Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 29. 4. 2009 21:54

DarthS
♥------
Registrovaný: 4. 10. 2008
Příspěvky: 5

Špatně srostlá zlomenina lokte - kam na operaci?

Zdravím všechny. Již delší dobu se snažím najít informace, tipy na pracoviště, které by bylo schopné vyřešit problém jedné mé skvělé kamarádky. Předloni si při nějké lesní hře se skauty zlomila loket :-(. Bohužel, zlomenina zřejmě špatně srostla a od té doby kamarádka nemůže zcela propnou paži - pohyblivost kloubu je omezená. Zkoušela rehabilitace - nepomohly. Loni v létě absolvovala operaci, která měla pohyblivost změnit (v nemocnici ve Frýdlantě v Čechách) - bohužel ani v kombinaci s rehabilitací k žádnému zlepšní nedošlo (naštěstí ani ke zhoršení). Od té doby kamarádka byla na konzultacích v nemocnici v Liberci, Mladé Boleslavi a ve Vojenské nemocnici v Praze - nikde neuspěla - nechtěli ji operovat, prý by se nic nezměnilo... Hodil by se mi tip na nějaké další kvylitní ortopedické pracoviště, kde by ji mohli pomoci... jména, kontakty, adresy... Já zatím našel jen FN Motol a FN na Bulovce... Máte s těmito dvěma ústavy nějaké zkušenosti? Předem díky moc za odpovědi.

Není tady

 

#2 5. 5. 2009 9:55

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Špatně srostlá zlomenina lokte - kam na operaci?

Určitě to zkuste. Tyhle veliké nemocnice mají spousty pacientů a tím pádem lékaři spoustu zkušeností. Já chodím již pár měsíců na 2. ortopedickou kliniku FN Motol. Mám potíže s kolenem, teď jsem krátce po plastice vazů. Subjektivně jsem s léčením i přístupem spokojená, jen se připrav na to, že se stoupajícím počtem pacientů stoupají i čekací doby na ambulanci. Jo, a bylo by dobrý mít doporučení od "obvodního" ortopeda.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů