Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 5. 2009 22:49

Pajdinka
♥♥♥♥---
Místo: Bystřice pod Hostýnem
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 402

ovulační krize

Ahojky holky, měla bych takový dotaz. Každý měsíc mě asi po dobu 4dní trápí ovulační krize. Jsou to docela velké a nepříjemné bolesti. Chtěla bych se zeptat, jestli je na zmírnění bolestí nějaká rada nebo jedinnou pomocí je antikoncepce? Děkuji za odpověď


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;54;42/st/20041124/n/Tomasek/k/dd5d/age.png

Není tady

 

#2 8. 5. 2009 23:02

Irik
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 2. 2009
Příspěvky: 680

Re: ovulační krize

Pajdinko, myslím, že pokud mᚠtak silné bolesti, asi budeš odkázaná jen na prášky tlumící bolest nebo antiko. nevím, v jaké jsi situaci. Pokud neplánuješ mimi, asi bych to řešila tou antikoncepcí.

Ty bolesti pociuješ odjakživa? Nemohou souviset s endometriozou nebo nějakými srůsty? Jsi si jistá, že jsou to ovulační bolesti?

Není tady

 

#3 9. 5. 2009 14:25

Pajdinka
♥♥♥♥---
Místo: Bystřice pod Hostýnem
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 402

Re: ovulační krize

Ty bolesti mám teprve 2roky. Dřív jsem problémy neměla (cca 10let pouze menstruační bolesti, ale jinak nic). Byla jsem u gynekoložky a ta mi řekla, že je to ovulační krize, protože je to vždy v půlce cyklu. Bolesti jsou docela velké a na ty 4 dny mě to vyřadí z provozu. Jedno dítě už mám a další zatím neplánuju :-(
Před dvěma lety jsem měla zánět ledvin - asi týden jsem měla 40horečky a pořád to nechtělo pryč. A asi půl roku poté se objevily tyto bolesti, ale nevím, jestli by to s tím mohlo nějak souviset.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;54;42/st/20041124/n/Tomasek/k/dd5d/age.png

Není tady

 

#4 13. 9. 2009 18:41

Miss
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2006
Příspěvky: 2833

Re: ovulační krize

Pajdinka - ja mam tak strasne, ze neikedy neviem co zo sebou sad jedina moznost je laparoskopia a mozno aj HAK, ktorá Ti ovulaciu zastavi, v tehotenstve som ziadne problemy nemala, ale HAK nie som naklonena takze trpim dalej sad

Není tady

 

#5 15. 9. 2009 12:29

Pajdinka
♥♥♥♥---
Místo: Bystřice pod Hostýnem
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 402

Re: ovulační krize

Mě docela pomohla ta antikoncepce. Není to úplně 100%, ale ta bolest je podstatně mírnější. Akorát mě mrzí, že sex v době ovulace nepřipadá v úvahu :-) Což pro početí dalšího dítěte je docela závažný problém :-(


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;54;42/st/20041124/n/Tomasek/k/dd5d/age.png

Není tady

 

#6 15. 9. 2009 12:38

Pajdinka
♥♥♥♥---
Místo: Bystřice pod Hostýnem
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 402

Re: ovulační krize

Taky jsem nebyla nakloněná antikoncepci a snažila jsem se jí co nejdéle oddalovat. Ale po tom, co se krize čím dál více prodlužovala (ze 3dní byl najednou týden bolestí), trpěla jsem premenstruačním syndromem asi 4dny před menstruací a poté ještě pár dní po menstruaci, tak mi zbýval týden v měsíci, kdy mě nic nebolelo. Nejhorší byl vždycky pravý vaječník. Ten mě zlobí doteď. Cítím ho celý měsíc. Kolikrát jsem měla i pocit, že skočím z balkonu a to vydržim hodně. Ani porod mi nepřišel nijak bolestivý oproti té ovulační krizi. A to už je co říci. Ale můžu říci, že po té antikoncepci se to opravdu zlepšilo a pravděpodobně neexistuje jiná možnost, jak toto období zmírnit. Ani nevím, proč to vůbec začalo. Nikdy dřív jsem s tím problémy neměla a to se u nás v rodině nevyskytuje ani problém s premenstruačním syndromem.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;54;42/st/20041124/n/Tomasek/k/dd5d/age.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů