Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 5. 2009 10:22

Opravilovi
♥------
Místo: Lostice
Registrovaný: 29. 1. 2007
Příspěvky: 13

chování po operaci kyčle

Zdravím a zároveň prosím o radu. Jsem už 3 měsíce po operaci totální endoprotézy kyčle. Do minulého týdne mě nic nebolelo, ted' mě trochu kloub pobolívá. Není to žádná velká bolest, ale musím na to myslet. Neví někdo jestli je to normální? Ještě bych se chtěla zeptat jestli už můžu spát na operovaném boku. Díky za rady a odpovědi. Marcela

Není tady

 

#2 14. 5. 2009 13:30

keny
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 882

Re: chování po operaci kyčle

Spát můžete,ale vždy z polštářem mezi koleny a kotníky určitě Vás poučili lékaři v nemocnici,v žádném případě si nedávat "nohu přes nohu",pokud je bolest ostrá ,bodavá určitě bych to konzultovala s lékařem,pokud je bolest lehká a rána i její okolí je suché ,nezarudlé klidné bez otoku ,tak je zcela normální že to bude pobolívat,pokud to teda nevyvolo předchozí špatné šlápnutí....
Potom popzor při zvedání z WC,určitě máte nástavec pokud ne lze jej předepsat a pak vyzvednout ve zdr.potřebách,taky nástavec na vanu a sedátko do vany,taky pozor při sedání do měkých sedaček apod. nejlepší je klasická židle,potom určitě vám řekli jak rehabilitovat a pokud ne lékař by měl zajistit nabídnout rehabilitaci nebo alespoň instrukce....
Tak doufám že bolest je jen námahová a ne nějak horší,pozor na luxaci!!!!!!!!!
Mějte se fajn...........

Upravil(a) keny (14. 5. 2009 13:31)


http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,99,122,0,CD,MjAwNy8xMS8wNg==,QW5kZWxrYQ==http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,111,130,0,CD,MjAwNC8wOC8yMQ==,TWlrdWzhcw==

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů