Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 6. 2. 2006 19:11

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

cely zivot bez orgasmu

každá nemá to potěšení. Já dosáhnu pouze sama. S přítelem opravdu ne a nebo je to jiné. Bohužel na to neexistuje rada. Buď  to časem samo příjde, když to nebudete očekávat, ale pokud se budeš snažit za tímto účelem a ona se nato bude soustředit, tak to jen tak nepříjde. Určitě se jí to líbí i tak. My to máme jiné, nemusíme dosáhnout, aby to byla dobře odvedena práce smile

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

#2 6. 2. 2006 21:18

mashanka
Zablokovaný

Re: cely zivot bez orgasmu

Kenne. Jediné, co můžeš dělat, moc často nemluvit o tom, jak strááášně Tě to štve. Vyvolalo by to v ní zbytečné napětí a pocit, že nesplňuje Tvé představy. Zbytečně by to řešila, přemýšlela o tom a snažila se pro to něco dělat. Jenže přesně tohle je pro orgasmus zabiják.
Myslím, že titulek "celý život bez orgasmu", je přehnaný. Je běžné, že žena začne dosahovat orgasmu až po několika letech aktivního sexuálního života - nesmí být však frustrovaná. Nesmí mít pocit, že jde o život.
Neřeště to za každou cenu, milujte se, a ono to přijde - hlavně žádné křeče

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#3 7. 2. 2006 9:48

Hanane
♥♥-----

Někde jsem četla, že žena dosahuje vrcholu své sexuální výkonnosti kolem 30i let (narozdíl od mužů - 20 let), takže tvoje přítelkyně má ještě hodně času.
A já koneckonců taky, takže ač jsem někdy rozmrzelá, nepropadám skepsi.

Není tady

#4 7. 2. 2006 9:57

janaxxx
Host

Hanane napsal(a):

Někde jsem četla, že žena dosahuje vrcholu své sexuální výkonnosti kolem 30i let (narozdíl od mužů - 20 let), takže tvoje přítelkyně má ještě hodně času.
A já koneckonců taky, takže ač jsem někdy rozmrzelá, nepropadám skepsi.

Mohu jenom potvrdit z vlastní zkušenosti. Léta jsem orgasmu nedosáhla a čím víc jsem se tím stresovala, tím to bylo horší. Už jsem propadala panice, že jsem "divná". Můj partner k tomuto pocitu bohatě přispěl, postupně se vytrácelo "milování" a zůstal jen pokus o orgasmus.  Vlastně to byl on, komu to vadilo a měl pořád pocit, že to bez toho nejde. Mně bohatě stačil něžný a láskyplný přístup a něžné milování, vyvrcholení jsem vlastně nijak nepostrádala. A dočkala jsem se opravdu někdy po třicítce.

#5 7. 2. 2006 21:39

lucrezia
Host

Kup jej vibrator. Ja som zo sexom zacala v 15. Mala som 30 a stale nic. Citala som v kosmopolitane, ze pre zeny, ktore ani pri sexualnom styku ani rucne nie su schopne dosiahnut orgazmu im vibrator pomoze. Tak som si ho kupila a po mesiaci pouzivania som mala prvy orgazmus.

#6 8. 2. 2006 12:34

potvurkapodivna
Host

Nekomentovat, nehrotit situaci, nestresovat partnerku. Zná ona dobře své tělo? Zkoušejte a experimentujte spolu, ale hlavně to nedělejte jako hon za orgasmy. Buď to přijde a nebo ne, ale tím přece svět nekončí. Něžné milování bez orgasmu je někdy lepší než si připadat jak pokusný králík.

#7 12. 2. 2006 1:39

LeeLoo
♥♥♥♥---

Hlavne, co vela muzov nevie, ten orgazmus nie je pre zenu az tak dolezity, ako si myslite. Dolezitejsie su neznosti a prijemne vzrusenie, ked zena po tom tuzi, vrcholu dosiahne prirodzene, ked jej to nechyba, tak si len tak vrni a zaspinka ti v naruci. Ziaden problem neni.

http://tac.families.com/ezb/1056929.png http://i179.photobucket.com/albums/w286/maso_photos/teliatkomale.jpg

Není tady

#8 12. 2. 2006 7:11

b.girl.007
♥♥-----

Taky jsem nemohla dosáhnout orgasmu.. a přišli jsme s partnerem na to, že asi vaginálního nikdy nedosáhnu.. ale? Vzrušuje mě tření na povrchu, takže styk jako takový k tomu nepotřebuju.. možná je na tom stejně.. ?

Není tady

#9 13. 2. 2006 1:31

kamolina
♥♥♥♥---

souhlasím... nerealizujte honbu za bodem G, je to marnost nad marnost a hlavně stresující záležitost.  Mě to dohnalo až k odporu k sexu... a strachu, že to zase dopadne stejně, tudíž mě dostat do postele začalo být časem pořádnej oříšek... Bohužel, jakmile se toto téma jednou otevře, málo z nás už dokáže na problém zapomenout. Ženské jsou prostě přemýšlivější. Ale celej život bez orgasmu je opravdu smutné proroctví.......

... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

#10 13. 2. 2006 6:12

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-

Keenee,  každá žena je jinak psychicky stavěná. Požitek ze sexu, může mít tisíce podob. U nás, to bývá složitější. Některé ženy, aby partnera neurazily, radši orgasmus předstírají. A jestli, Ti tohle Tvoje partnerka svěřila, tak Ti důvěřuje, jako nikomu doposud.
Já bych Ti radila, pust to z hlavy, radost z milování má větší cenu než předstíraný cit.

Upravil(a) Bláža.. (13. 2. 2006 6:14)

Není tady

#11 13. 2. 2006 12:00

Pavla28
Host

Každá žena je jiná i  v dosahování orgasmu. Je to často dlouhá cesta sebepoznávání i experimentování. Některé poznáme orgasmus ještě v pubertě, skoro jako děti, například moje kamarádky už v 11 letech při masturbaci. Já zažívala při různých situacích jen velké vzrušení, ale i to bývalo moc příjemné i bez orgasmu. Zřeba v pubertě jsem milovala, když mne kluci mazlili prsa, cucali mi je a já je přitom honila. Aniž jsem orgasmus poznala, bylo to nádherné. První orgasmus jsem mněla s kamarádkou o které jsem psala, že měla orgasmus prvně v 11letech. Mazlily jsme se na na mé 19. narozky, kdy mi chtěla dát jako dárek první orgasmus. Mazlení, orálek a jiné bylo krásné. Nakonec jsme společně přišly jak na to. Současné sání bradavek a větší tlak na Gbod. Pak jsem dosahovala orgasmu i při souloži,  ale  často jsem si "pomáhala" lezbickou představou. To trvá vlastně dodnes, ale orgasmus dosáhnu již mnoha způsoby, třeba při kojení. Jsem zkrátka bisexuálka a nelámu si s tím hlavu. Zjistila jsem, že je spousta holek, které mají již milostné zkušenosti  se ženou.

Možná milý keene nutnost jejího orgasmu zbytečně přeceňuješ...a oběma to můžeš i kazit.

#12 14. 2. 2006 16:44

katka
Host

Ahojky chtela jsem se zeptat,používat uz pet let antikoncepci Cilest,posledni dobou me porad boli hlava a menstruaci mam slabou,nemela bych změnit antikoncepci?muj druhy dotaz se tyká výtoků a zánětů,muže být s tímto prolém souviset treba neplodnost?dekuji za odpoved.

#13 27. 2. 2006 21:37

Stanuliska
Host

Ahoj lidičky, můžu poradit to samé, je mi 28 let a měla jsem celkem 11 partnerů, s 10-ti z nich jsem nikdy nedosáhla orgasmu, vždy jsem si myslela, že jsem uvolněná dostatečně, ale nebylo to tak. Nejsem vůbec stydlivá a tak nějaké zábrany také nepřicházely v úvahu.sad  Až s mým nynějším už manželem jsem poprvé v 26 dosáhla orgasmu a to při styku, ale musím si sama dráždit klitoris.. :lol:Nejkrásnější orgasmy teď prožívám při tom, když mě manžel vzrušuje orálně, někdy mi to trvá i půl hodinky, ale je hodný a má trpělivost. Také je důležité myslet na věci, které Tě vzrušují, i kdyby si se měla v představách dostat úplně někam jinam než vlastně jsi ve skutečnosti. Tak hodně štěstí!! Teď si to často dělám i sama a pomáhají mi třeba hambaté fotky na internetu:P

#14 28. 2. 2006 11:42

konvalinka
Host

Ahojky všichni, taky přidám své zkušenosti. Měla jsem několik partnerů a byla jsem 5 let vdaná. S žádným jsem orgasmu nedosáhla, jen pokud jsem se sama dráždila na klitorisu. Ve třiceti se u mě s novým partnerem všechno změnilo. Nejprve jsem dosáhla orgasmu, když mě dráždil prsty a povedlo se mu najít to správné místečko a teď už to jde i při styku a nemá to chybu. Jen jestli můžu radit, chce to partnerovi důvěřovat a hlavně se tomu požitku úplně oddat. Tím myslím na nic nemyslet a nijak se nepřetvařovat a správně dýchat. Dřív to byl pro mě taky problém, i když jsem si to neuvědomovala, pořád jsem se hlídala, jak vypadám, jestli nevidí v téhle poloze můj špíček, teď uvidí můj velkej zadek:) Přestaňte to řešit, ten chlap to tak nevnímá a začněte si to opravdu užívat. Hodně štěstípar

NÁŠ TIP:

Zápatí