já nechci skončit s dítětem.. Myslete si o mě, že jsem pesimista, ale já nemám tolerantní rodiče 


Není tady
BoNbONEk napsal(a):
Na můj vkus mi to řekl hnusně, to ano, ale je jasné že to není jenom tím, že on nic nechce a at se starám. Já jsem v jeho očích viděla strach. Říkal mi, že ho použil jen jednou a to mu úplně stačilo, protože poznal co to je za hnus. Jednou se dal málem přemluvit ale to měl trošinku pivečka
Nabídl se mi, že mi přispěje na prášky, ale já mám prostě pořád strach, že mi doktor dá nějaké, které mi nesednou, nebo je zapomenu brát (nevím kolikrát denně se mají brát), nebo prostě mě znepokojuje to že jseu 98%.. ty dvě procenta jsou prostě svině a já nechci skončit s dítětem.. Myslete si o mě, že jsem pesimista, ale já nemám tolerantní rodiče
Podle me ve vasem pripade prasky vyjdou levneji, nez kondomy
Stoji to cca 450 Kc / 3 mesice, berou se jednou denne, asi vecer nekdy. Nejsem zenska, ale vim, pac je bere partnerka ( Mirelle se jmenuji tusim, od firmy ). Kondomy, ty kvalitnejsi stoji kolem 70 Kc / 3 kusy, tak si to spocitej, kdyz jeste oba studujete, tak si poradne nevrznete a to, ze je to hnus pres kondom je pekna blbost, musi se to umet
nebo pak tlacit kocarek 


Není tady
morpheus napsal(a):
BoNbONEk napsal(a):
Na můj vkus mi to řekl hnusně, to ano, ale je jasné že to není jenom tím, že on nic nechce a at se starám. Já jsem v jeho očích viděla strach. Říkal mi, že ho použil jen jednou a to mu úplně stačilo, protože poznal co to je za hnus. Jednou se dal málem přemluvit ale to měl trošinku pivečka
Nabídl se mi, že mi přispěje na prášky, ale já mám prostě pořád strach, že mi doktor dá nějaké, které mi nesednou, nebo je zapomenu brát (nevím kolikrát denně se mají brát), nebo prostě mě znepokojuje to že jseu 98%.. ty dvě procenta jsou prostě svině a já nechci skončit s dítětem.. Myslete si o mě, že jsem pesimista, ale já nemám tolerantní rodiče
Podle me ve vasem pripade prasky vyjdou levneji, nez kondomy
Stoji to cca 450 Kc / 3 mesice, berou se jednou denne, asi vecer nekdy. Nejsem zenska, ale vim, pac je bere partnerka ( Mirelle se jmenuji tusim, od firmy ). Kondomy, ty kvalitnejsi stoji kolem 70 Kc / 3 kusy, tak si to spocitej, kdyz jeste oba studujete, tak si poradne nevrznete a to, ze je to hnus pres kondom je pekna blbost, musi se to umet
nebo pak tlacit kocarek
Ty znáš jejich aktivitu? Já si myslím, že to je vlej vylej.
Není tady

BoNbONEk napsal(a):
.....prostě mě znepokojuje to že jseu 98%.. ty dvě procenta jsou prostě svině a já nechci skončit s dítětem.. .......
Pokud v tomhle vidíš problém, tak kondom je ještě mnohem méně bezpečný, než HA. Doporučuje se kombinovat kondom třeba s nějakým spermicidním krémem.

Není tady
BoNbONEk napsal(a):
Myslete si o mě, že jsem pesimista, ale já nemám tolerantní rodiče
Bonbonku ty nejsi pesimista,jsi ještě holčička která není na sex připravena.Fyzicky možná ano,psychicky ještě ne.
Jsi asi poprvé zamilovaná,ale nenechej na sebe tak tlačit.Když jsem měla prvního přítele normálně jsem mu řekla,že ještě nechci.Pochopil a počkal.Stoupl tím u mě na ceně.Sex musí být chtěným potěšením pro oba.
Kdyby ti to se současným přítelem nevyšlo,tak rozhodně nevěš hlavu.Sex tě čeká ještě minimálně dalších 40 let.
Není tady

Bonbonku, máš opravdu netoleratní rodiče. Oni nechtěj, aby jejich dítě mělo dítě, to je hrůza.
Není tady

morpheus napsal(a):
...Mirelle se jmenuji tusim...
Jj, ty bere moje žena taky... akorát že podle mě nestojej 450,- ale 750,-, protože si mi vždycky řekne o 8 stovek... 
Není tady

Mikeši, že Ty jí nedáváš kapesný 
Není tady
majkafa napsal(a):
To máš jako se samonosnými punčochami. Na tlustém stehýnku se prostě rolují, i kdyby ses rozkrájel.
A když je velký a má nadprůměrný průměr, tak to je prostě tak.
Mno já bych viděl jistý rozdíl ve tvarech, ovšem nemám rozsáhlé zkušenosti ani s punčochami, ani s kondomy.
Není tady

Bonbonku, je jasné že se může stát, že ti hned první prášky nesednou. No tak to hold řekneš doktorovi a vyzkoušíte jiné
Já prášky beru asi 3 roky. Ze začátku jsem s tím měla taky problém....chystala jsem si na ně budíka, abych nezapomněla....ale teď už si to bez nich nedokážu představit. Mají spoustu výhod. Jsou spolehlivé, díky nim máš pravidelnou menstruaci (a můžeš klidně začít rovnou brát druhé balení a menstruaci tak jeden měsíc přeskočit nebo posunout na kdy se ti hodí), atd. V kondomu zase vidím výhodu, že nedostaneš nějaké ty "breberky"
Ale za sebe, kondom mi osobně vadí a bez něj je to lepší.
Není tady
na internetu je nějaká služba, kde Ti posílají SMS na mobil, že si máš vzít antikoncepci, jmenuje se to nějak Pípátko nebo tak něco, zkus si to dát do Googlu. Jinak já brala HA vždycky večer, ale kamarádka třeba ráno, záleží na tobě
Není tady
majkafa napsal(a):
Nu, ony zklouzávají i tehdy, když jsou malé, nejenom veliké.
![]()
Když jsou na penis malé a větší prostě nejsou, tak zklouzávají ještě víc, než ty, co jsou velké.
Ale oni existují na "zaháknutí", kolem šourku. Ne ani tak kvůli velikosti, ale kvůli zužujícímu se tvaru penisu, to pak musí zklouzávat raz dva. Budou spíš v lékárnách než běžně v obchodě.
A k tématu, jak je jednou uvnitř, houby poznám, jestli je s nebo bez. Nandávání mi neva, sundávání si pán obstarává sám. Ale já je požila tak možná dvacetkrát v životě, takže se přirozenou součástí nestihly stát. A jak říkal kdosi přede mnou, je fajn, že pak člověk (teda ženská) může plynule usnout a je to v suchu.
Není tady
Ahá, to jsem nevěděla, že vyrábí zahákovávací. Dík. 
My pouzivame s priatelom kondomy a je to v uplnej pohode, aj ked uznavam, ze niekomu to nemusi byt prijemne, hlavne pre alergikov. Ale tiez by som bonboniku radila za danych okolnosti pockat.
Není tady
aprill napsal(a):
Ty znáš jejich aktivitu? Já si myslím, že to je vlej vylej.
Ale notak Berusko, Ty jsi nemela 20 ?
Ja teda osobne ve 20-ti bych byl ofuckal i zasuvku, kdyby nekopala, takze jejich aktivitu dokazu i kdyz ne presne, tak priblizne vypocitat
Ale asi by me hoooodne prekvapli, kdyby to meli tak jednou za mesic
Tak tam teda radeji ten kondom za tech 25 by vysel levneji, no 


Není tady
Mikeš napsal(a):
morpheus napsal(a):
...Mirelle se jmenuji tusim...
Jj, ty bere moje žena taky... akorát že podle mě nestojej 450,- ale 750,-, protože si mi vždycky řekne o 8 stovek...
Tak keca...Ale vlastne pardon, mozna je to pravda, moje holka ma nejake zvlastni privilegia, nechci to tu rozepisovat, pac je to soukroma vec, takze Ti to pisnu do SZ. No, ona moje na me to taky chtela uhrat na pulku doplatku, velmi jemne jsem ji rekl, NE. Nejsem lakomec, ale 1. ja to nepotrebuju, kdyz nic nebude, je mi to putna. 2. kdyz si sem tam vrzne bokem ( to ja nevim, ani se ji na to neptam a nezajima me to ), proc bych ji to mel financovat ? 


Není tady
morpheus napsal(a):
aprill napsal(a):
Ty znáš jejich aktivitu? Já si myslím, že to je vlej vylej.
Ale notak Berusko, Ty jsi nemela 20 ?
Ja teda osobne ve 20-ti bych byl ofuckal i zasuvku, kdyby nekopala, takze jejich aktivitu dokazu i kdyz ne presne, tak priblizne vypocitat
Ale asi by me hoooodne prekvapli, kdyby to meli tak jednou za mesic
Tak tam teda radeji ten kondom za tech 25 by vysel levneji, no
holčina má 16!
Není tady
aprill napsal(a):
morpheus napsal(a):
aprill napsal(a):
Ty znáš jejich aktivitu? Já si myslím, že to je vlej vylej.
Ale notak Berusko, Ty jsi nemela 20 ?
Ja teda osobne ve 20-ti bych byl ofuckal i zasuvku, kdyby nekopala, takze jejich aktivitu dokazu i kdyz ne presne, tak priblizne vypocitat
Ale asi by me hoooodne prekvapli, kdyby to meli tak jednou za mesic
Tak tam teda radeji ten kondom za tech 25 by vysel levneji, no
holčina má 16!
A takhle velká děvčata toho "volného" času moc nemají .
Není tady
Berusko, ale notak
Dnes holky fuckaji uz v 15-ti a cas se na to furt najde, kdyz uz ochutnala, ne ? Mozna Ty si myslis, ze by to tak asi byt nemelo, ale svet nezmenis, vim co se potuluje po ulicich a vim, ze to v lesikach fucka jen to svisti. By me zajimalo, proc si myslis, ze si 16-ti leta holka nenajde cas na jedno, dve cisla denne ? A taky by me zajimalo, co bys ji Ty poradila, jsem zvedav, co z Tebe vyleze
Predpokladam - nefuckat...

Njn, ale ona chce 
Není tady