Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 12. 5. 2009 8:24

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Krupicová kaše

Můžete mi prosím napsat, jak vaříte krupicovou kaši?
Já: mléko, vanilkový cukr, krupice.
Přítel: mléko, sůl, krupice.

Posýpka - dle chuti - skořice, kakao, cukr a samozřejmě máslo
Včera jsme se málem kvůli krupicové kaši zabili loltongue

Upravil(a) dixina (12. 5. 2009 8:24)


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#2 12. 5. 2009 8:45

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Krupicová kaše

mléko, cukr krupicový, dětská krupička, posýpka většinou skořicový cukr

Není tady

 

#3 12. 5. 2009 8:52

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Krupicová kaše

mléko, špetka soli, krupice - pak cukr, kakao,nebo strouhaná čokoška,máslo

Není tady

 

#4 12. 5. 2009 8:55

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Krupicová kaše

Hmmm, takže není ta sůl neobvyklá va
Musím se tedy miláčkovi omluvit stolt


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#5 12. 5. 2009 9:00

Irik
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 2. 2009
Příspěvky: 680

Re: Krupicová kaše

Dixino, taky dávám špetku soli, stejně jako do všeho sladkého pečiva, buchet. Cukr nedávám při vaření, více se krupice připaluje. Nahoru dávám granko (to už je slazené), nebo taky nic big_smile

Není tady

 

#6 12. 5. 2009 9:35

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Krupicová kaše

Dixino, ja tam tu sul davam, prijde mi ze je ta chut krupice pak vyraznejsi. Ale jenom speticku
Jinak maslo, cukr, skorice nebo kakao


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#7 12. 5. 2009 10:54

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Krupicová kaše

Každý má jiné chutě, a tak jsem měla pocit, že si to můj drahý tou solí prostě jen přikrášlil k obrazu svému, ale jak sleduju, tak je to zažité i jinde. Ráda se nechám poučit a určitě příště zkusím taky
(včera jsem nemohla - to je logické - ženská ješitnost tonguewink )
Tak děkuju vám děvčata.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#8 12. 5. 2009 11:12

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Krupicová kaše

:-) o ješitnosti - chápu:-) a k soli, mi tam ta sůl vyloženě chybí:-) když zapomenu, tak to nějak není ono...

Není tady

 

#9 12. 5. 2009 12:33

Irik
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 2. 2009
Příspěvky: 680

Re: Krupicová kaše

Ajax, přesně jak píšeš. pro mě i sladké jídla bez špetky soli nemají tu správnou chuť. I u buchet hned poznám, když někdo nedává do těsta sůl...je to pro mě jakési plané.

Není tady

 

#10 12. 5. 2009 12:39

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Krupicová kaše

Ajax napsal(a):

:-) o ješitnosti - chápu:-) a k soli, mi tam ta sůl vyloženě chybí:-) když zapomenu, tak to nějak není ono...

tak tak stolt

Není tady

 

#11 13. 5. 2009 11:00

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Krupicová kaše

No, do buchet, vánočky apod. taky dávám sůl a chyběla by mi tam, ale do krupičky jsem to ještě nezkoušela. Člověk se učí celý život ... smile

Není tady

 

#12 13. 5. 2009 17:39

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Krupicová kaše

Špetka soli samo,stejně jako do palačinek.

Není tady

 

#13 14. 5. 2009 9:45

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Krupicová kaše

Ivča K. napsal(a):

Špetka soli samo,stejně jako do palačinek.

jj, palačinky to je jasan, to dávám sůl, ale ta kaše mi nějak nešla dohromady se solí, ale už vím, už vím ... !!! stolt


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#14 14. 5. 2009 12:39

Irik
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 2. 2009
Příspěvky: 680

Re: Krupicová kaše

Myslím, že může a nemusí být, jak je kdo zvyklý a jak mu chutná. Kdo sůl nedává, tak mu nepříjde bez soli divná, ale mně jo. Obě varianty jsou možné, ve sporu o krupici jste měli pravdu oba.

Není tady

 

#15 14. 5. 2009 13:00

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Krupicová kaše

ve sporu o krupici jste měli pravdu oba.

Tohle je pro mě směrodatné, díky to jsem potřebovala slyšet (vidět) loltummenupp


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů