Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 6. 2. 2006 16:04

Korny
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 1199

Malá chu na sex

Je mi 32 let,máme 2 děti,jsem vdaná 14 let.Muž je můj 1. sexuální partner.Jiného jsem před ním neměla.Máme spoečnou firmu,takže jsme spolu  denně,ikdyž většinou jen fyzicky vedle sebe,protože každý řešíme svou práci.
Pociuju teď problém,že mám malou chu na milování.Je to dáno hromadou starostí,jednak s firmou,kde dělám účty,což je práce dost psychicky náročná,také stavíme dům,což taky zatěžuje hlavu a v další řadě i to,že teď musím ještě řešit menší zdrav.problém u dcery.S mužem si rozumíme,nemámé žádné jiné osobní problémy.Možná je to také dáno streotypem,muž je taky unavenej,takže večer se natáhne na gauč a pospí si,no a když pak jdem oba spát,tak jsem zase unavená já.Možná bych se z toho dostala a chu by se dostavila,ale muž má rádoby vtipné řeči,že si bude dělat čárky,kdy jsme se milovali ,že ode mě nemůže čekat,že bych začla já apod.Včera se dokonce urazil a nemluvil se mnou celý den.Pokud on bude vzdorovat,tak ve mě touha nevzplane.Není to tím,že by mě nepřitahoval,to vůbec ne,spíš mám zatíženou hlavu spoustou problémů,kterých se nemůžu zbavit.Přemýšlím nad tím,taky mi to vadí,nevím jak tu chu znovu získat.Když už by přišla,tak muž vše zkazí svýma řečma.Rozebírám to v sobě-možná že problém může být i u mě v dětství,kdy mě obtěžoval nevlastní otec.K sexu nedošlo,ale obtěžoval mě.Nikdy jsem na to nemyslela a nemám pocit,že by mě to poznamenalo,ale teď pátrám ve své duši.Poraďte mi ,jak zase získat touhu.Vím,že je to mužovi nepříjemné a nechci ho ztratit.

Není tady

 

#2 9. 2. 2006 10:43

Lydie
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 77

Re: Malá chu na sex

Tvůj hlavní problém je,že neumíš vypnout.Pořád se honíš,mᚠhlavu plnou starostí a je jasné,že se ti už večer nic nechce a jsi ráda ,že zajedeš do postele a pět cenáků nad polštářem spíš.To je mi dost povědomé.Musíš se naučit udělat si půlhodinku-hodinku za den pro sebe.Když jsemzačala mít žlučníkové záchvaty,byla jsem na vyšetření a nic mi naštěstí nezjistili,ale řekli mi,že to může být psychického původu.Prostě nestíhám ,všechno musím udělat hned protože jinak by světz přestal existovat.Trvalo mi to nějakou dobu,ale když cítím,že mi není zrovna dobře,zalezu do ložnice a vezmu si knížku,nebo si pustím nějaký pěkný film,nebo jen časopis.Záleží na co mám náladu.Hoďku si zrelaxuji a je mi opravdu o moc lépe.Tím pádem mám i choutky na mužíčka.Teď ho musím spíš ukecávat já ,abychom se "pomažlili" smile)Mysli hlavně na sebe na pořád jen na ostatní,když se tak zamyslíš,zjistíš,že opravdu není všechno tak akutní aby to nemohlo počkat a tu práci navíc za tebe nikdo neudělá,tak proč se pořád jen honit,když můžeš zažít tolik jiných krásných prožitků.

Není tady

 

#3 9. 2. 2006 10:52

potvurkapodivna
Host

Re: Malá chu na sex

Zkus trochu vypnout, relaxovat a třeba i aktivně. Já, když jsem ve stresu a mám starosti, tak mým osvědčeným prostředkem je sauna, která tě perfektně uvolní a pročistí hlavu. Docela tě chápu, že ze všech těch starostí a únavy na sex chu nemáš, ale muži právě sex používají jako odbourávač stresu. Chce to zvolnit a udělat si i pár hezkých chvilek ve dvou bez přítomnosti dětí a možná i v jiném prostředí, aby ses dostatečně uvolnila.

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů