Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 6. 2009 13:03

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Výtvarka :(

Přesně tak, jenže ty dávᚠvětší důraz tomu vnějšku. Konkrétně ke kresbě - rozhovor, objevy by měl dělat syn. Udělal jsi to jak nejlépe si mohl? nerušilo tě nic? chtěl jsi to mít brzy za sebou? vidíš něco, co by se dalo zlepšit? Pak dobrá výkres beru. ne -li pak zkus zlepšit to cos mi říkal A podívej - podle mého pohledu ůžeš přidat tohle a tohle. Základ by měl vyjít od něj a na to bys ty měla klást důraz. protože toho vnějšího ohodnocení má až až.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#27 16. 6. 2009 22:29

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: Výtvarka :(

no jo, mít to brzy za sebou, to je přesný lol

Javeno jo jo, na druhýho prcka jsem mnohem mírnější, spoustu věcí neřeším, taky je to neřízená střela, starší byl víc "v lati" no to je jasný bylo na něj víc času a nikdo ho neprovokoval, asi i tu školu budu brát u druhýho jinak..... no a učitelku prostě máme takovou jakou máme, některý věci se mi taky nelíbí jak řeší, jak učí, ale na každé učitelce je něco, řekla mi, že nechápe jak dítě s tak pěkným písmem může tak příšerně malovat gloria no uvidíme..... a na pilu tlačím co se školy týče, to jo, snad v rámci jeho schopností a mých chatrných nervů, doufám...

jinak nᚠmladej u zápisu nepoznal myš, učitelka koukla do papíru, aha, narozen koncem července a že jestli nedáme chlapečkovi odklad? vavava

Není tady

 

#28 17. 6. 2009 13:09

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Výtvarka :(

No, kluk je narozenej v září, tak jsem alespoň neměla dilema. smile
Jinak jsem tohle řešila u dcery, která je dubnová a zdála se mi na školu zralá, až na tu logopedii... Chodily jsme k logopedce, která dřív dělala v ped. - psych. poradně, tak jsem to tak jednou nadhodila a z ní vypadlo, že většině kluků narozených po květnu by odklad dala. yikes Tohle je strašně individuální a když mají odklad a ve školce se pak "nudí", taky to není ono.
Jinak klukovi táhne na dvanáct a přijde mi už tak jako spíš přezrálej big_smile, všichni jeho kamarádi taky, jsou už přemoudřelý a školu by nejlépe nepotřebovali... kreslí obstojně, ale nic už po něm nepřečtu a učitelce se divím, že to rozluští. big_smile Pak si vyber. tongue
Šetři síly na tohle bezva období, budeš je potřebovat. winksmile
Tak, a vám to kreslí... tummenupp

Upravil(a) javena (17. 6. 2009 13:11)

Není tady

 

#29 17. 6. 2009 21:44

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: Výtvarka :(

Javeno taky jsme se trápili dva roky na logopedii, manžel mluví příšerně, navíc má ve jméně dvě R který neumí vyslovit a já se prostě zasekla, že mladej bude mluvit pořádně stůj co stůj cool. Byla to dřina, ale  jsem na něj moc pyšná, spolupracoval a stříhání uzdičky pod jazykem zvládnul taky bezvadně, dneska mluví moc hezky. O odkladu mi na logo taky říkala, že bych ho měla zvážit, ale nakonec nelituju že jsem ho do školy dala, až na to nešastné malování je tummenupp jo a v PPP na testech školní zralosti jsme byli taky, psycholožka rozhodně doporučila nástup do školy.... asi je to fakt individuální...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů