Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 4. 2009 9:15

asja 36
♥------
Registrovaný: 24. 5. 2007
Příspěvky: 5

nemůžu přibrat

Mám opačný problém, než je název fóra. Při své výšce 173 cm, vážím 60 kg, ale nejsem spokojená, potřebovala bych tak 4,5 kg nabrat a nejde mi to. V těhu jsem přibrala na 76 a pak jak jsem shazovala, tak mi těch 65 přišlo optimálních, cítila jsem se dobře. Teď si připadám hubená, sice mám prsa docela velký, ale úzký zadek a hubené hohy. (95- 72-92). Vím že to je dědičný, můj taka je taky takovej hubenej vysokej, ale já jsem dřív bývala s postavou hodně spokojená, teď je to už horší.
Hlavně mi nepište, že mám být ráda, ono i to že je člověk hubený a nemůže nabrat je problém.
Je pravda, že moc nejím, ale nějak to do sebe nemůžu nacpat, nemám tolik potřebu jíst.
Nemáte někdo s tím zkušenosti?
Děkuju.

Není tady

 

#2 28. 4. 2009 9:41

misulinka21
♥♥♥♥---
Místo: Střední Čechy - Neratovice
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 461

Re: nemůžu přibrat

Jak přibrat nevím, ale určitě bych zkusila zajít k dr. si nechat udělat testy na poruchy štítné žlázy ... ta má nastarosti právě také metabolismus. Může ti způsobovat "rychlé spalování". Jinak za hubnutím taky může být i cukrovka. Pokud se necítíš dobře a nejsi spokojená, tak bych zkusila u doktora nechat udělat celkový vyšetření, a je jistota, že za problémem je jen dědičnost nebo něco jiného. Dr. také jistě vhodně poradí, co a kolik jíst. Možná je chyba i v nevyvážené stravě.


http://www.ticker.7910.org/an1cxzS0g410010Mjg4ZHw0NzQ3NTE3amF8SmVuaWNrb3ZpIGpl.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cqk60g410010Mjg3ZHw0MjAwNzlqYXxFbGluY2UgamU.gif

Není tady

 

#3 28. 4. 2009 22:31

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: nemůžu přibrat

asja 36 napsal(a):

Mám opačný problém, než je název fóra. Při své výšce 173 cm, vážím 60 kg, ale nejsem spokojená, potřebovala bych tak 4,5 kg nabrat a nejde mi to. V těhu jsem přibrala na 76 a pak jak jsem shazovala, tak mi těch 65 přišlo optimálních, cítila jsem se dobře. Teď si připadám hubená, sice mám prsa docela velký, ale úzký zadek a hubené hohy. (95- 72-92). Vím že to je dědičný, můj taka je taky takovej hubenej vysokej, ale já jsem dřív bývala s postavou hodně spokojená, teď je to už horší.
Hlavně mi nepište, že mám být ráda, ono i to že je člověk hubený a nemůže nabrat je problém.
Je pravda, že moc nejím, ale nějak to do sebe nemůžu nacpat, nemám tolik potřebu jíst.
Nemáte někdo s tím zkušenosti?
Děkuju.

já se zeptám kouříš??


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#4 2. 9. 2009 8:13

Myšák
♥♥♥----
Místo: Litomyšlsko
Registrovaný: 1. 2. 2009
Příspěvky: 129

Re: nemůžu přibrat

sisi21: to jsi na tom ještě dobře. Já mám ještě tak o centimetr víc a dvě kila míň. A nemám ani ty prsa dumbom
Nevím, kolik ti je, ale s věkem se zpomaluje metabolismus, takže bývá tendence přibírat. Na to čekám

Není tady

 

#5 2. 9. 2009 8:15

Myšák
♥♥♥----
Místo: Litomyšlsko
Registrovaný: 1. 2. 2009
Příspěvky: 129

Re: nemůžu přibrat

poslední příspěvek byl pro asja 36 dumbom

Není tady

 

#6 2. 9. 2009 21:37

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: nemůžu přibrat

Má sestřenice má podobný problém. A celý život se jí tedy přibrat nepovedlo. Byla až tak "vychrtlá", že ani nemohla otěhotnět a přitom tedy fakt jí. Já jsem opak, tedy co se váhy po porodu týče, ale hlídat jsem se musela vždy.
Prý mᚠjíst stejně, jakobys chtěla hubnout. Pravidelně, zdravě, snažit se zpevnit partie, které vypadají moc hubeně a zklidnit nervy a život.
Co dětství? bylo klidné? zkus EFT, regresi či kineziologii, třeba najdeš důvod, proč si tak hubená.
Buď ráda za prsa a říkej si, minimálně 3/4 ženských by s tebou okamžitě postavu měnila. Já ti svá kila klidně dám, všechny, co jsou navíc.

Není tady

 

#7 3. 9. 2009 7:29

vosa
♥♥-----
Registrovaný: 22. 1. 2009
Příspěvky: 60

Re: nemůžu přibrat

Myšák napsal(a):

sisi21: to jsi na tom ještě dobře. Já mám ještě tak o centimetr víc a dvě kila míň. A nemám ani ty prsa dumbom
Nevím, kolik ti je, ale s věkem se zpomaluje metabolismus, takže bývá tendence přibírat. Na to čekám

Jojo,souhlasím.
20let let jsem měla stejnou váhu.Po porodech jsem měla svou původní váhu do 14 dnů.
V době rozvodu jsem ještě zhubla o 2 kg.
Pak přišel zvrat-nový přítel,změna bydliště,duševní a rodinná pohoda,přibývající věk,změna zaměstnání na sedavé a během 5let jsem přibrala asi 10kg.
Kdo mě neznal před těmi 10kg,tak se mě ptá :"Jak jsi předtím vypadala,když teď jsi štíhlá?"
Já bych chtěla trochu zhubnout - 3kg.Jím stále stejně,málo a často.
Mně pomáhá více se hýbat a milování,to už mám vyzkoušené.


Všechno zlé k něčemu dobré.

Není tady

 

#8 6. 5. 2012 15:04

Vetinari
♥♥-----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 5. 4. 2010
Příspěvky: 45

Re: nemůžu přibrat

Ty bláho, tak to jsme na tom váhově i co se týče mír téměř nastejno, akorát, že já si myslím, že bych potřebovala dát dolů ještě nějakých 5 kg big_smile
Kupodivu nabírání a hubnutí má podobné principy. Nebudeš nabírat tuky ale svalovou hmotu. Mrkni na nějaké stránky fitness a o posilování, co se radí pro nabírání svalové hmoty (obecně - jíst 5x denně, hodně bílkovin a cvičit).

Není tady

 

#9 6. 5. 2012 15:25

REŇAS
Host

Re: nemůžu přibrat

asja 36 napsal(a):

Mám opačný problém, než je název fóra. Při své výšce 173 cm, vážím 60 kg, ale nejsem spokojená, potřebovala bych tak 4,5 kg nabrat a nejde mi to. V těhu jsem přibrala na 76 a pak jak jsem shazovala, tak mi těch 65 přišlo optimálních, cítila jsem se dobře. Teď si připadám hubená, sice mám prsa docela velký, ale úzký zadek a hubené hohy. (95- 72-92). Vím že to je dědičný, můj taka je taky takovej hubenej vysokej, ale já jsem dřív bývala s postavou hodně spokojená, teď je to už horší.
Hlavně mi nepište, že mám být ráda, ono i to že je člověk hubený a nemůže nabrat je problém.
Je pravda, že moc nejím, ale nějak to do sebe nemůžu nacpat, nemám tolik potřebu jíst.
Nemáte někdo s tím zkušenosti?
Děkuju.

Teda, chtěla jsem napsat míry modelky.. No,ale to Ty slyšet nechceš. No,ale je otázka proč si dříve bývala s váhou spokojená a nyní nejsi???  Já nevím,pokud je to genetika,tak to nahoru asi samo nepůjde,snad jen s pomocí výživového poradce. Víš,já to mám taky geneticky dáno a jsem spokojená i když jsem drobná. Je mi 39,mám 2 děti,váha cca kolem 50 kg,výška tak 158,ale  mám zadek i prsa, myslím k mé postavě akorát.. Břicho,už nemám tak ploché,ale žádná hrůza a vůbec mě to netrápí. Jen kostru mám prostě drobnější. A já nevím spíš je to o spokojenosti sama se sebou. A taky se na rovinu přiznám,že mě potěší,když mi chlapi říkají,jak to dělám,že pořád tak dobře vypadám a ptají se,jak si udržuji postavu. No nijak. Teď jsem byla ve SŠ škole vyřizovat něco synovi  a puboši si mě tam nahlas kladně hodnotili.. Takže mě to netrápí,ale pokud Tebe ano,tak určitě bych navštívila svou lékařku,udělá testy,no a pak zkusila poradce přes výživu a snad by Ti poradili i nějaké cvičení. A jinak nevím,moc bych nečekala,že Ti dr.,něco zjistí,já jsem naprosto v pořádku i štítnou žlázu mám o.k. Ale, jím teda na rozdíl od Tebe,podle toho,co jsi napsala fakt dost. Nijak a v ničem se neomezuji.

 

#10 6. 5. 2012 19:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: nemůžu přibrat

renčo, tohle je dotaz starej už pár let smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#11 8. 5. 2012 19:25

REŇAS
Host

Re: nemůžu přibrat

PPavlaa napsal(a):

renčo, tohle je dotaz starej už pár let smile


Jejda,jsem si nevšimla.... big_smile big_smile dumbom

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů