Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#76 21. 5. 2009 12:31

majkafa
Host

Re: Vadí Vám kondomy?

Skvělej nápad. Co kdyby někudy náhodou některá spermijka nebo některá nemoc ... lol

Ale budoucnost je jiná, jak jsem četla, jednou bude milování pouze virtuální a už snad i vymysleli způsob, jak otěhotnět při virtuálním. Ale fakty jsem to četla. big_smile Všechna romantika zmizí úplně a kondomy nebudou zapotřebí. smile Nebo jestli si naši potomci budou myslet, že to netové je romantika, protože nic jiného znát nebudou, kdoví.

#77 21. 5. 2009 12:31

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

majkafa napsal(a):

Já ano. Prostě zklouzávají oboje. big_smile
A je to na milú kedveš, k té umělohmotnosti ještě partnerka trnout, že zklouzne a partner hlídat, aby nezklouzl.
Třeba by mohli vymyslet nějaký přivazovací kolem varlat, nebo kolem pasu nebo tak něco. lol

No tak když by se vzal přiměřeně delší a narval tam i šourek, tak to by už mělo držet líp. Pozor ale na odkrvení! wink

Není tady

#78 21. 5. 2009 12:36

majkafa
Host

Jenže já mluvím o velkém penisu a malých kondomech, ten opak jen tak okrajově.

#79 21. 5. 2009 12:48

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Nevím, školy nemám... big_smile
...ale tak nějak selskou logikou mě napadá, že spíše sklouzne velký kondom z malého ptáčka než naopak... jak může sklouznout malý kondík z velkého macka, na který byl tak tak za použití mírného násilí narván? va

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#80 21. 5. 2009 13:06

Blossom
Host

majkafa napsal(a):

Ale budoucnost je jiná, jak jsem četla, jednou bude milování pouze virtuální a už snad i vymysleli způsob, jak otěhotnět při virtuálním. Ale fakty jsem to četla. big_smile Všechna romantika zmizí úplně a kondomy nebudou zapotřebí. smile Nebo jestli si naši potomci budou myslet, že to netové je romantika, protože nic jiného znát nebudou, kdoví.

To mi připomělo písničku, kterou hráváme u táboráku:

Chci vyprávět vám příběh,
co se všechno může stát,
když člověk žije v roce 2050:

"
.........

...polibek byl zlozvyk minulého století,
příliš nevědecký pro moderní pojetí,
od toho byl přístroj, který zvuky vyráběl,
a ten kdo chtěl líbat,
tak poslouchat ho šel.

Já se svojí milou jsme se oddávali snům,
že budem se rádi mít a dětí plný dům,
když pak došlo k věci - jaké bylo zklamání:
jedna malá pilulka a vše je za námi!

Já chci zpět svět který znám, kde trávu od drátu rozeznám.
Vy mějte si co se líbí vám,
ale já chci zpět svět který znám."

Taky jsem příznivcem starého světa. big_smile
A naštěstí v roce 2050 mi bude 85 let, pokud tu vůbec budu, takže pak už mi to snad bude jedno... lol lol

Pardon za offtopic

#81 21. 5. 2009 13:07

majkafa
Host

To máš jako se samonosnými punčochami. Na tlustém stehýnku se prostě rolují, i kdyby ses rozkrájel. big_smile
A když je velký a má nadprůměrný průměr, tak to je prostě tak. smile

#82 22. 5. 2009 7:38

BoNbONEk
♥♥-----

Na můj vkus mi to řekl hnusně, to ano, ale je jasné že to není jenom tím, že on nic nechce a at se starám. Já jsem v jeho očích viděla strach. Říkal mi, že ho použil jen jednou a to mu úplně stačilo, protože poznal co to je za hnus. Jednou se dal málem přemluvit ale to měl trošinku pivečka gloriagloria  Nabídl se mi, že mi přispěje na prášky, ale já mám prostě pořád strach, že mi doktor dá nějaké, které mi nesednou, nebo je zapomenu brát (nevím kolikrát denně se mají brát), nebo prostě mě znepokojuje to že jseu 98%.. ty dvě procenta jsou prostě svině a já nechci skončit s dítětem.. Myslete si o mě, že jsem pesimista, ale já nemám tolerantní rodiče lolyikessova

Není tady

#83 22. 5. 2009 7:53

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Web

BoNbONEk napsal(a):

Na můj vkus mi to řekl hnusně, to ano, ale je jasné že to není jenom tím, že on nic nechce a at se starám. Já jsem v jeho očích viděla strach. Říkal mi, že ho použil jen jednou a to mu úplně stačilo, protože poznal co to je za hnus. Jednou se dal málem přemluvit ale to měl trošinku pivečka gloriagloria  Nabídl se mi, že mi přispěje na prášky, ale já mám prostě pořád strach, že mi doktor dá nějaké, které mi nesednou, nebo je zapomenu brát (nevím kolikrát denně se mají brát), nebo prostě mě znepokojuje to že jseu 98%.. ty dvě procenta jsou prostě svině a já nechci skončit s dítětem.. Myslete si o mě, že jsem pesimista, ale já nemám tolerantní rodiče lolyikessova

Podle me ve vasem pripade prasky vyjdou levneji, nez kondomy smile Stoji to cca 450 Kc / 3 mesice, berou se jednou denne, asi vecer nekdy. Nejsem zenska, ale vim, pac je bere partnerka ( Mirelle se jmenuji tusim, od firmy ). Kondomy, ty kvalitnejsi stoji kolem 70 Kc / 3 kusy, tak si to spocitej, kdyz jeste oba studujete, tak si poradne nevrznete a to, ze je to hnus pres kondom je pekna blbost, musi se to umet tummenupp nebo pak tlacit kocarek visslavisslavissla

"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

#84 22. 5. 2009 7:58

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

morpheus napsal(a):

BoNbONEk napsal(a):

Podle me ve vasem pripade prasky vyjdou levneji, nez kondomy smile Stoji to cca 450 Kc / 3 mesice, berou se jednou denne, asi vecer nekdy. Nejsem zenska, ale vim, pac je bere partnerka ( Mirelle se jmenuji tusim, od firmy ). Kondomy, ty kvalitnejsi stoji kolem 70 Kc / 3 kusy, tak si to spocitej, kdyz jeste oba studujete, tak si poradne nevrznete a to, ze je to hnus pres kondom je pekna blbost, musi se to umet tummenupp nebo pak tlacit kocarek visslavisslavissla

Ty znáš jejich aktivitu? Já si myslím, že to je vlej vylej.

Není tady

#85 22. 5. 2009 8:06

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov

BoNbONEk napsal(a):

.....prostě mě znepokojuje to že jseu 98%.. ty dvě procenta jsou prostě svině a já nechci skončit s dítětem.. .......

Pokud v tomhle vidíš problém, tak kondom je ještě mnohem méně bezpečný, než HA. Doporučuje se kombinovat kondom třeba s nějakým spermicidním krémem.

Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

#86 22. 5. 2009 8:21

ARZINOE
♥♥-----

BoNbONEk napsal(a):

Myslete si o mě, že jsem pesimista, ale já nemám tolerantní rodiče lolyikessova

Bonbonku ty nejsi pesimista,jsi ještě holčička která není na sex připravena.Fyzicky možná ano,psychicky ještě ne.
Jsi asi poprvé zamilovaná,ale nenechej na sebe tak tlačit.Když jsem měla prvního přítele normálně jsem mu řekla,že ještě nechci.Pochopil a počkal.Stoupl tím u mě na ceně.Sex musí být  chtěným  potěšením pro oba.
Kdyby ti to se současným přítelem nevyšlo,tak rozhodně nevěš hlavu.Sex tě čeká ještě minimálně dalších 40 let.

Není tady

#87 22. 5. 2009 8:35

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha

Bonbonku, máš opravdu netoleratní rodiče. Oni nechtěj, aby jejich dítě mělo dítě, to je hrůza.

Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

#88 22. 5. 2009 8:39

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

morpheus napsal(a):

...Mirelle se jmenuji tusim...

Jj, ty bere moje žena taky... akorát že podle mě nestojej 450,- ale 750,-, protože si mi vždycky řekne o 8 stovek... va

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#89 22. 5. 2009 8:44

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha

Mikeši, že Ty jí nedáváš kapesný lol

Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

#90 22. 5. 2009 8:58

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

majkafa napsal(a):

To máš jako se samonosnými punčochami. Na tlustém stehýnku se prostě rolují, i kdyby ses rozkrájel. big_smile
A když je velký a má nadprůměrný průměr, tak to je prostě tak. smile

Mno já bych viděl jistý rozdíl ve tvarech, ovšem nemám rozsáhlé zkušenosti ani s punčochami, ani s kondomy.

Není tady

#91 22. 5. 2009 10:43

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-

Bonbonku, je jasné že se může stát, že ti hned první prášky nesednou. No tak to hold řekneš doktorovi a vyzkoušíte jiné wink 

Já prášky beru asi 3 roky. Ze začátku jsem s tím měla taky problém....chystala jsem si na ně budíka, abych nezapomněla....ale teď už si to bez nich nedokážu představit. Mají spoustu výhod. Jsou spolehlivé, díky nim máš pravidelnou menstruaci (a můžeš klidně začít rovnou brát druhé balení a menstruaci tak jeden měsíc přeskočit nebo posunout na kdy se ti hodí), atd. V kondomu zase vidím výhodu, že nedostaneš nějaké ty "breberky" big_smile 
Ale za sebe, kondom mi osobně vadí a bez něj je to lepší.

Není tady

#92 22. 5. 2009 11:40

brenda9
♥♥♥----

na internetu je nějaká služba, kde Ti posílají SMS na mobil, že si máš vzít antikoncepci, jmenuje se to nějak Pípátko nebo tak něco, zkus si to dát do Googlu. Jinak já brala HA vždycky večer, ale kamarádka třeba ráno, záleží na tobě

Není tady

#93 22. 5. 2009 12:30

Daniela S.
♥♥♥♥♥--

majkafa napsal(a):

Nu, ony zklouzávají i tehdy, když jsou malé, nejenom veliké. big_smile
Když jsou na penis malé a větší prostě nejsou, tak zklouzávají ještě víc, než ty, co jsou velké. big_smile

Ale oni existují na "zaháknutí", kolem šourku. Ne ani tak kvůli velikosti, ale kvůli zužujícímu se tvaru penisu, to pak musí zklouzávat raz dva. Budou spíš v lékárnách než běžně v obchodě.

A k tématu, jak je jednou uvnitř, houby poznám, jestli je s nebo bez. Nandávání mi neva, sundávání si pán obstarává sám. Ale já je požila tak možná dvacetkrát v životě, takže se přirozenou součástí nestihly stát. A jak říkal kdosi přede mnou, je fajn, že pak člověk (teda ženská) může plynule usnout a je to v suchu.

Není tady

#94 22. 5. 2009 14:01

majkafa
Host

Ahá, to jsem nevěděla, že vyrábí zahákovávací. Dík. big_smile

#95 22. 5. 2009 15:27

maia
♥♥♥----

My pouzivame s priatelom kondomy a je to v uplnej pohode, aj ked uznavam, ze niekomu to nemusi byt prijemne, hlavne pre alergikov. Ale tiez by som bonboniku radila za danych okolnosti pockat.

Môžeš stokrát opakovať "teplo", ale pokiaľ neurobíš oheň, teplo nebude.
rómske príslovie

Není tady

#96 22. 5. 2009 16:29

morpheus
Babinet Klub
Web

aprill napsal(a):

Ale notak Berusko, Ty jsi nemela 20 ? wink Ja teda osobne ve 20-ti bych byl ofuckal i zasuvku, kdyby nekopala, takze jejich aktivitu dokazu i kdyz ne presne, tak priblizne vypocitat smile Ale asi by me hoooodne prekvapli, kdyby to meli tak jednou za mesic big_smile Tak tam teda radeji ten kondom za tech 25 by vysel levneji, no visslavisslavissla

"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

#97 22. 5. 2009 16:33

morpheus
Babinet Klub
Web

Mikeš napsal(a):

morpheus napsal(a):

...Mirelle se jmenuji tusim...

Jj, ty bere moje žena taky... akorát že podle mě nestojej 450,- ale 750,-, protože si mi vždycky řekne o 8 stovek... va

Tak keca...Ale vlastne pardon, mozna je to pravda, moje holka ma nejake zvlastni privilegia, nechci to tu rozepisovat, pac je to soukroma vec, takze Ti to pisnu do SZ. No, ona moje na me to taky chtela uhrat na pulku doplatku, velmi jemne jsem ji rekl, NE. Nejsem lakomec, ale 1. ja to nepotrebuju, kdyz nic nebude, je mi to putna. 2. kdyz si sem tam vrzne bokem ( to ja nevim, ani se ji na to neptam a nezajima me to ), proc bych ji to mel financovat ? visslavisslavissla

Není tady

#98 22. 5. 2009 17:07

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

morpheus napsal(a):

aprill napsal(a):

Ale notak Berusko, Ty jsi nemela 20 ? wink Ja teda osobne ve 20-ti bych byl ofuckal i zasuvku, kdyby nekopala, takze jejich aktivitu dokazu i kdyz ne presne, tak priblizne vypocitat smile Ale asi by me hoooodne prekvapli, kdyby to meli tak jednou za mesic big_smile Tak tam teda radeji ten kondom za tech 25 by vysel levneji, no visslavisslavissla

holčina má 16!

Není tady

#99 22. 5. 2009 17:12

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

aprill napsal(a):

morpheus napsal(a):

aprill napsal(a):

holčina má 16!

A takhle velká děvčata  toho "volného" času  moc nemají .

Není tady

#100 22. 5. 2009 18:17

morpheus
Babinet Klub
Web

Berusko, ale notak smile Dnes holky fuckaji uz v 15-ti a cas se na to furt najde, kdyz uz ochutnala, ne ? Mozna Ty si myslis, ze by to tak asi byt nemelo, ale svet nezmenis, vim co se potuluje po ulicich a vim, ze to v lesikach fucka jen to svisti. By me zajimalo, proc si myslis, ze si 16-ti leta holka nenajde cas na jedno, dve cisla denne ? A taky by me zajimalo, co bys ji Ty poradila, jsem zvedav, co z Tebe vyleze smile Predpokladam - nefuckat...visslavisslavissla Njn, ale ona chce smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí