Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 26. 5. 2009 14:46

MoonlightShadow
♥♥-----
Registrovaný: 22. 5. 2009
Příspěvky: 27

Re: Autem do Bulharska

Jee klubko, ty jsi průvodkyně??
Jinak do rumunska máme možnost jít pracovně, já jsem pořád nechtěla v domnění že je to tam nebezpečné.. zaostalé.. ale když vás tak čtu visslatummenupp tak to možná přehodnotím!

Není tady

 

#27 26. 5. 2009 14:55

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Autem do Bulharska

A byla jsem tam s bývalým přítelem atd.
Není to tak. Jen si myslím, že jako pracovní partneři to chce trpělivost. Je to jiná mentalita, na vše dost času.
Ale to je v Itálii nebo Španělsku taky.
I když je fakt, že jsem komunikovla s japonskou firmou a furt nějaký problém. Tam jsem si furt říkala, že to půjde jako na drátkách. Houby.

Jinak k těm povahovým rysům Balkánu. Že jsou horké hlavy o tom žádná. Někdy nám to není po chuti,ale za ukázku stojí můj rozhovor se Srbkou,která tu v ČR už žije 10 let. Za manžela měla Rumuna.
Bylo to loni v Krkonoších v jedné hospodě. Nějak jsme se dali do hovoru s její rodinou a ona říká, že jsme skvělí lidé, dobrá práce, více peněz a pracovních příležitostí pro jejího muže. Že se má líp, než její matka. Ale, že se jí děsně po lidech u nic doma stýská.
Tady jsme studení a že si stále stěžujeme, jak máme málo času na přátele,ale že si to děláme sami.
Ona když byla doma  třeba měla nějaké starosti, zazvonila na sousedku, ta nechala vaření vařením a šla jí pomoci, nebo vyslechnout. Tady v ČR když řekne kolegyni v práci pojď na kafe, probereme ty tvoje problémy, ona řekne "moment, musím se podívat do diáře, kdy mám volno". To prostě nechápe. Ona bere rodinu, pomoc přátelům jako prioritu. My se zahrabáváme doma, zabeďnujeme okna a okolí přehlížíme.
Něco na tom bude.

Upravil(a) Klubko (4. 8. 2009 12:17)


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů