Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 4. 2009 11:27

martinaa
♥♥-----
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 50

co dalej?

je nejaky vzorec na to co citit, ako sa chovat? vcera prisiel list, moj manzel ma syfilis, dnes som ho odviezla do nemocnice tam sa zlomil a priznal, ze stretol zensku v Kauflande, olizoval sa s nou a nechal sa od nej vyfajcit. on je na 11 dni v nemocnici, a ja tu v slzach neviem co zo sebou. ani neviem ako popisat coo citim, som zranena, nenormalne nahnevana, riskoval aj moj zivot. doma mame maleho syna a jedneho pubertaka, co ked budem musiet ist aj ja do nemocnice, a co keby to nebol byval "len syfilis", ale aj nieco horsie. uz sme mali raz problem pred par rokmi, aj vtedy sa dusoval ze nic nebolo, ze to bola len kamaratka. to dlho bolelo, ale rozdychala som to a isli sme dalej, zobrali sa a mali rodinu. lenze ked on nema moralne zabrany a kludne ide s nejakou zenskou co ani nepozna tak co potom. teraz bude plakat, prosit, viem ze nas nechce stratit ale co ja? tenn prvykrat sa mi k nicomu nepriznal a nemam dokaz ci mi bol neverny. ale teraz musel priznat. o ten sex mi ani tak nejde, ale dovera zmizla niekde v nenavratne. volakedy davno som bola dost striktna v tomto, jedna nevera a koniec. uz som z toho vyrastla, beriem ze sa to moze stat hocikomu, len clovek nikdy nerata ze sa to stane prave jemu. a ja naozaj neviem co mam robit. chvalabohu starsi ide k babke a maleho krpca si berie na vikend druha babka, aby som mala klud na pisanie diplomovky, len neviem ci sa na nu dokazem teraz sustredit a to mi horia terminy.  a tak som si naivne myslela, ze aky mame v pohode zivot vsetko klape, deti su zdrave. zakon schvalnosti, vzdy ked je prilis dobre tak sa nieco musi zakonite posr.t.

Není tady

 

#2 30. 4. 2009 11:56

hrosanek
Host

Re: co dalej?

Ahoj Martino,

možná to bude znít nelogicky, ale všechno ostatní je v pohodě? Jak se k sobě chováte, jak fungujete, jaký je manžel, jaký je táta?

 

#3 30. 4. 2009 12:05

martinaa
♥♥-----
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 50

Re: co dalej?

neznie to nelogicky, ako otec je super, ako manzel tiez. ja som naozaj nemala najmensie tusenie ze by take nieco mohol urobit. bud je v praci alebo doma, nechodi s kamaratmi po vonku, nepije, nefajci. teraz dost pracuje, lebo ja som na materskej, ale robi to co ho bavi a zvacsa je este s partakom, vtedy nie je priestor na taketo veci. ale obcas chodi aj sam, chodi po domacnostiach takze stretava kvantum ludi aj zien aj muzov. ale dopekla, ved ziadne typicke priznaky sa tu nediali, ziadne zatvaranie sa s mobilmy, zaheslovavanie pocitacov, ku vsetkemu mam pristup keby som chcela, boli casy ked som ho kontrolovala, ale teraz uz bola dovera naspat, proste sme si zili ako normalna rodina, ziadne vacsie problemy ani hadky, my sme sa snad este ani poriadne nepohadali a to sme spolu 7 rokov.asi je vazne ten 7mi kriticky.

Není tady

 

#4 30. 4. 2009 12:18

hrosanek
Host

Re: co dalej?

No a třeba šlo o totální sexuální úlet s někým komu nešlo v té chvíli odolat, ale vůbec nic neznamená. Syfilis mi nepřijde choroba spojená s životními láskami, které zboří něco pokud sami účastníci zbylého děje nebudou chtít něco zbořit.

Mysli na diplomku a zbytek nech na potom.

 

#5 30. 4. 2009 12:23

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: co dalej?

Martino,
já nerada dělám ukvapené soudy, dělení černé - bílé. Pravda-lež.
Ale tady bych asi vysvětlení , pochopení a vstřebání problému od sebe moc nečekala....ale bez kontextu - z voleje

Co by mi vadilo nejvíce - to jsi myslím také zmínila - že svůj problém neřešil, ale risknul  tvé zdraví. To je faul na červenou. Otázka zní, zda-li vědomě.

To ale je jen můj názor. Pravda je, že problém se musí řešit komplexně, přesně jak píše Hroši, jaký máte vztah, jaký je táta atd. pomůže to v tom, že si srovnᚠv hlavě skutečnosti, souvislosti, návaznosti atd. Prostě jakousi revizi-bilanci vztahu, na kterou nebývá čas, a řeší se až nastane problém. Ale to asi všude...V tom nejsi jediná.

Ještě k úvaze - mám dvě kamarádky - a obě jejich muž nakazil něčím. Já je znám - i ty jejich muže a jsou to úplně perfektní chlapi, mají skvělé rodiny, pohoda atd.

1. ženatý muž - který jednou někde se zapomene, "projde" to,
2. ženatý muž - jednou se někde zapomene a nakazí a nakazí svou ženu -
Jaký je mezi nimi rozdíl?

Není tady

 

#6 30. 4. 2009 12:24

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: co dalej?

No, napadá mě teď odpověď na otázku jednoho člověka, který se tady na fórech jednou ptal - proč by vlastně nemohl mít partner sex s někým jiným.. Jednodušše proto, že láska i nemoce přenáší.. Inu stalo se..
martinaa: Dovol mi jednu intimní otázku (nemusíš odpovídat, jestli nechceš): Ty svému muži orální sex poskytuješ ?


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#7 30. 4. 2009 12:27

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: co dalej?

Wiki napsal(a):

Martino,
já nerada dělám ukvapené soudy, dělení černé - bílé. Pravda-lež.
Ale tady bych asi vysvětlení , pochopení a vstřebání problému od sebe moc nečekala....ale bez kontextu - z voleje

Co by mi vadilo nejvíce - to jsi myslím také zmínila - že svůj problém neřešil, ale risknul  tvé zdraví. To je faul na červenou. Otázka zní, zda-li vědomě.

To ale je jen můj názor. Pravda je, že problém se musí řešit komplexně, přesně jak píše Hroši, jaký máte vztah, jaký je táta atd. pomůže to v tom, že si srovnᚠv hlavě skutečnosti, souvislosti, návaznosti atd. Prostě jakousi revizi-bilanci vztahu, na kterou nebývá čas, a řeší se až nastane problém. Ale to asi všude...V tom nejsi jediná.

Ještě k úvaze - mám dvě kamarádky - a obě jejich muž nakazil něčím. Já je znám - i ty jejich muže a jsou to úplně perfektní chlapi, mají skvělé rodiny, pohoda atd.

1. ženatý muž - který jednou někde se zapomene, "projde" to,
2. ženatý muž - jednou se někde zapomene a nakazí a nakazí svou ženu -
Jaký je mezi nimi rozdíl?

V případě, že neměli oba kondom, je ten první je klikař.

Není tady

 

#8 30. 4. 2009 12:30

martinaa
♥♥-----
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 50

Re: co dalej?

klokan,
u nas fungujeme na 80% na oralnim sexu, takze tam by som chybu nehladala. nikdy som ho neodmietla, aj ked som prave nemala naladu, vzdy to bolo skor naopak, ja som mala vacsiu chut, odkedy mame maleho som sa skludnila, lebo som viac unavena, ale ani teraz som ho nikdy neodbila tym ze sa mi nechce a nemam chut. nezda sa mi zeby tento problem vznikol v nasej posteli

Není tady

 

#9 30. 4. 2009 12:32

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: co dalej?

martinaa napsal(a):

klokan,
u nas fungujeme na 80% na oralnim sexu, takze tam by som chybu nehladala. nikdy som ho neodmietla, aj ked som prave nemala naladu, vzdy to bolo skor naopak, ja som mala vacsiu chut, odkedy mame maleho som sa skludnila, lebo som viac unavena, ale ani teraz som ho nikdy neodbila tym ze sa mi nechce a nemam chut. nezda sa mi zeby tento problem vznikol v nasej posteli

Jojo, tak to je fakt, že tím pádem se opravdu nebude jednat o postelový problém - jen tak mě to napadlo, tak jsem se zeptal.. Ono se vážně může stát, že prostě "jen" ujel..


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#10 30. 4. 2009 12:34

martinaa
♥♥-----
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 50

Re: co dalej?

zere ma to ci to bolo naozaj len raz, alebo ci je to pre neho bezne, ze len tak kdekomu rozopne nohavice. ale to nezistim, lebo urcite sa k nicomu dalsiemu neprizna, na to ho moc dobre poznam. on ma aj tak vacsinou smolu, ked mi chcel klamat tak som mu na to vacsinou prisla a teraz ked mmi nemusel klamat lebo som nic netusila tak sa o vsetko postaral niekto tam hore. mozno je na  nieco dobre ze sa to stalo, ale este neviem na co.

Není tady

 

#11 30. 4. 2009 12:35

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: co dalej?

klokan napsal(a):

prostě "jen" ujel..

Chuovka ty následky .


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#12 30. 4. 2009 12:38

hrosanek
Host

Re: co dalej?

Já bych nehledala nikde chybu. Já to vidím stejně jak bylo popsáno ve výše zmíněné anketě. Akorát, že chlap, který si při zapomenutí zapomněl kondom je trubka, která dost riskuje. Především zdraví své rodiny.

No a důvěra? Víš Marti ani na tu nemáme nikdo patent, kde jí vzít i v partnerstvích, kde není nevěry. Důvěřuj ve své manželství s tím, jak jsi popsala jaké je. Vždycky se dá s tím druhým rozejít, když je prý právě ten vztah totálně na houby.

 

#13 30. 4. 2009 12:38

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: co dalej?

Charlota napsal(a):

klokan napsal(a):

prostě "jen" ujel..

Chuovka ty následky .

Právě kvůli takovým chuovkám to neschvaluju.. pussa


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#14 30. 4. 2009 12:40

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: co dalej?

klokan napsal(a):

No, napadá mě teď odpověď na otázku jednoho člověka, který se tady na fórech jednou ptal - proč by vlastně nemohl mít partner sex s někým jiným.. Jednodušše proto, že láska i nemoce přenáší.. Inu stalo se..
martinaa: Dovol mi jednu intimní otázku (nemusíš odpovídat, jestli nechceš): Ty svému muži orální sex poskytuješ ?

Klokane, chápu kam míříš.
Ale jedna věc je přežít nevěru a druhá přežít nevěru s následky. Že si partner/ka užil/a jinde se přežít dá, ale každý měsíc mít míň o 1500,-, které jdou ze spol. rozpočtu na nechtěně počaté dítě, nebo se léčit s pohl. chorobou je něco jiného.
Manžel ohrozil rodinu ne finančně, ale zdravotně. Já martině asi neporadím, i když bych ráda, já bych mu ptáčka skřípla mezi dvě cihly. Teď mě nic jiného nenapadá.
Asi to chce chladnou hlavu, držím palce, martino... pussa

Není tady

 

#15 30. 4. 2009 12:52

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: co dalej?

javena napsal(a):

Klokane, chápu kam míříš. .......... já bych mu ptáčka skřípla mezi dvě cihly. Teď mě nic jiného nenapadá. .......

Mno - moje otázka byla čistě neutrální, snažil jsem se jen zjistit, kde je zakopaný pes. Je fakt, že některé ženské by zase pro změnu potřebovaly zašít všechny použitelné tělesné otvory - pokud možno bez narkózy.. reta


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#16 30. 4. 2009 13:05

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: co dalej?

Jo a jiné chlapy zas vykastrovat sotva příjdou na svět ,.....jsou mezi náma i vyjímky jenze jakto tady tak pročítám a pozoruji kolem sebe ,....těch vyjímek je zoufale málo


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#17 30. 4. 2009 13:08

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: co dalej?

klokan napsal(a):

javena napsal(a):

Klokane, chápu kam míříš. .......... já bych mu ptáčka skřípla mezi dvě cihly. Teď mě nic jiného nenapadá. .......

Mno - moje otázka byla čistě neutrální, snažil jsem se jen zjistit, kde je zakopaný pes. Je fakt, že některé ženské by zase pro změnu potřebovaly zašít všechny použitelné tělesné otvory - pokud možno bez narkózy.. reta

Píšu partner/ka. Dokážu pochopit, že někdo zahne. Ale takhle ohrozit rodinu?! usch
Když jsem zjistila, že manža vezl holku do školky bez sedačky - je to kousek - zažil větší peklo, než když se proflákla intimní kamarádka. Holka byla aspoň čistotná a nepromiskuitní. roll
Mozek je potřeba používat, i když se ti do něj hrne krev.

Není tady

 

#18 30. 4. 2009 13:11

martinaa
♥♥-----
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 50

Re: co dalej?

ale preco prave sex, dokelu. keby som mu zahla ja tak je to ovela pochopitelnejsie nez ked to urobil on.
dik za odpovede, ja mam taku blbu povahu, ze moc rozmyslam a analyzujem a niekedy sa zbytocne zozieram vecami ktore nemozem ovplyvnit. teraz ma to caka, dokola si budem v hlave premietat co sa stalo, rozmyslat preco sa to stalo a tak dokolecka. a hlavne to potrebujem dostat zo seba, a pri anonymnych nestrannych ludoch sa lepsie pise akokeby som to mala rozpravat niekomu do oci. volal mi svokor, ze co sa deje, lebo sme kazdemu povedali, ze ide len na nejake testy, nic vazne. normalne som mala chut mu povedat naplno co sa stalo, ale asi to neurobim, necham to na manzela, nech im povie ked chce. moja mama vie o vsetkom a zvysku rodiny to vesat na nos nebudem.

Není tady

 

#19 30. 4. 2009 13:21

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: co dalej?

javena napsal(a):

Píšu partner/ka. Dokážu pochopit, že někdo zahne. Ale takhle ohrozit rodinu?! usch
Když jsem zjistila, že manža vezl holku do školky bez sedačky - je to kousek - zažil větší peklo, než když se proflákla intimní kamarádka. Holka byla aspoň čistotná a nepromiskuitní. roll
Mozek je potřeba používat, i když se ti do něj hrne krev.

Nepochopím-Neuznávám
.....nejen kvůli těmto následkům, asi jsem příliš veliký moralista,možná je to chyba , ale nepochopím,..... prostě nepochopím , když má své doma jisté podle vyprávění "martinaa" měl ohledně intimních záležitostí vše ,takže výmluvu jako momentální okouzlení nebo úlet Ne to neuznám na víc s nějakou na potkání FUJ


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#20 30. 4. 2009 13:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: co dalej?

keby som mu zahla ja tak je to ovela pochopitelnejsie nez ked to urobil on
To jako proč, když se ti nezdá "zeby tento problem vznikol v nasej posteli"? Že bys víc dbala na zdravotní stav protějšku? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png Nebo mu to chtěla "vrátit"?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 30. 4. 2009 13:25

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: co dalej?

Ad svokor -
To je rozumné. Nic se tím nevyřeší, nikomu nepomůže a hodíš ještě starosti na hrb rodičům.

Myslím, ale, že bych aktivitu nechala na něm. On je v nemocnici. On a´t tedy vysvětluje. Je to jeho práce. Pokud mu budeš stát po boku - jsi dobrá.

Já myslím, že inteligentní lidé přemýšlejí o věcech a situacích atd. Opak by byl jednodušší, to ano, ale těžko by sis pak život vychutnala. (nemyslím samozřejmě jen negativa..)

Upravil(a) Wiki (30. 4. 2009 13:26)

Není tady

 

#22 30. 4. 2009 13:34

ARZINOE
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2009
Příspěvky: 93

Re: co dalej?

Já bych to nechala taky na něm a vysvětlí rodině co se mu stalo.Muži jsou někdy opravdu nepochopitelní.Doma mají všechno ale přesto si chtějí dokázat,že jsou ještě pořádní samci a že dokážou zbalit ženskou.
A co ty?Nemᚠstrach že ses nakazila taky?

Není tady

 

#23 30. 4. 2009 13:43

martinaa
♥♥-----
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 50

Re: co dalej?

helena,
ja to myslela tak ze od zaciatku nasho vztahu som mala vacsiu chut na sex, ale rokmi som sa to spravilo, teraz sme zhruba na rovnakej urovni, ale odkedy som s nim nikdy som nehladala prilezitost ako si uzit inde, ved predsa kvoli neicomu som s nim a chcem byt s nim tak naco pokusat a hladat neico ine. s kludnim svedomim poviem ze ani jeden jediny raz som ho neodmietla ked mal chut na sex aj ked bolo co bolo.

ARZINOE
samozrejme ze mam strach, ved dnes mi brali krv a o tyzden budu vysledky, mame doma maleho syna a uz len pomyslenie ze budem musiet ist do nemocnice.... zaroven som nahnevana, na jeho nezodpovednost, dokelu co keby to bolo nieco este horsie? zabit ho je malo

Není tady

 

#24 30. 4. 2009 13:57

majkafa
Host

Re: co dalej?

Přečetla jsem to. Nemyslím, že by to byl býval "jen" orální sex.
Kdyby mě nakazil, nevím, jestli bych to rozdýchala.
Zvl᚝ po tom, co to není poprvé, co byl nevěrný.
Drž se, martino.

 

#25 30. 4. 2009 14:08

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: co dalej?

Potkal ji v Kauflandu, trochu se s ní olizoval a pak se nechal vykouřit .... a nakazil se z toho Syfilisem????? No .... teoreticky to asi možný je, ale pravděpodobnost dost malá. Spíš přiznal jen nutné minimum.
A proč to udělal? Protože to má ve své mužské podstatě a nedokázal tomu odolat. Jinou partnerku zřejmě nehledá. Takže jen adrenalin. Někdo holt staví barák, jinej zdolává čtyřtisícovky a další chodí do bordelu.
A co s tím? Nic. Už se stalo. Mᚠnárok mu to dát pro začátek "sežrat" a to musíš vymyslet sama jak, aby si to při příštím lákadle pomatoval, ale jestli je jinak tak skvělej, jak píšeš, tak si přece takovou blbinou nedᚠzničit rodinu.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů