Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » Hrozný problém - jak zničit "temného prince" ve hře princ z Persie ;o)

#1 12. 5. 2009 21:50

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Hrozný problém - jak zničit "temného prince" ve hře princ z Persie ;o)

Ahoj,

stáhla jsem si do mobilu strašnou kravinu - hru princ z Persie nebo tak nějak se to jmenuje. Mám za sebou 70% hry a nedaří se mi zabít temného princem nebo jak se ta postava jmenuje. Když ho propíchnete, tak taky umřete, nevíte někdo co s tím? Strašně mně rozčiluje, že tu hru nemůžu dohrát gloria

Není tady

 

#2 13. 5. 2009 9:06

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Hrozný problém - jak zničit "temného prince" ve hře princ z Persie ;o)

můžu se zeptat svého 11-ti letého syna, až se vrátí ze školy v přírodě big_smile

Není tady

 

#3 13. 5. 2009 9:32

lojla
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Hrozný problém - jak zničit "temného prince" ve hře princ z Persie ;o)

Ahoj,
hrala jsem to kdysi davno, ve treti tride... pokud myslis toho co ja, tak to neni temny princ, ale tvuj stin, ktery nekde ve ctvrte urovni vyskocil ze zrcadla, kdyz jsi jim proskocila... no a problem je, ze ty s nim nemuzes bojovat, ptz kdyz zabijes svuj vlastni stin, zabijes tim vlastne sama sebe. ja jsem nikdy presne nepochopila, co musis presne udelat, ale nejak misto bojovani jsem sla az tesne k nemu (tomu stinu) a otocila jsem se, abych stala stejnym smerem jako on, no a pak ten stin jakoby vstoupi do tebe /a myslim ze ti pribudou i jeho zivoty/. Ale nekdy se mi to nepodarilo, ptz me pri tom zabil. to musis zkouset vicekrat. ale fakt nema smysl s nim bojovat, to vzdycky umres i ty, kdyz ho zabijes.
paani, to byly casy, kdyz jsem hrala prince. skoda, ze uz mi to na pocitaci nefunguje. kde se takove hry do mobilu stahuji? a co mas za mobil? - fungovalo by mi to na nokia 6300 - netusis nahodou?smile ze bych si pripomela sva mlada leta:)

Není tady

 

#4 13. 5. 2009 9:40

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Hrozný problém - jak zničit "temného prince" ve hře princ z Persie ;o)

Sklop meč a vejdi do ducha, splynete.

Není tady

 

#5 17. 5. 2009 21:56

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Hrozný problém - jak zničit "temného prince" ve hře princ z Persie ;o)

Děkuji za tipy, nakonec jsem se přes tu postavu dostala tak, že jsem ji přeskočila. Teď jsem v posledním (aspoň doufám) levelu, je tam nějaký pajdulák s holí v ruce, který mi mého "prince" neustále "odfoukává" - nevíte jak na něj?
Jinak Lojlo, hru jsem stáhla náhodou přes internet v mobilu, hned v úvodním menu bývají záložky a mezi nimi by měly být hry, náhodou jsem to objevila, stálo to asi 50 kč. Nevím, jestli by ti to fungovalo na Nokii, já mám LG.. když vybírᚠhrz, tak obvykle zadávᚠnejprve typ telefonu a pro ten ti vyjedou hry, které jsou firendly s tvým typem. Lépe neporadím, jak je asi patrné z mého prvního dotazu, jsem technický antitalent.

Není tady

 

#6 18. 5. 2009 10:48

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Hrozný problém - jak zničit "temného prince" ve hře princ z Persie ;o)

http://hry.o2active.cz/hra.php?id_hry=1555
http://n6300.ic.cz/?page_id=10
na tom druhém odkazu sou všechny hry které sou kompatibilní s tvojí nokií wink

Není tady

 

#7 20. 5. 2009 13:23

lojla
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Hrozný problém - jak zničit "temného prince" ve hře princ z Persie ;o)

Děkuju Fatimo i Jugulatore, uz to mam v mobilu a hraju jako o život:)

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » Hrozný problém - jak zničit "temného prince" ve hře princ z Persie ;o)
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů