Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#51 13. 5. 2009 12:10

truhlik
♥♥-----

Re: když nejsou peníze.

znám ji už dlouho a záleží mi na ní.tak ji chci pomoci  ...ale když mi neřekne co se přesně děje..
tak tady jen kalim vodu..

Není tady

#52 13. 5. 2009 12:16

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha

truhlik napsal(a):

znám ji už dlouho a záleží mi na ní.tak ji chci pomoci  ...ale když mi neřekne co se přesně děje..

To mᚠpravdu. To totiž vypadá, že se z Tebe snaží jen vytáhnout peníze, kdo ví na co.
Kdyby byla opravdu nemocná a opravdu potřebovala peníze na operaci, tak by tak nemlžila...

Nepůjčovala si od Tebe už někdy předtím nějaké peníze?

Není tady

#53 13. 5. 2009 12:21

PetrV
♥♥♥♥♥♥-

truhlik napsal(a):

když mi řekla ,že musí na  operaci a potřebuje peníze  a já věděl ,že peníze nemáme ,tak jsem se snažil
něco zjistit a ona mi pak řekne ,že raději už nic po mně nechce jen peníze nebo nic.A prý nemá čas
někde něco řešit to raději umře .Takže to vypadá podivně já vím .Snad se mi podaří se od ní dozvědět něco víc.
Nechám ji pár dnů vychladnout a pak se zeptám znovu.

Mně to spíš přijde jako citové vydírání s cílem získat peníze na něco úplně jiného. Kdybych byl vážně nemocný, tak první co udělám je, že si o nemoci zjistím všechno a pokud bych chtěl získat podporu (a už psychickou či finanční), tak všechny ty informace poskytnu. Dneska stačí k pomoci kolikrát málo, třeba znát lékaře, který někde slyšel o nějaké nové metodě.

Není tady

#54 13. 5. 2009 18:16

Nharte
♥♥♥♥♥♥-

No vida Martinko,
takže nakonec se k lékům dostala...že..v tom strašném systému! Na povrchu většiny zeměkoule by měla totální smůlu... mmch o blbosti nemluvím, ale nedostatku přehledu a nepřemýšlení jo. A zatím si stojím.

A kdo si myslíš, že ty léky asi tak zaplatil? Odkud asi jdou peníze na výzkum? My- nákupem u farmaceutických firem. Respektive zaplatili je ti, co na zbytku planety makaj za pět padesát...a ani nepomyslej na léky...

Se jetĄ aspoň podívat na Ukrajinu..to je dokonce pár kroků.. na co tam umíraj malí caparti..

Nepokora neskutečná.

Upravil(a) Nharte (13. 5. 2009 18:20)

Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

#55 13. 5. 2009 18:19

Nharte
♥♥♥♥♥♥-

A Martinko- ty teda konkrétně kromě toho, že tlumočíš katastrofu, která se notabene neuskutečnila, dělᚠpro to aby tvoje kamarádka měla lepší  přístup k lékům co? Nebo kdo si myslíš, že to má dělat? Ty jsi její primární sít, tak dělej.

No nic, jdu se vozit jinam. Make love, not war, že.smile

Není tady

#56 13. 5. 2009 20:20

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Nharte: buď ráda, že takovou nemoc nemᚠTy... nepokoru cítím spíš z Tebe.
A to, že na 2 roky získala léky, na nemoc kterou má už 5 let a bude mít do konce života... je jí 34... to je opravdu výhra.

Radši už mi neodepisuj, prosím Tě :-(

Není tady

#57 13. 5. 2009 21:30

Nharte
♥♥♥♥♥♥-

Jasně- otoč to na mě hrdinně a popřej mi špatnýho.. Výtečný. Já jsem za svůj život velmi vděčná a vážim si každý vteřinky a vim kolik lidí na světě trpí- skutečně a zvěrsky. Abychom my mohli vést planý řečí místo abychom se zvedli a začli něco dělat, že. Třeba i pro naše nejbližší...Místo žvanění na babi a "zábavách" při konstelacích wink.

Není tady

#58 13. 5. 2009 21:38

Nharte
♥♥♥♥♥♥-

A Martinko, neber to zle. Někdy jsem prostě hrozná držka...a tenhle postoj, co jste tu předvedly s Aprill mě prostě bere. Je to tak, nedá se nic dělat.

Není tady

#59 13. 5. 2009 22:47

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Omlouvám se, mimo téma. Pokud vám nevyhovuje některý diskutující, použijte funkci ignore.

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#60 13. 5. 2009 23:23

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Nharte: z Tvého postoje je mi smutno.

A už toho nech, nebo použiju funkci IGNORE, ty ty ty! :-)

Není tady

#61 13. 5. 2009 23:30

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno

Martinka1 napsal(a):

truhlik napsal(a):

To mᚠpravdu. To totiž vypadá, že se z Tebe snaží jen vytáhnout peníze, kdo ví na co.
Kdyby byla opravdu nemocná a opravdu potřebovala peníze na operaci, tak by tak nemlžila...

Nepůjčovala si od Tebe už někdy předtím nějaké peníze?

Estel?

Není tady

#62 14. 5. 2009 6:49

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

truhlik napsal(a):

když mi řekla ,že musí na  operaci a potřebuje peníze  a já věděl ,že peníze nemáme ,tak jsem se snažil
něco zjistit a ona mi pak řekne ,že raději už nic po mně nechce jen peníze nebo nic.A prý nemá čas
někde něco řešit to raději umře .Takže to vypadá podivně já vím .Snad se mi podaří se od ní dozvědět něco víc.
Nechám ji pár dnů vychladnout a pak se zeptám znovu.

...podle toho co tu píšeš jí klidně něch hysteřit, ona neumře....jen ty ušetříš na "estelovině"

dum spiro spero

Není tady

#63 14. 5. 2009 23:00

Nharte
♥♥♥♥♥♥-

Martinka1 napsal(a):

Nharte: z Tvého postoje je mi smutno.

A už toho nech, nebo použiju funkci IGNORE, ty ty ty! :-)

Marti, nestrkej mě za plenta! Ještě ne. gloria

Můj postoj je ve skrze čistý optimismus, na to není co ke smutnění. Jenom nemám ráda "jedna pani si stěžovala a vidím jen svůj talíř a talíře mých přátel: my chceme a my si zasloužíme!" 

S tvojí kamrádkou náhodou soucítím a bojujte! Nicméně mi věř, že se i ona má- oproti mnoha (objektivním pohledem)-  dobře. Je to vlastně problém "spravedlnosti", ale s tím se musí na vyšší instance...smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí