Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 6. 2. 2006 12:44

Ajda
Host

zarlivost

Dobry den,
vlastne ani nevim jestli muj dotaz patri do teto rubriky.
Jsem hodne zarliva, nyni mam jiz 2. vazny vztah.Sveho pritele moc miluji.Je to uzasny, trpelivy a chapavy muz.
Vse ale obcas kazi me vybuchy zarlivosti, bohuzel jsem si vedoma toho, ze jsou zcela neopodstatnene.
Uz me to vycerpava, ale vzdycky pri kazde blbosti se mi uplne zastre mozek a ja si vykonstruuji tu 'svoji' pravdu...
Zkousela jsem i psychiatra, ale tam se vzdycky Ąkousnu' a najednou mu nemam co rict.
Prosim poradte mi na koho se mam obratit.
Dekuji      A.

#2 6. 2. 2006 12:50

Rybička
♥♥♥♥♥--

Re: zarlivost

Ajda napsal(a):

Dobry den,
Jsem hodne zarliva, nyni mam jiz 2. vazny vztah.Sveho pritele moc miluji.Je to uzasny, trpelivy a chapavy muz.
Vse ale obcas kazi me vybuchy zarlivosti, bohuzel jsem si vedoma toho, ze jsou zcela neopodstatnene.
Uz me to vycerpava, ale vzdycky pri kazde blbosti se mi uplne zastre mozek a ja si vykonstruuji tu 'svoji' pravdu...
Zkousela jsem i psychiatra, ale tam se vzdycky Ąkousnu' a najednou mu nemam co rict.
Dekuji      A.

Spíš než psychiatra bych volila psychologa. Někoho, kdo je chápavý a trpělivý, aby s Tebou pracoval, než se otevřeš. Jak už jsem tady psala, žárlivost souvisí s tím, že nemᚠvlastní sebevědomí. Pokud se bojíš, že Ti ho vezme nějaká lepší, je jasné, že si o sobě myslíš, že nejsi dost dobrá.

Není tady

#3 6. 2. 2006 13:02

Ajda
Host

Rybička napsal(a):

Ajda napsal(a):

Dobry den,
Dekuji      A.

Spíš než psychiatra bych volila psychologa. Někoho, kdo je chápavý a trpělivý, aby s Tebou pracoval, než se otevřeš. Jak už jsem tady psala, žárlivost souvisí s tím, že nemᚠvlastní sebevědomí. Pokud se bojíš, že Ti ho vezme nějaká lepší, je jasné, že si o sobě myslíš, že nejsi dost dobrá.

No neco na tom bude.
Já, víš normálně si nemyslím, že jsem ošklivá.
Vlastně s flirtováním či yískáváním si druhého pohlaví nemam nejmenší problém.
Studuju vysokou školu, mám super rodiče, chci se dostat na letušku, ale když se zamiluju, tak mám najednou hrozný strach...sad

#4 6. 2. 2006 13:22

Rybička
♥♥♥♥♥--

Ajda napsal(a):

Rybička napsal(a):

Ajda napsal(a):

Dobry den,
Dekuji      A.

No neco na tom bude.
Studuju vysokou školu, mám super rodiče, chci se dostat na letušku, ale když se zamiluju, tak mám najednou hrozný strach...sad

Tak za tím bude ukryté něco hlubšího. Hodně věcí souvisí s dětstvím. Někdo Ti mohl (třeba i nevědomky) dát do hlavy myšlenku, že za nic nestojíš. Učitelka, rodiče, spolužáci,... Jak už tady někdo psal, často souvisí sebevědomí ženy s jejím otcem. Je hodně možností. To potom můžeš mít dvacet titulů před i za jménem, můžeš vyhrát Miss a stejně v Tobě je pocit, že on si najde lepší. V čem si myslíš, že by ta druhá mohla být lepší, aby Ti ho odvedla?
Pokud si uvědomuješ, že Tvé "scény" jsou neopodstatnělé a jsou nejlepší cestou, jak o přítele opravdu přijít, jsi na dobré cestě. Musíš na tom zapracovat a to okamžitě.

Není tady

#5 6. 2. 2006 13:34

Ajda
Host

Rybička napsal(a):

Ajda napsal(a):

Rybička napsal(a):

No neco na tom bude.

Tak za tím bude ukryté něco hlubšího. Hodně věcí souvisí s dětstvím. Někdo Ti mohl (třeba i nevědomky) dát do hlavy myšlenku, že za nic nestojíš. Učitelka, rodiče, spolužáci,... Jak už tady někdo psal, často souvisí sebevědomí ženy s jejím otcem. Je hodně možností. To potom můžeš mít dvacet titulů před i za jménem, můžeš vyhrát Miss a stejně v Tobě je pocit, že on si najde lepší. V čem si myslíš, že by ta druhá mohla být lepší, aby Ti ho odvedla?
Pokud si uvědomuješ, že Tvé "scény" jsou neopodstatnělé a jsou nejlepší cestou, jak o přítele opravdu přijít, jsi na dobré cestě. Musíš na tom zapracovat a to okamžitě.

U nás je všechno OK.
Tatínek je úžasný člověk, mamča taky.Vždycky pro mě chtěli jen to nejlepší.
Jsem povahou po tatkovi.
Snad ve školce a na základce jsem byla moc hodná, dobře jsem se učila....trochu mě utiskovali..
nejsem z Prahy...mám tady vlastně jenom jeho.
nevím na koho se tady obrátit....zdá se mi, že mě nikdo nechce poslouchat...hlavně, že mají za nás body.,,aja

#6 6. 2. 2006 13:45

Rybička
♥♥♥♥♥--

Ajda napsal(a):

Rybička napsal(a):

Ajda napsal(a):

No neco na tom bude.

U nás je všechno OK.
Jsem povahou po tatkovi.
Snad ve školce a na základce jsem byla moc hodná, dobře jsem se učila....trochu mě utiskovali..
nevím na koho se tady obrátit....zdá se mi, že mě nikdo nechce poslouchat...hlavně, že mají za nás body.,,aja

Kdo Tě nechce poslouchat? Psycholog?

Není tady

#7 6. 2. 2006 14:08

Ajda
Host

Rybička napsal(a):

Ajda napsal(a):

Rybička napsal(a):

U nás je všechno OK.
Jsem povahou po tatkovi.

jj už jsem jich asi 3 prostridala bud je to ve mne nebo fakt nevim potrebovala bych asi nekoho doporucit...

#8 6. 2. 2006 14:16

Ajda
Host

Niki napsal(a):

Dobrý den, téma Ajdy mě inspirovalo k tomu vypsat se ze svého problému! díky za reakce, pokud budou, nechci působit jako nějaká hysterická Xantypa, protože si myslím, že to nemám za potřebí. Jsem normální zdravá hezká ženská, s velmi pozitivním přístupem k sexu se svým přítelem. Jediné s čím mám trochu problém je, že neumím zvládnout situaci když ho "nachytám" projíždět nahotinky na netu. Je mi 24 let, možná jsem trumpeta a měla bych to pustit z hlavy. Čím víc se ale uklidňuju argumenty, "vždy chlap se rád podívá" "to je normální" "nic za tím nehledej" leje se mi krev do hlavy a byla bych schopná fackovat. Ženou se mi do hlavy otázky tipu: "Už ho nevzrušuju" ? Už se mu nelíbím? Nejsem dost dobrá? Co u těchto "virtuální děvčat hledá?! Nevím nevím nevím a jsem z toho smutná a nazlobená!!! Můj dotaz, tedy dva proč chlap, který má sex v průměru 9x týdně (počítám-li víkend) má potřebu čumět na cizý odpuste mi ten výraz "kozy" a našpulené rudé rtíky. A druhý související s tím, že už teď vím, že to asi nikdy nezměním, jak příště zvládnout takovou situaci, co si říct, co říct mu aby věděl, že mi to vlastně nevadí!!!!!!Díky moc za pomoc

Ajaj asi Niki nejsme jedinný,
nastesti jsem toho nynejsiho jeste nenacapala sex je u nas taky v pohode nekdy i 3x za den.....asi bych se neovladla obdivuju te aspon za relativni klid:))
Myslim, že maš porad dost rozumu....no když už to děla tak at to alespon nevidime ja jsem na minuleho pritele timto reagovala kdyz jsem u neho omylem najela do vyhledavace a tam narazila na po*no stranky...delat ze nic nevidim...ale podminka nechci o tom vedet:))nevim jestli je to rada, ale snad...pa aja

#9 6. 2. 2006 14:28

Rybička
♥♥♥♥♥--

Ajda napsal(a):

Rybička napsal(a):

Ajda napsal(a):

U nás je všechno OK.
Jsem povahou po tatkovi.

jj už jsem jich asi 3 prostridala bud je to ve mne nebo fakt nevim potrebovala bych asi nekoho doporucit...

Psychologa neznám, ale s klidem mohu doporučit www.ernestina.cz. Nechci vypadat, jako že jí dělám tady reklamu, ale ona je vážně dobrá a vždycky ví, na co se zaměřit. Zkus jí napsat do poradny.

Upravil(a) Rybička (6. 2. 2006 14:30)

Není tady

#10 6. 2. 2006 14:29

Ajda
Host

Rybička napsal(a):

Ajda napsal(a):

Rybička napsal(a):

Psychologa neznám, ale s klidem mohu doporučit www.ernestina.cz/p/index.php. Zkus jí napsat do poradny.

DĚKUJU JSI POKLAD:))

#11 6. 2. 2006 14:32

Rybička
♥♥♥♥♥--

Ajda napsal(a):

Rybička napsal(a):

Ajda napsal(a):

Psychologa neznám, ale s klidem mohu doporučit www.ernestina.cz/p/index.php. Zkus jí napsat do poradny.

DĚKUJU JSI POKLAD:))

Je to jen www.ernestina.cz, já jsem to poprvé napsala špatně. Není zač a hodně štěstí...

Není tady

#12 6. 2. 2006 14:56

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-

Niki:neco takoveho jsem jeden cas take prozivala...asi do te doby nez mi kamaradka rekla ze ta holka co je na internetu nikdy nebude s mým prítelem,protoze takova by o nej ani kolo neoprela:)Vim ze to asi slyset nechces ale asi tak jako my zensky nekdy brecime u romantaku a prejeme si aby ten nas (co prave v lednici lovi dalsiho lahvace v tilku zacunenym od hortice a teplakama pod pupkem)se zmenil v toho krasnyho prince co se nikdy nehada a udela pro nas prvni posledni,si chlapi preji aby stravili jednu noc s nekym takovym...(ale vetsinou je to jen ve snu)A co sni preci kazdy neni to nic zleho...a navic jak jsem se bavila s kamaradem tak na takovy veci kouka spis uz ze zvyku a je mu jednu jestli na fotce je Adela,Tereza ,Monika...atd...proste to musi mit prsa a otvor(pardon) smile))))Proste je to obrazek a ty si ziva chapes?To s tebou bydli!A neni to o tom ze ho ta na obrazku vzrusuje vic!!!Je to proste takovej chlapskej pud...Na Tvem miste bych to neresila...neni ceho se bat!A Niki,vazne mas doma poklad pokud se kouka jen na obrazky a nelovi nekde v realu:)Ale mozna bysis mohla o tom promluvit s pritelem a zeptat se ho co ho na tom vzrusuje...treba Ti pomuze kdyz si o tom promluvite.A navic kdyz vedete normalni sexualni zivot tak je to preci vpöhode ne?Horsi by bylo kdybyste spolu nespali a on se chodil jen koukat na ty fotky...

Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

#13 6. 2. 2006 18:11

Sandra07
♥♥-----

Holky holky, vy jste úplně stejné jako já, já taky řeším pořád tu hnusnou a vtíravou věc a to žárlivost a teď jak to tak čtu tady, tak se docela i bavím a na nějakou žárlivost už nemám ani sílu. To prostě řešíme my všechny holky, kluci se prostě nezmění a vídím že už ani se v tomhle změnit nedají. Takže od teď kašlu na nějakou žárlivost a raději to budu brát v klidu, sportovně, vždy my přece s nimi žijem, nás si vybrali, s námi chtějí žít, milovat se a já nevím co ještě.......kdyby přece chtěly ty z nettu, tak si vyberou takové slečinky, které jim alespoň trochu odpovídají ne, tak jim nechme alespoň ten nett........a hlavně........nepřistihnout je při tom:))Mě to taky sralo, a to si je tam i pojmenoval  Andrejka, Kristinka atd...........chacha......teď se tomu musím smát....tak ahojky smile)

Není tady

#14 6. 2. 2006 20:43

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-

Niki myslim si ze bys ho docela dostala tim ze bys mu rekla "týjo to je kocka".Ja se neco podobneho naucila rikat a mam klid:)Je mi fajn...zjistila jsem totiz ze i kdyz chlapi koukaj na nejakou nahatou prsatou kocku na monitoru tak jim knedliky a svickovou neuvari ...a ver tomu nebo ne ceska laska zrejme porad jeste prochazi zaludkem:)

Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

#15 6. 2. 2006 20:47

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-

Sandra07:dela to snad kazdej chlap kterej ma doma pocitac:)neni to nic divneho:)A to ze si je pojmenoval?Vis ono se to uz z netu da stahnout primo po albech a ty jmena tam sou takze to nepojmenoval on tak klid:)A  jak uz jsem psala my snime o princi a oni o prsaty blondyne:)Ale jsou to jen sny:)Nakonec bychom stejne ani my ani oni nemenili:)

Není tady

#16 7. 2. 2006 8:30

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-

No vidis vrta mu hlavinkou co kde delas:)To je typicky:)Ukaz mu ze neresis co na tom netu delas a uvidis jak mu zacne vrtat hlavou jaktoze Ti to najednou nevadi...zacne si Te vic vazit a prestanete se tolik hadat protoze casem zjistis ze neni duvod k zarleni na holky na pocitaci:)A hlavne az prohodis ze ta holka tam je kocka tak az to bude komentovat tim ze rekne neco jako to jo,tak si uvedom ze v tu chvili je to z jeho strany zrejme jen provokace protoze je prekvapeny tim ze si rekla to co si rekla...asi bude zkouset co vydrzis!Ale kdyz to vydrzis tak to bude stat za to.A jeste lip delej to tak aby si myslel ze si bisexualni a ze se Ti libi holky:)Mozna bude i zarlit:)U nekoho(nejmenovaneho) to tak funguje:)

Není tady

#17 7. 2. 2006 9:25

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-

Jak ja?Jsem rozvedena.BM nam dela naschvaly ,ale mam ted fajn pritele takze se mame docela dobre...Jeste malickej aby byl vpohode...me prizpevky jsou v Tematu Co se deje s mym malickym.I na starem babinetu jestli se chces podivat...hodne stesti:)

Není tady

#18 8. 2. 2006 21:11

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most

elementgirl

ty jsi se nám přes noc nějak proměnila :-)))

Není tady

#19 9. 2. 2006 8:26

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-

Vašek:nojo no ale tamto predtim byl muj synek:)Ted jde o to jestli ta promena nebyla ostatnim na skodu lol

Není tady

#20 9. 2. 2006 10:33

Lydie
♥♥-----

Niki a zkusila sis někdy na netu najít chlapy?Jednou jsem tak dlouho hledala až jsem našla a to byl teda můj mužíček překvapený na co to koukám.Takoví pěkní svalovci ještě jsem to okomentovala jaké mají svaly.Můj hned na to že ale určitě nemají žádný rozum a ve slipech taky nic.Jó,byl z toho celkem hotový.Pak jsem ho už nenačapala.A když koukal na holky,řekla jsem mu,že to je pěkná kočka,s tou že by se mi to líbilo.Dobré ne?Zkus ho vždycky nějak pošuchnout,a má o čem přemýšlet.

Není tady

#21 9. 2. 2006 14:00

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-

Lydie:ano tato taktika funguje:)

Není tady

#22 9. 2. 2006 20:43

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most

elementgirl

to jsem si myslel že je to synátor :-) a proměna se povedla :-)))))))))))

Není tady

#23 9. 2. 2006 20:50

user
Host

No teda ja se musim postavit na stranu chlapu, ta ma zase projizdi po stovkach obrazku tydne sladkejch borcu a taky me to toci :-/

#24 10. 2. 2006 0:28

belinda.x
♥♥-----

Tak tohle je nádherná rada - vyzkoušela jsem to samé. Dřív jsem byla žárlivá tak, že jsem kvůli tomu brala prášky!!! Nesnesla jsem vůbec nic, nahatiny ve filmech, na obrázcích, jeho pohledy na jiné ženy na ulici, no prostě hrůza!!! Pak jsem si ale řekla, že to není řešení a že s tím musím něco udělat. Zkusila jsem dělat to samé - když se koukal na holku, řekla jsem mu: to je ale kočka, víš že mě ohromně vzrušuje? Kdysi jsem měla takovou v posteli! Byl z toho paf. Dnes se bojí, abych nekoukala po holkách já. A ti hošíci na netu jsou opravdu nádherní. Dala jsem si jich pár jajko šetřič na obrazovku, to byste koukaly, jak přítel žárlil. Od té doby už ho to koukání nebaví, když ví, že já můžu oplatit stejnou mincí. A já nežárlím, teď je to jen jeho problém.

Není tady

#25 10. 2. 2006 8:12

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-

vašek:dekuji ty lichotniku:)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí