Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 15. 5. 2009 13:32

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Od chlapa

Zklamaná napsal(a):

Fascinuje mě ihned ten závěr...zahýbá - je nespokojen. Není to tak vždy.

To není, ale tadyta paní zřejmě nespokojená byla... z nudy, stereotypu, atd. vznikne sice občas nějaký ten úlet i u spokojeného člověka, ale Mulzova družka se mu, s odpuštěním, kurwila pomalu furt... sad

Upravil(a) Mikeš (15. 5. 2009 13:32)

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#27 15. 5. 2009 13:32

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha

Selima napsal(a):

Akurát pri tomto vašom uvažovaní celkom nechápem, prečo máte hneď dve deti... v neperspektívnom vzahu...

Tak to taky nechápu va

Není tady

#28 15. 5. 2009 13:33

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Mikeš napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

To není, ale tadyta paní zřejmě nespokojená byla... z nudy, stereotypu, atd. vznikne sice občas nějaký ten úlet i u spokojeného člověka, ale Mulzova družka se mu, s odpuštěním, kurwila pomalu furt... sad

Asi byla furt nespokojená lol

Není tady

#29 15. 5. 2009 13:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Mikeš napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Tak zasa nevieme, aký mali vzah, pravda - ak jej denne opakoval, že neráta, že by spolu zostarli, tak sa jej ani vežmi nedivím.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#30 15. 5. 2009 13:35

dixina
♥♥♥♥♥♥-

A to, že Ti "družka" matka vašich společných 2 dětí, zahýbá - prostě nebyla ve vztahu s Tebou spokojená.

Taky si nemyslím, že v tomhle případě půjde o to, že paní nebyla spokojená. Kdyby to tak totiž bylo, tak si najde mimomanželský vztah a bude na něm ukájet to co jí chybí. Pes je zakopaný někde jinde - má to ráda, zahýbá (pravděpodobně - takhle jsem to pochopila) s kdekým a dlouhodobě.

Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

#31 15. 5. 2009 13:35

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

U Mulze a jeho družky účinná komunikace o problémech ve vztahu asi nefungovala...

A trošku mám pocit, jakoby "role" ve vztahu si Mulz a družka prohodili... Mulz se stará o děti... ona se stará o milence... teda ne že by všichni chlapi hledali milenky, ale o děcka, a kór docela maličký, se většinou starají ženský, ne? Takže tu máme Mulze v roli "matky" a družku v roli "otce"...

Není tady

#32 15. 5. 2009 13:35

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Martinka1 napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

A proč si spolu teda udělali 2 děti? roll

Není tady

#33 15. 5. 2009 13:36

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

dixina napsal(a):

A to, že Ti "družka" matka vašich společných 2 dětí, zahýbá - prostě nebyla ve vztahu s Tebou spokojená.

Taky si nemyslím, že v tomhle případě půjde o to, že paní nebyla spokojená. Kdyby to tak totiž bylo, tak si najde mimomanželský vztah a bude na něm ukájet to co jí chybí. Pes je zakopaný někde jinde - má to ráda, zahýbá (pravděpodobně - takhle jsem to pochopila) s kdekým a dlouhodobě.

Pokud nebyla nespokojená, tak je to druhý případ, co jsem psala - prostě tohle dělala odjakživa. Ale to si s ní teda Mulz neměl pořizovat děti... pokud taková byla už když se s ní seznámil... (možná proto si ji nechtěl vzít?)

Není tady

#34 15. 5. 2009 13:37

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Mikeš napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Mikeš napsal(a):

A proč si spolu teda udělali 2 děti? roll

Jo to nevím, já jsem u toho nebyla lol

Ale vzhledem k tomu, kolik je svobodných matek atd. - tak asi z podobného důvodu:
- ujely jim nohy (2x)
- selhala antikoncepce
- chtěli mít děti - jeden nebo druhý

(ještě je otázka, jestli obě ty děcka jsou Mulzovy, pokud se družka 4 roky schází s jinými a mladšímu děcku jsou 3 roky)

Není tady

#35 15. 5. 2009 13:38

Irik
♥♥♥♥♥--

Milí účastníci, a není to v tuto chvíli jedno, jestli byla spokojená/nespokojená, jestli měli/neměli mít děti?

Není tady

#36 15. 5. 2009 13:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Pre mňa nie, ak sa odo mňa žiada, aby som ju odsúdila... smile Nemám rozhodne dos informácií. źudia málokedy robia veci bez príčiny a bezdôvodne. Jej dôvody nepoznáme a pre mňa by boli celkom zaujímavé. Ale inak je, smaozrejme, dôležitejšie - čo teraz s tým. stolt

Upravil(a) Selima (15. 5. 2009 13:41)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#37 15. 5. 2009 13:40

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Irik napsal(a):

Milí účastníci, a není to v tuto chvíli jedno, jestli byla spokojená/nespokojená, jestli měli/neměli mít děti?

Mᚠpravdu, teď už to jedno je big_smile

Mulzi - v posteli to mezi vámi bylo OK? Jinak řečeno - nemohla být příčinou jejich záletů nespokojenost s kvalitou sexu doma?

Není tady

#38 15. 5. 2009 13:41

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

... teda, ani vlastně nevím, zda chci něco přispět ...
Snad že jako zavržený rodič jsem měl možnost poznat, jaké to je ztratit děti, na nichž mi záleží.
Na rozdíl od zakladatele tohoto vlákna jsem však byl ženatý a svou ženu jsem chtěl (bohužel asi až moc).
A je to nakonec jedno, zda byli partneři současně i manželé... Co už, když jeden či druhý chce ze vztahu pryč?!

Takže jen dávám k dobru toto: 
Boj o děti se dá u vás dvou očekávat. A navrch může mít automaticky ten, kdo má za sebou prarodiče - tedy obzvl᚝, pokud se o vnoučata taky někdy starají.
Popravdě - tenhle faktor sehrál v mém odcizení s dětmi ROZHODUJÍCÍ roli. Tchán s tchýní totiž pro děti udělali
vždy první poslední... A bohužel pro mě, bydlí blízko (na rozdíl od mých rodičů. kteří jsou daleko).
Takže se to velmi brzo zvrhlo v jednoznačnou přesilovku, kde já byl sám proti značné přesile.
Od začátku odsuzovaný, zavrhovaný, očerňovaný.
V tomhle postavení asi nejseš. Tím lépe!

Jasněže nejlepší by bylo, kdybyste se vy dva o dětech dokázali přes všechna vzájemná zklamání rozumně domluvit.
Osobně tomu ale moc šancí nedávám. Přesto radím - zkuste se domluvit, že se to pokusíte řešit nyní i do budoucna za asistence nějaké rodinné poradny. To kdybyste dokázali, udělali byste pro své děti to NEJLEPŠÍ.

Tak se drž, chlape! Rozum do hrsti. A hodně štěstí tobě, ale hlavně dětem.

Není tady

#39 15. 5. 2009 13:41

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Irik napsal(a):

Není to jedno, pokud se z toho Mulz bude chtít pro budoucnost (tenhle vztah, nebo třeba ten příští) poučit.

Jinak tady není celkem co řešit - Mulz to řekl jasně - nechce s ní být, chce ji vystěhovat a děti chce vychovávat sám.

Na to lze poradit jenom jediné - nechat to sepsat, dohodnout se u soudu - aby to měl podložené, kdyby jim ruplo v kouli.

Pokud nechce vztah zachránit, tak není víc co řešit... Max. tak komunikaci s družkou, protože ta jim zřejmě moc nešla ani doteď... a tu budou sakra potřebovat, aby mluvili o dětech, aspoň následujících 15 let...

Není tady

#40 15. 5. 2009 13:43

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Web

Martinka1 napsal(a):

Jenom mi řekni, pokud je ženská v manželství a v sexu v manželství na 100% spokojená, proč by hledala sex (nezávazný - viz co napsal Mulz - jinde?)

Proč? Třeba se na MD nudila, lezla po netu a tam pokecala, tam pokecala...takových chatů je a těch inzertních serverů... zvědavost, vzrůšo, adrenalin....a jestli chlap byl v práci, aby zajistil živobytí a ona se ani v "návalu své práce" nestačila dost dobře postarat o děti, tak mi je jasné (mě) že jen co zaklaply dveře, už seděla na netu. Však takových bab na mateřské existuje.. i tady. Má to plnou pusu keců, co všechno musí, co se musí naučit, doučit...a celý den prosedí u žvanění...a práce stojí. Já být chalpem, tak v první řadě ji odstřihnu přístup k netu - ostatně je to jeho byt, on jistě platí net...když chce mít dáma takovou zábavu, a si na ni napřed vydělá. A nebo ještě lepší - poslat takový exemplář do dálav, fakt tohle není parák do vztahu.

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

#41 15. 5. 2009 13:44

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Zklamaná napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Jenom mi řekni, pokud je ženská v manželství a v sexu v manželství na 100% spokojená, proč by hledala sex (nezávazný - viz co napsal Mulz - jinde?)

Proč? Třeba se na MD nudila, lezla po netu a tam pokecala, tam pokecala...takových chatů je a těch inzertních serverů... zvědavost, vzrůšo, adrenalin....a jestli chlap byl v práci, aby zajistil živobytí a ona se ani v "návalu své práce" nestačila dost dobře postarat o děti, tak mi je jasné (mě) že jen co zaklaply dveře, už seděla na netu. Však takových bab na mateřské existuje.. i tady. Má to plnou pusu keců, co všechno musí, co se musí naučit, doučit...a celý den prosedí u žvanění...a práce stojí. Já být chalpem, tak v první řadě ji odstřihnu přístup k netu - ostatně je to jeho byt, on jistě platí net...když chce mít dáma takovou zábavu, a si na ni napřed vydělá. A nebo ještě lepší - poslat takový exemplář do dálav, fakt tohle není parák do vztahu.

Tak polopatě: Pokud ženský chlap v.y.šuká mozek z hlavy... tak i kdyby se 100x doma nudila na internetu... tak souložit jinam nepůjde gloria Nebude mít potřebu.

Není tady

#42 15. 5. 2009 13:46

Irik
♥♥♥♥♥--

Tak to beru zpět, pochopila jsem toto vlákno, jako prosbu o radu, jak postupovat ve věci svěření dítěte do péče, ne jako řešení jejih vztahu.

Není tady

#43 15. 5. 2009 13:47

laureene
♥♥♥♥---

Znám muže, který se skvěle postaral o své děti, když jim mamka, coby malým, umřela. Jasně, že jim maminka chyběla, chybí, ale on to zvládl a z dětí jsou teď spokojené dospělé slečny.
Někdy to tak v životě přijde, že se musí postarat jen jeden, protože ten druhý rodič nemůže nebo nechce. Nechci hodnotit tento konkrétní případ, ale někdy se vážně maminky nepovedou...sad
Mulzova družka nebude zřejmě vyloženě mateřský typ. Proč by tedy pro jejich děcka nemohlo být lepší, když péči převezme tem, kdo je ve vztahu k nim odpovědnější, zde táta Mulz? smile

Není tady

#44 15. 5. 2009 13:47

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-

Zklamaná napsal(a):

Já být chalpem, tak v první řadě ji odstřihnu přístup k netu - ostatně je to jeho byt, on jistě platí net...když chce mít dáma takovou zábavu, a si na ni napřed vydělá..

To je skvělý nápad! .... lol tummenupp godlike ... Naprostý souhlas !!!

Není tady

#45 15. 5. 2009 13:47

Irik
♥♥♥♥♥--

Martinka1 napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Tak polopatě: Pokud ženský chlap v.y.šuká mozek z hlavy... tak i kdyby se 100x doma nudila na internetu... tak souložit jinam nepůjde gloria Nebude mít potřebu.

Martinko, tak to bych s takovou jistotou netvrdila...jde ji třeba o dobrodrůžo, dělat zakázané, ne čistě o sex, to my nevíme. I takoví/takové jsou.

Není tady

#46 15. 5. 2009 13:49

Mulz
♥♥♥----

Martinka1 napsal(a):

U Mulze a jeho družky účinná komunikace o problémech ve vztahu asi nefungovala...

A trošku mám pocit, jakoby "role" ve vztahu si Mulz a družka prohodili... Mulz se stará o děti... ona se stará o milence... teda ne že by všichni chlapi hledali milenky, ale o děcka, a kór docela maličký, se většinou starají ženský, ne? Takže tu máme Mulze v roli "matky" a družku v roli "otce"...

První dítě bylo proto, že nám praskl prezervativ a žena mě neposlechla, aby si došla pro postinor..... A drzhý jsem chtěl já a nevim však proč ona, předpokládám, že doufala, že ji to zklidní.... První je 100% moje, druhé nevím a ani vědět nechci, prostě JE MOJE a hotovo... nikdy bych cerku za nic nedal....
Sex jsme doma měli občas, já chtěl víc, ona méně.
Vysvětlení se mi dostalo takové, že tento sex nebere do vztahu, ale jen jako odreagování. Že je to něco jako droga... Bohužel já takový nejsem abych to mohl tolerovat.

Není tady

#47 15. 5. 2009 13:51

Mulz
♥♥♥----

Irik napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Martinko, tak to bych s takovou jistotou netvrdila...jde ji třeba o dobrodrůžo, dělat zakázané, ne čistě o sex, to my nevíme. I takoví/takové jsou.

Myslim, ze ji slo o to dobrodruzstvi z toho silneho pulminutoveho zazitku.... Vim od ni toho dost, ale nechci to zde psat...

Není tady

#48 15. 5. 2009 13:52

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Irik napsal(a):

Dobře, vzdávám se, může roll

Není tady

#49 15. 5. 2009 13:53

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Web

Martinka1 napsal(a):

promiň - ale on taky pracuje, nemuže ji vy*š*ukávat od rána do večera a od večera do rána - by se za chvíli mohli jít pást.  A vůbec - proč si myslíš, že zrovna tohle může být důvod - že teda jako on neš*uká, takže si ona chodí š*ukat jinam jo? A slyšela si někdy taky o tom, že s jídlem roste chu? Třeba ji to udělá až moc dobře a ona pak ještě doslintává u netu lol sorry martino, ale ty mᚠněkdy takový hlody, že by jeden spadl pod stůl dumbom
Hele, nesmíš všechny soudit podle sebe lollollol

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

#50 15. 5. 2009 13:55

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Mulz napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

První dítě bylo proto, že nám praskl prezervativ a žena mě neposlechla, aby si došla pro postinor..... A drzhý jsem chtěl já a nevim však proč ona, předpokládám, že doufala, že ji to zklidní.... První je 100% moje, druhé nevím a ani vědět nechci, prostě JE MOJE a hotovo... nikdy bych cerku za nic nedal....
Sex jsme doma měli občas, já chtěl víc, ona méně.
Vysvětlení se mi dostalo takové, že tento sex nebere do vztahu, ale jen jako odreagování. Že je to něco jako droga... Bohužel já takový nejsem abych to mohl tolerovat.

To nevypadá na dobrou komunikaci ve vztahu...

A druhý dítě jako "náplast" na nefunkční vztah?

Je v pořádku, že v tom vztahu nechceš pokračovat. To Ti přece nikdo nebere. Jenom si uvědom, že 100% vina není na ženě, jste v tom oba.
Co vlastně chceš ještě řešit?

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí