Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#51 15. 5. 2009 13:55

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Web

Re: Od chlapa

laureene napsal(a):

Znám muže, který se skvěle postaral o své děti, když jim mamka, coby malým, umřela. Jasně, že jim maminka chyběla, chybí, ale on to zvládl a z dětí jsou teď spokojené dospělé slečny.
Někdy to tak v životě přijde, že se musí postarat jen jeden, protože ten druhý rodič nemůže nebo nechce. Nechci hodnotit tento konkrétní případ, ale někdy se vážně maminky nepovedou...sad
Mulzova družka nebude zřejmě vyloženě mateřský typ. Proč by tedy pro jejich děcka nemohlo být lepší, když péči převezme tem, kdo je ve vztahu k nim odpovědnější, zde táta Mulz? smile

přesně a držím mu palce, aby to zvládl a děti měl u sebe. tummenupp
ale to musí pro to udělat ještě něco víc - nechat si to pojistit právě tím štemplem, nebo bude v (_!_) a to při našem soudnictví je holý fakt

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

#52 15. 5. 2009 13:56

Mulz
♥♥♥----

Slavek17 napsal(a):

... teda, ani vlastně nevím, zda chci něco přispět ...
Snad že jako zavržený rodič jsem měl možnost poznat, jaké to je ztratit děti, na nichž mi záleží.
Na rozdíl od zakladatele tohoto vlákna jsem však byl ženatý a svou ženu jsem chtěl (bohužel asi až moc).
A je to nakonec jedno, zda byli partneři současně i manželé... Co už, když jeden či druhý chce ze vztahu pryč?!

Takže jen dávám k dobru toto: 
Boj o děti se dá u vás dvou očekávat. A navrch může mít automaticky ten, kdo má za sebou prarodiče - tedy obzvl᚝, pokud se o vnoučata taky někdy starají.
Popravdě - tenhle faktor sehrál v mém odcizení s dětmi ROZHODUJÍCÍ roli. Tchán s tchýní totiž pro děti udělali
vždy první poslední... A bohužel pro mě, bydlí blízko (na rozdíl od mých rodičů. kteří jsou daleko).
Takže se to velmi brzo zvrhlo v jednoznačnou přesilovku, kde já byl sám proti značné přesile.
Od začátku odsuzovaný, zavrhovaný, očerňovaný.
V tomhle postavení asi nejseš. Tím lépe!

Jasněže nejlepší by bylo, kdybyste se vy dva o dětech dokázali přes všechna vzájemná zklamání rozumně domluvit.
Osobně tomu ale moc šancí nedávám. Přesto radím - zkuste se domluvit, že se to pokusíte řešit nyní i do budoucna za asistence nějaké rodinné poradny. To kdybyste dokázali, udělali byste pro své děti to NEJLEPŠÍ.

Tak se drž, chlape! Rozum do hrsti. A hodně štěstí tobě, ale hlavně dětem.

Tak to je to co jsem chtel slyset. Diky moc...

Není tady

#53 15. 5. 2009 13:56

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Mulz napsal(a):

Vysvětlení se mi dostalo takové, že tento sex nebere do vztahu, ale jen jako odreagování. Že je to něco jako droga... Bohužel já takový nejsem abych to mohl tolerovat.

Upřímně řečeno, tohle bych netoleroval taky, a to dovedu bejt tolerantní dost... sad

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#54 15. 5. 2009 13:58

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha

Zklamaná napsal(a):

ale to musí pro to udělat ještě něco víc - nechat si to pojistit právě tím štemplem, nebo bude v (_!_) a to při našem soudnictví je holý fakt

Jo, může být taková, ale v tom případě taková byla když s ní Mulz začal chodit, tudíž chyba ve výběru... nehodlám se hádat gloria

Není tady

#55 15. 5. 2009 13:58

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Mikeš napsal(a):

Mulz napsal(a):

Vysvětlení se mi dostalo takové, že tento sex nebere do vztahu, ale jen jako odreagování. Že je to něco jako droga... Bohužel já takový nejsem abych to mohl tolerovat.

Upřímně řečeno, tohle bych netoleroval taky, a to dovedu bejt tolerantní dost... sad

A neměříš dvojím metrem? gloria

Není tady

#56 15. 5. 2009 14:01

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Martinka1 napsal(a):

Ne...
...věřím, že bych dokázal ženě odpustit něco podobného, jako ona odpustila mně... ale případ Mulze je přece jen poněkud jiný kafe, nemyslíš?

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#57 15. 5. 2009 14:02

Mulz
♥♥♥----

Martinka1 napsal(a):

Mulz napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

U Mulze a jeho družky účinná komunikace o problémech ve vztahu asi nefungovala...

A trošku mám pocit, jakoby "role" ve vztahu si Mulz a družka prohodili... Mulz se stará o děti... ona se stará o milence... teda ne že by všichni chlapi hledali milenky, ale o děcka, a kór docela maličký, se většinou starají ženský, ne? Takže tu máme Mulze v roli "matky" a družku v roli "otce"...

První dítě bylo proto, že nám praskl prezervativ a žena mě neposlechla, aby si došla pro postinor..... A drzhý jsem chtěl já a nevim však proč ona, předpokládám, že doufala, že ji to zklidní.... První je 100% moje, druhé nevím a ani vědět nechci, prostě JE MOJE a hotovo... nikdy bych cerku za nic nedal....
Sex jsme doma měli občas, já chtěl víc, ona méně.

To nevypadá na dobrou komunikaci ve vztahu...

A druhý dítě jako "náplast" na nefunkční vztah?

Je v pořádku, že v tom vztahu nechceš pokračovat. To Ti přece nikdo nebere. Jenom si uvědom, že 100% vina není na ženě, jste v tom oba.
Co vlastně chceš ještě řešit?

Řešit nechci asi nic, chtěl jsem slyšet názory dalších lidí, vím že nemáte všechny informace, ale aspon takhle. Kazdopadne strana ma dve mince, to take chapu....

Není tady

#58 15. 5. 2009 14:03

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Mikeš napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Ne...
...věřím, že bych dokázal ženě odpustit něco podobného, jako ona odpustila mně... ale případ Mulze je přece jen poněkud jiný kafe, nemyslíš?

Ale jo gloria

Není tady

#59 15. 5. 2009 14:05

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Mulz napsal(a):

Řešit nechci asi nic, chtěl jsem slyšet názory dalších lidí, vím že nemáte všechny informace, ale aspon takhle. Kazdopadne strana ma dve mince, to take chapu....

Jasně že má... myslím, že z toho vychází, jak píšou i ostatní, že péči o děti nestačí si stanovit ústně, ale je potřeba to sepsat písemně, nejlépe přes soud. Když to bude na papíře a oficiálně, líp se dohoda bude i dodržovat.

Vidím to tak, že pokud je ve vztahu problém, vždycky je alespoň částečně na obou stranách, ale jak píšeš, nemáme moc informací, tak těžko soudit.

Není tady

#60 15. 5. 2009 14:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

laureene napsal(a):

Znám muže, který se skvěle postaral o své děti, když jim mamka, coby malým, umřela. Jasně, že jim maminka chyběla, chybí, ale on to zvládl a z dětí jsou teď spokojené dospělé slečny.
Někdy to tak v životě přijde, že se musí postarat jen jeden, protože ten druhý rodič nemůže nebo nechce. Nechci hodnotit tento konkrétní případ, ale někdy se vážně maminky nepovedou...sad
Mulzova družka nebude zřejmě vyloženě mateřský typ. Proč by tedy pro jejich děcka nemohlo být lepší, když péči převezme tem, kdo je ve vztahu k nim odpovědnější, zde táta Mulz? smile

No ale my predsa nevieme, či sa "maminka nepovedla". A tomu konkrétnemu chlapcovi, ktorého som vychovávala ja, mama zjavne chýbala a navyše si prevzal blbý vzorec a teraz sa sám stará o svojho syna, o ktorého matka nemá záujem. hmm Jasné, že dospejú aj deti úplne bez rodičov, napr. z decáku, ale: načo deti pripravi o matku, ak to nie nutné? Respektíve, ak je to dobrá a funkčná mama, tak by šlo len o náplas na Mulzovo ego, možno... Čo takto striedavá starostlivos?

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#61 15. 5. 2009 14:07

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

Čo takto striedavá starostlivos?

Mně osobně se takové řešení líbí... Ale Mulzova družka prý nemá ani pořádnou práci, ani kde bydlet... to jako průchozí momentálně nevidím...

Není tady

#62 15. 5. 2009 14:08

dixina
♥♥♥♥♥♥-

tudíž chyba ve výběru

A je to tady zas usch

Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

#63 15. 5. 2009 14:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Mikeš napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Ne...

Nemám dos informácií ani o jeho žene, ani o tebe... wink ale chápem, že sú rôzne druhy nevery a každý má mieru tolerancie niekde inde. stolt

Brita

Není tady

#64 15. 5. 2009 14:11

Irik
♥♥♥♥♥--

Mulz, a družka se chce odstěhovat? kam? Má kde jít?

Není tady

#65 15. 5. 2009 14:12

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Web

dixina napsal(a):

tudíž chyba ve výběru

A je to tady zas usch

jasně lol já se z toho picnu, takže zase je to Mulzova vina - špatně si vybral. No hlavně, že jsme dospěli k prvotní příčině toho celého karambolu. A vůbec nebudeme koukat na to, že paní je asi veselá v rozkroku..

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

#66 15. 5. 2009 14:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Že taková bývala za mlada, bych pochopil...
Jinak proč jsme se nevzali..... Asi jsme se nikdy neměli natolik rádi, nechtěla ani ona, ani já. Já i z toho důvodu, že v "úřad" manželství nevěřím.... Že spolu nezůstaneme do smrti jsem čekal, ale že bude tohle dělat. to ne.
První dítě bylo proto, že nám praskl prezervativ a žena mě neposlechla, aby si došla pro postinor..... A drzhý jsem chtěl já

Vždy ty jsi nakonec věděl, do čeho jdeš...
Dívenka veselejší už jako mladá, rádi jste se neměli a nepočítali s trvalejším vztahem (protože nevěříš manželství), první dítě "protože neposlechla", druhý jsi chtěl... (Mmch - proč? Abys ji udržel doma?)
Tak čemu se divíš?

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#67 15. 5. 2009 14:17

laureene
♥♥♥♥---

Já jsem vycházela z toho, co napsal Mulz, že se o děti staral víc on, že maminka se začala více starat jaksi až teď. Ale to samozřejmě nevylučuje, že si nemůže ona teď něco uvědomit a nebýt do budoucna dobrou mamčou.
Víme o tom kromě Mulze a jeho družky všichni stejné kulové...

Jen mi to zkrátka nějak neštymovalo.
Nemyslím si, že zůstat s matkou je pro dítě vždy výhra. Někdy jsou prostě tátové lepší mámy než mámy.

Není tady

#68 15. 5. 2009 14:18

Mulz
♥♥♥----

Selima napsal(a):

No ale my predsa nevieme, či sa "maminka nepovedla". A tomu konkrétnemu chlapcovi, ktorého som vyc......... Čo takto striedavá starostlivos?

Ano, ono to tak dopadne, ale s tim ze vetsinu zazemi budou mit u me. Alespo doufam.
Druzka ted opravdu nema kam jit, bude hledat pronajem nekde blizko, aby byla u deti co nejbliz.
Ano vesela v rozkroku byvala za mlada, bohuzel ji to zustalo... Myslim a pevne tomu verim, ze doma ji ten sex opravdu neschazel.
Ano chyba ve vyberu.... To hlavne. Ale samozrejme ji mam rad a mrzi me to, byl jsem schopnej ten vyber prekousnout, ale tohle co delala to ne.... Vysypala to na sebe ani nevim proc...
Prede mnou nemela pevny vztah, jen tyhle sve akcicky (kdyz jsme se seznamili bylo ji 26...)

Není tady

#69 15. 5. 2009 14:26

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Nevim, zda to má jaký význam, ale nedá mi, abych se nezeptal:
Děti mají jaké příjmení - otce, či matky?

Není tady

#70 15. 5. 2009 14:29

Mulz
♥♥♥----

Slavek17 napsal(a):

Moje...

Není tady

#71 15. 5. 2009 14:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Mulz napsal(a):

Selima napsal(a):

No ale my predsa nevieme, či sa "maminka nepovedla". A tomu konkrétnemu chlapcovi, ktorého som vyc......... Čo takto striedavá starostlivos?

Ano, ono to tak dopadne, ale s tim ze vetsinu zazemi budou mit u me. Alespo doufam.
Druzka ted opravdu nema kam jit, bude hledat pronajem nekde blizko, aby byla u deti co nejbliz.
Ano vesela v rozkroku byvala za mlada, bohuzel ji to zustalo... Myslim a pevne tomu verim, ze doma ji ten sex opravdu neschazel.
Ano chyba ve vyberu.... To hlavne. Ale samozrejme ji mam rad a mrzi me to, byl jsem schopnej ten vyber prekousnout, ale tohle co delala to ne.... Vysypala to na sebe ani nevim proc...
Prede mnou nemela pevny vztah, jen tyhle sve akcicky (kdyz jsme se seznamili bylo ji 26...)

Ako "překousnout"? Však ten výber si urobil TY, nie? A ak si si ju neplánoval vzia, ale napriek tomu ste mali najprv jedno a potom dve deti, tak možno si bol veselý v rozkroku aj ty, nie? Keď ti nevadilo súloži s takou... a ma s ňou deti. Proste ona asi nie je výkvet cností a ty si ju ale takú poznal a žil s ňou. Netvár sa, že vás niekto tretí, nejaký reverend Moon alebo kto, donútil spolu ži. Ja som si tiež kedysi zle vybrala, respektíve výborného, ale so mnou nekompatibilného chlapa, ale aspoň to poviem rovno: Zamilovala som sa a ignorovala niektoré veci... a naopak dúfala v iné... Moja chyba. Ale nežutujem to a asi by som na tom nemenila ani čiarku. wink

Brita

Není tady

#72 15. 5. 2009 14:38

Mulz
♥♥♥----

Selima napsal(a):

Ako "překousnout"? Však ten výber si urobil TY, nie?

Ano, mᚠpravdu, vybral jsem si já, ale pevně jsem věřil, že co dělala za mlada nebude dělat dál.
Překousnout proto, že jsem nechtěl aby moje dítě vyrůstalo bez otce.
Druhé bylo proto, že jsem si myslel, že všechno klape ok, o její nevěře jsem zjistil až teď v květnu.
Sama se pak blbě rozpovidala...
Pevně jsem ji věřil, že nic takového nedělá....

Není tady

#73 15. 5. 2009 14:42

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-

Mulz napsal(a):

Snaž se na tohle nezapomenout, protože, když budou vztahy mezi vámi i nadále dobré, budou v rámci situace spokojené i děti.

Není tady

#74 15. 5. 2009 14:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Vysypala to na sebe ani nevim proc...
Fakt ne? Možná, že proto:
"Družka se poslední dobou chovala divně, tak jsem ji projel telefon... chovala se dál divně, tak jsem si zjistil její heslo na mail a počet si... Pak už to bylo rychlý, družka se přiznala..."
Ono se těžko zatlouká, když mᚠvšechno kompletně zmapovaný předem.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#75 15. 5. 2009 15:06

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Mulz napsal(a):

Slavek17 napsal(a):

Moje...

No, proč se ptám, protože přinejmenším to vaše starší dítko už se muselo nějak vypořádat s tím, že
nemá stejné příjmení, jako maminka...  Nejspíš chodilo do školky a tam si na tohle téma možná už
podiskutovalo s nějakým jiným malíčkem či malenkou... a asi je s tím svým způsobem srovnané.
Taky je možná dobré to, že vᚠrozchod ty vaše děti nebudou vnímat jako rozvod u jiných rodičů...
Ale to jen uvažuji nahlas, ve skutečnosti nemám páru, jaké to pro ně je či bude.

Možná bys ale měl ty zapřemýšlet, zkusit se na celou situaci dívat co nejčastěji očima těch dětí.
Ne proto, aby sis to snad rozmýšlel, ale čistě z hlediska jejich dobra.
Chceš pro ně jen to dobré, že jo?!
Resp. pokud možno to nejlepší?!

Upravil(a) Slavek17 (15. 5. 2009 15:07)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí